Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
26. aug 2008

Eni, no mamca uz pride vo stvrtok o 13.25 ma prilet..sa tesim.. 😵
i muza som dnes mala doma, a boli sme v bytiku...i bracho dosiel , tak sme postavili postilku, ja som ju povliekla, oni postavili i kolisku i skrinu , i sme nafukli jednu postel...ale inak tam je bruuutal..asi tam pojdem zajtra sama a popratam..bo sme skoro vseetko preniesli a prd tam upratali..vsetko je vsade..no brutal..a chudak by bola mamca, keby dosla do takeho neporiadku..,prehovaram johna, nech zajtra vezme dovcu , bo treba ista tam a upratat vsetko..sak i potraviny sme tam nanosili..este dobre, ze nie tie, co maju ist do chladnicky..i prat mi uz treba..bo brrrrutal, nemam co na seba..jak na mna pride, tak asi pojdem v pyzame do nemmockky.. 😀 😀
chjoo.a spostel chceme kupit a nestihame..no to tak..do ritulky...sme si dali nacas.. 😖
eni, isto iste skusaj, bo chudacik maly sa trapi..bud ho to svrbi alebo pali, ak pozrujes, ze je z toho nervozny.. ☹

jankando
autor
26. aug 2008

No cas pokrocili..cize vy ste vsetky uz v hajurkach..len ja este hore.. 😀 ako stale a pritom som sa dnes raidne namakala..som fakt myslela, ze exploduje mi brucho..jak som chodila a tak..do riti..a jak tazko sa mi vstava -vystupuje z auta..a john uz nasraty..ze nemame auto a tolko platime za taxiky kazdy den..ze ide zajtra hned o ten polovicny poziadat...b otu musime najskor polovicny mat a az tak mozes brat hodiny jazdenia a pak uz len na test a kupit auto...ja ho este nezazila soferovat, tak neviem a stale mu hovorim (zlostim ho) ze mu neverim, ze vie soferovat. 😠 i ked viem, ze jak este len dosiel do anglicka, kupil od kamosky auto , riadil a chytili ho polisi bez vodicaku...tak mu vzali auto. 😀 no ale ja som ho riadit nevidela..a jeho to tak hecuje.. 😀 😀 😝
zajtra rano pali do druheho mesta ziadat o ten polovicak.. 😀
no rozkecala som sa..ale nudim sa a nikoho nikde 😠

jankando
autor
26. aug 2008

A este som sa chcela spytat, ci niektora z vas nepouziva pre deticky nieco ako infacol, alebo calpol...ak je to predajne u nas doma...lebo tu je to a baby tu pouzivaju na deticky, ked velmi placu alebo su zle..no viete..nervozne a tak...ze sa i dobre po tom spi.. 😉 tak len ci nahodou nemate nejake skusenosti..

jankando
autor
26. aug 2008

Baby, chapete, ja idem rodit o chvilu..sama tomu neverim, i ked som pripravna na bolest a na to stasticko co nam pride....jooooj...cmuuuk mu...ci jej? 😀
Och...neviem ani vyrozpravat pocit, ktory citim..Joj, len nech bozicko da aby sme boli vseetci zdravi... 😵

jankando
autor
26. aug 2008

Dneska vediem ja...Eni, sa na mna nechytas.. 😀

angienka
27. aug 2008

halooooo 😕 je tu niekto???

angienka
27. aug 2008

jani,neboj mamus to pochopi sak dobre musi vediet ze s takym bruchom toho vela robit nejde a ked ste sa len ted stahovali ze nepride do uprataneho....nestresuj a nepresiluj sa,spolu to pak uklidite 😉

dnes mam ja taky makaci den,bo sme o 13tej volali segre ta uz v nemecku boli a vraj o 19tej maju byt v CR tak som zvedava kedy dorazia a u nas sa brigaduje-stavame plot 😠 ta mamka robi furt jest a obskakuje a kedze je seknuta stale ta som musela pomahat pratat pre nich ked pridu,ta som aj prala,aj zmyvala a este timmy histercil a taky krik spustal mal papat a ja mu davam a necel odo mna a som 5x skusala a on furt sa tak brjutalne rozplakal,ta som musela odsavat jak blba 😠 a slo to do nho a ted som ho ukocikovala,natiahla mu sietku a dala ho vonku pred dvere a tam si chrupajdi 😀 😎 inac hrozny hic vonku 😝

angienka
27. aug 2008

no pockaj janu,sak ja ta dozeniem,ked tu rychlo niekto nedorazi 😀

jasne jani my ti rozumieme jak sa tesis 😵 a este ked ti aj mamka pride ta to bude radosti...ja sa tesim na segru ze i ona sa potesi z mojho timmyka jaaaj uz nech su tu a budeme vyletnicit zas a grilovat a kocikovat a taaak 😎

angienka
27. aug 2008

a to co si spominala infacol ci co a to druhe vobec nepoznam a netusim co za drogy detske to su ked su pak dobre ta to ich asi omami ne???
no nevem nepocula som o tom 😕 😒

angienka
27. aug 2008

ale ma to tu samu uz nebavi tak idem von robit spolocnost timmynkovi-inac dnes nam prisla dobierka tych 330 digi foto 😀 ta som triedila 😉

jankando
autor
27. aug 2008

Cauce baby,
no sak zatim iba ena sa ma snazi dobehnut, ale tusim ,ze sa nepodari.. 😀
pozdrav pekne segricku odo mna... 😉 ajaja, vam zavidim teraz to vyletikovanie.. 😠
a jak si pisala, u nas ted bude brigada...bracho akurat siel do cukrarne mamci nakupit kolaciky, bo ona ich zboznuje a hlavne tie plnkove.. 😝 no a ja doma lebedim , lebo johnovi nedali dovcu, cize sama as by som prd porobila tam.. ☹ no co..zajtra brigada zacina....skoda, ze postel nemame este...teda mame, ale taku hroznu, bo zase raz som dala na najlacnejsie a najhlupsie, ted mi john vycita, ze kvoli mne ho boli chrbat.. 😀 😠
takze ideme kupit novu a konecne sme nasli super sedacku, rohovu..cize uz ju len objdenat, sme chceli, ze dnes pojdeme do obchodu ju objednat ale no manzel mi poctivo pracuje.. 😠

jankando
autor
27. aug 2008

Enus, tie kvapky to su, a aby ich pouzivju, tiez sa cudovali, ze co to za drogy, ze uspavaju dobre..
😀
a eni, co to za fotekcy si dostala?

jankando
autor
27. aug 2008

Hm.. 😠 no zase nikto....zase sama monologujem....ale zajtra uz nebudem..idem si vyzdvihnut svoju mamicku a budem sa jej venovat cely den , plus uz budeme v nasom byte, kde nie je net.. 😝

jankando
autor
27. aug 2008

Zas nikoho nikde? 😠 😠

angienka
27. aug 2008

tu som,ale len na chvilu 😉

angienka
27. aug 2008

cakam na to kym sa mi muzicek ozve bo uz by mali byt u nas vsetci ta som cela pokecat cez skypa ze aka cesta a tak,no rano o 7mej najneskor tu uz budu ta paradicka...
uz som ja okupala cukricka ale treba mu dat papu i ked az o hodku by mal ale ja tak po kupani vzdy mu davam aj ked neni este jeho cas 😉
no ta to omamne kvapky-nepouzivam i ked by sa aj zisli obcas ale nebudem ho dopovat takym svinstvom 😝

angienka
27. aug 2008

jani kolac bych si dala dnes segra narodky a chudak precestovala cely den 😒 a my ani kolac nepiekli ani tortu jej,no snad zajtra ak bude cas bo zas mame brigadu asi na ten plot,no nevem bo hl majster az piatok ma prist ta mozno zajtra nebudu staviat...
no jani tak niekedy sa oplati trochu investovat,my kupili drahsiu teda oni bezo mna bo ja by nedovolila taku drahu ale v tehu som ju ocenila kedze je polohovatelna 😉

angienka
27. aug 2008

a fotecky sme davali robit bo este ani zo svadby sme nemali vyvolane len na pc a cd ckach a tak par len co nam nasi spravili a aj timmyka co sme fotili ta tak 330ks 😀 🤐
a segru pozdravim jasne 😉
tak nikde nikto ani z cr sa mi neozyvaju tak na to kaslem a idem prec ☹

angienka
27. aug 2008

hej a ma napada ze isto mi napis sms bo jak sa inac dozname ci si uz porodila ked tu nebudes ta nenapises ze to na teba ide 😠 a tiez potom co sa ti narodilo a kolko ma a vsetko a aky bol porod janu a pak ryyychlo fotecky od brata poslat 😀

jankando
autor
27. aug 2008

Enusik..
no to vies, ze hned budem pisat... 😉 vsetky infosky a pak dodam i nejak fotecky... 😉
Cize tiu pride i muzicek hej na slovac..tak budete cela family nakope? vam zavidm..u nas sa plany zmenili.bracho co je tu s nami, ide 07.09 asi na mesiac domov.., druhy bracho pride az najdu nejaku dobru letenku, vraj nech si zvykam na babo a pak pridu, aby na mna toho nebolo vela a segra nepride vobec.. 😠 😢 ona pride sice do anglicka, ale dost daleko od nas bude, tak pocka 3 dni a idu do Irska.. 😢 😠 cize tak..tak nakoniec mamca ista a na koniec septembra Nadka dojde.. 🙂

angienka
28. aug 2008

zdravim,nikto dnes neprispieva??????? 😕
jani muzik nepride nema dovcu uz ziadnu vybral do konca roka uz vsetku pre mna pred porodom a zvysok na teraz na slovac ☹

angienka
28. aug 2008

no uz sa na nho tesime nenormalne domov je tu uzasne ale uz mi chyba aj ked tu nemam cas na nho moc mysliet 😒 dnes zas krasne je a anglicania prisli uz rano ta odvtedy kecame,kocikujeme i opalovali sme sa a ted sme boli v sp a na zmrzku ta tak a vecer asi na pivo skocime 😉
sak i ty uz mas mamku pri sebe,segra hned ked dosla sa pytala na teba a mamka nech ti dnes zavolam ci nerodis a ja ze vecer som s tebou pisala a nic 😀

katka755
29. aug 2008

ahoj eni tak teraz esze ja mam cas prispievat ale len do zajtra-pridem nam uz tatko.strasne sa uz tesime malu ani nespozna tak sa zmenila a vyrastla no a baska sa ma len stale pyta kolko krat sa musi vyspat uz asi 3den.tak uz aj segra ti prisla o je super ze mozete byt chvilu doma a spolu,ze?a co timmy tie licka ma uz lepsie?
a ze ma janka tiez mamku to vydno,no..
ivanu je doma tiez nepise a ja ani nekukam do pc sice ho zapnem ale raz napisem a potom uz len vecer vypinam tak sa vsetky venujte,dnes mam monolog asi ja ☹ ale zajtra ma uz necakajte.... 😀 😀 😀
to bude radosti.
tak idem ja prezliekat periny a upratovat aby nam tatko prisiel do cistuckeho....

angienka
29. aug 2008

zdravim 😉

kati tak to v dobrom zavidim i ja sa taaak tesim az za tym mojim muzickom uz dorazime i ked mi to tu u nas na slovaci bude chybat 😒
no som len na skok,lebo ideme do bj na jarmok,no skor na stretka-mam sa stretnut s kamoskou,ved syn jej ma uz 8mes a ja som ho este nevidela 😲 😀 tak sa tesim...

jankando
autor
29. aug 2008

Caute baby,
oznamujem, ze este stale nic, len nemam cas prispievat, lebo odvcera som unavena..mamc je tu odvcera a to som uz i v meste bola, v byte sme kus nieco popratali a dnes cely den v meste.joj , jak zdochlinka som , len bolesti nikde... 😠

jankando
autor
29. aug 2008

Dnes mi tak hnusne uz tecie to mledzivo z pravej kozy, ze brutal... 😠 uz sa pripravujeme, tak snad nas nenecha dlho cakat..sedacku mame uz objednanu na utorok , postel sme dneska kupili, cize dojde v nedelu vraj...cize sme pripraveni..len este treba par krabic vybalit. 😉
baby, ja uz i vseeetko mam nakupene do nemocky..az i tasku sme nakupili.. 😀 vsetko..bo mamca tu ne..ta by ma neposlala len tak hocijak do nemocky..joj, sme sa dnes ochodili.. 😠 snad to pomoze babu, nech sa poponahla vonku..
no nic, vse oki, len taka horucava , ze az..a to neviem, ze ci kovli tehu, alebo i vonku je tak.. 😖

jankando
autor
29. aug 2008

Eni , a pozdrav mamcu i segricku, ze ja hned napisem ked porodim.. 😉 ze su zlate, ze sa zaujimaju...
teba zdravi moja mamca a pyta sa , ci sa timmykovi uz polespsilo s tymi vyrastickami

jankando
autor
29. aug 2008

Kati, ze vidno...ze tu mam mamku..sa tesila jak mala..
jak ma videla, hned mi brusko pohladkala a nakolonila sa a povedala malemu , ze je tu babka... 😢 joj, som skoror revala tam..jak eto je mile..ne.. 😵 😵 😵

jankando
autor
29. aug 2008

Tak sme teraz vsetky zaneprazdnene, ja mamku, Kati, ty muzicka, Eni, ty segricku a ivca oddychuje a absolvuje rodinne stretka doma... 😉

jankando
autor
29. aug 2008

no kukam, ze ja monologujem , ale co uz..sak ma tu mozno par dni nebudete mat/ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre