Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
2. dec 2008

jaaaj tu si 😨

angienka
2. dec 2008

muz mi uz pisal ze co jak timmy bo uz videl ze mam toho dost ta ze ci spi 😀 no som zvedava co budu zas zajtra chcet 😠 ale snad jej uz povedal bo som mu dala kapky dnes,ze furt svokra otravuje ze co to ma byt 😀

angienka
2. dec 2008

no tak ja uz faaakt idem zaliezt do pelechu 😉

katka755
2. dec 2008

no eni aj ja tak teraz pojdem skor a este dve hod.sa tam pevalujem strasne no som sa naucila vecer pisat tu a teraz sa mi nehcce spat,ono by aj chcelo ale ked pojdem ta tiez nezapim

enia tu prenosnu co tam mas na fotke?take nieco zhanam za rozumnu cenu uplne jednoduchu aby som ju jak ohradku mala,len tu maju drahsie jak u vas 😝 😝 😝

katka755
2. dec 2008

hhmm tak dobru noc

katka755
2. dec 2008

no to baby budu pozerat nooooooo sak aj oni nam popisali ta nech sa neudia...
idem aj ja noooooo ked ste ma tu nechali samu 😒 😒

katka755
2. dec 2008

este som pozerala angie tebe do alba......... mas zlatucku slecnua jake modroocko je 🙂 🙂 spoznala som tam niku stolarikovu a tiez je mi povedoma ta blondina a ten chlap strasne no nesmpominam si na meno,ty co su s vami na svad.fotke.......

katka755
2. dec 2008

a uz fakt idem


dobre rano uz zelam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
3. dec 2008

zase dobre ranko zlam a nikde nikoho hmmm.jak vam super zeeste spite,nam sa tak nechcelo vstavat ☹ ☹ ☹ ☹
potrebujem ist sice z malou k Dr.ale ta ,mi spinka nechcem ju budit tak ani spat anisediet jaaaaaaaaaaaaj aspon si lahnem

angienka
3. dec 2008

hej totu niku som myslela aj ja 😉 jaku prenosnu???My mame doma obe drevene len svokra ma prenosnu a ja ju mam v albe???? 😕

malibuu7
3. dec 2008

baby teeeeeeeeeeeda......... zas ste toho napisali.......
jozko mi je taaaaky nervny ze koniec, ked sa hra s hrackou a narazi na to miesto kde mu pojde druhy zub tak to taky krik spusti ze konec... uz aby bol vonku aj druhy kurnik....
potom vas docitam... pojdeme vonku je tam krasne dnes

majka225
3. dec 2008

ahojte babenky no tak to ste vcera toho popisali... 😀 my sme dnes hajkali do 9 a teraz nedavo mala znova zaspinkala 🙂 😉 juj isla by som vonku je tam tak pekne ale sa mi nece ked si predsavim ze pokial sa vytrepem z bytovky vonku ta mam dost 😠 😠 taky blby vchod mame.. 😠

angienka
3. dec 2008

tiez pozeram ze slnko pekne svieti len ci vonku neni mraz mne tak zlosti v kuse krici,musim ho nosit a uz nevladzem 😝 zeny tak asi v piatok pojdem domoooooooooooooooooooov 😵 ocik po mna pride ked cital jaka som znicena z toho ta hned ze pride a vezme ma na oddychovku domov no muzik ma necel pustit ked sme sa vcera bavili ze po sviatkoch pojdem a co teraz pred sviatkami no to bude boj,ale pojdem hod to tak narychlo viem ze mi bude chybat ale aspon sa zrelaxujem a ked pridem ta bude mat za par dni volno-teda tak 20teho by som mala prist nazad 😉

angienka
3. dec 2008

mne sa nece ist von lenoch som ale ten krikluuun,no ta to ja neznam co to 😠 ale asi budem musiet 😝

angienka
3. dec 2008

zas moc jest necel som mu dala jabko jahoda ta 2lyzicky a dost a pak sunar mi vypil 100ml a viac ani kapku 😝

majka225
3. dec 2008

eni: aspon si troska oddychnes doma na slovc aj ked sa to nebude tvojmu muzikovi pacit ale ked pridete naspät k nemu tak bude dobre neboj 😉 a bude sa vam viac venovat

angienka
3. dec 2008

hej to som si ista ze bude,jemu to staci pripomenut ze sme sami a malo je s nami a uz sa i viac snazi i teraz zas...no ale i tak to nestaci,bo furt daco treba vybavovat...a tych 5hod co moze by t s nami je i tak malo a z toho kym sa naje pak bud jeden abo druhy navari najeme sa a uz neni ani cas a treba ist kupat a uspavat a to len ja uspavam a zrazu ma par min a musi ist do prace ta sa obliect a tak no...na prd to je 😝 doma ked som ta skypujeme kazducky den a hooodiny 😀 ale ked som doma ta to bere jak samozrejmost 😖

katka755
3. dec 2008

no huraaaaaaaaaaaa tak ides na dovcu co?no ja neviem jak to lebo stale len ja na toho svojho cakam tak neviem ake to ked pojdem pred z domu a on tu bude sam,skor na seba cakame navzajom kazducky mesiac hmmmm.

boli sme u dr tak je taka mudra ze az musime cakat na vysledky az o tyzden budu a teraz len probiotika jej mam davat a zase fenistil

malibuu7
3. dec 2008

no my sme prisli z vychadzky.... paraaaaaaada.... je tam uzasne... nie je tam vobec mraz.... ani velmi nefuka...
tak zienky v cz, odporucam na prechadzku ist....
na sk vraj prsalo tak neviem no 😒 tam asi nieeeeee na prechadzku, co kati?
eni no parada, bude relax, oddychnes si poriadne... to mas dobreho tatika ked tak hned pride po dcerusku 😉

jankando
autor
3. dec 2008

caute baby, tolko ste toho popisali, ze sa mi ani neche citat, no chcelo by sa, ale som na navsteve, tak sa nechce... 🙂
Kati, co hladas prenosne?hm?ak hladas za rozumnu cenu, tak mozno tuna je rozumna cena..sem tam tu nieco najdes lacnejsie nez u nas doma-na slovaci..daj vediet..ak sa da, tak pomozem.. 🙂

jankando
autor
3. dec 2008

eni, kde idete na dovcu?
nieco som zmeskala?
domov myslis, ci niekde k moru idete? 😕

jankando
autor
3. dec 2008

aj my sme boli na ladovej prechadzke..ivi...a petkovi sa strasne pacila zimka...to prva jeho snehovoladova prechadzka..tak sa mu lubilo, ze radsej ani nezaspal..ale bol tisko a pozoroval a vychutnaval marazik.. 😉

jankando
autor
3. dec 2008

jeejda, eni, tak som sa docitala, ides domov....
Ivus....Enus ma suproveho tatka...potvrdzujem... 😎
tak ti dobre, chvilu si oddychens, stari rodicia si uziju timmyka a manzelovi budete velmi chybat..uvidis,jak ta bude domov volat.. 😉

jankando
autor
3. dec 2008

eni, i u nas to tak bolo..
po takom dlhom case sme mali ponorku, tak som isla domov (este pred tehu i pocas) a tak to take vylepsenie..volal ma kazdy den domov a ked som sa vratila, tak ma ani pustit z narucia nechcel..i na wc so mnou chodillll..
😠 skoda, ze to len na par dni a pak sme sa vratili do normalu..to furt tak treba s chlapmi robit...odist v ponorke a paksa vratit na chvilu a zase.. 😀 😀 😀 😉 😀

jankando
autor
3. dec 2008

tak si sama monologujem no.. 🙄

majka225
3. dec 2008

ahoj jani mas pravdu ze to tak s chlapmi treba.....ked su s nami tak su velky hrdinovia a ked odideme na troska od nich ta su uz potom jak anjeliky odrazu 😠 😀

jankando
autor
3. dec 2008

tak tak....maji..to u nas je vyskusane..ale teraz nikam nemozem ist..bo petko este nema sl. rodny list, a to by sme museli potom doma cakat 3 mes..takze radsej ted nikam nejdem..ale cez leto by bolo super ist..i ked cez leto asi by sme chceli ist s tatkom a Petkom tu do jedneho primorskeho mesta..kde su kopec atrakci a tak...
no najviac sa tesim ked uz bude Petik vacsi a vezmem ho do zoologickej...sak ja toto zboznujem..ta i on isto bude.. 😉

angienka
3. dec 2008

no ta u nas neni ponorka skor nedostatok ze sme spolu ☹ no ale dnes bol pekny den,stale sme v objati boli ay doteray 😒 uy mi odisiel makat ale yajtra ma neplatene volno abz sme hned rano mohli do nemecka ist 😝

angienka
3. dec 2008

mz uy mame slovenskz rodnz uy asi tzyden ci dva 😎
No hej ocina mam suproveho ten hned ye aj dnes po mna pride ak chcem,ale je to uy lepsie len rano uy som toho mala dost ale hned sa to zlepsilo,no uz sa mi ani nechce odist ale viem ze si oddychnem...ani nie od muza ale od jeho rodiny 😠

angienka
3. dec 2008

jani mna stve ze furt kazdy otravuje a on nevie povedat nie a ostatni su tak blby abo bezohladny ze neberu ohlad na to ze on ma uz rodinu a treba sa jej venovat a pomoct,furt si myslia ze bude okolo nich skakat a mna stve ze to robi tak jak oni piskaju ale nedavam to za vinu jemu ale svokre bo tak si ho vycvicila ze on musi vsetko 😠 a ja sama proste nestacim na to vsetko a hlavne ked tu nikoho nemam tak je tazko,ani sa niet komu postazovat pokecat,este ze ste tu vy konikarky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre