Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
15. júl 2008

Inak babule, vsimla som si , ze sme presli 2000.....tak gratulujem nam vsetkym... 😉 😀 😝 😉

katka755
15. júl 2008

ahoj jani.to mas pravdu,pri detoch.tak si ten cas uzivaj...nase babo je celkom kludne,iba sem-tam je zle ale tak ze celi den tak to je potom taka fuska ze dospavam 2dni.pozeram ze riesite korunky,ja som na vyber nemala 1krat som dostala 4000SK a teraz 4500SK,ta takto...

jankando
autor
15. júl 2008

Jeej, konecne niekto....sa tesim... 😉
tie Kati peniazky si za co dostala a preco tak malo? sak porodne je 25 000 sk ale ro len pri prvom dietati som pocula, takze asi ty si uz pri druhom asi tolko nemala narok ci co...
a inak ako sa mate? uzivate doma tatinka?
ena dneska nie je cely den na nete..neviem, ci zase vyletuju? mate pekne pocasicko? 😉

angienka
15. júl 2008

ahoooj zienky 😉

jankando
autor
15. júl 2008

No cauko eni..konecne...ja zase este dnes mam neta, ale zajtra uz naisto nebude..lebo zajtra nam pridu pre satelit do stareho domu a daju nam do noveho a od tej istej firmy mame i net, takze i net sa bude transferovat.. 😠 achjeje....

angienka
15. júl 2008

no tak tak jani spali sme do 13tej a tatkovi sa uz necelo spat tak vstaval spolu s nami tak sme spolu ranajkovali a pak sli do usti na vyletik no skor na nakup,bo svokra tam isla do makra reklamovat fotak tak ze ideme vsetci,no a ted sme si este uzili tatika,ktory nam zas navaril a siel do prace ☹

angienka
15. júl 2008

fiiiha a to vam nespravia hned na pockanie???To je divne,nie???
No bolo tu celkom pekne pocasicko tak fajne aj zajtra ma byt nie az horucavy ale akurat 24stup to mi staci teraz a zajtra chcem ist nakupovat,timmy ma zlosti jaaaaj... 😠

jankando
autor
15. júl 2008

No to mate teda zlateho tatika.. 😉
my tiez tak romanticky a spolocne vcera sme veceru papali a dnes rajanocky uz o desiatej sme boli hore... 😉
a co vam manzilek navaril? daj napad....ze jak uz budem mat cas a poskladane veci v skrini, tak sa psutim i do varenia... 😉

katka755
15. júl 2008

ahojte baby.tie peniaze to bolo moje mizerne porodne,tak vam gratulujem ked dostanete viac...moje mi nechce spat,tesila som sa ze ste tu obe,ale musim ist...tak caf

jankando
autor
15. júl 2008

Eni, nie, nespravia na pockanie..teda, ak to robia na prvykrat, tak na pockanie, ale inak ked transferuju na inu adresu , tak im to trva. 😠
eni, ja by tak potrebovala pekne pocasie, potrebujem prat ..ale mam toho koopec a male radiatory hlupe.. 😠 a detske som uz tiez chcela poprat..i prasok som uz detsky kupila.. 😠

angienka
15. júl 2008

no dnes to bol smazeny syr a hranolky a kecup 😉 ale vcera to bola mnamka kuracie na mexiko a pecene zemiacky 😀
no kati i mne tu vyvadza a sa snazim nejak pisat a pak bezim ho pohompalat ale zabera jedine lopta a ja nevladzem uz tolko skakat a drzat toho obrika je uz fakt moc tazky...taze dudak to isti a ked vyvadza tak sa prejdeme zas je kazdu hodku a vyzera to ze musime ist zas 😠

jankando
autor
15. júl 2008

Cau katus...
uz som pisala hore, ze si asi preto dostala malo, lebo to uz druhe dieta.. 🙂 ten 25 000 sk prispevok sa dostava co som ja ocula len prei prvom babatku.. 😉
no a tak pa..ak ides off

angienka
15. júl 2008

hej janu je to tak len pri prvom a plati to od februara...

angienka
15. júl 2008

my sme boli zas papat a zaspal mi tam tak som sa vyparila dufam ze sa neprebudi,lebo to budu zas vycitky ze som ho tam nechala samuckeho...chrobacik malinkaty ☹

angienka
15. júl 2008

zeby vsetci zmizli? ☹

jankando
autor
15. júl 2008

nie, tu som, ale pisem si s jednou holkou, cez ip.., ktora je vydava v sitnkoch..teda...ona je z breznice a zije 9 mesiacov uz tusim na sitnikoch.. 😉 som jej vravela, nech napise tu, ze ty si tiez a ona, ze ta pozna z videnia, ale nie osobne

jankando
autor
15. júl 2008

eni, ale uz pojdem, bracho uz o chvilu idu do prace a zmknu byt a my pak nebudeme mat ako vyjst von 😀 lebo sme uz kluce odovzdali..teda len jeden, a ten druhy sme zabudli doma...tak idem este nieco pobalit a ideme...ryby dnes prevazame..tak to bude vrusoo.. 😉

jankando
autor
15. júl 2008

caute caute...idem uz off 😠

majka225
15. júl 2008

ahoj janka:tak ja sa pridam tu k vam...no vidim ze uz ides tak zas niekedy inokedy sa ozvem 🙂 tak sa maj zatim

angienka
15. júl 2008

ahoooj Majka ale ja som tu 😉
Inac vitaj 😀

angienka
15. júl 2008

tak sa maj jani 😉

majka225
15. júl 2008

ahoj 🙂

angienka
15. júl 2008

ahoooj maji tak sa nam trosku predstav,idem kuknut hned do albicka ci nahodou nepoznam 😀

angienka
15. júl 2008

taak nepoznam a odkial si priamo zo sk???

majka225
15. júl 2008

no janka uz napisala odkial som..... 😀 moj manzel je Rado.P.sak to urcite ho poznas 🙂 takze mame 4 mesacnu dcerku vola sa Lea...... to je expertka prvej triedy ale musim povedat ze je dobrucka poklopat spinka nam stale celu noc od narodenia tak to mame fajn ze sa vyspime.....

majka225
15. júl 2008

ja som hnetka zo susednej dedini z Breznica.....ty si chodila do skoly do sk ze??? tak to ja ta poznam z videnia po autobusoch.....

majka225
15. júl 2008

och pisem jak tatar pardon 🙂

angienka
15. júl 2008

jaaaj tak to hej,no neviem mozno aj ja,mala by som poznat ale z tej fotky-no neviem...mam jednu tvar co si priradzujem,no neviem ci si to ty 😉

angienka
15. júl 2008

a kde si chodila do skoly???a si taky rocnik co my s janu???

majka225
15. júl 2008

eni: tak sa maj ja uz musim ist prec od pc teraz ide manzel k pocitacu......tak papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre