Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. júl 2008

neva,ved vsetci rozumieme-ja radsej po sebe necitam a ted pisem este jednou rukou kedze to male zlostidlo vyvadzalo a zaspal na mne 😀

angienka
15. júl 2008

ok tak dobru noc 😉

majka225
16. júl 2008

ahoj eni. nie som si ista ale este asi o 2 roky som mladsia od vas.....do skoly som chodila na sou-o odbor obchodny pracovnik

angienka
16. júl 2008

Dobre ranko zienky 😀
jaaaj tak to sme chodili blizko seba aj na skolu 😀 😉 no jasne ze ani neviem ze sa rado zenil ale to ja som nikdy na sitnicke pletky nebola 😝 asi mi to aj niekto vravel 😒 no ta pamat 😅
A co ako sa ti u nas paci v tej mega velkej dedinke?Nenudis sa tam?

angienka
16. júl 2008

i ked ted je tam asi dost malych deti tak mas s kym kocikovat... 😉 nie ako ja tu 😝
Nenormalne sa tesim a pocitam dni kedy tam uz budeme 😎

angienka
16. júl 2008

maji este raz som si pozrela fotky a asi si to ty 😀 ved som ta predsa musela vidiet a tam jak sa kupete ked som si to priblizila ta mi to doslo 😎 😉
A mam pocit,ze mate taky kociarik ako my...ci sa mi to len zda?Alebo aspon podobny len my mame v tmavo modrej so svetlo modrym...
halooo,tak co je?Dnes tu nikto nedorazi???

majka225
16. júl 2008

no my sme skor stale v prahe ako na sitnikoch....lebo rado tu pracuje aj Lea sa nam tu narodila....domov chodime raz za mesiac na par dni.....v pondelok sa chistame domov lebo rado chce ist na sitnicky turnaj ci daco take co bude 26.7 a potom hnetka musime ist nasät do prahy lebo s Leou musim na ockovanie....hmm ani sa mi velmi teraz nechce ist domov stale chodit hore dole a v aguste zas budeme musiet ist domov lebo ideme na svadbu.....

majka225
16. júl 2008

kociar sme kupovali v polsku uz bol raz reklamovany..........sa zasekol a nedal sa zlozit hmm polska kvalita 😠

angienka
16. júl 2008

jeee fakt???Tak to je fakt super sme sa tu zisli aj ja som v cr a do prahy aj chodime,sak aj sme tam byvali v kralupach blizko prahy a aj ja som robila v zdiboch pri prahe 😀 tak to je nahoda...my sme s malym este na slovensku neboli tak ideme 1augusta akurat na sp jarmok a ja ostavam 35dni aj s malym-tiez nam chcela dat ockovanie 19.augusta,ale sme jej povedali ze chcem ostat chvilu na sr tak musim sa najneskor do 14sept dostavit ze to nam na sr nemozu urobit,tak co uz i tak sme vtedy chceli niekedy prist spat 😉

malibuu7
16. júl 2008

čau babky žabky, ako sa mame?

malibuu7
16. júl 2008

vitam novu clenku, ahoj maji 😎

angienka
16. júl 2008

aj my sme ho kupovali v polsku,ale je super-mate ten aro zipper edition???Celochromovy?My sme uplne spokojny,akurat ten nas maly poklad rychlo rastie a ta sedacka mu bude pomaly aj mala 😝 aj to ze je tazky ale to sme vedeli ale ja nemam vodicak takze sama si ho skladat nebudem a muzik to zvladne,takze pohodka 😉
A co sa vam na nom pokazilo?

angienka
16. júl 2008

ahoooj ivi,konecne 😀

angienka
16. júl 2008

uz som rozmyslala co budem robit 😀 ze nikde nikto-uz som sa aj vykupala-maleho som si vzala k sebe v sedaku a dvihala som mu dudak z vane 😀 😅
a co ako?Boli ste uz u tej detskej???Nejak teraz neviem kedy si to pisala ze idete... 😕

angienka
16. júl 2008

ivi nevem ci si nas citala ale aj majka je v cr-tak zistujem ze nas tu je z vychodu nejak moc 😉 az nato ze ja tu asi ostanem navzdy ☹ a vy sa vratite 😉

majka225
16. júl 2008

eni: to jak som bola zo svokrou a leou vo vys.tatrach tak sme chceli zlozit kociar ale neislo to... 😠 lebo daco sa tam zaseklo a cierny plast sa troska roztiahol na tych blbostiach po bokoch ta uz to potom vobec neislo zlozit len sme to nasackovali do autu a hnetka na druhy sme sli do polska dat ho reklamovat.....

majka225
16. júl 2008

no ja asi sa poberiem vonku po Lea je je niejaka nervozna.tak sa zatial majte papa

malibuu7
16. júl 2008

davam spat melaho

malibuu7
16. júl 2008

hej vidim vidim ze same vychodniarky v cz...
no neviem ci i my tu nahodou nezostaneme ☹
k dr s malym ideme vpondelok a ja k svojmu v utorok, ty si uz bola oi sestinedeli?

jankando
autor
16. júl 2008

CAUCE baby.
tak som vas preluskala a a vitam samo Majcu.. 😉
joj , tak kukam , ze vyhodanarky vsetko do cz chodia ci co.. 😉 sme take rozlietane.. 😀
baby, ja tu tiez moju buducnost vidim ma dlhsie.. ☹ 😠 tak sme na tom nejak rovnako..
esteze mame net, no nie.. 😉 a konika samozrejme.. 😉
joj, ja som tento tyzden ajk vygumovana..som si myslela, ze dnes je stvrtok a to este len streda..tak preto som vcera pisala, ze dnes uz nebude net..lebo vo stvrtok maju zrusit a neviem za ako dlho nam ho zaktivuju spat..snad i v ten isty den..bolo by fasa.. 😉

angienka
16. júl 2008

maji aj my sme sli von,ja som chcela nakupovat a muzik siel s nami a tak sme sa presli,dali si zmrzku a pak skocili na pivecko na terasku 😉
a uz sme okupkany a neverim vlastnym ociam ze mi spinka tu vedla mna na gauci 😀

angienka
16. júl 2008

ivi hej tak planujete ostat???Skoda ze kolin nieje blizsie ☹
hej bola som na gynde a vse ok ani som neverila jak ma vychvalila ze som sa uz na nic ani nespytala a ted mam pochybnosti 😒

majka225
16. júl 2008

eni: hmm ty si bola aspon s muzickom ale ja som bola sam s Leou lebo rado je cely den v robote a chodi domov az o 19.hod..... tak sa snazim chodit vonku s malou najcastejsie ale barz sa mi nechce samej 😒 a potom sa pan manzel zlosti necem chodit s malou vonku 😠 ccc jemu sa to povie on nemusi chodit kazdy den sam vonku 😠 minule som bola s dievc...vonku co som si pisala cez Mk ale co teraz je leto tak su po dovolenkach alebo na chalupe...

angienka
16. júl 2008

no jani si myslim ze ten isty den by aj mali 😉

jankando
autor
16. júl 2008

eni, no to dufam, lebo mam pekny stolik pocitacovsky..tak sa tesim,jak vybalim i printer a urobim si office stol..😉))
sa straasne nudim ...cakam na johna, dnes posledne veci snad prenesieme...teda telku a router na net...a bude to... 😉

malibuu7
16. júl 2008

no Eni neplanujeme velmi, lebo to tazko, vzdy ked si nieco pekne naplanujem tak sa to i tak zmeni a toto proste neriesim, rada by som isla na sk, lebo tam je klud, znami,rodina ale co tam v zapadakove, sa vobec clovek nemoze realizovat. ale i tak by som isla. 🙂
Eni a jake pochybnosti mas?
Maji, viem o com hovoris, ze samej na prechadzky sa ti nechce... to i ja tak... manzel v praci do 18:00 potom pride domov a uz len drobca okupkame a spinka, takze si ho ani neuziva velmi a na kocikovanie tu este nemam zname mamicky...

jankando
autor
16. júl 2008

Cauce baby..
no to vy to mate aspon fajne, ze si mozte same ist pokocikovat..a ja? ja snad len vonku pred dom a to vsjo...bo tu strach ist len tak..a tam , kde sme sa prestahovali ziju veeela tych ..no....nebezpecnych...cize to i strach, ci ta niekto nezmasakruje..jak minule blizko pri nasej ulici dobili chudaka jedneho polaka, ktory isiel vecer domov, zmalovali ho docista a este ho okradli..este ze mal len mobil a 20 libier.. ☹

angienka
16. júl 2008

no maji to poznam a moj zas ma vzdy len nocnu takze celu noc sme sami a cez den spi tak ho budim skoro aby som z neho aj nieco mala 😀
a samej sa mi tiez nece tak nechodim radsej sa valam alebo si pisem cez net...

jankando
autor
16. júl 2008

tak ze ja sa bez johna ani nepohnem s malickym babom niekde na prechadzku nikde dalej.. ☹

angienka
16. júl 2008

jani ani nevrav ja mam strach len tu,mi sme tu v takej historickej zastavbe nie a vo vnutri je otvoreny dvor bo tu aj turisti chodia ocumovat i ked neviem co a taka zvoloc vsivava tu chodi jak dnes krmim a zrazu booom ples a pak kuknem a grazli tu boli a rozkopavali kose taky neporiadok a kos plechpovy v strede travnika 😠 som cakala kedy nam ho do okna hodia a si predstav my sami s timmyskom doma uz ted 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre