Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
9. feb 2009

ahoj jankando 🙂 vcera to bol asi posledny klik,ale dnes som uz tu uuuuu uuuu 😅

malibuu7
9. feb 2009

ahojte... no u nas bez snehu, ale vyzera jarne vonku.... slniecko svieti krasne... ukazuje mi to 7stup. no tak neviem teda.... paraaaada

adrianamickova
9. feb 2009

tak to mate dobre malibu,nemuselo to byt,len clapa z toho a blato topi sa to...boli sme vonku no mala jeej snezik 😅 ,ale rukavice nechce a tak o chvilu mama zima uky 😉
malibu a co ty studujes???a kedy chodis do skoly???

jankando
autor
9. feb 2009

Dobry den prajem
tak ked uz o pocasi, tak ja hlasim sneh ako vraj este mesiac bude, vonku dnes ani slnce nie je

Ohladom mojho porodu..tak to som este nenapisala, ze ma od edy mi voda praskla poslali z nemocky domov este3x..tak si predstavte s kontrakciami a stale do auta, do nemocky, vysetrit a spat a stale od rana 2 rana..a az asi 4 hod pred porodom si ma tam nechali...
sak taxikar ma uz ani nechcel vziat velmi do taxiku, ze mu tam porodim, at sa pycne

no len tolko...hej, vtedy to bolo priserne no teraz uz iba spomnienka

Idem sa hodit d zehlenia, Petkova koliska plna veci na zehlenie, susicka plna suchych vveci, a pracka plna morkych...fuuu a to mi treba este prat..tak idem nieco aspon skusit pozehlit...

katka755
9. feb 2009

ahojte zienky
slavka tesim sa s tebou ja len viem o kolko viac som to prezivala druhy krat........
adi aj ja ta obdivujem,aj ja mam dve slecny a zbujstva robia uz teraz hoci tamarka ma len 9.mesiacov........
jani aj ja a z teraz o tvojom porode pocujem to bolo jak nazivo toto napisane........ 😀 😀 😀 😀 😀

my nemame sneh ale zima je jak vcera bolo super teplo a dnes taka kosa

katka755
9. feb 2009

baby chcela som najprv reagovat a teraz vam idem napisat ze sme chory,zatial len baska ale v noci sme boli vsetky tri hore mala koli zubkom a baska vrackala a bolo jej zle tak sme buntosili od druhej asi do pol siestej......mala som dost a najhorsie bolo na tom ze mala stale plackala ked som ju polozila a tak som sa nemohla naplno venovat baske tak mi jej bolo luto stale som jej musela vysvetlovat ze mala je este hlupucka a ze nerozumie ze ma vac potrebuje baska,pritom ju zubky boleli jeminku tak som sa potom orevala ze nemame doma tatka a dnes rano mi chudak pisal ze v noci vobec nemohol spat.... ta bodaj by ked ja som mu pokoja nedala 😅 😅 😅

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankando
autor
9. feb 2009

Kati
snazila som sa.. 😀 opisat jak nazivo... 😀

Tak ty si mala taku zlu noc?
ochjeeejee..chudacku..
Ta obdivujem...
ja bych asi sama nezvladla..no uividme, ked prideme na dovolneku domov, tak budem mudrejsia..ci zvladnem sama a ci nie.. 😉

adrianamickova
9. feb 2009

ahojte,dnes iba kratko,mame sa dobre,a uz mam doma aj starsiu,bola 5 dni u babky,ona je babkina cicka,teraz som dosli domov,uz su aj unavene,idem ich ulozit,urobit kakavko,dajaku rozpravku si precitame.....tak dnes ma ospravedlnte idem sa venovat detom,a zajtra sa chystame do clubu maminiek,tu v mieste nasho bydliska,sa kazdy utorok stretavame,ako v skolke sa deti hraju maju hracky,kresila si tancuju a co chcu,to podla toho ako sa vyspia a mamky si daju cafe,a lapcime....tak ako tu,len nazivo 🙂 tak cele dopoludnie.....budeme tam 😕

adrianamickova
9. feb 2009

majte sa kocky,prijemny vecer 🙂

adrianamickova
9. feb 2009

a aj dobru noc prajeme 😔

jankando
autor
9. feb 2009

Adi
to super ze take mate..tu tiez su take play centra....ale ja nebudem chodit..sa hanbim..jedine ze by so mnou siel aj priatel, tak to by sme sli..ale myslim, ze Petik je este malinky..... 😉 az bude vacsi..tak isto nejak pojdeme

adrianamickova
9. feb 2009

cosi chod 😀,oco si horsia od inych???hlavu hore a idem,aj maly das ho na deku alebo na hraciu podlozku,,a bavi sa kus,zmena a ak to mas blizko.....ja by isla

adrianamickova
9. feb 2009

tu nam chodia aj malinke miekolko mesacne....a to uz moje sa tesia ze mozu maleho tomaska tam vozit v detskom kocariku 😀

adrianamickova
9. feb 2009

a jaka hamba?????????????sak si kocka,vsetky sme pekne 😉 😉 😉

adrianamickova
9. feb 2009

a este som ti chcela,ze ja mam brata aj s priatelkou v anglicku.....ale to az neskor.....

adrianamickova
9. feb 2009

naozaj koncim 😔 ale len pre dnesok,papapa 😅

jankando
autor
9. feb 2009

Ahoj Adi..
ta ja sa hanbim...bo ja nikoho nepoznam a ja taka nesamostatna.....................ta cos....
to len ak by suhlasil priatel a tiez az bude Petko vacsi..

Baby..dnes som dostala chut na party.
romyslam, ze by sme nieco male urobili doma...
Musim prekonzultovat s daddym co on na to...
hrabe mi z jednotvarneho zivota..vonku tak hnusne..zasnezene, ze sa mi ani nechce ist..sak ani take topanky nemam zeby sa neslizkali a nebudem teraz kupovat bo raz siblo pocasiu a nasnezilo v anglicku.. 😠
ale rano musim ist na postu, tak dufam, ze nevytrem pysky...
Drzte paluchy.. 😠

malibuu7
10. feb 2009

ahojte zenusky,

kati je mi luto ze vas take premohlo, i choroba i samota, bez tatka 😒 prajem skore uzdravenie vsetkym...

jani tak mne doma obcas zahrabe z toho uz aj.... i ked ja vo volnom case pri knihach len sedim a do hlavy to dostavam...

adi, studujem Informacný management na Univerzite v Pardubiciach 🙂

zienky, tak my ideme zajtra poobede na prvu hodinu kojeneckeho plavania, tak sa vytesujem, ze sa trochu odreagujeme s drobcom a vysantime vo vodicke... juchuuuu

jani a co za party mas na mysli, taku rodinnu?

malibuu7
10. feb 2009

adri, teraz mam skuskove, takze len na skusky (tyzdenne 1krat mi to vychadza) a ked mam normalne semester, tak to mam 1 vikend v mesiaci, co je celkom v pohode... ale zase cele dva dni od rana do vecera som v skole 🙄

katka755
10. feb 2009

ahojte baby dnes lepsia noc nebol krik ale spala so raz pri jednej a potom pri druhej krota ma viac potrebvala tak som za celu noc asi 5x vstavala a isla na inu postel,takze ani neviem ze som spala.

jeej ivi aj ja by isla na take aj taku skolku by som brala hoci len z malou,a ja si pokecam aj kavu dam

malibuu7
10. feb 2009

kati taku skolku aj tu mame, a tiez som myslela ze tam budem chodit, ale najskor az po lete... by som na anglinu chcela chodit a oni mi tam aj deturko postrazia...

idem ja na tu skusku, majte sa zatial

jankando
autor
10. feb 2009

Caute babuchy

Ivi, taku rodfinno kamaratsku.,.
kamoska mala dojst ta som myslela ze by bolo fajne bud ist von urobit dievcensku noc alebo doma party..nasich par kamosov......no ale to daleka buduicnost..sa musi prv dobre naplanovat

jankando
autor
10. feb 2009

to mi bude treba pekny outfit.,,,, 😉 😉
nejake satocky bo tu sa len na diska tak chodi alebo sponovecky nejake dobre.,,. 😉

joj, isla by som hned bomi hrabe z domova

adrianamickova
10. feb 2009

ahojte,uz sme doma ale ideme sa napapat,a spat,ozvem sa neskor......pekny den.... 🙂

katka755
10. feb 2009

tak ja som u´deti uspala a nie aby som si lahnut isla ja musim upratat,poprat a navarit ☹ ☹
jani aj ja by som brala taku zurku tiez mi doma hrabe a to som uz od skoly doma v maji budu 3roky.
ale pride ivca domov tak nieco mozno spachame aj amrek by mal byt doma,slavka sa urcite prida,kukuk?

jankando
autor
10. feb 2009

Custe baby
no ja uz varim
patkovi uz mam...mrvku zemiacik a nam robim vajickovu polievku, len som zabudla aka zapraska sa robi..no ja nekucharka a tak sa snazim dovolat mamci, ale nedviha mi..asi ma nejake stretnutia.. 😀
tak to bude na mne...heh.... 😀

jankando
autor
10. feb 2009

John mi tu prata, beha jak upratovacka..
uz mi zmyl riad i ted vysava.. 😀
tak popratene uz je.....navarene skor.no toto...asi prospieva chodit spat skor.. 😀

jankando
autor
10. feb 2009

Adi

no napis ako bolo..ako dievcence?

majka225
10. feb 2009

ahojte babule...jak sa met? my celkom fajn len leuska rano vstala s horuckou 😒 hmm asi zubky ju trapia...tie paskudne nie a nie aby jej uz aspon dajaky dalsi vysiel 😠 potom to bude cim dalej tym horsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre