Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
1. aug 2008

to ja som bola v porodke 5 dni a drobec 4, tak akurat to bolo... nie, nebolo to akurat... dlho to bolo...
no ale katka vam povie, oni boli tyzden 😖

jankando
autor
1. aug 2008

hej, john chce ku porodu....sak on velky hrdina, ze on che prestrihnut pupocnu snuru, on uvidi prvy babo a on pofoti svoje dieta prvy...no vies..tatko hrdy... 🙂
aha, cize si mala dost blizko terminy pri sebe...ja to mam o trochu viac..teda 18.08..a 31.08....to vyjde13 dni...rozdiel...tak myslis, ze by som uz mohla i od 18.08 realne rodit hej..vlastne ja uz mozem kedykolvek odteraz.. 🙂 😉

jankando
autor
1. aug 2008

Ahoooj Kati..ako? a co dievcence?

malibuu7
1. aug 2008

no ano ty uz mozes kedykolvek... ale od toho 18. to uz bude riadny real 😝 a ked budes pretahovat, tak budes riadne nervozna, ako nechcem ta strasit, ale je to tak... lebo to budes ocakavat kazdu chvilu a nic sa nedeje, aspon ja som to tak vnimala

malibuu7
1. aug 2008

čau kati... 😝 sme dlho nepisali, co? 😀

jankando
autor
1. aug 2008

Ivi, jak sme tu boli na tom kurze tak sa jedna holka pytala tej zenskej, ze po akom dlho m case nas pustia domov a ona na to, ze nech si nemyslime, ze tehu je choroba, a ze sme neprisli dovolenkovat do nemocky a taktiez vraj kto by chcel byt v nemocke dlhsie, ze zla staravaa a tak...no chapes to...a povedala, ze sa stava , ze napr. o druhej nadranom porodis a o druhej poobede uz si doma..akurat tie, ktore rodia cisarskym maju svoju izbu sami a tiez ostavaju dlhsie v nemoce, snad na 3 dni.. 😀

katka755
1. aug 2008

no tak ja vam poviem som myslela ze sa tam zblaznim este ze marek nebol doma,keby som stale myslela ze na mna doma caka tak by som utiekla a zdravim ta jani a ivco

jankando
autor
1. aug 2008

No IVI..ani nad tym nechcem premyslat, ja skor, ze to pride predcasne.. 😉 ale uz panikarim vies, lebo pokial som nebola na tom kurze a nevedela toho tolko vela o porode, tak som nepanikarila, ale tam nam co to o tych zabijacoch bolesti povysvetlovala, i tu epi nam ukazaovala ako sa zavadza...tak to nem dobre so mnou vyzera ted... 😠 planujem nejaky ten na rpirpdenej baze prod..bez liekov..bez bolesti..ale to sa neda..predtym som chcelra tu epi ale ted som z toho prec...adsej nie.. 😠

katka755
1. aug 2008

pisete jak dive nestiham citat a ivi hej dlho sme nepisali,jani ti nezavidim,mas to este len pred sebou,ale z druhej strany ti zavidim ten pocit ked to vyjde s teba von

jankando
autor
1. aug 2008

No Kati , ja na jedej strrane som rada, ze pojdem skoro domov, ak samozrejme nebudu zadne kopmlikace...lebo ja sa i tak sama vsade bojim a klop-klop este som nikdy nebola v nemocke na noc , takze ani neviem aky pocit to je..

jankando
autor
1. aug 2008

no Kati...ja sa uz tesim, nech to zo mna uz vyjde von.. 😉 uz mam dost ..doted som si tehu uzivala..i s bruskom ale zvladala som kopec veci..ted uz nic nedokazem...sak som minule len maly kobercek z kupelne vycuchala a hned chudatka moje nohy..a to som sa nikdy nechcela v tehu nejak podddat..ale teraz ma tehu premohlo.. 😠

katka755
1. aug 2008

no jani to bude skor tym ze je to uz o chvilku,pozerala som kazetu z porodu nejak v polke tehu a 2tyzdne pred a som vysla z nemocky zelena a len len ze som neodpadla tak to asi bude skor tym ze mas pocit ze ta to uz teraz neminie

jankando
autor
1. aug 2008

kukam, ze vazne piseme jak dive, ale majca sa nam nejak odpojila...ena tiez..ale ta asi bali a bali... 😎

malibuu7
1. aug 2008

no mojaaska uz vstala tak nebudem tak divo pisat
a jani ja som chcela prirodzeny porod bez epi, a dobre to dopadlo, nastastie 😀

jankando
autor
1. aug 2008

no to hej..i ked brusko sa mi pacilo.. 😉 ale tak v tom 6-7 mesiaci..vsetci, ze som opeknela, bracho mi ze omladla...to akoze srandu chcel hodit.. 😀 a mne sa tiez vcelku pacilo i brusko i ja som sa dobre citila..no ted uz musi mimisek vonku z bruska... 😠

malibuu7
1. aug 2008

kati i ja janke zavidim ten prvy pocit, ked drobca vylezie.... a ked ho pocut kricat... no super, ja chcem zase... 😝

jankando
autor
1. aug 2008

Ivi..daj pusinku blondacikovi.. 😉
ja som chcela epi, ale ted sa bojim, tak staviam na prirodzeny..som i nad bazenom rozmyslala, ale neviem ci sa mi bude chciet riesit potom bazen a tak

katka755
1. aug 2008

ono to je bolest to fakt ale skoro na to zabudnes ne ivi?a jani sak sa nechavaj rozmaznavat...netrap sa tym to sa kazdemu stava ja som aj po styroch z postele sla

jankando
autor
1. aug 2008

Ivi..vazne chces zase?
no teda ja som tiez uvazovala, ze by sme mohli i jedenho surodenca este, ale nie teraz, teraz pauza tak minim. 2 roky... 🙂

jankando
autor
1. aug 2008

No tak mi mamca tiez realne hovori, ze to je bolest...ale pak na to zabudnes, ze uz ani vladat nebudes ...a ten pocit jak bude plakat, snad monu pohne..ja neviem, lebo ja nejak deticky som nijak nemusela..zvlast take male..to skor uz tie take, co chodia do skoly a komunikuju..vies...no snad mojim to pride ten cit.. 😉

katka755
1. aug 2008

no len ci ta ta pauza neprejde,ja uz len cakam kedy ivca oznamy ze je v tom...
a pocujte to ta mrcha teraz pocas kojenia,to je ok ze neprisla,no len take spinenie bolo..

jankando
autor
1. aug 2008

chjo...zase na mna unava ide..a to som vstala o dvanstej a nic nerobila, len tukam do klavesnice a uz zase by som asi chrapkala.. 😠 ale nemozem, bo musim povesat pradlo...vonku take cudne pocasie, raz slnicko a raz zamraceno, tak neviem ci povesat vonku ci pockat a povesat na radiator...i ked ted ho nemozem pustit.. 😖 😠 mam to ale ja problemy zenske.. 😉

katka755
1. aug 2008

to pride hned,niekedy mozes mat zmiesane pocity ale je to bomba mne sa najviac paci ako to pyta papat,skoro ako vtacik zobacik otvoreny a hlada

jankando
autor
1. aug 2008

hej, mamca mi spominala, ze ona mala mrchu hned normalne,ale ze jej svagrina nemala celu tu dobu kojenecku..tak fasa...
heej, takze ivca nie je na tabletkach? 😨 😀

jankando
autor
1. aug 2008

kati, dobre prirovnanie.. 😀 snad budem vediet kedy je moje mimco hladne..bo ja taka duracka..ja neviem nic o deturencoch.. 😠

katka755
1. aug 2008

jaj unava,ja som spala a spala.mala mi pozerala rozpravky a len chodila a nakukovala ci este zijem tie posledne dni myslim.

majka225
1. aug 2008

neboj sa jani to zvaldnes pri mimcu................to bude vidiet na nom ze kedy je hladne alebo ked ho boli brusko atd. ja som sa tiez bala ze ako to zvaldnem pri malej ale vsetko ok

katka755
1. aug 2008

jani nicoho sa neboj ked ho budes 1x prebalovat ci uspavat tak budes mat pocit ze ste spolu uz velmi davno to mi ver,ved basku som mala v 18-ke.babo naozaj tak strasne zaujimavo otaca hlavicku a kive s nou proste hlada aked uz tu cicu citi blizko...ved zistis je to super pocit

katka755
1. aug 2008

ahoj mali,my sa este nepozname... 🙂

jankando
autor
1. aug 2008

tak zoznamujte, zoznamujte.. 😉
no ja len dufam,z e to tak bude ako pisete, ze budem vediet kedy je co mojmu dietatku a kedy chce papkat a take veci....a my s mamcou sa smejeme, ja posledna bola , cize s detmi ja nijak nic ..a mamca zase 23 rokov uz nevie co je to mat take male babco..tak obe vravime, ze to pride tym nasim...prvorodenym vnucatkom mamcinym..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre