Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
16. nov 2008

ahojte eni ty sa mas ked sa tak tvoja mamca nudi posli ju aj k nam na okna.mate obe mamky baby ja vam zavidim moja tu uz tak dlho nebola koli babke ze az my chyba a dnes som mala na plane ze pojdem k nej a potom som si spomenula ze nemozeme lebo bratova vanesska je chora ☹ ☹ ☹ ☹ tak sa dnes nudime doma,ale pride nam jeden kamarat na kavu tak aspon niekto.

vy mate mamky ivca ma muza doma a my same jaaaaaaj uprimne vam zavidim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

angienka
16. nov 2008

zdravim,kati uz nezavid uz odisli 😢 tak som s muzom sama no akurat ma stve ta sa mi ani nechce s nim bavit 😠 ta sme jakeby sami tiez ale chysta sa robit salat a rizek ta sa tesim aspon sa najem ked uz nic z neho 😝

angienka
16. nov 2008

holky ale viete co???Ked som prvy krat dala timmynkovi vyzivu jablcnu tak mi papal jak o zivot a ted mu nejak az tak neberie,inokedy alebo ked davam nieco ine ta za 4min ma zjedene velke sklicko a teraz asi 10min a ani nespapal 😖 no predvcerom aj vcera jedol ten karfiol,brokolicu,mrkvu a kuracie a pomixovane na novom mixeri a jeeej toho sa nemohol dojest tak mu chutnalo 😀
mam pocit ze zas mi pribral je hrooozne tazky ma uz z neho klepne ked ma polrok a vyse 10kg zrejme ☹ chapete???Je dobre ze pribera ale nie az tak uplne by stacilo tych 8 🙄

angienka
16. nov 2008

kde ste vsetky,co robite???Jaaaj my uz aj nakupili a ted lenosim s mimiskom sa tu zubi na mna a som hotova z tych jeho dasienok holych 😵
a vy nikde nemam co robit do gimpu sa mi nece bo nevydrzi tak dlho nezlostit no co uz budem nakukovat este chvilku ci nedorazite 😎

jankando
autor
16. nov 2008

Ivi..jej, to je zlate...neviem preco mi to nejak pride ze jak za socializmu.. 😀 mamke kvety...ale musi tam bt odbre..najdete nejake kamosky s ronavko starymi detickami

jankando
autor
16. nov 2008

No preluskala som vsetko..
Eni, no ja si tiez myslim, ze netreba vela kil deturencom...tiez si myslim, ze petik ma trosku viac nez by mal mat...ale sestricka na to nic nepovedala, len hodila poznamku, ze by ho neuniesla cely den, mysim na rukach,,
ale moj Synacik je teraz taky zmeneny..
pije malo, nechce dopit flasku, nervny je strasne..ale uz i kaka a stale nervny, spi malo cez den , place viac,jojo...nabural sa nam zauzivany system..

jankando
autor
16. nov 2008

No a musim sa pochvalit, ze v sobotu som zabijala mesto..od rana pol desiatej do piatej poobedia..
Kupila som Petkovi uz to vianocne obliecko, ale nie v nexte...lebo tam nemali v obchode, len ak objednam ..a sla som do druheho obchodu, tiez draheho - mothercare- kde je vsetko len pre deticky a tehulky a tam som kupila za 12 libier...no ale potom som sa po hlave buchala, jak som v inych obchodoch lacnejsie ponachadzala..ale uz je jedno..mame to doma a sme radi..no ja hlavne...stihla som uz i jeden darcek zaopatrovat..paradoxne nie pre Petka, ale pre bracha..sebe som si kupila rifle i 2 tricka...no a najvacsou pikoskou je , ze som sa ostrihala uplne na kratko..nie na chlapca, ale na krastko..ani nie mikado , ale nieco ten styl, len nie az tak kratko.som rada..nieco nove....zaujimave..a vsetkym sa paci. 😉

angienka
16. nov 2008

jeee jani ta hod foto 😵 som zvedava si ta neviem predstavit ty cely zivot co stale take iste vlasy dlhe si mala a ted taka zmena hej 😕
no mne timmysek konecne zaspal zlaticko sme ho kus ponosili bo ja proti tomu som bola uspavat na rukach NIKDY a ted mamka ho tak naucila a spal furt cez den aj 4x a celu noc i ked sa prebudzal tak jak aj mne ze sa zlakol ale papal len 2-3krat 😎 ta som ho unavila a ponosila no uz som nevladala ta ma na 2min vystriedal muzik a ted spi 😵

angienka
16. nov 2008

jani sak to vitanie obciankov aj za nasich detskych cias bolo sak nemas taku fotku v takej stzarej koliske???To je ono vsetky deti sa tam fotia...no sa aj bojim i ked aj tesim,no netusim co si obleciem i ked som si kupila nove cizmy...no som zvedava ci to tak doladim jak si myslim 😉

angienka
16. nov 2008

my sme ani neobjednali to oblecko a asi ani nic nebude ☹ som vravela nasim a oni ze naco take blbosti ze nech setrime a tu som videla za 620kc v prahe a to sa mi zda moc na 1vecer 😠 a nemam ho v tom ani nafoteneho ta to na prd bo neurobim kalendar s tym ani pohladnice ta sa asi neoplati i ked muzik chcel no nejak sme sa k tomu nedokopali 😝

jankando
autor
16. nov 2008

eni, no i mne by trebalo setrit, ale ja jemu neodolam... 😠
musela som kupit
a dovtedy mozn budeme vediet uz i sediet pomalinky, tak lanujem nejaku stolicku

angienka
16. nov 2008

ja tiez mu neodolam a prave zato ze ma uz teraz tooolko blbosti bo chcem pre neho vsetko je to sice krasne bo na fotkach bude len prave ze je to len na ten 1vecer sak znas ze mu to neobleciem uz nikdy normalne zeby to vynosil ked uz dam zato 600kc aj tak chcem no uvidim jedine zeby sme to kupili teraz aby som stihla urobit kalendar ale videla som jedine v tom detskom krame v oc v prahe a nic moc na tu cenu,a mozno by sme objednali ale to musi prist ivka a napisat mi kolko trvalo kym jej to doslo z uk 😒

angienka
16. nov 2008

jani a uz si pozerala zidlicky???I ked to este skoro ja len tak bo ked som pisala na cesku stranku jaku som objednala ta vsetky ze oni maju obyc z ikei gumenu za 3stovky a ze to je zbytocne ze naco taku kupujem ze ci si myslim ze mi tam bude sediet a ja ho tam davm uz odkedy mi prisla cca 3tyzdne hoci by mal az ted zacat bo to od polroka sa moze a on mi tam chce byt 😉 tak vobec nelutujem ze sme ju kupili sak sa nedivim ze im na tej tvrdej nechcu sediet max tak na krmenie 😠

angienka
16. nov 2008

taak timmco uz je hore ta sme moc nepokecali,aj janu mi zmizla no hruuuza des,ja uz hladna a muzik maka este len so salatom ta ktovie kedy budeme papat 😒
Zeny si uvedomujete ze o mesiac uz vianoce???Jaaaj zas to tak zbehlo,co?este ze som zacla skor kupovat teraz som mala dost ked sme boli s mamkou tu po litaku santit a vsade kopa ludi ta by ma to tak nebavilo 😝 i ked nemam este vsetko...ale z vacsej casti aspon,no problem bude s muzikom netusim co mu kupit este a k tomu mame este vyrocie jedneho roku manzelstva o chvilku tak to uz vobec nechcem nejak extra minat skor nieco od srdca by som chcela horsie ze netusim voooobec co... 😠

jankando
autor
16. nov 2008

Eni, este som neobkukavlaa,ale cosi som uz videla, planujem ist na ikeacku stranku co tam maju..

jankando
autor
16. nov 2008

Eni,ja to oblecko, ked uz nebude na neho, tak ho asi predam na ebay..
zacala som tam predavat..
sice som len podala...este...tak dufam,ze sa preda niecol..mam kopec doma novych veci, co mi napr. nie su alebo kopec kabelok , ktore nikdy nosit nebudem...a chystam sa na nejake detske veci, co neboli nosene...bo nebudem nikomu nechavat..moda sa meni, tak nech dsi kadzy kupuje sam a podla svojho vkusu...a tiez ja tak pre svoje ak by nahodou druhe sa pristastilo.. 😀

jankando
autor
16. nov 2008

No a este, ze vianoce..,ja ich citim uplne v ovzdusi..
akurat zhanam nejaky stromeck..chcem nejaky velky..no nejak zatim so mnasla len take male.. 😠
a ozboby po kazdom libraci maju nadherne...naaaadherne...baby....ja sa asi zblaznim z tych ozdob....tie imela a to vsetko.....boozinku..asi dam na kazde dvere jeden vencek.. 😀

jankando
autor
16. nov 2008

Kukam, ze ste ma tu teraz vy nechali samu.. 😠

jankando
autor
16. nov 2008

Ech, baby, dnes budem mat takzy den...sa budem hadat s Johnom..
lebo on nechce, aby som pracovala a ja zajtra idem do prace..to bude rosambo doma.... 😠
on nechce, lebo ze este skoro, co sa odzrkadlilo na mojom zdravi...ze mam tie bolesti v hrudi, unava a stresssss
tak ze nech som doma a on bude makat..no ale ja chcem pracovat..hoci je to na stress a unavu dost..toje pravda a plus nie som s petulkom ....ale zase na duhej strane ja tak rada minam...ze az

malibuu7
16. nov 2008

ahoj zienky, jak tak som vas precitala...
pridala som nove fotocky... aj dnesne, tak mrknite jak my rastieme... 😎

jani hej jak za socializmu, ja som dostala kvety doma na sk od starostu a drobec dostal hrazdicku... takze nas uz privitali na slovensku... 😀 😀 😀

no to oblecko nam ma prist dufam v utorok, tak sa tesim

katka755
16. nov 2008

no baby ja sa dnes tak nudim ze ani z gauca nevstavam.jani tak vela stastia aby taniere neleitali a eni ked tebe na ni ta ho posli mne 😀 😀 😀 ty si mi mynule mojho brala. 😀 😀 😀
som trubka vsetko som preluskala a teraz som zabudla na co mam reagovat.no len tolko ze my este stolicku nemame ani pri baske som nemala tak neviem aspon tu ikeacku b som mozno.ja ju v kreslielku krmim a fajne

malibuu7
16. nov 2008

hej baby i ja v kresielku budem krmit a potom by sme mali mat od krsnat dodkovych, tak snad, ale nejak to nepovazujem za najdolezitejsiu vec... ale viete co? keby ste niekedy isli do Eurobamobel tak tam maju taku sedacku co sa pripina na stol, a je to bombove, teda vyzera to tak... a hlavne nezabera ziadne miesto... nam sa do bytu uz vobec nic nevojde tak aj preto nechcem uz nic 😒

angienka
16. nov 2008

hej viem co myslis ivi tu stolicku,ked mne sa straasne pacili tie plastove tak som neodolala ale nelutujem bo nas uzz do sedacky nevojde a stale nemame tu vacsiu su take drahe co sa mi pacia ta okolo 3000kc stoja 😠
Jani som sa nastvala ze furt monologujem a vypla notas,ale uz zas som strasila s fotkami ale som myslela ze tu nik neni a vy ste sa aj rozbehli decentne...
Inac dnes mi mojho cumacicka ukradla druha babi 😠 som jej ho necela dat no co uz pak ma presvedcila ☹

angienka
16. nov 2008

ivi krasnucky je ten tvoj chlap,a jaky okan ta ten ma vyspulene ocicka 😵 jeee pfuuuj pfuuj na nho 😉
a v tej kombinezke taky drobcek vyzera,ale v tej suprave zas dlhan ta si ho neviem predstavit,inac dnes som merala moju lasocku ta som namerala 74cm 😠

angienka
16. nov 2008

no nic muz otravuje uz 2hod aby sme kukli na film tak ked tu neste ta ideme na to 😉

jankando
autor
16. nov 2008

Baby
no Kati, taniere nelietali
vsetko v pohode..je vyrozumeny, ze zajtra idem do prace.. 😉
ivi..hned ti idem do alba nakuknut..
to s tou stolickou,...ja lan kvoli vianociam chcem..nech je s nami pri tole....nenecham ho lezat niekde..eeeee..ja nie....

jankando
autor
16. nov 2008

eni, timmyk je riaden velikan..fajnucky.. 😵 😵

jankando
autor
16. nov 2008

a ivi..ta si mala fajne privitanie..ksakru..akoto ze mna tak nik nevital... 😠 😠 😠 😠
okrem rodiny teda.. 😠

jankando
autor
16. nov 2008

teeda ivi..vy ste uz velkiiii
a hlavne jaki je dlhan...zlatunky..po taatovi, co? 😵 😵 😵
a tie ociicka krasne velke... 😵 😵 😵

katka755
16. nov 2008

no to je dobre ze nelitali a pocuj om sa docitala ze si ostrihana ta jak to ze si u este foo nedala jak to jani?
no dlhay je dlhy ten jozkoa tie ocka ma zlate nooooooooo,uz sa na vas tesim,jooooooooooooooj uz keby boli vianoce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre