Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
18. júl 2008

ahooooj ulievacky 😉 😀

angienka
18. júl 2008

jeee aj ja sa tesim na grilovacky u nas 😉 ved raz za cas treba ne a prave z toho by mala spat 😀

malibuu7
18. júl 2008

a viete co? my ked sme doma tak velmi casto grilujeme a mne uz ani nechuti velmi 😒

angienka
18. júl 2008

my zas vobec,teda ked sme boli mensie tak sme sem tam robili ohen u nas ale najcastejsie mimo domu take opekacky,grilovacky-ale odkedy som v cr,tak uz nic uz ani kamosov-ky ta moc nemam po tych rokoch je to tak nejak zabudnute 😒

angienka
18. júl 2008

a zas o jedle a ja som tak hladna ale mam plne ruky timmycka 😒

malibuu7
18. júl 2008

no ja mam teraz pomocnika k jozinkovi, sa s nim hra Alex... ta mam viac casu...
Enus a ty co si dobre dnes varila?

angienka
18. júl 2008

jaaaj ivi ved my sme len pred chvilou vstavali takze ja si ted varim kaficko a papam kremika 😉
Ale vcera sme skusali masove knedlicky na ne som poprazila slaninku a dala kooopu postruhaneho syru a k tomu muzik chcel okurkovy salat a ja zeli az ked som ho jedla ta ma napadlo ze ci to nebude problem pre timmyka ale to take nakladane z lidlu v skle ja to mam rada ale v pohodke ta supeeer,mozno by som aj segedyn mohla ale neriskujem este 😝
A dnes asi zas smazak ked sme kupili celu tehlu 😀
A co ty???

angienka
18. júl 2008

takze si predsa len niekoho k nemu pustila??? 😀
si ho necela nikomu ani davat 😅 no ved to je dobre-treba timmyk uz je moc vnimavy a je dobre jak vcera sa okolo neho motali novy ludia ta cumel a aj decka-dokonca mu ten chlapcek dal auticko a on ho udrzal v rucke asi minutu 😀

majka225
18. júl 2008

akojte zienky 🙂 tak co ako sa mate???

malibuu7
18. júl 2008

aha takze ty mas teraz ranko... to timmyk presne taky rezim ma jak ty v tehu, ze? ty tiez ponocovala a doobedu dospavala 😀
no my mame zeleninkovu polievku a kuracie masko zapecene s omackou a zemiackami...
no Eni mas pravdu nikomu ho stale este nedam... myslim tak svokru a tak... akoze ked som tam i ja, tak nech sa s nim bavi kto chce, ale vonku ked ideme tak musim i ja tam byt... nejak mam stale strach. ja viem ze pride take ze budem rada ked miho niekto vezme, ale este si ho chcem uzivat
ahoj Maji
vcelku to ide... a co ty

angienka
18. júl 2008

ahoooj,tak dnes je to uz lepsie ked tu pisete 😀 😉
maji tak to sa stretneme u nas vo velkodedine ked tam pojdete aj v auguste aj ivka ide na svatbu tak mozme dat spicha ked bude cas a chut a pokocikovat spolocne 😎

malibuu7
18. júl 2008

hej hej baby ceme take stretko 😀

angienka
18. júl 2008

no presne tak-to som sa mu postarala o rezim,co????no mne to vyhovuje vstaneme na obed a nemusim dlho cakat a nudit sa a muzik vstava tiez po nocnej a ked nevstava tak sa o to postarame my a zobudime ho 😀
tak to ja ho rada dam,ale ted svokra nemoze lebo je chora a segra muzickova maka som jej vybavila brigadu tam kde som ja robila v talianskej pizzerke a prababke ho nedam sameho len ked tak na chvilku mozno keby som cela odbehnut do obchodu a ona by ma cakala i ked je cula taka mlada a informovana 😉

malibuu7
18. júl 2008

no pekne, ale hlavne ze vam to tak vyhovuje... a nebudite skoro rano tatinka...
tak to dobra prababicka

angienka
18. júl 2008

a ty ivi nieco urobis okolo neho ze ti da na chvilu pokoj cez den???Lebo ja nie,vcera sa s nim muzik hral a ja som sa dala konecne do tej 3dnovej haldy riadu inac by som to spravila kazdy den ale nejde to,musim byt s nim-jee teraz ma zahrnuje takymi usmevcekmi zlatusik 😵
aj ted si pustam vanu a beriem si ho sebou do autosedacky a budem mu dvihat dudak z vane inac spusti krik a zobudi tatku a on rozospany ho nedokaze tak utisit a furt musim vybehnut z vane a neuzijem si to tam 😀 teda uz mi staci aj polhodka relaxu 😉
tak je to na vas kedy tam budete ja na nete budem a budem doma cely august a zaciatkom sept asi 6 by som chcela odist do cr 😝

angienka
18. júl 2008

no nebudime on prichadza po 7mej rano a kym si lahne kedy jak,kym sa vykupe,naje a pobudne na nete laha po 8-9tej a on ma tvrdy spanok takze aj ked zafnuka ta sa neprebudi a ja mu dam hned papu a on zaspinka takze uplna pohodka ale i ked preplakal cele noci jemu to vobec nevadilo 😝
no ako to je timmykova prababi inac michalova babca ale ma 65rokov ale uplne vie toho viac jak my,vsetko sleduje o vsetkych novinkach vie 😀

malibuu7
18. júl 2008

ja v pohode stihnem upratat, umyt riad, no to velmi nechcem aby som ho nezobudila, i navarit... ale tiez obcas vyzaduje pozornost... no napriklad teraz sa rozprava s hrackami na hrazdicke uz asi tristvŕte hodiny tak mozem s vami popisat
tak fajne ked mas net i doma, my nemame 😒

majka225
18. júl 2008

mame sa fajn len nuda ....sem tam nam tu poprsi...dneska sa Leuska zobudila o pol 4 rano hranie a blabotanie prislo nanu a potom velky plac hladovy.....hmm naposledy tak skoro rano vstavala asi pred 2 mesiacmi teraz väcsinou vstava o 6.00. no ja malu v pohode nechavam svokre ked potrebujem niekam ist.....nemam strach je dobre o nu postarane...

majka225
18. júl 2008

no Lea si tak tiez vyzaduje pozornost.....zvykla si nato ze stale je niekto pri nej.....takze ta nebude sama v postielke medzi hrač...mozno ked tak 15 min. sa vie sama pobavit...len po rukach sa vlacit aby ju stale niekto kocikoval.....ale ja ked som s nou tak sa to snazim obmedzovat....ja sa toho bojim ze si nato az prilis zvykne....

angienka
18. júl 2008

no u nas s tym ocino robi tak na nete som vyrastala 😀
no my sme sa vykupali najprv cumel a hyhnal sa a aj vykecaval a potom uz zaspinkal a ted som ho ybrala zo sedaku a spi aj tak...ale hned co sa pohnem tak bude hore,takze ostavam na nete 😉

angienka
18. júl 2008

maji svokre ani ja sa nebojim ta je z neho uuuplne hotova ona moc moc na deti je a vie to s nim perfektne 😎 len ju necem otravovat lebo tiez chodi na nocne takze preto len semtam a vacsinou ona k nam pride aj kazdy den skoro aspon na par min sa s nim pomaznat 😀
a u nas postielka vobec nezabera este ze sme vzali taku paradnu 😠 ani nahodou sam nebude ved cez tie mantineli nikoho nevidi a neciti musi byt pri nas 😝

angienka
18. júl 2008

no maji presne tak ja ho na ruky ani nenosim no uz ked svokra nepride tak hej lebo nasi ked tu boli tak sa mu vytesovali a svokra tiez a on si zvykol tak ja nie bo to by bol cely den na rukach a to ja necem mam dost ked struha fanty a zabera len skakanie na lopte 😠 a pri jeho vahe je to docela problem vydrzat co i len minutu,dve 😝 je az moc vycurany hajzlicek moj,no co uz neda sa mu odolat tak kym to neprehana tak mu to tolerujem 😉

angienka
18. júl 2008

skoda ze timmycek nevydrzi sam ani chvilu ted ked tu nieste a muzik spi by som poupratovala a pozehlila ale viem ze bude hned hore a mam mokre vlasy takze kocikovat nepojdem a dvihat dudlana sa mi tiez nece 😝

majka225
18. júl 2008

moja mala tiez spinka......svokru to neotravuje ked jej necham malu niekedy sa aj sama ponukne ...jej to nedela problem do prace nechodi....no pracuje doma papierovacky atd.

angienka
18. júl 2008

no jasne aj mne vravi nech ho prinesiem ze ona sa len potesi,no ale ja radsej ked si ona po nho pride vtedy viem ze sa nudi tak jej ho dam a ja si porobim svoje 😉
no uz sa prebral na prdiky,takze sa mi tu zvyja chuda male ☹

majka225
18. júl 2008

juj chudacik maly....odkedy sme boli v chorvatsku tak leuska mi kadi 3 az 5 za den 😒 ale nevidno na nej zeby ju brusko bolelo alebo co.... niekedy kadila iba raz za den.... neviem ci to s toho ze je uz pre nu sunar slabky lebo este stale jej davam sunar baby ale uz chcem prejs na sunar plus.... tak som zvedava.....kojenie mi niejak dlho nevydrzalo iba 2 mesiace

angienka
18. júl 2008

jaaaj tak to ja este kojim a zajtra mame presne 2mes no chudacik to bola mega naloz bleee,to som este nezazila a kadi uz len 2x do dna je mi to divne 😒

malibuu7
18. júl 2008

no baby ja tiez doverujem svojej svokre, ona brutalne zboznuje deti, lebo manzel je jedinacik... ale proste mam taky nazor... maly potrebuje teraz hlavne mna, a ked aj place tak ja ho viem naj ukludnit... a nakojit...
moj sa tiez zobudil na prdiky

angienka
18. júl 2008

no a teraz uz nezaspi ale ma ho muzik tak som uklidila kuchynu a asi sa dam i do zehlenia ale aj nieco pod zub by bodlo len sa mi nejak nece obalovat syr 😝 nenavidim to...
No je na tom cosi pravdy ivi ale dnes nas svokra vola tam ze uz sa s nim 2dni nemazlila a ona nemoze von ale ja asi nepojdem a porobim si svoje... 😒

angienka
18. júl 2008

ja doprajem aj im nech si ho trosku uziju ja ho mam dost za cely den aj noc i ked je pravda ze uz ked zmizne hoc len na hodinku tak mi hrozne chyba 😉
zas ste sa stratili a ja mam uz aj vyzehlene uz len varenie ale do toho sa mi nece tak som zjedla keksik ale nenasytilo ma to 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre