Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
2. dec 2008

ivi..no uvidi sa v priebehu buduceho roka.. 😉

jankando
autor
2. dec 2008

inak baby....to i vasim dietatkam tak smrdkju prdiky jak petikovi?
to vraj zo sunaru tak,. hej?

jankando
autor
2. dec 2008

eni, nie si sama..i ja mam takeho hajzlika doma..co reve kedey sa mu chce

majka225
2. dec 2008

juj eni tak to mas teda rosambo doma teraz s drobcom ale neboj tie male nase predelky maju kazdy den iny raz su dobry a zas su zly

angienka
2. dec 2008

no hej ale mna stve teraz i muz ze furt dakde je a mne to uz preteka cez hlavu uz to tu sama nezvladam,ani na chvilu si neoddychnem 😠 uz chcem ist na slovac nech mi nasi pomozu bo sa zrutim,ale som rada ze uz spi konecne 😝

angelina22
2. dec 2008

musim ist mala vstala a place,,a ked ju uspim budem kkat tv,tak zajtra pokecame,,,paaa a ďakujem za prijatie do už zohraného kolektívu 😀 😀 😀

majka225
2. dec 2008

neboj to zvladnes ja som neraz mala take obdobie ze som mala vsetkeho dost..vravela som si ze pojdem domov na slovac a budem mat klud atd. kus sme boli od seba a bolo potom dobre

angienka
2. dec 2008

inac kukla som angeline do alba,asi nepoznam isto len sa mi miesa tusim i na tu beatinu kamosku co chodila na nasu skolu Jani sa podoba Viera tusim sa volala a mne sa miesa este so spoluziackou so zakladky a tusim na jednej fotke svadobnej som zahliadla taku dievcinu co chodila na zakladku do sp ten isty rocnik len do sportovej 😕
No tak vitaj a trosku sa nam predstav inak ako sa volas bo angelina to moc dlhe 😉
Hej brusnicu poznam dedinu jaaaj ta co vas tam zatiahlo na taku dedinu???ked muz z martina,my tiez z majkou zo Sitnik pred SP byvame teda majca sa tam prizenila 😀 😉

angienka
2. dec 2008

jaaaj jani riadne cudne co ze som tu nebola,no bola ale nik tu nebol a s timmym sa nedalo vydrzat ta som sa isla muzovej babke postazovat a s nou sa poprechadzat teda jasan i s timmcom a pak som ju tu zavolala na kafe ze i tak z muza nic 😖 a pak sme boli nakupit a zlostidlo zlostilo ta nebolo casu ani chuti 😢
Ale ma stvete bo musim kalendar dokonciti a vy ste tu tolko ppisali ze to asi zas necham na zajtra k ranajkam 😝

majka225
2. dec 2008

juj baby jak mi je smiesno s toho mojho muzika jak sa pasuje s malou 😀 😀 😀 ale jak si uzije ja som s nou cely den sama

angienka
2. dec 2008

tak tak maji nech si uziva to moj bude zas smutny ked nas tu nebude mat a bude mi volat kazdu hodku ze jak mu chybame a ze uz sa tesi na ranne prebalovania a na timmycka a furt ho chce vidiet ale ked sme tu ta radsej na pc pojde jak sa hrat s timmym 😠

angienka
2. dec 2008

hej maji ale ta ja ne od muza zeby som chcela oddychnut ale od timmca muzik mi bude chybat hned uz teraz mi chyba lebo viem ze pojdem na slovac a som z toho nestastna ale potrebujem oddych a on na nas nema cas aby som si oddychla a timmy mi zatim nedopraje kus kludu 😠

angienka
2. dec 2008

a ivi tie pismena sa prave dost tazko daju prefarbit 😠 tiez ma to stvalo ale ono to bude na A4 docela dost velke a malo by to byt dost viditelne a hlavne tam pojde o timmca 😀

malibuu7
2. dec 2008

eni tak teraz dobehujes co? pises ta pises........ no jasne ze o timmca tam pojde...

angienka
2. dec 2008

uz to flakam bo robim a pak prerabam ta sa mi nece tak do detailu to robit a viem ze to mam prekryte ale ked cem nech sa tam toho co najviac vojde 😉

majka225
2. dec 2008

neboj eni pojdes si domov oddychnut a bude dobre 😉 aj ja budem doma tak sa stretneme to bude uz sranda po preca uz dedticky troska podrastli 😀 😀

malibuu7
2. dec 2008

tak sa mi susidka ozvala... vas pozdravuje ale je zaneprazdnena detmi... tak nestiha... 😒

majka225
2. dec 2008

hmm tak ma to katka pestre co...

katka755
2. dec 2008

ahojte babulky tak uz som tu po velkom boji zaspali 😠
maji tak tak mam niekedy dost ale co uz caka nas este asi aj horsie co?puberta.........

dik susid za odkaz no pekne si o tu o nas napisala az som sa zasmiala,joj chyba mi ten strom od jesene do jari som ta videla nooooo a teraz vobec ta nevidim takot ale vies nooo svekra mi nechyba ta aj dobre ale susedku normalnu nemam tak vam nieco pri nas pohladam a bude to 😀 😀 😀 😀 😝

angienka
2. dec 2008

hej maji uz sa tesim uz potrebujem aspon jeden den oddychnut 😒
no urobila som dalsie 2mes a mam dost 😝

katka755
2. dec 2008

angie tak janka nas dobre predstavila a neboj aj my na nieco zabudneme napr.janke dnes vypadlo odkial sme 😝 😝 😝

tvoja mama mala akurat nocnu a ja som az doobeda porodila tak uz tam bola ina ale pozdravujem ju starala sa o mna dobre,keby nevedela kto som tak povedz ze moja mama sa vola mariena zpotocka.

no a hudobna rodinka to viem sak tak som ta poznala na husle si hrala a spievala nooooooo...... byvala som z mamou v SP chvilu aj na zakladnu som tam chodila

angienka
2. dec 2008

ale ten jun sa mi paci aj tak najviac 😎
no musim poklopat ale bojim sa ze zas zarieknem no som od toho mega kriku ani raz nesla dvihat dudak a znovu uspavat to mi je divne sak to uz 2hod a nic 😨

katka755
2. dec 2008

eni aj ty tak odpisujes a nevidis ze som tu ako ja teba,

angienka
2. dec 2008

tu som a uz ta vidim pozila som F5 😀

katka755
2. dec 2008

eno no peky je ten jun aj august sa mi paci a vase spolocne foto nemate v kalendari?

angienka
2. dec 2008

zeny ta dnes som ani nic nejedla jak som vystresovana po ranu bobika a potom az vecer som 2rohliky zjedla ta cpem do seba jablko po dlhej dobe,no a ten gravimilk som si zas dala ale do obilninovej kavy a tam mi chutnal len mi zas nedoslo ze nemam zaliat vriacov vodou ale ochladit na 30st 😠

angienka
2. dec 2008

kati mame tusim na april som davala no potom som ho prerobila akurat dnes teda aj vcera som ho prerabala ale ani to sa mi nepacilo a ted kukam ze ani seba som nikde nedala i ked ja moc peknych fotiek nemam 😝 no musim pridat teda uplne ine som chcela davat uz scrapy co amm hotove a nakonec robim nove bo mi to tam nesedi 😖

angienka
2. dec 2008

hej aj august bo tota fotka je uzasna jak sa tam smejulka 😵

katka755
2. dec 2008

eni aj ja potrebije uz chvilu len pre seba a to si predstav ze ja sombola od malej len 2x raz vonku a raz na svadbe a to vsetko..... inac na 10min ked bol marek doma tak na nakup rano ale o spinkala aj tak no ale poviem vam ze uz mam dost a mamca teraz nemoze ma dost pri babke a este aj bratovu slecnu teraz ma a svokra hmmm ta by mohla niekdy aspon zajst ta malo coi nooo aspon na nakup aby som si sama posla.

angie este som chcela ked mozem vediet za kolko sa teraz domy na dedinkach pohybuju aspon pribjizne co ste vyberali z nejakych,my by sme chceli byt v SK tak neveim dufam ze raz bude

angienka
2. dec 2008

skoda ze som len fotky nezmenila v tom Juni,jaaj ani neviem jak to vysklonovat abo juny 😕 no nic to 😝 ale uz to necem vsetko prerabat bo to od znova by som musela sa s tym piplat a to by dalo prace 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre