Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
26. okt 2008

inak konecne obedujem... 🙄 nejak mi drobco nedovolil cez obed sa napapat, chcel sa hrat, ale samozrejme v mojej pritomnosti... 🙂
hej jani, petik ma dlhe nozky? to aj jozinkovi su niektore veci kratke na nozky, ale inak by mu to aj bolo... no daktore veci tak divne su strihane, ci site 😒

jankando
autor
26. okt 2008

Ivi.sa mi zda, ze som ocula,ze next uz i na slovensku...
ivi..a keby si videla ostatne..jojoj...nadherne maju....ale ak ches priamo santovske tak toto bolo zatim njkrasjie, ale inak akoze vianocne svetriky a take brutality maju tam v nexte naaadherne..vazne.ja doma dusim katalog ta na veci stale na wc kukam.nadherne..a my tu mame i obchod..len netusim,kedy sa ja tam dostanem najblisie..asi v case vianoc.. 😠

Ivi , presne som myslela na Jozika, ze on tiez jak si fota pridala po narodeni vyzerl byt dlhyyy.. 😀 a tiez som rozmyslala, ci vy s tym problem nemate, ze dlhe nozky a dupky kratke... 😠

jankando
autor
26. okt 2008

Ivi..ze obed...to anineviem co je..
ja dala na ranajky baget a to vsetko..nejak mi velmi nechuti ato dobre najednej strane..ze aspon by som mala zhodit a na druhej stran kvolitomu,z ejedlonemusim,ale sladkosti by som trepala o dusu..ja to mam po mame..ta dodnes trepe sladkosti jak keby boli zdarmo.. 😠

jankando
autor
26. okt 2008

nobay, uz vas niet, jak ja som tu. 😠 😠

jankando
autor
26. okt 2008

baby

angienka
26. okt 2008

tu som uz aj maly konecne zaspal 🙄 😖

jankando
autor
26. okt 2008

moj je hore, cely den dnes prespal a ted bude oxidovat 😀

angienka
26. okt 2008

ta moj kooonecne spi u babci taky dobry bol on citi ze nesom pri nom a vtedy nepapa,sa ani nebudil nic 7hod bezne nepapal

angienka
26. okt 2008

z nextu i tu mamce nakupuju hej je tu ale ja zatim nee,su tam drahe veci tak vacsina kupuje z bazaru a to ja neceeeeeeeeeeeem 😝 tak radsej mu kupim od cinana a nie z bazacu,ked neviem kto to predtym nosil 😒
ale musi byt v prahe isto,bo ked sme boli na vypredaji napapijri ta jedna mamca tam vravela,ze ona kupila synovi za 600kc z nextu mikinu 😝 a aj napapijri mikce tolko stali,ta my sme vahali ci mu kupit ci ne,ale nekupili sme nakoniec zato ze to 4x oblecie vyhodit tolko penazi,i ked niekedy dame sak ma znackovych veci do bludu-co ja do 20tky tolko nemala jak on do 5mesiacov 😀

angienka
26. okt 2008

co sa deje ze tu nik nieje???Zrovna ked som tu ja,no nic tak som pridala par fotiek a idem sa venovat zas uprave foto este na chvilu a pak zalahnem...

jankando
autor
26. okt 2008

eni, no drahe ma next, to pravda..ale jak maju zlavy, tak by ste sa baby pycli jake suprove zlavy dokazu mat..uz sa teism po vianociach a novom roku su tu najvacsie zlavy vo vsetkych obchodoch..mne ssa strasne pacil jeden svetrik tam...cerveny..klasika vianocna...na petulka...aknajdem na nete, tak hodim linka..
eni,pridala si fotky,t ak to hned idem na ne

jankando
autor
26. okt 2008

Joj, Eni, jaky je Timmyk chutny..mnam..taky macko zlatucky...joooj.....a jak sa pekne smejka tam , z plneho hrdla.. 😵 😵
a ma pekne vlasky..zlatucky je..
Inac o tych dudlanoch...Eni, ja zboznujem znacku Avent..ja dudlikylen od nich. ...take fajne su..i mne chutia.. 😀 😀 😀 drahe, ale fajne...a sterilizator mam do nich a super.nestazujem si..i flasocky...este musim dokupit..ale tie velke..

jankando
autor
26. okt 2008

Joj, kukam na nete a nemaju tam vobec nejak tie vianocne vecicky..alebo ich enviem najst..ale ja mam doma vianocny katalog..a naaadherne vecickysu tam..fakt...

angienka
26. okt 2008

jani ja mam dudlana od avent ale az ted od 6mes ta som zvedava,ale flasa je super ted dosla so zidlickou som objednavala,jaaaaj som zabudla pridat foto new stolicky co???
A flaska je uzasna ja som ju vzdy chcela ta konecne a tu 330ml som objednala takze uz i do buducna bo mam 2 120ml,pak daku asi 250ml a tato sa tiez hodi uz ked bude tak mlsat vo velkom...

angienka
26. okt 2008

no kukam ze uz kazdy spi len ja tu strasim,zas som sa zabudla na tych fotkach jaaaaj a este by som aj robila...no treba ist spat.
A neviem co to s tym chlapom mojim u svokry sa nebudil a mne tu uz 3krat za tu dobu co spinka a to su 2hodiny 😠 jej tam spal do 4tej rana a to bolo jedinky krat co sa prebudil a to na papanie 😒 a doma furt je hore ☹

jankando
autor
26. okt 2008

eni,ja chvalim Avent, ja mam jednumalu flasku125 ml a jednu velku 260 ml...ta mala o chvilu bude nepotrebna..asi len na cajik..bo mliecko nas frajer uz pije 120 ml a t oeste p otom nevny je, est hladny je.. 😝

malibuu7
26. okt 2008

eni i ja este strasim 😎

angienka
26. okt 2008

hej i ja,bo mi pisala jedna mamca ze jak to robim tie fotky ta som pisala jej ale uz sa mi chce ale idem este pridat do alba a pak snad 😝

angienka
26. okt 2008

tak co je s vami???
No nic to tak ja pojdem ale uz fakt do rise snov k mojmu pokladu 😵

jankando
autor
26. okt 2008

NO asi ste sa baby, riadne rozbehli
i ty eni ,i katka dodala fotcky ,t ak som uzkukala
jake zlate

katka755
26. okt 2008

ahojte ja som len nejake fotky pridala este mam nove len nemam stahnute tak inokedy
eni super foky
a ty tam hore co strasis este strasis?

malibuu7
26. okt 2008

juj babule, vidim ze vsetky nemate spanie tak ako ja...

jankando
autor
26. okt 2008

bay, taksme sa tu zisli vsetky dnes?
hej Eni, ta prva fotka, ten najelicke je najvydarenesji..booozinku..cmuky

jankando
autor
26. okt 2008

Baby, dneska pochvly udelujem... 😀 😉 vsetkym

katka755
26. okt 2008

diki jani ja len tak tu skacem jak ma k netu pusti

jankando
autor
26. okt 2008

no kukam, ze ani jedna ste dnes nezahalali.. 😀
vsetky ste dodali foteck..no ved pockajte, ked ja staienem z brachovho fotaku nase dalsie fotky..zbomzadujem vas.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie..srandujem
Joj, Ivi....pani, Jozik je riaden Modrookan ..on bude jak ten Ivo z DivokehoAnjela...ze blondacik ho budeme volat.. 😀 😵 😵
joj , zlaticko okate..baby..jake uz mate velke deti..sa nestiham cudovat...
nas Petik sa krasne smeje a opakuje za mnou (nik nechape ako to, ved este nema ani 2 mesiace) agrrrrrrrrrr..joj jaky je zlaty
tak otvori pusinku askusa a skusa, ako keby uz chcel ropzrvat a nejde mu hlasik z hrdla, a potom sa vydari to agrrragrrr..joj, tak nam robi radost..vcera som az plakala, jake pokroky moj synacik robi..taka som pysna mamicka.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

malibuu7
26. okt 2008

no blondacik modrooky... chjo... budem s nim mat bidu... ho budu baby obletovat 😀 😝
ale teraz za posledne dni jak mu vlasky narastli, lebo tie prve vypadali, ale uz mu zacinaju pekne rast, no na fotkach to nie je vidno, bo su biele jak sneh 😀
jani neboj, i tvoj Petulko bude za chvilku taky jak nase deturence...
ja som sa ani nenazdala a ejhla on uz bude mat 5 mesiacov... neskutocne to leti

malibuu7
26. okt 2008

ze Ivo z divokeho anjela 😀 😵 😀

malibuu7
26. okt 2008

eni, timmy sa dost zmenil... teda na daktorych fotkach taky uplne iny mi pride... fesacisko veliky 😉

jankando
autor
27. okt 2008

Ivi..
no to bude, ale len nech pekne este je malinky ..aby sme si ho mohli uzivat..i tak vsetci tvrdia,ze na to z,eeste ani dva mesiace nema tak vyzera dost velky...chlapcek moj zlaty.. 😵 😵
Ivi a ta super fotka, co tam stoji..to vazne uz stoji, ci to len tak super zachytena momentka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre