Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. apr 2008

a ako pokracujes s bakalarkou?Stihas to?

angienka
29. apr 2008

nie to neberem,dokonca odsavacku mlieka ani nemam a flasku by i mali jednu od aventu dat tam-takze super,aspon som citala niekde ze tak davali asi este pred polrokom 😒
No pre mimi mam plienky,obrusky na prdelku,detske mydlo,rybiu mast,osusku,rychlozavinovacku a aj oblecko v com pojde domov som uz vzala...

malibuu7
29. apr 2008

akoze preco je otazne ci budes kojit??? nechces??? ja sa tiez bojim ze nebudem mat mliecko,ale som optimista 🙂 ja zostanem pravdepodobne pri 1 salke
no na bc. mam este 3 tyzdne do odovzdania, ale bojim ze porodim skor a to uz nebudem stihat, som vlastne takmer na konci, a dufam ze do konca tyzdna dopisem a buduci dam do tisku, chcela by som tak 😅

angienka
29. apr 2008

mne vela miesta zabera zupan,no neviem na gynde vravela hlavne slapky a zupan a nic ine ze lekaren tam je keby mi to ich mnozstvo nestacilo a inac tam vsetko davaju jak pre mimi tak pre mna erar...no ja radsej svoje 😉

angienka
29. apr 2008

No chcela by som tak 5-6mesiacov viac asi ani nie,no zatim to tak nevyzera zeby sa mi mlieko tvorilo...

malibuu7
29. apr 2008

ty jo, ta dost toho mas, to sa nedivim ze velka taska...
ja odsavacku pripravim pre pripad, ale nebudem brat, mam to len pozicane, som nekupovala, lebo co ked nebudem potrebovat... mydlo vobec, lebo to sa nema pouzivat neviem do kolko mesiacov, zavinovacku uz vobec nie a oblecko pripravim ked si po nas pride tatko nech prinesie... akurat si vezmem este masticku Bepanthen na prdelku a bradavky keby daco. ale segra mi vravela ze ma budu boliet prsia, ale ze nemam mastit ziadnou mastickou iba svojim mliekom a nechat volne vyschnut, ze toto pomoaha najviac.

angienka
29. apr 2008

tak to si na tom dobre...aj v tehu a pekne to stihas,niesi taky lenoch jak my s Janu 😀

malibuu7
29. apr 2008

a mne zase povedala ze jednu nocnu koselu a kalhotky, inak nic, no ale jasne ze si vezmem aj zupan, prezuvky a take. mne sa robi ta tekutina - mlezivo ci jak sa to vola, ale nie zeby mi samovolne striekalo, to nie, ale ked si pritlacim na bradavku ta vylezie take zlto biele. ta uvidime

malibuu7
29. apr 2008

a mliecko sa tvori az par dni po porode

malibuu7
29. apr 2008

no hej musim to zmaknut co najskor, vsetky skusky.... a hura uzivat si drobca

angienka
29. apr 2008

hej o tom uschlom mlieku som tiez pocula...a ten bepanthen som chcela ale zabudla kupit ale sak ked budem potrebovat,tak kupim v nemocke v lekarni

jankando
autor
29. apr 2008

nooo baby, ale uz ani nestiham, a len na wc som si odskocila.. 😉
ten caj pozistujem ak nie, tak nadke napisem ,nech mi kupi.. 😉
no co ja mam tie vlozky do podprdy tak to riadna haluz..sak to jak normlane vlozky len sku take okruhle male... 😠 to bude urcite vidno cez tricko..no a malibuu...tak niekedynase maminky po doma nosili plienky .. 😝 .niekedy snad tei vlozky este neboli... 😉
ja si tiez jednu odopinaciu kupila, ale jak engie pise, to len do porodky akoze mam... 😠 ..inak budem normlane svoje nosit, supnem tam i tu vlozku a budem mat kozy vacsie o 2 cisla....no co mi to este chyba ku stastiu.. 😀 😝 😀

jankando
autor
29. apr 2008

to si viem zivo predstvit jak je ena zbalena..a kolko mas kosielok nocnych s osebou?
baby a vy tiez potrebujete akze nejaky domaci ubor so sebou? a zupan?

angienka
29. apr 2008

hej ta mne asi ne,netlacila som,ale o tom som citala a som sa bala ze sa mi to zacne tvorit skoro ale nastastie nic...no hned po porode do 12hod co som citala na tom porodopise-no ci na papieroch co mi dala k tomu este...

jankando
autor
29. apr 2008

takze zaschnute mlieko na bolest koz????
no toto.....a ja ze si kupim tie chladive gelove vlozky..ci zbytocnost? a eni inak to aj na fucku predavaju ten chladivy gel no a ze kedze krvacas tak i take navlecky na ten gel..abynebol spinavy a ty nedostala infekciu. 😉

angienka
29. apr 2008

neee domaci ubor neee,tam musis mat koselu bo nohy roztahovat furt musis 😀
Mam zupan a 2nocne kosele na rozopinanie a jedne chlpate papuce a jedne zabky do sprchy a pak 2osusky pre seba,pak uz len 2kozm tasky kozmetiky 😀

angienka
29. apr 2008

No o tom som nepocula na fucku nic,mne mamina poslala nejaky roztok z lekarne vraj jej to tam poradili,az sa toho bojim mne to jak peroxid pripada a este take prasky v malych sackoch nevem ani jak to pouzit,a to klasicke mydlo na stehy vraj je dobre...
A toto ani chranice na bradavky som nekupovala,ved to vzdy ide dokupit a naco mam mangelika nie-postazujem sa a on zabehne do lekarne 😀

jankando
autor
29. apr 2008

a baby, dobru radumi mamca dala, bo i ked vys te take jak ja, ze nerady pouzivam po druhych -cudzich veci, tak ze zabky-tapkyjedne so sebou..aby ste do sprchy mali.. 😉 ..to ja urcite vezmem, bo nebudem bosa tm po ich sprchovacich kutoch chodit..no ja jak bola ted v nemocke tak ma prelozili tam na ten matersky department a tam sombola na takej izbe kde potom po porode sa ide a tam je aj pre babo taka "postielka" no a tam som bola na wc..to hruza..ledva som sa tam zatvorila a tam este aj sprchovaci kut.. 😠 taky male vsetko a nievelmi hygienicke to tam mi prislo..takze zabky urcite

angienka
29. apr 2008

No o mas jasne to ja aj na ubytovni v abkach ked som v pce makala...bleee sak znas kolko ludi tam pred tebou bolo ne...to ja y neslapla tam.A tu hygienu si viem zivo predstavit i som o tom dost citala...

jankando
autor
29. apr 2008

no to mas dobru taktiku, ale ja chcem byt pripravena..i ked tie gely su mozno o nicom, to na bolest, vies, chladive no ale jeden stoji cez 16 libier a vies kedy este to vyuzijem ??? na fucku??? 😝
heeej, , som tiez od mamci pocula, ze mydlo najlepsie a halvne vela krat sa sprchovat..

malibuu7
29. apr 2008

hm kosele na roztahovanie noziek, to bude asi najhorsie po tom porode.... ty kokso, to bude vsetko rozbolavene...
no ja som mala dost ked sme boli doma pred 2 tyzdnami, sme mali mensiu nehodou autom,ja sofer samozrejme, no nic sa nestalo, ale pre istotu som isla na pohotovost, bo zo soku sa maly nejak nehybal a ten dr. nebo bars prijemny, jak ma vysetroval, ta az ma kdesi zabolelo. ta to ten moj je riadne citlivy. no neviem ci sinamyslam, alebo proste vo svidniku to tak chodi 😒

jankando
autor
29. apr 2008

malibuu uz asi odkvecla do postele co??? 😀 a my nocne sovy jak stale

jankando
autor
29. apr 2008

hej eni, sak ja viem, ze treba i nocne kosele prisposobene na kojenie, cize tie na gombiky ale tam pisalo tu ze i domaci ubor.. 😀 😀 😀

jankando
autor
29. apr 2008

ooo, sorka, ale piseme jak dive, takze asi piseme naraz aja myslela, ze si odkvecla.... 😀 😝

angienka
29. apr 2008

Cooo nehodu???Fuuuu tak davaj pozor ted uz ani nesadaj za volant 😕
A vsetko je ok???

malibuu7
29. apr 2008

este som tuuuuuuuuuuuuuuuuu

malibuu7
29. apr 2008

no ako nic sa nestalo nastastie, akurat auticko trosku zdemolovane, ale zvladlo cestu co cz, ta dobre... no a zajtra idem do pce autom, ta musim opatrne...

angienka
29. apr 2008

co domaci ubor??? 😀 Ta to dobry vtip...a co budete jogu cvicit???

jankando
autor
29. apr 2008

ale vo sk je jeden fedny gynekolog..albrecht..ale vela ludi o nom zle rozprava ..no je taky starsi zachovaly..jak ked ste kukali chicago hope a tam bol lekar Mark// 😉 😝 ..no a pri nom by som teda nozky neroztiahla....od hanby...bo ja nikomu neukazla, len johnovi.. 😀 😀 a este aj ked som tubola v nemocke, ale to som bola uspata, tak som nevedela kolko lekarov a medikov mi tam dole kuka.. 😠 😠

malibuu7
29. apr 2008

hej baby a este dalsia rada, hned po porode curat vylucne v sprche, bo ze to je este horsia bolest nez samotny porod, takze tie zabky do sprchy jednoznacne pribalit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre