Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
24. okt 2008

idem sa ja ja pochvalit,boli sme si vyzdvihnut balik-teda volal tam muz a zistil ze to choditko uzasne ani nebude tento rok fnuuuk 😢 ta ze si vyzdvihneme predsa aspon zidlicku a tie blbosti,tak stolicka nam uz stoji-je pekna,ale najviac sa mi paci plienka s medvedikom anjelikom je uuuzasna 😀 a nasrali ma dudakom objednali sme chicco od 6mes a poslali na do 6mes a skaredy s rybami a ja macika svetielkujuceho objednala ta ten za 130kc mozem o 3tyzdne vyhodit a je skaredy a na ted ma kooopu dudlanov a pak jeden aventak 😠 ta super,no pre jeden dudlik zas rosambo robit ale stve ma to bo keby stal 30kc ta kaslem ale na ten som sa tak tesila 😝

angienka
24. okt 2008

jani tak tak i ja si tak hovorila ze sa mozem sama doma do..... nez tam ma oni a este za prachy 😀

angienka
24. okt 2008

hej ta to frajer s takym autom sak i ty spominala ze cete kupit pak neskor ne a medura fiiiha,a nove ci ojazdene???Tam auta lacnejsie sa oplati 😉

angienka
24. okt 2008

jaaaj babule ta kde sa zas flakate mne sa uz nic nece robit a timmynecek je u babi ja pratala a zehlila asi hodku a pol a uz unavena ale asi varit budem muset bo same sladkosti zerem jak cunik,fuuuj a krabi salat no vcera som dostala chut a dnes ho jem a bleeeeeeee 😝
no ta sa tu vypisujem sama...vsetkym 5ky za dochadzku 😠 😀 a prepadnete 😀

majka225
24. okt 2008

ahojte ja som tu iba na skok...ako sa mate?

jankando
autor
24. okt 2008

Eni, nove nie..ojazdene,ale keby si ho videla...ty vole....jak nove..vnutri vsetko cistucke neposkodene..vazne..
no i my by raz chceli..john teed robi vodicaka, tak pak moze kupovat..ked nanho ma.. 😀 😎
Noooo..konecne i Majca zavitala..ale citam, ze len na skok..i Katka vcera bola len na skok..no vy baby, len skacete a skacete.. 😀 😀
a hej, Ivi...ja robotu hladam , preto tie zivotopisy..no nik sa neozyva..svinky jedne.... 😠 😖
Eni, i ja tolko zehlenia mam, ze mi nedobre..ale nechavam to bud na dneska vecer, alebo na zajtra..john ma kocne volno, tak dufam, ze nebude chciet ist na nadcas...pretoze sa ted velmi snazi..tatinko nas.. 😵

majka225
24. okt 2008

no ja som teraz doma na SR a tu nemame net.... tak iba som tu zasla u nas v dedinke do skoly na net...

jankando
autor
24. okt 2008

jaj, majci,..tak ti odpustene.. 😉 😀

jankando
autor
24. okt 2008

Baby..ta kde ste vsetky? 😠
sama si porozpravam, popisem..ej.. 😠

angienka
24. okt 2008

ta ja tu ne baby ale ta gimpujem ked tu nikto nebol,ted mi tatik robi veceru a timmyka nam ukradla babca ze nam ho neda a necha si ho na noc ta musela tu prist aspon na polhodku bo mi strasne chybal ta som si ho vystiskala aspon a sli 😢 laska moja ale aspon sa raz v noci vyspim no ☹

jankando
autor
24. okt 2008

No eni..a mangel ti pracuje dnes?
tusim ze nie..co?
tak to bude romantiky...co.. 😀 😝 😝 😝
joj, uz i mne chyba sem tam... 😉 😝
tak ze timmyk prvy den - noc bez maminky..no napis ako babka vyrozprava ako to prezil.. 😉

malibuu7
24. okt 2008

cauky zienky
hm eni, romantikus erotikus bude? 😀 no teda noc bez neho... ti bude veeeelmi divne...
jani a to ako kedy chces chodit do prace? a s drobcom ti kto bude?

jankando
autor
24. okt 2008

NO ivi..chcela by som rano , ale len na polovicak..a mamca tu ted bude 5 mesiacov, plus john je doma kazdy den do jednej, odpracuje od druhej do desiatej.. 😉
ena uz ani nepise..tusim sa to zacalo...tou vecerou.. 😉 😝 😀

malibuu7
24. okt 2008

jaaaaaaaaaaj vecerou, no tak to ju dnes ospravedlnuje teda 😀
no tak to hej ked mamcu tam budes mat... ale neviem si predstavit takeho maleho cloviecika. no nebyt s nim ☹

jankando
autor
25. okt 2008

no Ivi...ked musis tak musis..keed ta financie tlacia...
baby vybavujem ted rodny list..ale to kopec blbosti treba povybavovat..ste to mali lahke v cestine co... 😠
joj, no mam dost..ale snazim sa..
no Ena pisala, ze jej mangel vari veceru..tak to zacalo asi tam niekde.. 😉 😀 😀

malibuu7
25. okt 2008

pekny dnik prajem vsetkym

jani, chapem, ked musis tak musis...
no my uz mame slovensky rodny list, juchuuuuuu od vcera.... vcera do dorazilo na matriku a hned to dodko priniesol... len som mu zabudla dat pasy, aby nam drobca nechal zapisat, takze az v decembri.... takze az potom budeme moct mu dat spravit cz obcianstvo 😒

malibuu7
25. okt 2008

jani a co si robila pred tehu?

angienka
25. okt 2008

Zdravicko...
Jaaaaj zeny jedne,ta vam daco asi chyba co???No bolo to ine bez maleho jasne,s mojim muzom romantikus asi tazko to skor len erotikus 😀

angienka
25. okt 2008

ale som sa aspon vyspala od polnoci do 10tej rana jeeej s prestavkami ked som musela aj tak vstat a ist odstriekat mlieko 😝 ale hned rano o 11tej siel pomoct kamosom s plachetnicou idu ju uzimovat tak ma nastval ted ked sme mohli mat romantikus rano,pekne ranajky a tak no...a este stale neprisiel tak som pratala,vravel ze len na hodku pojde tak mu volam a on ze tak este na hodku ta super...tak ze kaslem na pratanie a varenie a radsej popisem ked on doma neni ta co ja sa budem honit niekde 😝

angienka
25. okt 2008

on uz raz bol s babcou asi pred mesiacom ked bolo to vinobranie a my sme chceli pocut desmod a take a tu bolo tolko podii s hudbou a techno ci co rovno nam pod oknami ta spal u babci,ale ted to bolo ine a stale ked som musela ist odstriekat ta som pak nemohla zaspat a mi tak chybal aj teraz ale mam mokre vlasy tak necem do tej zimy 😢

angienka
25. okt 2008

zeny jedne ta nepopisem asi s nikym 😠 tak idem do pryc,na notasi mi to nefunguje a za pc ma to nebavi sediet...

katka755
25. okt 2008

ahojte ja zase na skok piserte odusu a ja mam co robit aby som vas docitala,mame sa super ale len do piatku potom uz odchadza ☹ kocky su este chore no som sastvana DR im nedala antibiotika hlavne baske a teraz ne a ne to preliecit.my sme vcera boli tiez vonku,spali u nas svokrovci.akurat cakame kym nam baska vstane a pojdeme este niekam len dufam z nie autom ja by som radsej len s kociarom sla niekde len tu ale a chlapy sa musia vozit 😠 no dufam ze ho presvedcim.tak idem ja zase mala mi uz krici a tatko na svojom PC insaluje hry.ked ste davali niekto nove fotky tak napiste

jankando
autor
25. okt 2008

Cauce baby
ivi..ja pred tehu nemakala...ale este davnejsie prdtym som v jednej fabrike dlho robila.. 😀
teraz hladam, len taky polovicny uvazok.. 🙂
ale nic sa nedari zatim. 😠
Kati, tak vam dobre..s taikom uzivate..a co ste vcera riesili?
Eni...no ak nie romantikus, tak aspon erotikus.. 😀 😝
no idemja na navstevu do bracha..svad=grine prisiel tato a mamca a mamca vyvara jak diva..tak ideme na veceru.. 😉
konecne nieco slovneske asi bude.. 😉
no a moja mamca prichadza v utorok...to bude..ja sa tesim, jak ona sa esi na maleho.. 😵 😵 a ja budemmat viac casu na net. 😀 😀 akose nie ze by som ho nemala.. 😀
no uz obkukam na vianoce stromika...i pre maleho nejake super vecicky
baby, to i tam v cz aleb ona slovaci tu take suprove vianocne vecicky na deti? ci to len tu?

malibuu7
25. okt 2008

ahoj jani, no tak to hej, hladaj hladaj a mimochodom lepsiu pestunku nez vlastnu mamku ani nemozes mat...
no tu take pekne vecicky na drobcov nemaju... ale ja si idem objednat z UK taky overalik ved kuknite http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn... no uplne ma dojal

jankando
autor
25. okt 2008

joj, z nextu objednavas?
sak nextje i tusim v prahe nie?
inak , keby ste nieco chceli, tak dajte vediet...ja som tu./ 😉
ja som uz kopec videla..Ivi..a v nexte maju riadne drahe v porovnani..ale krasne, teraz som kukala na wc katalogy..joj, brutalne su..a tie cervene svetriky a tak..ja nieco urcite kupim i z tamade pre petula..

jankando
autor
25. okt 2008

Baby..Petik este nema poriadne ani 2 meisace a uz su mu male dupky co je pre 0-3 mesiacov.....no ani nie je uzke male..ale kratke na nizky..to z neho bude asi riaden JOrdan.. 😉 😀

jankando
autor
26. okt 2008

Caute baby
no dnes nedela a ani jedna z Vas tu nie je...ze rodinne nedele slavite? 😉
nomy dnes uplne lenosime..ja cely den na nete a ani sa mi nejak nic nechce robit..a ani nebudem..sak i ja chcem mat sviatok..
baby,a vy ste deticky neprihlasovai nikde na modeling?
ja vcera vypnila 2 formulare...tak som zvedava..mozno to len oblb, ale mozno bude raz z mojho syna model.. 😀 😀 😉

angienka
26. okt 2008

ahoooj zeny,tak som tu a pojdem docitat...aha ale najprv poletime prebalit a pak mu chcem dat maso takze asi az neskor...
No dnes sme boli na obede u svokry a pak si uz vzali nase miminecko milovane a mam zas 300novych fotiek svokra rada foti ta sa mam ja s ciim hrat...a ted sme boli na prochajdu a poviem vam ze sme vymrzli ta ze zajdeme do cukrosky na horku cokoladu no tu nemali ta zmrzlinovy pohar 😀
snad vas docitam a aj niekto dorazi 😉

jankando
autor
26. okt 2008

ENi, vela toho asi na ciatnie nemas, co? 😀
joj, jak vam dobre..
my vonku vobec nechodime....tu zimajak v rusku a fukajak keby urgan sa mal dovalit..a prsi a psri..super pocko.. 😠
dnes mame nejaky oddych den.i Petik spi cely den..len sa napapa, prabli a spi

malibuu7
26. okt 2008

AHOJ
i ja tu... sme boli vonku poobede, fajne bolo, ale teraz uz riadne chladno....

jani to som nasla jedine na nete toto oblecko, keby som nasla ine krajsie, tak objednam... ja ani neviem ci je v prahe next..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre