Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
18. dec 2008

Baby, kukam, ze sa za mnou opicite.. 😀 tak neskoro a este nespite...konikujete...to jak ja..ja tak kady den.. 😎
len srandujem

Ivi..to vaaazne? len 3 davate?
sk my teraaz 3 pampersky uzivame a ja som maximalne s nimi spokojna, ale uz su mu male, tak uz ma nakupene 4... 😎
Inak, mne nejak na znacke nezalezi,ale klasicky som mala pamersky nie..od zaciatku, ale v jednom obchode som videla,ako zenske beru take tie obycajne, jak napr. keby ste v bille kupovali clever, ta i tu tak..tak som vzala jedne jednicky..no ale vcelku dobre boli...akurat ze ta vyplnt v paperskach bola ovela chudsia- menj tam toho bolo..v tamtych obycajnych bolo akosi viac tej 'vaty' 😉
potom ked sme boli na dvojkach, tak tiez so jeden pack kupila....no a sem tam i huggies je..podla toho , aka akcia je.....raz papmers, raz huggies....no bo ja tu vela zliav dostala pri porode..tu mi 3 tasky dali, jednu na zacitaku tehu a 2 v porodnici a tretia nas caka po pol roku tusim.. 😉
no a spat k huggies...no ako som porovnala huggies newborn a papmers newborn, tak huggies boli ooovela mensie.. 😠
tak neviem ako..ale teraaz bola dobra akcia, tak som nakupila jumbo pack pampersiek a vleky pack huggies...ale uz v 4-kach.. 😀
ta mne sa uz 3-ky vidia male...ho otlacaju na stehienkach a take male mi pridu ,i zo zadu i z predu...
pani, ked takto pojdeme, tak neviem co budeme nosit v 6 mesiacoch.. 😠
no mozno nam budu 4-ky veelke..uvidime, ale v kazdom pripade uz ich mame doma.. 😉

jankando
autor
18. dec 2008

fu..to je dlhe.. 😠
a som si vsimla, ze ani pocitat poriadne neviem..ach, kde je ta skola.. 😀
som napisala ap opocitala zle..no mozno si ani nevsimnete 😀 😀

jankando
autor
18. dec 2008

hm.. 😠 tak dnes nikoho nieto tu?
😨 😨 😨 😨 😨

jankando
autor
18. dec 2008

NO nic to
ja len poprajem pekny dnik
a oznamujem, ze mame za sebou druhe ockovanie, Petko bol velmi statocny..ani neplakal, este sa vygagal na sestricku, ta z neho bola happy..ze tak rozprava po ockovani.. 😀
no a vazime 7 kil presne.. 😉

taka som dnes unavena, ze asi prespim cely den... 😠
no to nie,..sak mi to \Petko nedovoli.no ale ak by sa dalo, tak prespim.. 😵

angienka
18. dec 2008

ydravim bambule,no mam ay riadnz abstak som tu 2dni nebola,co???No hore man signal este horsi uy ma nepusti ani precitat niekedz hej a ked sa cem prihlasit ta to padne 😠 tak som tu len na skok dolu,bo idem s muyikom volat...
ahaaa premenila som z a y 😠 😠
jani dnes tu bola lucka ta super bolo sme si pokecali faaajne,zdravi ta inac 😉

angienka
18. dec 2008

no mz pouyivame fixies 😉

angienka
18. dec 2008

hej my mame tiez velkost 4 ale uz nam aj ta bude mala-huggies mi par krat premokli tak som ich nejak prestala kupovat len ked uz ziadne nemam a na ine neni akcia ta uz kupim aj tote ale nerada to kazdy sa stazuje na sleep and play od pampers ta ale s tymi sa mi to nikdy nestalo ze by premokli a s obyc pamperdami aj huggies hej 😠

angienka
18. dec 2008

fiiiha tak to je riadny chlop tak potom daj vediet ci mu aspon nejake veci od jezicka boli dobre 😀 😒
Lucka dnes bola s timmca hotova 😀 som jej ho nukala za muza ale ze musi este pockat chvilku 😀 selma moja zubata 😀

angienka
18. dec 2008

no ta ted ja asi pomonologujem kym muzik zas zapne pc bo musi restartovat a z hora uz signal asi nechztim no ale vas mozno aspon pocitam ak sa dostanem,stve ma to neviem ci daco s notasom sa deje bo mam dobru siet aj net vsade ide len mne prestal 😠 😝
Dnes som dala timmcovi kinder cokoladku bo luci mu doniesla ta spapal polku pak som mu pomohla 😉 a tiey ak oplatku y karameliek-som mu dnes dopriala riadne 😝 😉

angienka
18. dec 2008

Maji ta snad uz mate pokupene 😉

majka225
18. dec 2008

ahojte no my uz mame nakupene 😉 juj ale som unavena cele poobede sme chodili hore dole po obchodaku 😅 mam dost 😔 najhorsie bolo ze to nenormalne vela ludi kazdy sa plasi ze az 😕 leuske sme natrafili na sunarik za 199kc fajne maly akciu ta sme zobrali toho viacej 😀 😀

jankando
autor
18. dec 2008

CAute baby, no dnes nejak ticho tu. 😠
fu.... 😠

Eni, ja ani nevidela tu zatim tie sleep and play ci ako sa to vola.. 😀
a ake to su tie fixies?

jankando
autor
18. dec 2008

Maji, to ti verim, ze bolo takto..my dnes len na potraviny boli a mala som dost.. 😠

jankando
autor
18. dec 2008

JOJ, eni, tak vam zavdim, ze ste sa stretli.. 😠
pozdrav pekne lucku odo mna,...
a co ma noveho? 😕

jankando
autor
18. dec 2008

Inak , baby rozmyslam, ze mamca pojde asi v januari domov lebo potrebuje cosi povybavovat okolo bytov...no a hned mi poda ziadost o rodny list, tak do marca ho mozno uz budeme mat...
tak rozmyslam, ze u nas uz koncom maja vlastne je teplucko nie?
tusim vtedy sa otvara sezona na domasi , ci nie? eni ty isto budes vediet.. 😉
zeby sme dohodli stretko..tpo by bola pecka, keby sme boli vsetky tam..jejda.....tolko maleho stasticka naraz.. 😀 😵 😵 😵

malibuu7
18. dec 2008

no babulky, tak ja uz len huggies premium... ziadne sa mi neosvedcili tak ako tieto.... ani fixies... podla mna nic moc...
jani a ze 3 pouzivame ano... ale mame doma uz aj 4... no ked babca nam nejak vela nakupila 3 tak este davam no 😠
jani vsimla som si ze si nejak zle tie balenia spocitala, ze treti dostanete po pol rocku 😝 ale vy uz treti dostali ne? 😎
Maji tak to je fajn ze ste tak rychlo stihli nakupit...
aj ja som bola este dnes nejake drobnosti dokupit a zajtra v pardubkach tiez este co to kuknem... boooze jak sa mi nechce na tu skusku zajtra, ale ta som prihlasena a uz to neide odhlasit, tak idem skusit na tahak no, mozno sa postasti... 😅
eni tak to je blbe ze mas taky zly signal na net... no ja ked budem doma tak nebude ziaden netik, jedine u Katky 😵 ked budem dobra... 😀 aspon si oddychnem od PC
huraaaaaaaaaa zajtra uz cestujemeeeeeeeee na Slovaaaaaač

malibuu7
18. dec 2008

jani ta stretko na Domaši by som brala... u Rumpľa??? 😀 😀 😀

jankando
autor
18. dec 2008

Ivi..neprovokuj... 😠
ja som sa pak pod to opravila 😉
no tak ze jeden v tehu, 2 v porodnici a stvrty v pol roku....no...som myslela, ze ste to prehliadli... 🤐

Ivi..tak idete uz domov hej..joj, jak vaaam dobre..pozdravte mi Svidnik.. 🙄

malibuu7
18. dec 2008

jani sorry za provokaciu no 😝
hej dobre nam, len uz aby sme boli tam, bo cestu nemam rada... 😖 pozdravime nemaj boja

jankando
autor
18. dec 2008

Na a na domasi bych brala i ja stretko...si predstavte nase deturence jak tam bezkaju.. 😵 😵
no sak baby,vy auta mate a jazdite, tak mozme skocit..nie? 😀 😀
a hej, u rumpla..jaj, ja to tam zboznovala, ani nie tak v kotve jak u rumpla bolo dobre...a my furt stanovali na tom konci...(boze , ako sa to teraz vola....hm....nespomenime si....)(az na to pride tak napisem) a tam bol este bar, tiez som zabudla ako sa volal a super tam langose mali...ech, ale boli take mastne, ze dovidenia..aleinak chut super...mnaam, dala bych si .. 😝

jankando
autor
18. dec 2008

NO a u vas ako je to s cenami pampersiek a huggies?

malibuu7
18. dec 2008

no Rumpel je proste naj asi na Valkove... podla mna teda ....
hej auticka mame, tak ja som za to... vsak to kusok...
my kupujeme huggies (teda v akcii) za 199kc to velke balenie, jak je 50%naviac ci jak to pisu...

jankando
autor
18. dec 2008

hej, ivi, na valkove ale tam na jednom konci..no nemozem si spomenut ako sa to vola.. 😠 😠
ja som ted kupila huggies za 8 libier velke balenie a ze 16 plienik tam je naviac....

jankando
autor
18. dec 2008

a ste skusili tie fialove tesco plienky?
bo tu som sem tam vdela ctaku temu a chvalili tam tusim...no ja kukla ceny a to skoro za rovnako akko pamperdy 🙄

jankando
autor
18. dec 2008

a mame na slovai vela snehu?hm? joj, mne chyba snezik....tu nist ... 😠

jankando
autor
18. dec 2008

jaaaaj, no spomenula som si....na valkove je oblast Tisava..jeej, tam sme stale stanovali..fajne bolo..
eni, to este za cias Stankeho,,.... 😝

malibuu7
18. dec 2008

no jasne Tišava... 🙂
hej my sme skusali tie tesco, su dobre, ako huggies, ale cenovo ta to vyjde to iste, tak radsej huggies kupujeme... ale tusim katka pisala ze ked su v akcii, tak lepsia cena no...
no ani tu sneh, a tusim ani na slovensku... to nebude ono... vianoce bez snehu... 🙄

jankando
autor
18. dec 2008

ta to vanoce na blate budu??
a co iviplanujete na novy rok? idete niekam mladaci, ci ostavate s rodinkou?

malibuu7
18. dec 2008

no asi bude blato bleeeeeeeee 😠
neviem co kde silvester a novy rok... ale nemam vobec chut byt so svokrovcami doma... ako bohate mi staci ze som tu s nimi kazdy den... tak mozno daco vymyslime s katkou a slavkou no... uvidime... neviem teda co oni maju v plane...

jankando
autor
18. dec 2008

tak vam bue dobre..a vy iete domov k svokrovcom ci k vasim ridcom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre