Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. nov 2008

zeny no nerobte si prdel nestiham akurat leusku som pozrela caja velika z nej vyrastla 😵 a v tych papuciach fakt bomba 😀

katka755
29. nov 2008

aj ja uz len tak na polku stiham z malou na rukach

majka225
29. nov 2008

papuciach v tom je srandovna ale este ma take foto s parochnou atd... musim ich ulozit 😀 😀

malibuu7
29. nov 2008

aj ja s drobkom na rukach pisem 😀

angienka
29. nov 2008

no uz fakt netusim co som chcel anapisat tak citam aby ma muz nenacapal s notasom v ruke este zehlit mi treba no len tolko ze ta fabula maji je peknucka 😎 ta ani my este nemame hadickovu odsavacku bleee,snad tak skoro ani nebude potreba mame tu rucnu len

majka225
29. nov 2008

no ja leu nemam na rukach je v chodaku ale musim davat pozor vsade lozi vsetko berie 😀

katka755
29. nov 2008

moja sa uz bavi na gauci baska je s nou uz mame aj my ivi rozlozeny 😀 😀 😀 dufame ze sused nezlomi jak tvoj muz 😀 😀

katka755
29. nov 2008

davam jej tu mast a sa mi zda ze uz odkasliava lebo do teraz vobec nekaslala,tak sme uz asi na dobrej ceste

malibuu7
29. nov 2008

kati jaku mast jej davas???

mna napadlo ze kdesi mam doma prsnu mast, ked je dieta chore tak sa ma mastit hrudnik, ale nemozem ju najst ze ako sa vola... to mozno toto mas

katka755
29. nov 2008

borcudzu mast to sa tak u nas vola je to jazvecia mat

katka755
29. nov 2008

este ma napadlo ze borsudze salo to nasa baba volala
nas miro to presiel nechtiac koncom zimy a slavo koval mu to stopil pekne sa podelili a aj mne sa uslo

malibuu7
29. nov 2008

aha, to aj nam dakedy mamka doma davala ked sme chori boli , to zabera, fakt

malibuu7
29. nov 2008

ale inak ja som drobcovi, ked mal tusim 2 mesiace, tak tiez tak zachripol a ja som mu normalne šmalec na intimku natrela a na noc som mu dala na hrud a pomahalo tiez... borsudzu nemame 😒

katka755
29. nov 2008

no to sa snazime mat doma raz aj dr pre basku namto odporucala

katka755
29. nov 2008

nam aj kacaciu mast davali

katka755
29. nov 2008

to tiez dobre smrdelo

jankando
autor
29. nov 2008

Kati, stale dobre nieco take doma mat , nie?
inak , pisete jak dracice a ja musim este i predavajucu stranku si kontrolovat..
no nejak za vami nestihma..vy ste take...jak nic tak nic..a jak nieco, tak sa neviete dokecat... 😀
chudak ja,,,dneska do mna john zudral a ja tolko stranok na precitanie mala.. 😠 vravim, ze som sa pri tom i naranajkovala... 😀

katka755
29. nov 2008

ti dam ked prides nema jej vela ale podelim sa 😉

jankando
autor
29. nov 2008

Eni,
i mne by trebalo zehlit, ale nechce sa mi...tato bol ranno v praci, tak teraz dospava, Petko mi teraz zaspal v koliske a ja tu tak po tme..bo vonku brutalna je tma a kedze mi chlapci spia, tak nechcem svietit... 😠

jankando
autor
29. nov 2008

ivi..dobre rad..beriem na vedomie..lebo tie masti, co spominate urcite nezozeniem, tak aspon ten smalec by som mala niekde...a to na prechladnutia a take choroby?

malibuu7
29. nov 2008

hej hej na take, ked chrni, vies proste pocujes pri dychani ze tam daco nevporiadku, tak toto sa dava... kacacia je tiez dobra... no ked nemas nic lepsie tak aj smalec dobre premasti...
aj my mame brutal tmu uz, uz od 4... 😒

jankando
autor
29. nov 2008

no zima je tu...len pre tu tmu ju nemam rada..inak snehlubim..hlavne, nie lad..boze, pamatam jak sme kazde rano do skoly chodili..polku mesta som musel prejst , esteze sme chodili viacere..ta sme sa smiali, ze jak baywatch...bo sme sa len pid pazuchou trimali....aby sme nepopadali...a najhorsie bolo, ked som sama napriec celym mestom musela po smyklavom ist....ochjooooo

katka755
29. nov 2008

sulam s teba jani baywatch 😀 😀 😀 😀 no v SK chodniky na prd v zime poznam to ja som tehotna tak chodila tadial

jankando
autor
29. nov 2008

no ta ked sme minim. 5 bab isili kazde rano..no a jak sme sa pochytali pid pazuchy, ta si mal vidie ttan baywatch...a estejak sme sa ponahlali do skoly..boto isi zakurity trebalo pid stankom..
ech, ale mi ide rusnacina... 😀 😀 😀 😀 😎

katka755
29. nov 2008

ide ide a kde pod stankom? tak jak je zastavka pri skole?

katka755
29. nov 2008

pockaj a vasa skolka aj tam oproti poste pokurku mala

katka755
29. nov 2008

ta ja som na intaku bola,ta som do skoky v papucoch chodila 😝 😝 😝 😝 ja som nemrzla

katka755
29. nov 2008

ste sa napisali kam ste zdrhli?

angienka
29. nov 2008

no zeny tu to zije,mne prisli deti ked som vas konecne docitala a chcela pokecat,no a pak sme s muzom doteraz balili vianocne darceky do krabic take pekne 😵 😵 😵 a ted zapol rozpravku wall ze ju mooc chce vidiet no mna to nebavi 😠

angienka
29. nov 2008

no uz som docitala babule,tak idem do albov nazret este ked som vtedy katkin nestihla este...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre