Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
6. feb 2009

Dobry den prajem
Tak vidim, ze to tu upada a to som Vas stale nasla na prvej strane....

Zdravim Majus...tak ako sa mate?co nove?kde sa nachadzate momentalne?

malibuu7
6. feb 2009

cauky...

no upadaaaaaaa ☹

neviete kde je Ena...? ani na skype nie je... ci total zrusila vsetky kontakty na nas? 😕

jankando
autor
6. feb 2009

Ena ma navstevu - segru s priatelom, tak sa venuje
Vcera bola kus na skype...
No nic, ona s anim tu skoncila.. 😢

jankando
autor
6. feb 2009

nami - oprava

malibuu7
6. feb 2009

jaaaj aha, fakt ved to spominala ze bude mat navstevu...

ta ked skoncila ta skoncila 😖 ☹

jankando
autor
6. feb 2009

No..ma
a hej, no ......mozno zmei nazor, uvidime
a mozno sa stretneme zas v inej teme.. 😀

malibuu7
6. feb 2009

hej snad zmeni nazor... 🙂

jankando
autor
6. feb 2009

I ja tak dufam, ze mrtvo tu..po tom vsetkom a zrazu mam viac casu na domacnost..tak mi sibe, bo som i varit zacala.... 😀 😀 i ked to nakoniec skoncilo v kosi, ale z nudy som zacala
a to i riad mam od rana umyty, uz i najedena som ............. 😕 😕

majka225
6. feb 2009

ahojte
jani my sme doma na slovac..je konecne nam doma zapojili net 😉

jankando
autor
6. feb 2009

Maji..
tak to uz len konikovat budes... 😀
ziadne vyhovorky...ako leuska?

majka225
6. feb 2009

tu je pri mne vyhadzuje cd..budem mat co upratovat...uz pekne zacala lozit po 4...a chodit pri gauci,stene atd..

jankando
autor
6. feb 2009

Tak to je sikula velika...
Nove foto by sa patrilo ukazat.

Konecne je tu 5 h a stale este vidno vonku..az sa chce zit.. 😉

majka225
6. feb 2009

no fakt je to ovela lepsie ked dlhsie vidno hned cloveku je ok

majka225
6. feb 2009

no foto pridam ale musim to upravit atd..

jankando
autor
6. feb 2009

Tak sa tesim
Isto pride i Ena pokukam, jej odporucim. 😀
to fakt ze, depky z pocasia mi pomaly odchadzaju.. 😀

adrianamickova
7. feb 2009

dobry den uz zacal,a u nas pekny,zobudilo nas slniecko,tesime sa velmi velmi 😀

jankando
autor
7. feb 2009

Dobry den tiez prajeme..
u nas pekny tiez slnecny, len chladny...studeny, zasnezeny.... 😠

Kde ste vsetky?

malibuu7
7. feb 2009

ahojte....

no my tu mame prekrasne, uz sa tesim na prechadzku a to uz berieme sportiak... krasne svieti slniecko... moji chlapci ma dnes nechali pospinkat... tak som vstala taka svieza.... a teraz zase spinkaju oni... tak ja idem nachystat obedik malemu, co to poupratovat aby sme potom mohli ist voooooooooooooooon

katka755
7. feb 2009

ahojte zienky strasne sa tesim ze som uz tu a ze som hlavne docitala poviem vam az som soky chytala a v noci sa mi o vas snivalo......ste ma strasili

no len tak sa chcem trosku vyjadrit.....
vobec som mukky nepoznala nepisala s nou a nemala ziadne nezhody,az som rada ze som tu nebola ze som to nemusela riesit,len ma nasralo ze som tu voebec nebola ale spominana to hej 😠 😠 😠 😠 😠
som asi najmladsia ktorej sa smiklo ale nelisim sa od vas ani ziadnej inej mamicky,mala som 17ked som otehotnela a nikto ma nenechal ela rodina ma podrzala a vobec tragicky som to nebrala ani som nemusela lebo som vedela ze sa to stalo z chlapom ktoreho som strasne lubila.......v oktobri sme mali 6.vyrocie co sme spolu a teraz v januari 5.vyrocie svadby mame 2deti a to druhe sme si uz naplanovali,nikdy ma nemrzelo ze som prisla o nieco skor som toho vela ziskala,sme stastny,zrdavy a to je zaklad,len keby bol tatko este viac doma to by nam bolo HEJ

katka755
7. feb 2009

inac baby kukla som jozkaa je uzasne velky zda sa mi ako y som tu nebola mesiace........
slavku vydam aspon raz za cas 😠 😠 😠 ked sa tu dotrepe este ze Dr ma vo svidniku inac by nemala cas zajst uz ma net ta je frajerka,uz sa v tej vislave az tak nenudi

jani a eni s vami som vobec v kontakte nebola tak vas pozrdavujem......kon mi uz chybal ale mala som fakt co robit aby som docitala kurna ste sa asi zjezili....
najprv som citala na mobile ale dosli predplatene bajty...... tak som jak trubka volala stale jednemu chmulkovi az kym sa nenasral a prisiel 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
7. feb 2009

Ahoj Kati...

konecne spat

tak ja sa vyjadrim k tvojmu prispevku

Sme ta spominalli ale myslim, ze len v dobrom
to, ze si mlada otehotnela, tak to je podla mna len a len tvoja vec....ja tiez nie som najstarsia..a nikoho neodcudzujem..
To MUkky tu pisala , ze sme mlade, nepripravene...tak preto sme to tu trosku rozoberali....
ja tiez moloda otehotnela..ale mi to nevadi..........pretoze mam PEtulka....stasticko nase....
tak isto ako ty mas svoje slecinky a si stastna... 😉
takze myslim, ze ak si narazala, ze nieco zle bolo na tvoju osobu, nebolo....... 😉

katka755
7. feb 2009

deturence mam zdrave klop klop,baska hlavne celi cas do skolky chodila aj ked som malovala aj ked som balila a ked sme stahovali aj ked uz bolo vsetko na svojom mieste to sa nestava vzdy bola chora tak som rada a dufame ze jej to vydrzi.........tatko ju kazdy den do skolky vozil tak to bolo radosti a ja ani nehovorim ze ma nechavali spat.

je nam tu dobre akurat ze nejka chladnejsie je sem tam ale pohoda v byte sme si raz dva zvykli na vsetku tu zmenu,mam aj super susedu konecne mlada rodinka z jednym dietatom,dievcatko Laura 2,5rokov ma a je zlata,baska sa chodi bavit k nej a ona zase k nam su hned na hodbe tak stale k sebe nakukuju,je to jak na nejakom mamickovskom intraku tu 😀 😀 😀

jankando
autor
7. feb 2009

A bud rada, ze si tu nebola...
ja by som najradsej tiez nie...
a vsetko by bolo ako predtym
i to nase pekne planovane Domasove stretko... 😉

jankando
autor
7. feb 2009

No planovane......tak spominane by som to skor nazvala..

katka755
7. feb 2009

ahoj jani ja som nemyslela ze nieco zle len som bola zatiahnuta do toho a vobec som tu nebola.....

jankando
autor
7. feb 2009

Kati, tak to mas super, ze mas blizko susedu..
fasa nie? ja by tiez tak chcela mat tu niekoho ..teda nejaku slovensku mamicku naokolo 😠

jankando
autor
7. feb 2009

Myslim, ze sme ta spominali, kvoli tomu, ze Mukky brdala, ze som mlada, nepripravena a potom Slavka pisala, ze ona tiez skoro otehotenela a ze by nemenila...tak ako ty, ja, a vsetky mlade mamky 😉

katka755
7. feb 2009

fotky by som
chcela nejake spravit najprv lebo sme teraz nemali cas fotit a potom nieco dam mala je uz taka jak fucka baculata,ked neje je vstekla

jankando
autor
7. feb 2009

Kati..
to skade mas fucka?
sak to moje slovicko... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja doma furt volala vsetkych fucko, funo... 😀 😀 😀

majka225
7. feb 2009

ahojte babenky....tak co ako??? juj dnes bol ale prekrasny den hned mam lepsiu naladu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre