Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. jan 2009

jaaaj ale jaky zlostny uz mam zas rohy z neho 😠 a dikes za pochvalu 😉

malibuu7
16. jan 2009

dobre ranko zenusky.
tu asi zas len same kukucky... ja som nejak vcera nemohla pisat vecer, lebo do 22.00 som bola sama s drobcom, tatko prisiel neskoro, tak som sa nejak aj ucila aj tahak pisala. no.... dnes od 13.to pisem,tak drzte palceky. 😉
vidim ze Katka maka poriadne na bytiku, bo ani na skype sme nepisali dlhsie 😒 tak Kati nech sa rychlo prestahujete a hlavne net aby ste tam mali 😉

angienka
16. jan 2009

zdravim,my sme uz hore uz dlhsie no koonecne dakto napisal 😠
No katus ma ospravedlnenku ta moze davame jej este 2dni a pak sa musi ukazat 😀 a popisat nam co vsetko uz stihla aspon 😉

angienka
16. jan 2009

dnes hruuuza des noc a to som mu kupila kasu na dobru noc bo mamka furt ze to zabera ze jak pekne spal o polnoci som to nevydrzala praskli mi nervy a vravim kric si kolko chces ta zas rez motorovou pilou a muz sa hrajkal ta hned nabehol a nosil na rukach 😠

malibuu7
16. jan 2009

eeeeeeeee 😠 taky dlhy prispevok som mala napisany a mi vypadol net, kurnik 😠

angienka
16. jan 2009

jaaaj ivi ta pis este raz 😉

angienka
16. jan 2009

i ja take nervy mam a to furt ked dlhy napisem ta zato uz kratsie a radsej 4napisem 😀 😀 😀

majka225
16. jan 2009

ahojte no tak my sme mali dobru noc spinkali sme si do pol 8...doteraz si stihla zas s chrupnut pol hodinky 😉 jeee nam tu ale vcera vecer napadalo snehu ale uz sa to pomalicky topii 😠 a bude zas capanica 😠 😠

angienka
16. jan 2009

jaaaj maji ta to ja by brala keby sa tu roztopil ten sneh,i ked capanku neznasam no ale aspon by neboli take mrazy neviem co tu budem dalsi tyzden robit ked muz pojde do prace a tu mrazy ta ja cely den s malym doma ta ma klepne 😠 😠 😠 v stvrtok mame ist zas na kontrolu a to chcela nech prideme utorok a jej vravim ze pak mame poradnu no ta ze dobre ta stvrtok 😠 😠 😠 😠 😝

angienka
16. jan 2009

aj my ted spime,jaaaj ale to jeho papanie som mu davala totu polievku zeleninovu ne a zo zaciatku hej potom zas ne ale cpem cpem a jak videl ze furt ho nutim ta zas zacal jest a zjedol setko a este som mohla i druhu misku ohriat 😝 ta to nechapem ted uz chrupajdi ta pohodka na polhodku 😵

malibuu7
16. jan 2009

tak sa zase hlasim... boze, vacsinu dna som stravila v skole... pisala som pisomku a potom som cakala, kym nejakych ludi vyskusa a opravi nase pisomky... no ale hura mam to... tak uz len 3 predmety mi ostali... v pondelok dalsi, tak vikend nad knihami stravim... asi sa vam nebudem este velmi venovat, ale ta obcas napisem no... no vidim ze katka a janca maju absenciu, o slavke ani vobec nepisem, tota urco len cita...
no rano som nemala nervy pisat to znovu, tak na to kaslem uz... uz ani neviem co som tam pisala...

angienka
16. jan 2009

jaaaj ivi hruza s tebou 😠

malibuu7
16. jan 2009

eni ta preco hruza?

kukali sme filma Kmen andromeda... fajny...

malibuu7
16. jan 2009

vsak pockaj pockaj, ked pojdes i ty do skoly, jak ta bude, samozrejme okrem Timmyho, zamestnavat... to nebude ziadne take ze "gimpujem, bo sa nudim a nemam co robit" 😉

jankando
autor
16. jan 2009

Caute baby,
uz sa hlasim..nesiel mi pc, ale uz mam nainstalovany novy Windows, tak uz to frci..akurat mi dodrbal wireles ak budem musiet este toto mu dat opravit..
par prispevkom som citla,ale nechce sa mi dalej...

Eni, tak ty lenivec jeden..ta plienku vyhodis a nocnik..nie..sak vyhodis hovienko a poumyvas.. 😉 😉
ja sa na toto tesim, myslim ked uz bude chodit na nocnik.ale nemyslim, ze tak skoro, ako JOzko..Jozko to je sikula jedna.... 😵
Ivi..mna pochytila studovaci maania..a rozmyslam, ci nieco nacat a ak ano, tak ci tu a ci na doma, alebo niekde doma na sr, alebo cz...
ake to mas zameranie?ty?

malibuu7
16. jan 2009

jeeeeeeeee ahoj jani ja stale nakukujem, bo sa mi nece ucit... 😒
no jozko je sikulka, ale moj nazor je taky nech si zvyka aspon sediet na tom, ved nemusi sa vzdy vycurat... a ja sa snazim byt trpezliva, lebo trosku aj do buducna premyslam... aby som ho mohla od cca 2 rockov davat aspon na chvilu do skolky... no ale to sa musi pytat a tak... asi by som potom do prace rada, alebo zeby sestricku pre jozinka??? 😀
jani studujem Systémové inženýrství a informatiku so zameraním Informační management... takze skor take informaticke zameranie, a kazdy sa ma pytam ako co budem robit potom... tak ja ze neviem vlastne ale mohla by som spravovat nejake systemy verejnej spravy a take haluze no...
to je pekne ze by si isla do skoly... je to supeeeeer... nieco nove sa naucis, spoznas novych ludi... fasa

malibuu7
16. jan 2009

a k tomu nocniku... by ste neverili jak sa strasne tesim ked sa vycura, hoci len par kvapiek tam vidim, ale je to super pocit 😵 😵 😵 a vzdy mu ukazem a on sa taaaaaaaaak smeje 😵

jankando
autor
16. jan 2009

No..tak som minule Ivi nieco vyriesila sama na pc a hovorim Johnovi, ze ja by som mala ist studovat informatiku..a on mi , ze ja som ti stale hovoril, ze zober aaspon kurz tuna, i na doma sa da studovat, ale to tak tazsie predsa len v inom jazyku.
no mne sa paci, co studujes, teda ak to chapem tak, ze informatiku..ze?
to by som brala, ale neviem, ci sa do toho pustim...ale uz i segru som nabadala a ona, ze by si isla urobit office kurz nejaky...potom sa tu lespie da uplatit ak mas nejaky ten papier.. 😉

jankando
autor
16. jan 2009

Ivi, tak ty sa tak tajne pripravujes hej na sestricku hej?no ty si ale muudra.. 😉
zeby som nasledovala?
mne sa John teraz stale smeje, ze mam v bruchu uz Solei...cudne meno, ale paci sa mi .je to francuzske a ani neviem, ci sa pouziva ako meno, ale ja som takto povedala, lebo to znamena Slnko........ 😉

jankando
autor
16. jan 2009

KAtus este stale maka na tom byte?dufam, ze pak hodi aspon foto.. 😉
sikula jedna....

jankando
autor
16. jan 2009

Ivi, to ti verim, ze si statna z toho..sak to je take pekne ked vidis, ze take stvorenie sa tak uci veci, ktore su pre nas sice uz samozrejme, ale to taka radost, ze ty ho ucis a vlastne ako sa ono samo do toho dostava... 😵

malibuu7
16. jan 2009

no tak nejak pomaly do buducna uz premyslam... hej hej nasleduj, ale zatial nemas kam... 😀 toto len take myslienky, no ale snazim sa no

jani ano informatiku, mam asi tak 2 az 3 predmety ekonomicke zo 7 az 8mich pocas semestra... ako informatika dnes hybe svetom... takze je to urcite uzitocne a bude i v buducnosti....

jankando
autor
16. jan 2009

Inak, my dnes konecne zacali platit rodinne pridavky, tak som natesena...malo, ale aspon nieco
no ale zaplatili mi spatne od kedy som poziadala....a dokonca som dostala predcasne, pretoze sa tu caka od 16 tt do 30 tt a ja som cakala len 13ci 14 tt

jankando
autor
16. jan 2009

No to isto je uzitocne...informatika fakt hybe svetom..
no a ake mas ekonomicke predmety?
ako ta tam prijmali?
skusky, ci ako to vlastne funguje?

malibuu7
16. jan 2009

no katka je z toho taka unavena ze sa jej kona nechcelo uz dnes citat, ale myslim ze zajtra sa ozve, inak to ma hotove, uz len vetrat vetrat vetrat (po farbeni) a stahovat...
jani to fakt ze to je prekrasne, takto vidiet jeho pokroky... a este s jednou vecou sa musim pochvalit... my si stale spievkame take recnovanky a take... no a i Tapi, tapi... a by ste sikli z jozka, jak zacne sam tapkat tymi rucickami.... no krasa....
a dalsia vec... asi tak 3 dni stale len mamamama vola, a to i vnoci... ked sa ozvem tak je dobre...boze to ma tak ohreje pri srdiecku ked to pocujem... ale zase nejaky je na mna velmi teraz napojeny.... ked ma dlhsie nevidi, abo sa hra a obzrie sa a neuvidi tak to hned mamama a uz po 4 ma hlada kde som...

malibuu7
16. jan 2009

jani to je super ze konecne dostavas nejake peniazky na rodinku 😉

no ekonomicke napriklad mikroekonomia, makroekonomia, rozne druhy managementu, verejna ekonomia a take no detailnejsie ekonomiky jednotlive....
na bakalarske studium som robila prijimacky z matiky a nemciny a teraz som nerobila na ing. ale vcera som pocula na spravach ze tusim 15 skol, no uz neviem ci v CZ ci na SK, ze zrusili prijimacky a prijmu kazdeho kto sa prihlasi... neviem si to v reale predstavit ..

jankando
autor
16. jan 2009

No to ti verim..
ja ked pocujem ten detsky Petkov hlasok, tak sa rozplyvam...
pamatam si este ked ani zvuky nevydaval a ked zyval, tak taky jemny povzdych.joj, to bolo nadherne...a teraz keca jak divi.zvlast ked mu dame nieco do ruky a on to chce dat do ust a nedari sa mu, ta to spusti..joj, moje zlatko...a snad najkrajsie pre matku je , ked mu dite zacne hovorit, mamamamama...sak to nadherne..uz sa na to plne tesim..
KAtus si zasluzi pochvalu velku ............zlaty raad si zasluzi...

jankando
autor
16. jan 2009

No a mimochodom, nikdo nepridal nove fotky???

malibuu7
16. jan 2009

bakalarske studium som robila prezencne - proste normalny rozvrh, a kazdy tyzden toto iste sa opakuje... no a na inzinierskom som kombinovane... cize na kazdy predmet som bola 1 az 2krat v skole... povedali co sa naucit, pripadne nejake cviko a potom uz len na skusku... no a niektore predmety robime cez net... prihlasime sa do kurzu, tam su ulohy co sa posielaju priebezne, testy a tak a potom na skusku a je to...

jankando
autor
16. jan 2009

tak to Ivi dobre pre mna...matiku???tak to ja uz by som nezvladla..a zvlast ked som uz dlhsie po skole..mozno keby nejake doucko, tak ano..ale ina nie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre