Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
4. jan 2009

hej a co to za knizka je jani???

katka755
4. jan 2009

tamca jozka obkukala a uz zacina byt aktivnejsia,akurat okolo gauca chodi a vobec nepada ta sa tu sulam

angienka
4. jan 2009

hej no toto 😀

angienka
4. jan 2009

a mne sa prave prebudil a taky krik a to sa ani nepretocil ani dudlan mu nevypadol nevem co to bolo ale ja furt taka rozklepana z toho som bo sa bojim kolko mi bude zas spat a ci nebude kricat ci susedov nepobudi a tak sa strasujem zbytocne 😠

katka755
4. jan 2009

hej bola slavka len sli skor,chceli byt na ohnostroj doma................... a potom im uz slecna zlostila tak sa nevratili.....

no mala je uzasna sikulka po tom co videla jozka uz rackuje jak diva po byte

angienka
4. jan 2009

jeee a muzik mi stiahol novu hru jak ja mam rada parada aspon sa nebudem nudit ked vy nebudete pisat 😵

angienka
4. jan 2009

no vidis to sikulka mala ta mne sa paci jak lozi a jak si stupa ale chcela by som radsej moje male miminecko co len lezka papa place a spi 😀

katka755
4. jan 2009

aj poriadky uz po suflikoch mam.....

eni ta co stresujem sak u nas bezne vecer a v noci vreskot,to su deti ich neutisis preto ze noc je.....

angienka
4. jan 2009

hej ale ta mi tu mame len par susedov bo to radova zastavba akoze dom len 2poschodovy,no ta chapes take blbe mi je to vsetko pocut a ze sa nevyspia koly timmcovi neviem preco furt jak sa tak zobudi ta sa stresujem ze co zas bude a ci mi vobec zaspi a aj koly tomu ze ja nervak som a pak ked ho nejde utisit ta konec uz po par razoch naberam take nervy a som na to sama ta to musim zvladat a nemozem nechat revat koly susedom

katka755
4. jan 2009

mne este nespia,ale uz idem basku hodit do vane a potom malu....

deti sa maju jani inac dobre...malej uz treti zubok ide hore v lavo uz ma pluzgierik........uz sa natahuju tak uz mam doma boj musim ich rozdelovat.do teraz som basku od nej odhanala a teraz uz sama za basku pride..... 😒 😒

angienka
4. jan 2009

hej vy uz tak veselo a my stale len 2zuby ale to sa kazdy divy ze jaky je rychly bo deti okolo co pozname abo mamka ked rozprava ta inac nemaju este v 8mesiacoch abo este ani nelozia a nasa prdelka taka sikulka,ale az moc vycurany 😠

angienka
4. jan 2009

ted janka zmizla ta ja sa asi vrhnem na hru i ked este robim album na inej stranke ta mam zabavu bo tu taky maly ze nic nevojde 😠

jankando
autor
4. jan 2009

ech, ale ste popisali, idem vas citat..
kupkali sme Petka.. 😉

katka755
4. jan 2009

aha tak posli potom link?sa to vola?nech kukneme

angienka
4. jan 2009

zatim davam skoro vsetky co mam aj tu par novych tam je ale aby som uz nemusela mazat tu fotky a davat nove ta tak budem robit ze pak hodim linka len tu aby ste skukli ale je to na azete 😉 ak mate zajem janka uz aj kukala tusim 😎

jankando
autor
4. jan 2009

Eni, to len taka knizka nejaka pre deti..hlavne ze je tam nejaka story....nech je co citat...
chrustik okupany a uz spinika so zirafkou pod pazuchou.. 😉

Kati, no to mas sikulku doma.....loziva selma.. 😉
a aky boj baby hraju? co baska ziarli? 🙄

katka755
4. jan 2009

jani ahoj

jankando
autor
4. jan 2009

Hej, ja uz mam skusknute fotky.. 😉
i ja budem davat na azet, bo tu sa zmesti len malo...potom hodim i ja linka, ak nieco pridam, alebo baby, ak ste na azete registrovane, tak dajte nicka a ja vas pridam ako priatela a budete moct kukat fotecky.. 😉

jankando
autor
4. jan 2009

Ahoj Kati.. 😀

katka755
4. jan 2009

nieeeeeee len sa uz natahuju mala ked sa na nu hodi ta ju pridusit ide a baska az krici.... alebo zas baksa tamcu dusi a vrieskaju obe je to sialeny dom niekedy

jankando
autor
4. jan 2009

aha...no tomu sa nadava babinec.. 😀 😀 😀 😀

katka755
4. jan 2009

nieeeee niesom na azete............ta skoda.......

katka755
4. jan 2009

hej babinec uz kricia tak utekam do spalne

jankando
autor
4. jan 2009

Ech, keby ste videli dnes Petka...... 😀
sme dnes dokuili dupacky a su tak tri v packu a ine farby nie...no a isiel sa kupat, tak som pripravovala dupaky a pytam ho, nech si sam vyberie aku farbu chce...a viete , na krotu polozil rucku? 😨
na cervenu.. 😀 😀 😝 😝
tak je dnes pekne cerveny..ako na vianoce.. 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankando
autor
4. jan 2009

kati, sak si vytvor tam nicka...to fajne sem tam..i ked ja napr. chat nevyuzviam, ale maily a album ano..a tiez sem tam i postu vymenim s kamosmi.. 😉

INak Eni, som pocula, kamoska mi pisala, zevraj Tomas Hircko ma babo.. 😉 ale nic viac neviem...ona mi pisala, bo jej naj kamoska je s nim v triede..

a este..som dostala pohled od Jozka z Australie.... 😎 😎

angienka
4. jan 2009

ta cumim kolko ste za tych 6min napisali 😠

angienka
4. jan 2009

pre pana jana si robis prdel???????????? 😀

angienka
4. jan 2009

hircko mimino a kamoska si so safranom hej???To ma podrz fakt ta to by som chcela vidiet a to tomas vysoku akoze vazne studuje??? 😕

angienka
4. jan 2009

ani ja uz chat nevyuzivam ale ked som sa registrovala uz daaavno ta hej som chatovala jak diva ale album som az ted vytvorila nemala som ziadny len tak anonymne som pisala s kadekym 😀 sranda bola,to mladi 😉 tiez mam tusim 2verejne a inac potom 3pre priatelov 😉

angienka
4. jan 2009

tak kuknite na azet ak budete mat casik 😉 neviem ci to inac otvori ked poslem linka ale skusim tak ted pracujem na tomto albiku...http://fotky8.azet.sk/angienka20/najkrajsie-mim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre