Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
21. okt 2008

zdravim baby
eni, vy stale nieco s tym autom mate. 😀 to ja kja s prispevkami.. 😀 😠 nedari sa a nedari.. 😠
tak idete na vyletik hej....ja dnnes vstavala az o druhej poobede..to bol spano.,,,jejda...
no a teraz musim trosku popratat..aby sa nepovedalo..john mi vcera navaril, cie navarene mame, len mi treba popratat milioonov katalogov tu mame.. 😠 a miloinov letakov o kojeni, babatkach a tak..... 😠 ale ese uspvam petka a idem na to..neskor tu budem a ze tu budete vsetky... 😠
majca si zasluzi pokarhanie..udelujem,,, 😠 ze nas obmedzuje.. 😠 😀

katka755
21. okt 2008

ahojte my dnes lenosime celi den akurat som sa bola v Sp ostrihat a inak nic baby su z liekov ospale tak vyvajujeme aj my.idem uspat malu cauuuuuuuuuuuu

jankando
autor
21. okt 2008

kati,tak vam dobre, ze si tak lenosite..
vlastne i my.. 😉
petik sa pekne napapka, prebalime, odgrgneme a necham ho nech sa vykeca, vysmeje a vygga..a on sa pak tak unavi, ze ho vezmem na ruky a on hned zaspi...teda, takto to mame prvy den.. 😀 tak teraz je v stadiu sa vykecavania a unavovania sa....o chvilu ho skusim uspat....
Ena je asi na vyletu, co?
a ivca a majca? nikoho nikde?
no jasne, sak zase prichadza obdobie mojho monologovania.. 😠

angienka
21. okt 2008

uz som tu...no mame nestastie proste najvacsie na svete furt daco musi byt naj platime 😠 krava blba dufam ze ju najdu a ked ne ta my uz sa budeme snazit zistit kto to je a pak nech si ma nepraje husa jedna,boli sme hned zistit v salone kolko bude stat oprava takze super a este nam prisli nedoplatky za dolny byt tak parada mame co robit 😖 a to sme sa tesili ze posantime bo sme predali teda zajtra predame feliciu 😠 no ale dnes kupil muzik super gumy aj s diskami zeleznymi bo ze to super prej vyzera ta to musime mat 🙄 tak to bude zaujimave,ale kupil aj mne na svatok teda takze spokojnost az na to auto to nasere 😒 a preco stale my???Jaaaj uz nech sa ujde aj inym 😝 😉

angienka
21. okt 2008

janu a to t kazdy radil ze nech spis v tehu ze pak sa uz nevysps a jak citam ta ty spis este lepsie a dlhsie,to by som brala tak to ja som za prvych 6nedel spala kazdy den max 3hod a aj to prerusovane takze som ani jakeby nespala 😠 a ted tiez ziadna slava a uz druhy den robi take drahoty pri zaspavani ze mam take nervy uz z neho a nic nezabera len ked ho vytiahneme z postele ta v momente stichne hajzlik 😝 konecne som ho uspala ta som rada 😖

kati kadernik hej,aj ja nahanam uz mesiac a nakonec si najdem tu v litaku tak sme boli vcera ze sa objednam no muzik ze mi da taku premenu na meniny som si poprosila 😀 no nebola tam uz,tak sme vzali cislo no dnes nebol nejak cas ta uz zajtra musim uz to potrebujem 😠 vyzeram jak prisera 😝

jankando
autor
21. okt 2008

enus
ja hajam fajna a vobec mi nevadi vstavat ku nemu
sme na to obajaman stastie, ze john taky tolerantny..ze ma necha vyhajat sa a vezme si petika do obyvaku.... 😝
a tiez som hore po kazdej tretej hodine ale v pohode
nie som estek nejak extra unaavena a to chodime spat okolo tretej nadranom..a da sa..klopy klopy...zatim...

angienka
21. okt 2008

janu keby som ja vstavala kazde 3hod ta som najstastnejsi clovek na svete 😵 ale uz ted za tu hodku sa 4x zobudil a letela som rychlo dat mu dudak aby sa uplne neprebral 😠 budi sa hrozne neviem z coho to je ,mal asi mesiac co mi pekne spinkal ale uz ma to stve lebo ked stavam po hodine ta to ani nemusim ist spat a budem viac cula ...je to hrozne pak zacnu horucky a konec som nemozna a to mam kazdy den a jak je tazky ta aj krize hrozne bolia no co sa budem stazovat furt ta mrcha mi vadi asi najviac 😖 😠
proste je to moj milacek ale mam toho uz dost a snivam o noci ked sa konecne vyspim 😠 snad pride coskoro...

angienka
21. okt 2008

no my to tak krasne zorganizovane nemame kedze tatik maka v noci vzdy tak to ani nejde moc mi s nim nepomoze zeby som sa vyspala a ked by aj mohol o tej 16tej trebars ta ja vtedy spat nepojdem a rdsej este poperiem,poupratujem pozehlim takze spanok nehrozi...no uz je neskoro,tak dem ja do hajan i tak sa tu vypisujem zvacsa sama 😝

jankando
autor
21. okt 2008

eni a to nechapem preco nehaja..sak i on musi byt unaveny..eni sak petik uz druhy den spinka v noci 4-5 hodin..vazne....neveritelne..ale mali sme i 2 dni kedy nespal ani 3 hodiny v nnoci..ale 2 pospi stale vazne...klopy- klop 🙂
eni a ani ja v noci tolko nanahajam jak cez den..tatik v obyvaku s malym, alebo vsetcu traja v posteli..a v noci sa petik zobudi, napapa, prebali a spinka dal...chvalabozku, bo ja by sa vynervacila keby nespal...

angienka
22. okt 2008

zdravim,no my hovor...ja mam uz dost a dneska perlim uz ma ten soplak pekne stve 😠 🤐 je to hajzel vycurany jak mraky v noci sa nevyspim bo sa furt budi po kasi sice nechce jest ale musim panovi vychcanemu chodit dvihat dudlana kazdu chvilu a od 1nej kojime kazdu hodku minimalna 😠 a o 7mej je vyspano 😠 😠 😠 vacsinou mi este okolo 8mej zaspi no dnes ne a uz som mala take nervy ze vravm tak si kric kaslem na teba tak krical 10mn a pak som ho uz musela vzat po polhod ma to preslo a ze zas kaslem a to ho vzal tato ale ted mi vravi ze sa musi vyspat tak som nasrana vstala som zas vyspata jak mraky a horuca hlava a sopliak je uz spokojny hoc zas lezi ale ne v manzelskej ale na gauci a jasne ze mama nebude zas spat tak spokojenost 😝
Jani unaveny je ale ked on len knuci a ja hned kozu vytiahnem a on je a popritom spi,ale mna zobudi...tak jemu to problem nerobi 😠

angienka
22. okt 2008

u nas to bolo tak ze spal po kupani 5hod a pak po 3sa budil ale ted to uz neni tak ani z daleka a to krasne obdobie trvalo len mesiac takze ziadna slava...keby som aspon teploty nemala a le som slaba jak poleno a tu gulu stale nosit to da zabrat 😠 zas mi tu skuvina tak som happy 😖

malibuu7
22. okt 2008

ahojte zienky...
eni vidim ze sa necitis dobre a same staznosti tu citam... ale neboj nie si na tom takto sama... mne uz je sice lepsie ale co so mnou stvara toto moje zlato je siiiila... vecer po kupani aj keby neviem aky bol unaveny tak pospi tak 20 min max pol hodku a je hore a najnovsie vydrzi do tej polnoci vystrajat... v noci tiem mam niekedy pocit ze je stale na mne prisaty... v positelke vydrzi tak max 3 hodky a potom uz pri nas v posteli. ale zda sa mi ze si posunul rezim.... lebo rano ked vstane okolo tek 9 tak je hore ani nie hodku a chces spat no a potom spinka i 3 hodky.... joj tiez mi to niekedy vadi, ale stale si hovorim ze musim byt v klude i sa snazim byt, aby on nebol nervozny zo mna... tak nejak sa da este
no eni a stym auto mi to je luto, fakt že mate riadnu smolu... ☹
katka vcera cely den lebedila, ale zeby daco napisala tak to nieeeeeeee kdezeeeeeeee 😝
jani ty teraz monologujes, ale tiez si tu dlllllllllllllllho nebola 😉

angienka
22. okt 2008

no ja sa tiez snazim byt v klude a mlujem ho nadovsetko takze vzdy poslusne nevyspata vyleziem a pomojkam si ho ale dnes uz toho na mna je moc,ma to nebavi kazdy den teploty mat celu noc k nemu vstavat a keby aspon raz 2x do tyzdna ze sa vyspim tak to ide ale mesiac vkuse takto to je uz i na mna moc...cely den je protiva no bola u nas prababi na halusky ta bola az doted tak sme sa aspon prestriedali raz jedna ho nosila raz druha a ted sa v spalni hra prekvapivo sam uz 5min na deke 😕

jankando
autor
22. okt 2008

Caute baby..
no Ivi..to pravda, ja tu dho nebola,ale z dovodu,ze sme nemali net.nie ze som nemala cas.
bo ja zavislacka.. 😠
baby, vam to nezavidim...ja to mam mozno lepsie len maleho nekojim...no tak asi preto...ale inak je v pohode..spinka pekne..sem tam povystraja, ale co uz..ved je babo a tak to ma byt. 😉
aha, teraz uz by mal papat a stale chrustik este hajka...zlatko moje male... 😵 😵
eni, joj, chudacku..tak si viem predstavit aka si vynervacena..ja tiez tak minule bola..bo jhn celu nedelu prespal, pretoze bol rano v praci a maly pri nom na gauci tiez spal,ale budil sa vkuse..a john hofurt dal mne, nech mu dam papat a on spal...no a do toho som sa nastvala jak mala, jak som zistila ake komplikovane je vybavit odtial rodny list...plus maly zacal veelmi plackat a john vklude dalej spal, ako keby ani nepocul, ze place..tak som mla riadne dost.tiez som bola vynervovana jak debil ...no tomu treba cas... 🙂

angienka
22. okt 2008

jani tak ty mas dakovat za to ze mas takeho chapaveho partnera 🙄 sa mas,ze sa tak stara a necha ta vyspat to moj si mysli ako aj vacsina muzov ze ja som cely den doma tak ze z coho som vycerpana ze on maka ale ja mam toho fakt dost,dnes som sa ani vycurat nemohla ist nohy som krutila jak mi trebalo a on mega krik ked som ho polozila ta som cela nech sa muzik vyspi aspon trosku spi 5hod a z toho este sa budi na plac maleho ta som nesla az ked zaspal na obed...pak mal zas vela vybavovaciek s autom a pak nase bol prezut do zimnych a prisiel vecer pohral sa s nim a vravi jak je zniceny no ked videl ze maly zas nece spat ta mi hned povedal pockaj idem sa umyt a pak si ho vezmem 😕 tak som sa divila,ze ci dobre pocujem 😀

angienka
22. okt 2008

kukate modre z neba???to tiez rada ja uz len to a nic nez pravda i ked vo vacsine len na nete to kuknem ak sa da,no maly koooonecne zaspal zas robil sceny,museli sme sa kupat uz 18.30 a pak ze spat no on ani pocut tak sme sa nosili a blaznili doted spi uz 5min 😒

angienka
22. okt 2008

jani a moze to prist aj na petika,este sa neraduj i ked neprajem jasne,ono je to krasne trapenie ale vsetkeho vela skodi a ja som bola stastna aspon na tie 2hod od 21 do 23tej ze som konecne mohla skypovat a konikovat a maly spal a ked sa proste budi stale tak som nervna stale lietat hore dole a pak cez noc tiez a teraz som taka unavena ze uz padam na cumak takze o takom case som nesla spat ani nepamatam kedy naposled ale vyzera to tak,ze asi pojdem a ani vy tu nieste a caka ma zas rusna noc 😖
ja som sa tiez tesila ze si nasiel system a pekne spinkal,no prave v obdobi ked som zacla s UM to zaclo neviem ci to ma nieco s tym spolocne ale asi nie,budu to uz tie zuby a este nieco ho stve len neviem co alebo proste je uz velky chlap a nece chodit spat o 19-20tej 😠

malibuu7
22. okt 2008

no eni to jozinko tiez uz nechodi spat o 19-20 tak ako kedysi mi zaspal a spal a spal, kdeze nastali nam ine casy... no ale co uz... mame to tazke s deturencami, ale co by sme bez nich robili, ze?
nam dnes v noci tatko odchadza na slovac, ale my neideme, lebo to len na dva dni, tak to sa nam nevyplati s drobcom taku dialku merat... a budeme sami, ale nejak zvladneme...
tak chlapi mi spia a ja idem do postele pocitat matiku 😠 dobru nocku prajem

jankando
autor
22. okt 2008

enus, ivus..
moze to byt i zubkami a tiez su uz velky chlapci aby tolko vela spali ne... 😉
ale inak to moze byt a to maju skoro vsetky deti - kolika.....my davame petulovi pred kazdym papanim tie kvapocky na koliku a prdy...a kto vie ci toto tiez nezabera..tie kvapky s uneskodne....a maju sa brat pred kazdym jedenim...
skuste..su dostat i u vas..jedny su infacol...tie uzivame i my a druhe su calpol , tie sa zacinaju brat az od 2 mesiaca, cize my este nie.... 😠

angienka
23. okt 2008

ahoj zienky tak dnes to bolo uz lepsie zaspal teda neskor,a aj ked sa budil casto papat tak pak okolo ý.45 rano este zaspal a to je pre mna podstatne ked si este aspon na chvilu zdriemnem je to moj poklad,no tak presuniem kupanie na 20hod a bude to 😠 ked ma moj velky chlap taku potrebu tak nech no 😵

katka755
23. okt 2008

ahojte ja len na skok akurat som vas precitala a pozdravuje a idem pa pa

jankando
autor
23. okt 2008

Caute baby
tak sa hlasim..ako kazdy den....no dnes tu fuka jak dive..fuj....chudaci ti vo vzduchu...brutal..az tak do bytu cujem ako hnusne duni..
nesla by som vonku ani za rit
Takze eni si sa aspon trosku vyhajala..to dobre..
katka, ci temas cas, co? este aspon citas.. 😀 venuj sa rodinke..uzivajte si naplno..ja sa uz tesim, John bude mat volno cez vikend..to bude..konecne si ukradnem 2 hodinky pre seba a poludstim sa....nechty , vlasy...bo to uz nedobre na mna pozerat..vazne. aaa tooolko zehlenia mam, ze mi uz teraz horuco.. 😠
no vcera sme boli v meste, tak som si dala zivotopisy do 2 obchodov..joj, keby sa ozvlli..taka stastna by som bola...tak drzte paluchy..nech....
kukam, ze tu nie ste ani jedna..tak idem nieco ine riesit...
ale budem nakukovat.. 🙄

angienka
23. okt 2008

Janiii,ta mi vrav ja si budem chcet spravit francuzsku po asi 8mesiacoch co som nemala nic na nechtoch 😨 ked ja uz od zakladnej si ch lakovala a ted nic 😒
a dnes som sa kooooooooooonecne objednala do kadernictva,mangel mi to ma dat na meniny tak presne den pred nimy ma volno tak sa taaak tesim ked vam poviem jak dlho som nebola u kadernicky ta ruky zalomite 😝 dufam ze ma nedosere 😠

malibuu7
23. okt 2008

ciao zeny 😀
tak ako sa mate?
my dnes nemame tatka doma, ale mali sme sa skvelo. Drobčo bol uzasny cely dnik, sme sa šantili riadne, vonku sme boli na prechadzke, krasne sa vyhajal, no zlatko to je. a aj teraz mi pekne zaspinkal, valal sa valal pri mne na gauci az zaspal 🙂
joj kadernika spominate, i ja potrebujem jak sol, som posledny krat bola ked som mala 2mesiace pred porodom 🤐 hamba 🤐 no a taaaaak brutalne mi vypadavaju vlasy, ze konec... no mozno aj takych 200 vlasov denne 😠 to len moj odhad, ja neviem kolko ich fakt vypadne
jani a ty si hladas pracu? ci preco si davala zivotopisy? no ale drzim palce, i ked neviem kvoli comu 😀

angienka
24. okt 2008

Zdravim,Ivi ani nevrav ta to mne este viac vypadne tiez tak pri tolkych chumacoch odhadujem kolko by to mohlo byt ale je to katastroffa 😠 ta ja som bola na zasmiatie takmer pred 2rokmi 😲
Ale inac som sa farbila sama a strihala ma mamka,lebo ja vzdy som bola proti kadernikom,ale vsetci stoja za velke H 😠 aspon ja som mala stastie na tych nemoznych a vzdy ma dobabrali a chceli tazke love za to 😝
tak som zvedava co to bude tu 🤐

malibuu7
24. okt 2008

cauky

no ja som premyslala, ze teraz zrana by som skocila, tu kusok je kadernictvo... ale ked tam je taka kosa a hmla... jaj... inak ja som mala velmi dobru kadernicku v pardubkach, maximalna spokojnost... ale ked s drobcom mi je daleko tam ist, takze nic z toho
no eni tak to pekne dlho si nebola, no ale ked ta mamka srihala, tak ok

angienka
24. okt 2008

hej ivi a kde si tam chodila,no tam mam najhorsiu skusennost z pce 😠 ale pak segra i kamoska chodili dolu na HARMONNY a tam boli spokojne no ja po zlej skusennosti som nesla i ked raz som chcela ale mali vela objednavok a mne sa mesiac cakat nechce proste bud to bude hned ked si zmyslim alebo si to spravim sama 😀

angienka
24. okt 2008

hej no daleko a este najhorsie obsediet pak ked to aj 2hod tam stravis a maly kde v sedacke ci kociku sam spat bude to take,no ja som tiez na 12.00 hod objednana ta som zvedava komu ho dosikujem ale bol to prvy volny termin ta ja hned ze hej jasne uz sa nemozem dockat i ked vcera som nafarbila ale konec uz sa na to mozem vykaslat...uz nech ma pocloveci ona sak muz plati 😀
Ivi a ja furt tak sla som a pak sklamana a zas si povedala ze uz nikdy nepojdem po roku abo po 2zas isla a zas nasrana a i tak som skusala a ked ma kooonecne dobre urobil v kralupach ta sme sa odstahovali ale ked ma tu dovrza ta budem tam dochadzat do kralup 😉 tak mi vlasy padaju ze je otazne ci bude co este farbit tak uz necem experimentovat 😠

jankando
autor
24. okt 2008

Caute baby
no kukam, ze rozoberate kadernikov..
a ze sa hanbite,jak dlho ste neboli..ta ked ja prezradim, ta odpadnete.....poslednykrat som bola minuly august a to doma... 😉 segra ma dobru kadernicku v bj...tak sme tam stale chodili ked som bola doma..
no a ja inak naznasam take nieco..a doteraz a vlastne este stale som proti nim...no nie proti nim.ale hovorim si, ze ak ma ma dojeb...t kadernicka a mam na nu nadavat, tak sa radsej sama dojeb...m... 😀 😀 😀
to som sprosta, co 😀
no ale som postupne zacala,...no ..dala som sa aj doma prefarbit, ostrihat..no ...to viete...zena zo mna vyrasta.. 😀
a tu som tiez parkrat bola...a tiez mi Eni, John slubil na narodky, ze mi zaplati vlasy..- kadernicku , bo si chem dat pekne ostrihat ofinu uz dlhe mesiace...a stale nie je cas..a ...no a inak mam po narodkcyh dobry mesiac a John stale nic..sa robi ako keby zabudol...no ja mu to na vyplatu vytmavim..- pripomeniem.. 😀 😝
Joj, baby,aninepiste, ze tak stracate vlasy..bo sa toho bojim.ja zatim nie..no ale moze to prist...

jankando
autor
24. okt 2008

Joj, no..svagrine tu prisli rodicia..tak idem k nim torchu pooxidovat a pochvalit sa s Peturkom.. 😉
inak som uz spominala, ze bracho si kupil super auticko..mercedesa.. 😀 tak sa chvalim skaredi, jak keby moje bolo.. 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre