Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
6. mar 2009

doteraz som si pisala s kamoskou...no baby
idem spat...
zase tu mame vikend?....uzite si rodinnu pohodu,a veselo... 😀 😀 😀

jankando
autor
6. mar 2009

Caute baby
len vas zdravim a hlasim max. unavu

adrianamickova
6. mar 2009

jani...........co ta tak zmohlo?

mukky
6. mar 2009

Ahojte,chlapci davno spia,dohanam zameskane 😀 jani a co to taka unava?? 😕

jankando
autor
7. mar 2009

Velka prechazka dneska..fuu a ja nezvyknuta, dala mi zabrat 😠
ale som rada

jankando
autor
7. mar 2009

Ale super
aspon nieco som mozno zhodila
riesim akurat dovoelnku sama pre seba, john ma chce potesit...tak uvidim ci sa zrealizuje.. 😉
Idem uz
Papapa
Prajem krasnu noc

jankando
autor
7. mar 2009

Ahojte baby
zdravim Vas
nam sa umudruje pociasie ...som zvedava do kedy bude tak pekne vonku, i ked je stale jemna kosa vonku, ale slniecko mi pripravuje dobru naladu.. 😎
Inak v noci som mala taku svalovku ze do riti....som musela tablet vziat.... 🙂
tak tie prechadzaky bude castejsie.. 😉

majka225
7. mar 2009

ahojky...ako sa mate..??my sme vcera zas oslav.tatko mal meniny..isla som spinka o pol 1 rano a uz od 6 buntosime s leuskou..ale ta isla teraz nedavno na poobednajsi spanopk 😔 😀 juj mame my tu ale hnusne pocasie 😠 😠

majka225
7. mar 2009

pridala som par foto....mam viac fotiek ale este ich nemam ulozene v pc..tak niekedy nabuduce budu dalsie 😉

malibuu7
7. mar 2009

ahojte mamusky,

u nas uprsano trosku, ale boli sme i tak vonku, jozko teraz spinka a ked sa zobudi ideme na oslavu 50. znamemu, manzel uz isiel, ale potom sa po nas vrati, i ked velmi sa mi tam neceeee no

janus tak prechadzky pomahaju? no vidis to... a novy kociarik k tomu... to sa az lepsie prechdza,vsak?

maji, no jaka velka uz Leuska... a fajna fotka,jak si drzi kvietocek v ruke, to je kraaasne teda... tak vy len oslavujete, fiiiha... parada...

inak vcera sme boli drobcovi kupit topanocky na chodenie... nooooo stali 700kc 🤐 ale su so žirafkou teda, takze kvalita zarucena na 100% a stavili sme sa este v detskom obchodiku a toolko veci sme jozkovi pokupili... juj som taka natesena z toho bola... bola s nami aj babca, a ta co by pre svojho jedineho vnucika neurobila... 🙂

mukky
7. mar 2009

Ahojte,ako sa mate??My super,maly len same tata tata,a mama je kde???Uz to zoberiem osobne 😀 😀 Uz ide na kolienka,tiez som pridala new foto.Ocko na nocnej,ideme papat a potom hadam hajat.Prsi a fuka studeny vietor,tak dnes sme von neboli.Joj tie deticky ale rychlo rastu..pozerala som vsetky vase albumy..ja sa zobudim rano,je pondelok a ani neviem ako je nedela 😒 😒 aj Vam to tak strasne ubieha??A taka som dajaka leniva,kamoskam na navstevy sa slubujem uz pomaly 3 mesiace,no mne sa nechce...tak si len piseme a volame.mne je tak dobre doma nejak,budem buchta domaca,a este aj kysnuta k tomu 😀 😝 Uz 5 kamosiek som odlozila,vsetky maju deticky,tak u mna boli,ale ja sa dajak k nim dotrepat neviem ☹ Vy to tak nemate??A uz vobec sa mi nechce ist niekde sadnut,by som bola jak na ihlach,este som ani nebola od porodu v bare a ani mi to nechyba 😀 jedine s malym ak pojdem 😀 a vobec nepijem tak co by som tam robila...ale chystam sa ku kadernicke,treba mi doplnit melir.Ale slubila som navstevu jednej mamicke tu z konika,kupila som od nej pre maleho nieco,tak ma pozvala na navstevu,a aj vecicky znackove z Nemecka na chlapceka predava,tak sa mam prist pozriet ci si nieco nevyberiem,a ak nic,tak ze sa aspon porozpravame o detickach,ma dvojcatka dievcatka.A dame si kavu,ale ked ja ani tu nepijem 😀 😀 Ale tesim sa,manzel nas odvezie a pojde prec,co tam bude robit,no nie???

jankando
autor
7. mar 2009

Caute baby
Maji, ta vy len oslavujete stale
Ivi
jj, fajne bolo.....a take fajne slniecko... 🙂

Idem vam skusknut albumky.. 😉

jankando
autor
7. mar 2009

Maaaji
jeej, jaka je zlatunka Leuska s tym kvietkom.... 😵 😵 😵
booze, to uz rocik, nepride ti to ze to zbehlo tak rychlo?
a ten tmavy psik, to hracka ci real? 😕

mukky
7. mar 2009

A ako vy dievcata,mate cas na kamosky??No najest sa chodime s manzelom do restiky ak je u babky a my na nakupoch,ale to za ist do baru nepovazujem 😀 Ale minule sme boli 1 krat v restike v presove s malym,a bolo super ,nefajcilo sa tam az ovela dalej,v inej miestnosti.A ja mam pevnu linku zadarmo tak ja som len na telefone 😀

malibuu7
7. mar 2009

ahojte... my sme boli na oslave.... celkom fajne bolo... drobco sa vytancoval, vysantil poriadne 😀 teraz som tu len skok... idem robit nieco uzitocne... i ked teraz no, neviem...
inak ja tiez nemam nejak cas na kamosky... teda tu ich az tak vela nemam... ale mam net, tak s kamoskami zo slovenska som v kontakte takto...
inak babule priznam sa, ze konecne po roku som sa vcera dotrepala ku kadernicke... waaaaaaaaaaaw mam hlavu o polovicu lahsiu.... tooooooooolko vlaskov slo za vlast.... ale fajne sa citim... asi o polku skratene 😀 a to som sa chcela objednat iba, no vsade plno, ale v jednom mala jedna kocka cas, tak ma vzala hned, takze supeeer ... aj melir mi urobila, no nechytilo tak jak sme chceli, ale trolilinku je vidno no...
a ked ideme do restiky tak aj s drobcom... bez neho som sadnut nikde este nebola... alebo heJ? ja neviem... teda sme boli raz na zabave, a s malym boli svokrovci, a my prisli o pol 2 domov a oni sa bavili vo velkom... ta ja nasrata ze ani nezavolali 😠 to raz sa stalo... ale na zabave i tak o nicom bolo, leob som cely cas na maleho myslela... kedze ho kojim stale, tak to je take blbe no

mukky
8. mar 2009

malibuu daj foto ne.. 😀 my ked ideme na vacsi nakup tak sme davali maleho k mojej mamke alebo babke ci k svokre,lebo stale vraveli ye nech ho neberieme do obchodov,lebo vela ludi,chori,atd...Co je aj pravda,ale ma si aj vytvarat imunitu..ale tie nakupne centra fakt nesu vhodne velmi pre deti hlavne v lete,ked je klima.Na nejakz cas hej,ale nie tam travit pol dna 😒 Takye ked sme vedeli ye ideme na nakupy,tak sme nejedli a sup do restiky,ale to uz neni to co niekedy bolo 😀 ja som strasne pomaly jedavala,ale teraz som sa naucila rzchlo,tak aj tam to len supnem do seba,a pritom viem ye sa nemusim ponahlat,ye maly je v dobrych rukach..ale ja len vztiahnem paty od neho a za 5 minut volam co maly 😀 uz mi nikto nechce ani ydvihat telefony 😠 😝 Ked sme prec napr 2 hodky tak volam aj 3 krat 😀.Ale teraz chodievame aj s nim,otvorili novu cast centra,a tam maju jedla,a hamburgery,atd..u nas v Ke co mame par oblubenzch restauracii tak sa tam fajci 😠 alebo je to len tak debilne predelene ze dym tam ide 😠 ,takze tam chodit nemozme ☹ Mz sme tak vsetci inac pri sebe..moja mama asi 3 minuty od nas autom byva,teta tak isto,babka asi 3,5 minut a svokra 4 minuty 😀 Ale v noci som este nebola nikdy prec,ani vecer od maleho,ale sestra si v pohode chodi na disku,ci sadnut s kamoskami,teraz bola na plese,atd.Ved kto ako chce.ivi jasne ze si myslela nanho,ale asi on na teba nie 😀 ved ani asi ten maly moj na mna nie 😀 Oni to este tak nevnimaju,pockaj neskor 😀

mukky
8. mar 2009

Uz mame 8 mesiacikov 🙂

majka225
8. mar 2009

ahoj jani..no az moc velmi rychlo to zbehlo ☹ ani verit ta mi nece...aj ked som stastna ze nam pekne rastie a robi nam velku radost ale na druhej strane myslim nato ani sa nenazdam a bude s nej velka slecna 🙂 ochh fakt ten cas leti clevek ani nevie kedy a uz rok zbehol..neviem dnesnej dobe je nenormalne uponahlany cas 😠

jani ten druhy havko je skutocny vola sa dasty a bielucky je casper 😀

jankando
autor
8. mar 2009

Caute babuchy
ja sa prekonavam, vcera som zaspala uz o 11 tusim, s Petom a hned som sla i do postele, a vsatvala rano o 8.. 😉
teraz idem si nieco pripravait na papku a petkovi tiez

Maji....
presne, i ja tak myslim, ze o chvilu sa nenazdam a bude ma prosit ci moze ist na disku a ja samozrejme nebudem suhlasit... 🙂 a o chvilu do skoly a jak budem bez neho?co budem potom robit ja?neviem..ja tak nikomu nedoverujem...este ze by mi ho nejake ucitelka bila alebo nadavala mu alebo co..ta ja sa zblaznim asi potom

Baby ohladom nechavania babatok
Tak ja som este ani jednuu noc nebola bez Petka...teda ked tu bola mamca, tak si ho bravala ku sebe na noc, aby sme sa vyspali, ale to len do obyvacky, cize ked zaplackal, tak som tak ci tak vstala a bola pri nom.. 😉 a ja by som jedine mojej mamci a Johnovi nechala Petka, ze by som si bola ista, ze je v dobrych rukach..no uz rastieme, tak myslim, ze bude jednoduchsie..lebo ja si chcem sem tam vyjst a tiez chcem na dovcu...tak uvidim ako bude
Na nakupy chodime zasadne s Peturkom , niekedy sme ho nechavali u Brata, ale oni tak stresuju furt, ze radsej si ho vezmem so sebou a je to vyriesene.. 😉
tu je vsetko nastastie prisposobene kocikom a vobec detickam..ako mi vcera pisala kamoska, ze ju nechcu pustit na slovaci niekde do obchodov s kocikomi, tak ze sa normalne s nimi hada...booooze, to kde to slovensko stale zije.. 😕 🤐
tu je vsetko kocikom prisposobene, vytahy v nakupnych centrach, prebalovacie miestnosti vsade, mliecko ti ohreju skoro vsade, kosiky na autosedacky...

malibuu7
8. mar 2009

tak blahozelam k narodeninkam savierkovi 😉
tak sme boli v tej prahe na vystave.. no super bolo. bolo tam koooooopec veciciek pre deti,hraciek,preliezacky, no supis tam bolo. i by som kopec veci mu pokupila, ale ta trosku porozmyslam a ked tak cez net objednam... take odrazadlo super tam mali... ked chcete tak kuknite http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=86_88 sa mi to velmi lubi,lebo sa to da lahucko zlozit,tak popremyslam... no na sk strankach som to nasla o polku lacnejsie,takze uvidim no.
Foto hodim,ked dajake bude.. zo vcera mozno daco, ale musim ich zohnat od toho znameho...
no aj my berieme jozka na nakupy takmer stale, on uz je zvyknuty, ale ked chceme len narychlo nakupit,tak ho nechame u babci na tu chvilku... inak co som pisala ze sme boli na tej zabave, tak to sme boli tak asi 3,5hodky prec,takze to je pohodka,si myslim... ale inak spinka stale so mnou, nikdy este nebol prec na noc. to nieeeeeee to by som teraz ja nespravila... nechcem ho dat proste.
Aj tu sa vsade dostanem s kocikom. teda v meste v malych obchodoch nie vsetkych, lebo po schodoch sa tazko trepat, ale ked treba tak aj tych 10schodkov zvladneme v poho 🙂

mukky
8. mar 2009

ivi dakujem 🙂 o tej vzstave som citala,takze dobre bolo hej?ivi to vyzera ako bicykel...ak je to lacnejsie tak jasne ze cez net si objednaj ak uz mas takto skusenost kupovat a si spokojna.Tym ze sme maminy tak sa mozme ist i zabavit a tak,ved to je jasne,na tom nic nie je,i ked je to vo vnutri taky zvlatny pocit nie,ze robime nieco zle.ale nerobime,lebo o deti sa starame najlepsie ako vieme 🙂 ja len nemam chut nikde ist,a uz v noci vobec nie,ani vecer,tak ako vy baby.i ked mame ist na vyrocie na veceru vecer s drahym,no nejak nam to nevychadza,ale maly zaspava neskor,a to by sme sli potom neskoro,tak som sa rozhodla ze si objedname jedlo domov,a pitie kupim a bude to 😀.Do obchodov chodime s manzelom spolu stale,nemam vodicak,vy mate??

adrianamickova
8. mar 2009

neskory sviatocny vecer....
vsetko najlepsie k M D Z ... 😀 😀 😀 😀 😀 stary mi vytrhal prvych 5 snezienok z nasej zahrady
😒 my 🙂 stale doma...dievcata nekaslu,ale rihaju....co je vela to je vela...zajtra idem zase ku doktorovi,
aj na urad musime.....samozrejme autom,ja bez auta....neviem som vodic 18.rokov,bez nehody 😉

adrianamickova
8. mar 2009

a som smutna...zase blbne pc,dnes mi u bol jeden ing.preinstalovat program
a vsetko sa mi zmazalo...fotky,obrazky,kontakty... 😠 😢 😢 😢 😢
a meteo....zima fuuuuka,stale topime do krbu,uz sme vyudene ako sunky na velku noc 😀
sprava z hrnca...peceny domaci zajac,zemiaky,polievicka rezancova....
restauracia....u nas nehrozi... 😖

malibuu7
8. mar 2009

jejda Adi,tak to gratulujem k tym kilometrom bez nehody... ja mam vodicak viac nez 6rokov, ale nejaka ta kolizia uz bola no 😖 i ked som tehu bola,tak tiez, a soferovala som ja... i ked moja vina nebola, ale nezvladla som to no. 😕
to mi je luto,ze ti vsetko zmazal a to ta na to neupozornil,pan ing.? to je prve co mal urobit, zalohovat ti pc... alebo ta upozornit aby si si zalohovala... 😒 och ze takyto ludia su, tak ja by som sa maximalne nazlostila na toto. A vy stale chore? ta co to s vami?
inak aj my na nakup len autom. male nakupy robime pri prechadzke 😉 myslim cerstve pecivo, masko a tak.
Peti,vystava fakt super, ale brutal vela ludi tam bolo... s kocikami plno, no obcas sme stali frontu ako na banany, ked sme chceli prejst niekam 😖
Cez net ja nakupujem velmi casto a rada... a hlavne lacnejsie ovela... na kociku sme usetrili 4500kc 😀 takze ja vsetko cez net, i mobily, i elektroniku, i notebook, proste vsetko da sa povedat... okrem potravin? 😝
ejha adi, peceneho zajaca by som si dala... ked som bola mala tak sme doma casto mali... a ja ho milujem... teraz ho nasi robia na silvestra, touz taky zvyk maju.. tak aspon vtedy ochutnam.... moj manzel kralicie maso ani vidiet nechce a mne taaak chutiiii

jankando
autor
8. mar 2009

Tak ja idem na to stylom Adky

Prajem Vam zeny Vsetko naj K MDZ

meteo: u nas blazni, celu noc prsalo, rano o 8.00 som vstala a svietilo slniecko, kym sme dosli do obyvacky, cca okolo 10 h uz prsalo az snezilo, o hodku na to zase slniecko...svihnute...no co viac sa da dodat k tomu

Sprava z hrnca: opekane zemiaky so supkou a uhorkovy salat...
Restika:od kedy mame Petka este nezahrozila, ale predtym bola stale...mnaam..som zboznovala jednu Portugalsku i ked vsetko je tam stiplave, ale dobre..davala som si to najmenej stiplave.. 😉

Adi, ta to co to za choroba vas tak klati?hmm? joj , skore uzdravenie prajeme

Ivi
aka to vystava bola?muselo byt dobre, iste.. 😉

jankando
autor
8. mar 2009

Jooj, baby,
vy zajacov jete...
ta ja by uz nemohla..
moj brat chova zajacika, takze neeee..on je ich syncek...tak to uz sa cela rodina zajacieho maska ani nedotkneme..bo on je clen rodiny..sak som raz pisala , ze Petko ma zatial len zvieracich bratancov a sesternice...psika Morgan a zajacika Zaja.. 😉

jankando
autor
8. mar 2009

Ja tiez strasne rada nakupujem netom...tiez velmi casto..
i jedlo sa da..ale to som este neskusila, lebo z obchodu, kde chodim nakupovat potraviny sa neda nakupit online...

Ja vodicak nemam a ani nikdy mat nebudem..ja sa prilis bojim.. 🙂

jankando
autor
8. mar 2009

Ivi
a ten link, co si poslala, to sa na tom skace?ci je to ako trojkolka?

adrianamickova
8. mar 2009

malibuu...neviem ani ja strasne drazdivy kasel...az ju napina,teda sonka dnes zase vrackala
jeden disk mi nechal,ale to ja som amater...dajak som sama doplnovala fofky a potom akosi
inde mi islo...a zalohuje sa to ani neviem ako???...ale som rada ze net ide,rano som zapla a vobec
program nereagoval.....a zase p a n i k a,aj tak dobre co som sa ho ja uz naotravovala,a dnes nedela
a prisiel zlaty...no,

adrianamickova
8. mar 2009

zajaca bars ani ja nemusim,muz si to pripravoval...a tak vonalo...
deti velmi nejedli,tak mozno do stredy....nemusim varit...
a jeden cierny zajac,amalka s nim v albume foto....ale ten je sonkin,a vola barak obama 😀 😀 😀 😀
sama take meno dala,len som tak 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre