Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
7. sep 2008

hm sak musi niekto zarabat ak chceme prezit 😒

angienka
7. sep 2008

tak uz fakt ideem bo o hodku abo 2 sa zobudi na papu tak nech pospim ked 6.30 uz vstavam 😝
dobre sa mi s vami pise tak ma to stve,ale rano budem jak prastena 😒 tak snad si to tak este zopakneme,ze sa tu tak stretneme...co sa uz stava malokedy 😒

angienka
7. sep 2008

tak-tak maji 😒 zial musi to tak byt a my s tym nic nenarobime ked sa chceme mat dobre 😝

tak prajem dobru noc vsetkym uz sa mi bobicek budi alebo len zly sen? ☹

majka225
7. sep 2008

tak papa dobru nocku uz idem aj ja hajat

katka755
8. sep 2008

ahojte baby tak vcera ste sa prekonavali ze?to uz dlho tu nebolo tak rusno....
neskor vas precitam musim utekat k Dr. mame poradnu som zvedava kolko vazime
tak potom napisem 😉

angienka
8. sep 2008

zdravim...
aj my sme prave dosli od mudr a mame 69cm a 8,06kg 😨 😀
aj nas ockovala a timmyk bol tak sladky kym ho posluchala a prezerala ta sa na nu tak smejkal a spieval a pak prisla injekcia tak trosku poplakal ale bol statocny...
a poobede sme objednany ku koznej s tym ekzemom ta som zvedava...a tiez co to bude vecer po tom ockovani moze mat teploty a mam mu davat obklady na nozku a aj cipky sme pre istotu kupili...no snad to bude v poho 😖

angienka
8. sep 2008

inac u doktorky v cakarni konecne nalozil 😀 tak som mu nemusela pchat teplomer 😉
idem ja napisat nasej novopecenej mamci ci je uz doma,ked sa tu neozvala,tak ze co sa deje 😕

katka755
8. sep 2008

no eni aj my sme boli a vazime 6,600,vraj ze parada lebo by mala mat okolo roka 10-12kg tak ze super a uz nam kazala davat zeleninku a jablcka.
no janka asi nepise lebo doma nema net,ked su uz v tom bytiku

angienka
8. sep 2008

jaaaj tak skoro zeleninku????
no my sme nepochodili u koznej moc dobre 😒 zas nam dala nieco na tvaricku a k tomu prej omyvat borovou vodou takze bude fialovy ☹ a ja nemozem pit mliecko a jest oriesky,cokoladu,tvaroh,vajcia atd... 😠

angienka
8. sep 2008

len neviem jak to bez kaficka prezijem teda bez mlieka to neni ono a ani slahacku nemozem 😢 no pre mojho mazlicka vsetko vydrzim 😉
no pisala som janke...tak je uz doma-hej viem ze net este nemaju tam len som ju cela posurit ze uz tu na nu cakame a tesime na fotecky maleho petka 😵 tak aby na nas nezabudla ked budu u brata 😀

angienka
8. sep 2008

je kati tak to mate fajn s tou vahou...my uz sme kupili plienky do 17kg 😀 tak moc neusetrime co???ted este posledny balik 6-9kg a pak uz bereme vacsie a prechadzame na fixies,i ked ja som celkom spokojna s pamperdami a este tie aktiv co maju ten pruzny pas su fajn no vyskusame tie vraj su najkvalitnejsie 😕
kati tak kolko mala Tamka ked sa narodila?

majka225
8. sep 2008

ahojte

eni,tak to mate peknu vahu aj vysku dobehol moju princeznu.....lea ma 68 cm a 8,21 kg

angienka
8. sep 2008

tak to hej,je to riadny kus chlapa...asi po tatkovi 😀

majka225
8. sep 2008

aaaa nech rastie hlavna vec ze je zdravucky 🙂 juj som pozrela do alb... jaky je zlatunky fesak 🙂

majka225
8. sep 2008

eni: a janka ti nic neodpisala ze ako sa ma a tak.....asi si uziva drobca 😉

angienka
8. sep 2008

dakujem,ocino mi prave posiela fotecky tak niektore aj pridavam hned 😉
hej odpisala,ze sa maju krasne a ze petulko je hlados po nej 😀 a ze je cely po johnovi a ze ju to sitie este boli 😒

angienka
8. sep 2008

a co vy maji ako sa mate???co praha...neni to take ako u nas vo velkodedine co??? 😀

majka225
8. sep 2008

no mame sa fajn akurat ocino uspava malu po ja uz ju mam na dnes dost...ach to bude pokial jej vestky zubky vilezu 😕 hmm to je hrozne tu v prahe vobec sa mi nechce chodit vonku.....no preca doma je doma

majka225
8. sep 2008

eni tak ja uz idem hajta......ta papa dobru noc

angienka
8. sep 2008

jasne tomu ja dobre rozumiem ani mne sa moc nece 😝
tak fajn dobru noc...ja este budem ponocovat lebo musim stiahnut vsetky fotecky 😎

angienka
8. sep 2008

no nejak som sa tu zabudla a nikde nikto...a nece sa mi spat 😝

katka755
9. sep 2008

ahojte....
eni aj vy mate dobru vahu......
tak ze malinky je po jhonovi mala zlata cokoladka musi byt chutnucky....joooooj uz keby sa janka ozvala aj nam.
no eni basku som neskor prikrmovala ale dr vravela ze uz jej mozem davat a ona je aj velky papac uz treti den davam kasicku a strasne jej chuti,nejdem ju hned napchavat len pomali skusim.dr vravela ze ked jej nieco dam nove tak mam tri dni to iste a potom dalsie skusit a nakoniec urobit z toho polievocku.tak budeme pekne skusat..... strasne sa na to tesim jak papa a cumka na teba ze co to s nou robis je to super pocit.....

katka755
9. sep 2008

a maji aj ja mam niekedy taky vecer ze uz mam dost ale skoda ze toho svojho nemam stale doma aby pomohol.ked pride tak sa dva dni prebera zo soku tam je sam v kamione a zrazu mu tri baby nedaju pokoj tak ma take mensie soky,ale potom uz pomaha....

angienka
9. sep 2008

ahoj zeny...dochadzka nic moc ja uz som fotecky maleho petka videla 😀
len janka si ho naplno uziva ta len skypuje s kazdym a posiela im fota tak pak az najde cas ta da aj tu,ted sli zas papkat 😉

majka225
9. sep 2008

ahoj eni

angienka
9. sep 2008

ahoooj maji,snazila som sa pridat dalsie fota ale neslo mi to bo su moc velke ta o tolko nejdu zmensit ta som az ted tu...si ma nasla na skype??? 😀 dobreee...

majka225
9. sep 2008

hej som skusala hladat
😀 😀 po si spomenula skype

angienka
9. sep 2008

no nic babenky,my uz pojdeme prebalit bo ted naklada 3x denne a zas to na nho prislo 😀 a skusime ist spat,lebo tu kuka na kriminalku a okusuje si rucky od toho jak to je napinave 😎

majka225
9. sep 2008

asi aj janku som nasla podla toho nicku co ma tu

majka225
9. sep 2008

asi uz idem aj ja spat po rano mam o 6 budicek leusku ale potom este dospavame do tej 8 hod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre