Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
2. mar 2009

Mukky
tak ja tie presovske pirozky zboznujem z duse
a trdelniky, ale teraz nepamatam, ci v presove ci v kosiciach sme kupovali. 😉

mukky
2. mar 2009

Vmaxe sme boli asi treti krat,a na pirozky v meste,ale ci tam bol kostol to presne neviem,na konci je restika a cukraren spolu,cez cukraren do restiky sa ide.

majka225
2. mar 2009

no my dost cestujeme nam neni problem zbalit sa nasadnut do auta a ist...sak my sme s leuskou boli aj v chorvatsku ked mala 4 mesiaca a zvladla to pohode ona sa rada vozi..ale musime odychovat aby sa troska ponatahovala a nesedela stale v tej sedacke

malibuu7
2. mar 2009

ahoj zenusky,
tak my sme dnes boli na poradni... vaha 9840g 😎 som myslela ze viac, bo ja ho obcas uz ani nevladzem drzat na rukach...
adi predbehli sme vas? no vidis tomuto som sa chcela vyhnut, lebo ked dietatko je uz vacsie tak aj viac vymysla, vsak? 😉
jani, ja pridavam olejcek tak od oka iba, trosku kapnem, zo zaciatku som davala tak pol kavovej lyzicky... ale teraz naozaj od oka, podla toho kolko zeleninky varim. To je divne ze tam nemaju kalerab,nie? ty brdo...
ahoj maji, teda vy fakt dost cestujete, ale i nas to caka a sa tesim celkom... ideme buduci tyzden, potom zaciatkom maja, koncom maja... no a v lete, juchuuuu 😀

mukky
2. mar 2009

jani asi v presove,aj u nas ich predavaju ale len tak v potravinach a to neni ono,v presove boli este horuce 🙂 ahoj majka,aj my ideme v lete do Chorvatska,tak hadam cestu autom zvladne,je zvyknuty na auto,ale mam take no obavy trosku...musim potom nakupit asi nejake kvalitne bavlnene oblecenie,klobuciky,tricka,asi aj stan,aby sa hlavne nespalil.Uz mam vybrane mlieko na opalovanie,je 50,tak je to hadam postacujuce.Ale nie je to detske mliecko na opalovanie,tie mali vsade maximalne 25,tak hadam este najdem aj 50tku detsku.Ci si myslite ze mozem dat aj mlieko pre dospelych?

majka225
2. mar 2009

sak niekedy ani ja sama neviem ze kedy pojdeme dozviem sa akurat par dni predtym a ideme..neiedy sa mi uz vobec nece cestovat kedy si predstavim tu cetu do prahy a spät mam dost ale ked uz sedim aute tak pohode

mukky
2. mar 2009

jankando tie penove puzzle su fakt dobra vec,maly sa tam pocas dna casto hraje,ved som dala aj do albumu fotky ako ich uz demoluje 😀 a pozrela som tvoj album a vidim ze mame rovnaku stolicku na papanie len s inym potahom..

jankando
autor
2. mar 2009

Mukky, mate chicco?
no tie trdelniky mali v nejaom speci obchode a mnamky a pirozky...presovske..sak to lahodka.. 😝
dala by som si
akurat mi robite chutky lebo som hladna
Ivi
tiez mi cudno, ze som nemohla najst a tak som chcela..brdlo mi to do planov.. 😠

jankando
autor
2. mar 2009

I my asi pojdeme vo Stvrtok na poradnu, ak zase raz vsaneme..
bo tu len vo stvrtok na vazenie a meranie.tak som zvedava, i ked viem, ze uz vaha ide pomalsie hore.. 😉

jankando
autor
2. mar 2009

Inak, tu restiku s cukrarnou spolocnu si pamatam, tam sme raz boli ked sme boli v divadle,......

mukky
2. mar 2009

Jani hej chicco.A tie trdelniky to u nas uz maju na viacerych miestach,na hlavnej asi na dvoch miestach,pri velkom tescu,a neviem kde este...a krasne to rozvoniava nasiroko,daleko 🙂 ja som ho jedla len raz,super makkucky a chutny,ale na druhy den uz taky fajnucky nebol.

malibuu7
2. mar 2009

och babule ani mi nespominajte pirozky a trdelnik... boze ved ja to taaaak dlho nejedla chjooooooooo a taaaaaaaaaak by som si dala hned teraz 😕

mukky
2. mar 2009

ivi ,ja som si dala teraz zmrzku 😀 a este si dam neskor lentilky,chyba mi cukor 😀 a cajok kojaci bio si este urobim,a zajtra zdrava strava,len manzelovi urobim salat so zemiakami,majonezou,sunkou,kukuricou,paradajkou a co ma este napadne a doma najdem 😀 ja to nemusim,a salaty kupovane absolutne.

malibuu7
2. mar 2009

och tak ty vies cloveka potesit, hlavne ked ani zmrzku v mrazaku nemam 😠 nie nie srandujem... ja som najedena.. svokra dnes priniesla jablkovu strudlu s orieskami, tak som si dala a nejaka plna sa citim no... 🙄
nic no, pre dnes koncim s konikom, idem robit nieco potrebne... manzelove danove na mna krici, aby som dokoncila, chjoooooooooooo pomoccc 😅

mukky
2. mar 2009

ivi 😀 ja nemam nic na praci,vsetko porobene,cakam na esmeraldu 😀 ,ale nechcem ponocovat velmi,max do 2hej.Strudlu sa aj ja chystam urobit pre babku,teda uz prababku maleho,a tiez jablkovu s hrozienkami,ale orechy nemam,len mak.

jankando
autor
3. mar 2009

BAby
vy len na sladke
a ze to na vas ani nevidno... 😕
ja som spasala buchty lekvarove co mi doniesli bracho so svagrinou..mnamka a neboli vobec sladke, tak aspon to...no... 😀

Trdelnik som jedla tiez len raz, ale bola to lahodka....my sme si do auta ankupili vela, akurat sme niekam cestovali
a pirozky ked som takto pred rokom bola doma, tak predavali oproti mojej bytovke, takze kazdy den boli doma, ale to fujj, velmi mastne...ale dobrucke... 😝
Zmzku nastastie nemam rada kupovanu v kelimkoch, ak si dam, tak len na slovaci a len v lete ked kornutkovu predavaju..
Akurat som si spomenula ked sme boli v Krejnici a tam sme fajne naleteli, taku obrovsku sme si dali a to nie taka zmrzlina ako zmrzlina, ale to taka hnusna praskova , jak slahacka..fuuuj, uz nikdy
Dobre si davam na noc..to joooooo 😠

mukky
3. mar 2009

ahojte,ja mam vyberavy jazycek a tiez nezjem hocijaku zmrzku,ale vedie jednoznacne z Aidy,teda v kormutku,mali sme nedavno roky aj pod nosom,no zrusili ju 😠 a neviem preco,bol tu uz asi 2o rokov ta cukraren,a asi pred rokom urobili z nej bar 😠 😠 ,a potom vedie Carte dor,no a aj Manhatan moze obcas byt,ja kysle lubim 🙂

adrianamickova
3. mar 2009

krasny slnecny den hlasi presov 😵 😵 😵 😵 😵 😵
prisli sme od lekara....ozvem sa neskor
idem im dat lieciky a ulozit 😔

jankando
autor
3. mar 2009

Dobry den prajem
tu vobec nie je slnecno, tak som stale este v pyzamke..nechce sa mi nic
a vcera bol Petko cely den nervny, snad dnes uz nebude...dufam..teraz omakava zirafku, tak je zaujaty... 😉

adrianamickova
3. mar 2009

este stale je slnecno....tak to ma tesi zo vsetkeho najviac,nech uz tak zostane 😀

adrianamickova
3. mar 2009

len son vam chcela povedat ze cestou od lekara sme odniesli vypisane prihlasky do skolky
wwaauu,tak krasne nas tam privitali 🙂 😉
hoci mi iba medzi dvermi,ale deti zaspievali pre nas pesnicku
ze sa tesia na pekne 😵 😵 nove kamaratky a poklial nastupia,teda az v septembri
mozme sa kedykolvek prist zahrat,nase len tak pozerali 😕 😕 ,netrebalo hovorit viacej...
a uz som ich len na silu tahala.....aj kvoli tomu ze su chore......no taky pekny dojem,sme dnes mali
z nasej novej skolky

adrianamickova
3. mar 2009

a teraz sa nudime doma....
uz sme sa hrali,citali,pozerali rozpravky
hlavne sa im teraz paci bambulka ako bola chora...to sme asi 5x zapinali...
a uz je plac krik....letim....pa neskor 😖

adrianamickova
3. mar 2009

neviem kedy ale musim sa vybrat do mesta...kupit darcek
moja mala svidnicanka na coskoro narodeniny...teda uz je skolacka velka prvacka...
poradte co kupit....ja som z tych darcekov 😖

jankando
autor
3. mar 2009

Adi
tak to ti verm, ze si z tych darcekov, ja neznasam niekomu kupovat darceky.. 😠 nikdy neviem co a potom riesim v obchodoch dilemu.. 😖
a tiez nemam rada gratulovat osobne, bo mne furt do placu pride..nechapem.. 😕

Bambulku mam rada i ja.. 😉

adrianamickova
3. mar 2009

jani.....ved to nedavno boli vianoce....hruza
ale su to najkrajsie sviatky.....milujem
to este mam 18.a 15 rocne krsneta.....ta tam uz nacisto neviem....
stale si hovorim ze kazdy mesiac daco a na vianoce pokoj 🙂
ale nikdy sa mi to nedari.....

adrianamickova
3. mar 2009

no bamlulka je u nas teraz t o p 1 🙂

jankando
autor
3. mar 2009

Adi
ved to
keby si ma videla pred vianocami v obchodoch, i tri hodiny v jednom, neviem co vybrat az na mna vsetci kukaju, jak chodim hore dole a furt obkukujem

Ale napr. tak dopredu viem nakupovat....ale tesne pred sviatkom vobec nie
POjdem domov o chvilu a vsetci cakaju, ze nieco 'detom' nakupim a ja nemam ani ideu, ze co...ked uz su vsetci povyrasteni..co ja viem, co sa i ma paci, pripradne co ich zaujima.. 😠

jankando
autor
3. mar 2009

😕 😕 😕 😕
nikoho nikde? 😕 😕

malibuu7
4. mar 2009

och ja tu na skok.... boooze faceboook dalsia zavislost 😖

Bambulku milujeeeeeeeeeeem 😀

mukky
4. mar 2009

Ahojte,musela som na chvilu yapnut pc tak som k Vam odbehla......to co je ya pocasie,joooooooooooj,jake skarede uprsane ☹ 😒 a u Vas ako??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre