Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
9. jan 2009

ech, uz mi skuvinca.....

angienka
9. jan 2009

jani ta uz aj ty si ma nechala v stichu,ci v stychu???Neviem jak sa to pise ale rozumiete snad 😲 🤐 no nic ta ja tedas pockam uz naozaj kym dorazite abo kym dorazi zlost na maleho uz tiez citame noviny a z jednych mi uz aj rezance narobil 😝

angienka
9. jan 2009

hej a mne sa furt hra uz aj pero nasiel ta ja mu ho zavrela a on otvoril a vyhodil vrch a pisal ale naststie tak tlacil a hadzal nim ze zatisol tuhu dnu ta nic nepopisal 😒

jankando
autor
9. jan 2009

eni, Petik mi zahajal, tato akurt dosiel..tak dame daco papu..ja cely den na neho cakam, nech sa rodinne najeme.. 😉

angienka
9. jan 2009

aj mne uz zacal ta idem ho vykupat 😒

angienka
9. jan 2009

jaaaj ty kazdy dietu drzi ci co,len my sa tak nazrali ze sme vedla seba sedeli a ani sme sa nerozpravali bo sme nevladali tato bol po pizzu a ja som este kung pao chcela fuuu ta sme sa prezrali 😒 inac timmco uz vykupany,napapany a spinulka 😵

jankando
autor
9. jan 2009

I ja som uz napapna a JOhn si ide dorobit spagety...petko zase spi, ale sa zobudil a tato ho na ruckach uspal zase 😵

angienka
9. jan 2009

jaaj ty tu ale si jak slavka po jednej vete pises 😀

angienka
9. jan 2009

jani ta john asi nic ine nepapa len furt spagety robite 😀

malibuu7
9. jan 2009

žienky, ja vas citam, ale nestihla som odpisat... bo drobco zamestnava, no teraz sa hra sam... je hore od 5. ja som bola v pardubkach na skuske aj dodko bol so mnou a drobco u babci a deda... no ked sme prisli tak taaaaaaaaaaak plackal ze konec, to bolo zialu... ale ma vonku 5.zubik... tak hore ma uz 3 a dole 2...ta fasa, to budem asi skuvinat, ked ma kusne... 😒 no a viete co? nechala som babci pripravene mliecko, aby zaliala vodou pre drobca keby sme sa zdrzali abo tak.... no a ona mu skusila dat, tak ze ani vobec, len raz do pusy a hned sa odtahoval... no takze mu Hami nechutna... ale cicu neodmietol no.... prcan jeden...
eni i u nas su najzaujimavejsie hracky kable a igelitky... ale to taky pozor davam, lebo to nebezpecne... a uz mi parkrat i kos vysypal v kuchyni... i s plienkami kos, ten casto prevrati, bo je pekny modry so zelenym poklopom tak sa chce hrat...
nepiste cez skype, co potom budeme citat... 😉
eni tak ti (v dobrom) zavidim volny cas... i ja si dnes povedala ze uz chcem skoncit skolu nech sa venujem svojim zaujmom konecne... ta skola je snad nekonecna...

angienka
9. jan 2009

hej ani mne najprv vobec necel ja som bebu davala az ked siel k svokre a nemal tam kozu ta uz musel sa naucil pekne pit a ted sunar plus tiez par krat vypil a ted uz dlhsie davan sunar baby 😉 a papa mi to uz kraaaasne 😵 😵 😵 zatim klop klop ani raz sa nezobudil 😎
No ivi az tak nemam casu ale ta ja furt mam notas na gauci hodeny a zapnuty ta ked si spieva ta ja pisem abo spolu piseme ked ho mam na rukach 😎 a zacla si maleho svokra bravat na 2-3hod skoro kazdy den ked sme ted chory 😉

jankando
autor
9. jan 2009

nie eni..sem tam papa i salaty.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
10. jan 2009

zdravim,taaak dnes paradna noc asi len 6x sme sa zobudili ale na papanie az o 5tej rano 😨 😨 😨 no to bolo divne len ma nastvalo ze siel o 22hej spat a vstal o 8mej 😠 a ne a ne zaspat az po 9tej na hodku a uz blbneme,timmy nahana zas pepsinu po obyvaku aspon ju vybublinkuje no co uz 😀 a mna tatko rozmaznava a nakupil rano plnu tasku koblizkov tak kaficko to isti 😀 😀 😀 sa divim ze mam rovnaku vahu ako pred tehu ked mlsam jakebu som bola stale 2v1 😠

angienka
10. jan 2009

ivi a kolko este budes chodit do skoly???
hej moja kamoska skoncila vs minuly rok a ted maka v sp a zaraba jak ja v cr som za tyzden ci 2zarobila a bez skoly,dufam ivi ze ty tam neces vratit i ked zas je to na cloveku o mojho ocina sa zas trhaju vsetky firmy aby za nich robil,no 😀 bo tiez sa divim zwe daktorym ani vyssie vzdelanie nepomoze mala som i kolegu co robil v pce ale na linke robotu jak bezny pracovnik 🙄 no ale ne o tom som chcela 😀
Jani ta to vy pestru stravu mate pocuvaj ma 😀 kapustnica spagety mekac a salat 😀 😀 😀 dobra 😉 ten moj by tiez najradsej kazdy den v mekaci jedol len koly mne uz tam menej chodi bo ja ho neznasam nechapem co na nom ludia vidia ja sa tam nenajem 😀 ale zas taka cina mnaaam ale tu v meste nic moc i ked je ich tu asi 5 restauracie z toho asi 2aziacke to nemusim ale len v jednej robia celkom dobru ale v pardubkaaach ivi chodis tam???Zakazane mesto sa tusim vola ta restika,jeeejda tam som chodila skoro vzdy ked bol cas bo ja nevedela varit ani sa necelo 😀

angienka
10. jan 2009

hej ivi s plienkami kos??? 😀 fuuha tak to timmco do kupelne este nezabludil sam po 4roch tak zatim sa to nestalo 😀 😀 😀 no dnes si mozem dat brigadu zas pokracuje v trhani letakov a novin taze mam tu corbes,este ze aspon dnes tato nejde do prace "az" zajtra 🙄

majka225
10. jan 2009

ahojte tak ja sa hlasim na skok 🙂 ako sa mate?

angienka
10. jan 2009

Cao Maji,mame sa celkom fajn az nato ze sme chory vsetci,no kooonecne aspon ty si zavitala 😉 som ta zbadala na skype ta hned ze kuknem ci si tu 😎

angienka
10. jan 2009

a co ty?Uz si v cr ci stale na slovaci?

malibuu7
10. jan 2009

čaute zienky,
tak som doma zo skoly... a asi vas najprv docitam a potom prispejem...

malibuu7
10. jan 2009

eni, no este 1,5 roka... ked to dobre pojde... no ja by na slovensko isla hned... ako vravis je to na cloveku... a mne sa tam strasne lubi, i ked tam to nebude take ako tu, vies vsetko mam po ruke a i nakupy perfektne sa tu robia... a tam? ani poriadny obchodak poblizku nie je... ale neviem kde zostaneme, zatial to neriesim tak uplne, kym neskoncim skolu...
hej normalne kos s plienkami, my ho mame na chodbe. dalej si zapina mikrovlnku, tak potom kuka jak mu to svieti a pipa... no dostane sa mi vsade po byte, ten sa naucil po štyroch tak rychlo utekat, ze ja sa len otocim a uz ho niet... no by ste neverili... a len kde co by tahal... hlavne snurky, kable, hadice k pracke co mame, no vsetko proste... i veci zo skriniek uz mi vyhadzoval, tak zaviazujem dvierka, no i tiez rozviazal... tak uz musime na uzliky 😕

ahoj maji, ty sa vzdy prihlasis, a ani velmi nenapises ako sa mate... tak ako? Lea uz velka dievcina, co?

angienka
10. jan 2009

ivi mne dnes zaliezol za gauc a uz som isla po nho vstanem a mu vravim timmy pozor lebo si buchnes hlavku a on jak ma pocul sa otocil a videl ze idem ta sa rozdivel skocil na kolienka a skok a buchol hlavinku do radiatora 😢 😢 😢 chudatko moje sladke ☹
ta nas si zapina hracky bo mikrovlnku mame az na ladnicke 😀 ale tie svetielkujuce hracky a hluposti tych mame po celom obyvaku milion ale uz ma to stve takym stylom bude rozmaznany jak opica uz mu nesmieme tolko kupovat 😝

angienka
10. jan 2009

hej mne este skrine neotvara len zo stola povybera a z tasiek povybaluje ale inac taky poriadok v satniku nerobi 😀
Hej majka len pozdravi a odide 😠 ne taka ukecana ako my 😀 teda aspon ja s jankou,no mozno i vy by ste boli no katku asi slecny vystiavuju ked je na ne uuplne sama a ivku skola ale slavku nevem co jedine ladnicka 😀 🤐 ked kika uz velka 😠 😠 😠 serie na nas 😒 a mne cipisek ted spinulka ta mam casik kus,no asi tu sama som ta nic 😖

malibuu7
10. jan 2009

no ta mne robi poriadky i v kuchyni, i v spalni spodne pradlo...
no majka len tak narychlo vzdy a ide prec a nikdy nenapise jak sa maju...
katka dnes maka na bytiku so svagrinkou tusim, spominala vcera...

angienka
10. jan 2009

no tak to mam este stastie snazi s ami tam dostat ale ja zavrem dvere vzdy 😀 ale docela som rada ze sa uz tak pekne sam hra dakedy i hodku sa sam zabavi ta som spokojna ze uz mam viac casu ale niezeby som ho vyuzila na pratanie ale ja radsej na nete 😀
Ahaaa taku brigadu maju

angienka
10. jan 2009

a kde je janka by ma zaujimalo?Dnes ani nedosla 😕

majka225
10. jan 2009

eni ja s leuskou som na slovac a tatko je v prahe...ja som preto ostala doma aby som si konece dokoncila vodicak uz som mala dalsie 3 jazdy to je komedia 😀 my sme s leuskou boli tiez chore ale uz je to lepsie 😉 juj chudinka lea prvykrat chorucka tak s toho bola riadne nervozna nevedela co to s nou je 😒 asi jej pojde dalsi zubok dolny bocny ale ten ne a ne aby jej vysiel hajzlik jeden len ju trapy 😠

majka225
10. jan 2009

uz zacina skusatirik s nej je len za rucky sa mi chita a aby som s nou chodila....mne to uz niekedy na nervy lezie cely den s nou behat hore dole po dome...sama sa este boji pustat nema odvahu....keby ste ju videli ked s nou chodim a polozim ju naspat sadnut jaku nervicku dostane 😀 uz zacina skusat ze co moze a co nie...zacina si vydobijat svoje knukanim 😠 ale to je zivan riadne zacina byt vychcana 😠 😀 take klidne dieta to bolo a teraz neposedi minutu kludne..hmm ona nam este ukaze...ale co aspon ze v noci nam pekne spinka 😔 😉

majka225
10. jan 2009

juj pisem jaj trubka pardon za prekl.
tak ahojte dievcence ja sa lucim pomalicky sa poberame domov...lebo teraz sme u mojich rodicou a za chvilku by mala prist po nas druha babka..tak pa prijemny vecer prajem 😉 🙂

malibuu7
10. jan 2009

maji aj tebe pekny vecer pajem....
viem si predstavit leu co vymysla... bo ten nas prcek neobsedi ani chvilu na ritke... ten musi stale chodit... 😉

angienka
10. jan 2009

jeee maji vitaj v klube monologujuciach idem docitat i ked maly nejak vystraja 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre