Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

snehovavlocka
5. dec 2010

@lawli nie...ja len tradicne pokukam...teraz som este nebola,deti boli chore, ale mozno buduci tyzden...

lawli
8. dec 2010

@snehovavlocka tak sa skoro uzdravte , ja možno tiež budúci týžeň pojdem do PO s mamkou na kontrolu.....

snehovavlocka
8. dec 2010

@lawli my uz pomaly planujeme cestu,ale nam sa vzdy na poslednu chvilu vsetko meni.....zdravi uz sme,ale oslabena imunita ostala,tak mame este zakazany kolektiv 😒

lawli
10. dec 2010

@snehovavlocka ahoj ,tak to vam nezávidim sedieť doma ,ale verím ,že čoskoro už budete zas v poriadku. Ja idem v pondelok do PO ,dnes mamke volali....už sa strašne teším na obchody, dosť dlho som nikde nebola 🙂

snehovavlocka
10. dec 2010

@lawli 😀 my sme mali ist v pondelok,nakoniec sme sli este dnes,ale pre nepriaznive podmienky som trhy videla fakt len z dialky-takze som na trhoch vlastne ani nebola 😕 ale nevadi....aspon som usetrila 😀 😀 😀

denisa82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lawli
14. dec 2010

@snehovavlocka ahoj ,ja som včera bola a aj na trhy som kukla ,no nič som tam neutratila 😕 nejak ma tam nič nenadchlo a ani ta atmosféra už nieje ako bývala 😒 Keďže sme boli cez deň ,lepšie povedané do obeda ,tak ani z tych snehuliakov sme nič nemali ☹ teda my hej ,ale malý nie ,asi ešte budeme musieť niekedy do vianoc zabehnúť, no večer nech vidí ako pekne svietia 😀 😀
Dnes sme boli ešte v SK a už možem smelo prehlásiť ,že darčeky už mam všetky - jupííí. Teraz už len zabaliť a postaviť stromček.... 😉
Ozaj a na kamióm CocaCola ste sa neboli kuknúť ? 😕

snehovavlocka
14. dec 2010

@lawli ani som nevedela,ze mal byt....len potom mi kamoska hovorila,ze ona bola. takze nie,neboli sme kuknut.ale nevadi....

lawli
16. dec 2010

@snehovavlocka to ja som vedela dva dni dopredu a nenechali sme si to ujsť ,maly bol vytešený....tak som rada ,že sme tam boli 😵

snehovavlocka
16. dec 2010

@lawli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 verim....aj nas by bol 😀 aj dcera 😒

lawli
17. dec 2010

@snehovavlocka určite by boli radi....snáď si cestu najde do Svidníka aj budúci rok 😅 A čo darčeky už maš všetky ? 🙂

snehovavlocka
17. dec 2010

@lawli asi hej...2 este musia pockat,kym budem mat viac casu

lawli
17. dec 2010

@snehovavlocka tak rýchlo rýchlo Vianoce sú už za dverami 😉 ja už mám aj pobalené 😅

snehovavlocka
17. dec 2010

no,akosi to nezalezi na mne 😅 tie tak nesuria,teoreticky pockaju aj po vianociach 😀 😀 😀

lawli
19. dec 2010

@snehovavlocka tak to je potom ok 😉 ja rozmýšľam ešte nad druhým stromčekom ,toľko sme toho nakúpili pre Filipka ,že sa nam to asi ani pod ten jeden nezmestí 😅 😀 😀 😀 A to sme si na začiatku povedali že toho veľa kupovať nebudeme....no začali sme skoro a stále niečo pribudlo 😀 😀 😀

lawli
23. dec 2010
snehovavlocka
25. dec 2010

@lawli dakujem............. 😀 dodatocne aj ja tebe prajem 😝 😀

lawli
30. dec 2010

@snehovavlocka 😀 😀 😀 aj ja dodatočne ďakujem 😀 😀 😀
Prepáč ,že som tu tak dlho nebola ,no nestíham a po novom roku budem na tom tak isto 😒 Teším sa na skorý pokec papa 😵
A teraz ti už prajem všetko najlepšie v Novom roku a príjemne strveného Silvestra... 😉

snehovavlocka
30. dec 2010

@lawli jeeeeeeeeeeeej,to stiham.tak aj tebe 😉 😀 😀

lawli
3. jan 2011

@snehovavlocka Ahoj nakukávam ,tak pozdravujem 😉 ďakujem za prianie... 🙂

Inak už som sa dopracovala k názoru našho pediatra na predkožku....on to nerieši ,vraj s tym nič netreba robiť ak niesu problémy. 🙂

snehovavlocka
4. jan 2011

@lawli ahoj...inak,tusim sme boli vcera u vas

lawli
4. jan 2011

@snehovavlocka 😅 a to si si ani na kávu nestavila.... 😢

pampusik
7. jan 2011

ahojte mamicky, sice niesom odtial ale som z Medzilaboriec ale nijaka mamicka sa mi tam neozyva tak pisem tu k vam....ako sa mate jak deticky, ja mam 2 a pol rocnu princeznu KArolinku.

lawli
7. jan 2011

@pampusik Ahoj , tak ani tu to nieje také ružové 😒 moc často tu tiež niesme a ani nas tu nieje veľa....ak si prejdeš narýchlo posledné stránky tak to pochopíš....Inak ja sa mam fajn a aj drobček ok 🙂

pampusik
8. jan 2011

a nachadza sa vo Svidniku nejake materske centrum alebo nieco pre deti?Ja inac pochadzam z Vranova nad Topľou a tu do Medzilaboriec som sa vydala.

snehovavlocka
8. jan 2011

@lawli ved nebud taky pesimista 😀 😀 😀 sme tu my a obcas k nam zavita aj nejaka zbludena dusa 😉

@pampusik vitaj 😉 😀 myslim,ze tu ziadne MC nie je, aspon som zatial o ziadnom nepocula ☹

lawli
8. jan 2011

@snehovavlocka Ja som rada ,že sme tu dve 😉 neviem čo by som tu sama robila 😀 😀 😀 😀 a to je fakt super ,že z času na čas tu niekto zablúdi 😵

@pampusik materské centrum vo Svidníku určite nieje 😖

snehovavlocka
9. jan 2011

@lawli sama? citala by si si spätne tých tristo stran 😀 😀 😀 ozaj,chodievas vobec niekedy do svidnika? 😝

lawli
9. jan 2011

@snehovavlocka hihi to som spravila aj tak ,všetko do písmenka som prečítala 😅 a áno chodím do Svidníka ,aj v piatok som bola 🙂

snehovavlocka
9. jan 2011

@lawli vidis...a na kavu si nedosla.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre