Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. dec 2008

hej ta svokra uz ho tam skusala dat ale ze este nedostal nozkami na zem ale to ono sa toto special choditko da nastavit do 3vysok len ona neznala asi...

malibuu7
10. dec 2008

ahojte zienky...

tak ja vas citam no nejak sa mi nechce prispievat no 😖
mam aj vela prace.... aj ucenie, ale tomu vela casu nevenujem, to ma nebavi.... 😝 dnes ideme do prahy asi za hodku, tak sa tesim...
mate temu choditko... hm... ja nie som jeho zastanca... za prve dieta si zvykne v tom cupkat a nechce samo a za druhe mame malo miesta v byte, tak by nemal kade pobehovat... toto moj nazor... ale u babci na sk si to vyskusa cez vianoce, zas aby sa nepovedalo... 🙂 no a jozko mi ani chodaky nepotrebuje, ved vsak on sa pri gauci, vlasnte pri comkolvek co je vyssie od zeme, postavi a chodi popri tom... ako asi mi neverite teraz, ale je to tak... a najnovsie skusa ze sa drzi iba s jednou rukou a druhou sa vyrovnava, taky srandovny je...
no u dr. jak sme boli v pondelok tak vazil 8130g, mam mu behom 1 mesiaca zacat davat ovocie a postupne jogurty, ochuteny tvaroh a tak no... i ked v tych kdejakych brourkach pisu ine veci, ze tvarohove a take tie kremiky jak su, tak do roka ze nie... no u dr. mi kazali davat, ze toto co mi jeme, tak aj jemu... tak ja neviem no... co si vy o tom myslite?

katka755
10. dec 2008

ahojte baby...
tiez nemam cas sijem jeziska a aj z malou uz mi vstala tak som zvedava co stihnem jednu uz mam pre jozka kuklu....

no chodak tiez nemusim zvlast ked som tento vikend skusala ju dat do basynho tak som mala dost ako sa tam na jednu stranu tahala tak ako keby na jednej strane sedela a nozky strane na spicky tak som ho ani domov nevzala nmozno neskor ale to uz asi az pred tym jak budem vidiet naznaky chodenia.......

no ivi pocuj ja som dnes robila pre seba tvarohovu natierku len som cibulu tam nedala a som jej dala ochutnat z kuskom chlebika a jedla odusu tak som tiez myslela na to ze jej skusim davat uz nieco normalne ona mi to mixovane uz ani nechce a piskotku z cajom uz vobec len taky kusok a ona po puse si to posuva az kym to nieje rozmocene a potom pekne zje.

katka755
10. dec 2008

no a inac mam pocit ze nic nestiham ze este nemam darceky to ma nestve ale ze nemam nic este napecene a okna umyte to ma stve
nechcem mat deti ndoma ked budem tak vetrat ale asi mamca zajtra pride tak ich vezme von a bude to

malibuu7
10. dec 2008

ty jezisku 😀 😝

takze asi na tom nic nebude ked mu zacnem, samozrejme nie vsetko naraz, davat... no prave aj ten chlieb, no neviem ja teda ako to je... od 6 mesiaca vraj uz mozu, ale ked mne pride ze to tazke na zaludok je...

katka755
10. dec 2008

to urcit je tazke ale trochu mozes ved same nedat´,ono cudne davat len sam tvaroh tak neviem no ale skusam pomalicky aj pribinacek je tazky na zaludok trochu uz papala

malibuu7
10. dec 2008

no ako ja som mu uz tiez skusala davat oliznut jogurty a tak, no a k tomu tvarohu, mysleli tie tvarohove jogurty ochutene... vies ake?

katka755
10. dec 2008

nooo neviem co myslis

jankando
autor
10. dec 2008

caute baby
ivi..ja tiez nie som zastancom choitok...ci ako to vysklonovat
chudaci deto, nie dost, ze este chodit nevedia, nozky namahaju a este musia vlacit sa sebou cdak..eeee...my nechceme chodak..aspom ja nie 😠
idem vas docitat

angienka
10. dec 2008

tie pribinacky a ine tvarohoviny by som mu nikdy nedala do roka urcite NIE 😝 ma to vela cukrov a zvysi to jeho aktivitu a uci ho to na sladke a tiez zubky sa kazia...ja isto nebudem davat a k chodakom ja som za sak i zato som si vybrala taky multi mega uzasny chodak 😵 prave ze si myslim ze to je dobra pomocka ked nevladze uz stat na nozkach ta si sadne a netaha to za sebou to ma kolecka 😉

angienka
10. dec 2008

nozky jani namahaju skor ked ich davaju chodit a este chodit nemaju klbiky su slabe a aj na chrbticu to ne dobre,ale uz ked sa ucia chodit ta sa citia bezpecnejsie ked maju oporu a nemusis ho ty nonstop drzat za ruky a chodit s nim 😉
tesim sa ted mi ocik povedal ze zajtra mozno do polska pojdeme tak huraaa som jak male decko 😵

angienka
10. dec 2008

tak kde ste babule???Ja furt davam mixovane a tak mu to chuti,ze ani mlieko nece ani kasu ☹

majka225
10. dec 2008

ahojte no tak my sme boli vonku sa prejst uz aj veceru mame pre tatka navarenu....hmm len kto vie ten kedy pride 😠 mne doktorka neodporucovala davat tvarohove jogurty pribinaciky a tak....lebo ze to obsahuje vela alergenou ta ze mam radsej davat obycajne jogurty....

angienka
10. dec 2008

mne hned zubarka zakazala este len som porodila a ma upozornovala ze najhorsie to je co mozem urobit aj tie caje granulkove ze nemam davat a hlavne uz ked zubky mu vyjdu ze sa kazia ze radsej kupit bylinky a urobit ten fenyklovy napr...a ze pribinacky vobec davat nemam no i tak som ani nechcela dat a ked potom ta mu budem sama robit ze kupim cerstvy tvaroh a sama to spravim isto to bude zddravsie a dam menej cukrov ale to je este daleko nec hystam sa zatim mu to chuti tie mixovane veci i ked uz vidno jak prebera ked mal len moje mliecko ta mu chutnalo a ted uz ma svoje oblubene a tiez ze na toto vtedy nema chut a toho by zjedol tonu a tak...taze ho nechcem ucit na nezdravsie veci kym mu to bere az ked mi nebude chcet papat toto 😉

angienka
10. dec 2008

a papa ti jogurty leuska uz???Ja este nedavam ale som zvedava ci mu to bude chutit no asi budu len biele jogurty 😀 nie zeby som mu chcela zas upierat vsetko ale naco ucit hned vsetkemu sladkemu,na to ma cas 😉 no na vianoce dostane asi 1x piskotku akoze namiesto vianocneho cukrovi 😀 😎

angienka
10. dec 2008

mne este mudr nekazala davat ale mozno uz v januari nam povoli 😉

majka225
10. dec 2008

hej papa jogurtiky vseliake nestazuje sa zatial na nich 😀 no tak to uz urcite dovolia davat jogurty...nam uz v polovici 7 mesiaca povolila davat cestoviny mucne vyrobky len strukoviny este nee...

angienka
10. dec 2008

jaaaj kati sa uz ted stresujes s vianocami???Mne okna umyla mamka este raz ked bola ted u nas v cr a cim neskor tym lepsie u nas ked sa napecie ...

katka755
10. dec 2008

no baby jasne ze aj ja chcem len zo najzdravsie ale dnes uz nevies co dat a co nie ked kazda jedna z nas u ma iny nazor od Dr. hmmmm,co vy na to ktoreho Dr teraz pocuvat?snazim sa davat to co sama uznam za vhodne......... no stresujem eni lebo som na pecenie sama aj na okna aj na deti tak vies to preto mala dnes mamaca prist ze na noc a na zajtra volno si vezme...teraz mi volala ze ju seklo tak je doma a okna si mozem umyvat ked mi mala na 10-15min zaspi cez den

angienka
10. dec 2008

hej jasne kati ale sak sviatky nesu len o cistych oknach 😉 nestresuj,ved casu dost ked pride muz ta bude so slecnami a ty stihnes umyt i okna 😎

katka755
10. dec 2008

eni hmmm len neviem ci spominas ze som pisala ze piride asi 23 a okna ja koli sviatkom nechcem umyvat ale koli tomu ze uz cez nich nevidno........
ja vobec nestresujem,nebude to tak nebude pre mna je hlavne aby bol doma tatko

jankando
autor
10. dec 2008

caute baby.
ja som eni tiez bola za chodaky..ale teraz zatial nie..uvidme ako to budeme zvladat s nasimim rukami ako operou..ak nie, tak dostane nejaky lahky chodak..ale radsej budem skusat ine cosi.. 😀
ale ak ma polozi, tak tomu ver, ze mu chodak nastolim. 😀

Katu, vobec nestresuj, kasli na okna..nepresiluj sa..sak mas dsve slecny doma, peci trea kolacky..ta kde tolk ovela naraz..

angienka
10. dec 2008

jaaaj baby nejak mi ten lenoch nechce zaspat 😠

angienka
10. dec 2008

hej ne uz muzik ze ci uz tu napecem kolacky 😀 on uz upratuje doma 😉 ma asi vela volneho casu teraz 😅 no ta ja mozno upeciem no ale doma mam formicky pekne na linecke som si kupila 😒 no ta neviem co by som tu upiekla 😝

angienka
10. dec 2008

jaaj kati ja ze 22 si pisala a to asi ze len vyrazi som myslela ze uz doma bude vtedy 😉 jaaaj uz i tu mi rohy rastu z neho sa prevraca po postielke jeeezisi no to bude cudo ked bude chodit 😠

Inac Lucka mi jani pisala a pride ted v sobotu domov ta parada ze sa stretneme ta sa tesim 😵

angienka
10. dec 2008

a holky mam za sebou uz 4dni bez tatka a este nejak pohodka nejak z toho niesom az tak brutal hotova jak som cakala...ta potvorka mi i tak dava zabrat teda nam trom co sa okolo neho tocime inac mi tu ta cestovna chodi okolo jak v nej skace a toci sa jak hodinky v nej ta sa hybe s celou postelou 😠

angienka
10. dec 2008

ta vy uspavate ci peciete ci co???Ja ho este kus necham nech sa vysanti i ked si smudlal ocka ale furt je divoky ten nezmar 😉

majka225
10. dec 2008

ahojte...ty brdo leuska mi z nicoho nic zaspala a nie je ani prezlecena dufam ze sa este zobudi a jak narokom ne 😠

malibuu7
10. dec 2008

čaute zeny,
tak my sme boli v prahe, konecne mam nove kreslo, juchuuuu a eni videla som to kreslo jak si dostala, ten ruzovy listok... a to je detske?? to mali v detskom oddeleni toto iba....
no a k ostatnym veciam sa vyjadrim neskorsie, lebo ideme kupkat drobca, tak az budem mat viac casu...

majka225
10. dec 2008

ivi a kde ste boli nakupovat v jakej casti prahy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre