Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
20. nov 2008

hej taka sikula je to??? 😀 zlaticko okate 😉 no ale mne co robi prdelka ma uz stval bo chodi po postielke teda sa odraza a furt hlavou narazi a zakvaci sa hore v rohu a zacne poplakavat ja ho stiahnem az dolu a o polhodky je to zas 😠 tak som sa nastvala a o 1nej v noci siel na manzelsku na tam ma zas miesto ta sa furt otaca a aj pretaca ale vzdy len na pasenie nazad sa uz neotoci,niekedy ho najdem aj ze v spanku pasie 🙄

angienka
20. nov 2008

my az tak zas sikovny niesme asi to bude aj tou vahou ze je tucnucky a cez ten pupik sa ani nedvihne 😀 len z pololahu si sadne stale ale z uplneho lahu nie...a o chodeni este ani chyru i ked sa zacina tak napinat na nozky ale este ho nechcem davt ta mu ani nenaznacujem ze nozicky na nieco sluzia a nech ich vyuzije 😉 bo je tazky a este by si zadicka poskodil keby sa snazil stat uz 😝

angienka
20. nov 2008

no ja som sa tak potesila ze je naklad v plienke uz sa mi o tom aj snivalo a on posrany pri mne asi lezkal ale ja nic necitila ani nepocula 🙂 no neviem co to bo zo zaciatku jak som davala len kupene bio prikrmy ta mi pekne kadil normal a ted neviem co to ale davam stale aj ovocne kupovane len semtam vystriedam co mamka mu robila nech zmeni chute...no ale na dnes ma mnamku ta som zvedava ci bude mlsat 😎

malibuu7
20. nov 2008

co take ho dnes caka?aka mnamka?

angienka
20. nov 2008

kuracie karfiol a zemiak pomixovane 😀 ale jemu to maso najviac chuti tak snad aj toto bude bo v takej kombi este nemal 😉

angienka
20. nov 2008

ludia no vcera sme tam boli vekovo stejny plus minus tyzden a timmy najvacsi bezkonkurencne 😒 a aj najtahsi ,bol na celu kolisku ☹ uz nech nepribera...

malibuu7
20. nov 2008

hm eni to asi neovplyvnis, proste mas papkacika doma 😉

katka755
20. nov 2008

ahojte zeny pozeram ze sa to tu rozbehlo.no a tu sikovnost ma jozko tusim nalepsiu sme videli video co stvara v postielke no az som pol dna hotova z neho bola,nasa je tiez lenivejsia v tom,zivsia ako baska no na jozka nema

malibuu7
20. nov 2008

čau kati...
no jozko to ma asi po mne toto(kedze som v 7 mesiacoch chodila), lebo dodko vraj zacal chodit az ked mal 15 mesiacov

angienka
20. nov 2008

mna klepne z toho mojho synka ☹ som ho na 2x uspavala zaspal mi na rukach som ho uspavala zas ta za 5min krasne spal supla som ho do postielky a uz sa rozdivel no zas som ho uspala a po 2min sa zas tak zalostne prebral taky narek a zas na ruky a ted dufam ze uz nevstane a pospinka si chrusticek 😢

angienka
20. nov 2008

ta nas neni lenivy to vobec sak mi z neho rohy rastu jak je aktivny az moc nevydrzi na jednom mieste furt daco stvara sak aj sadat si zacal ked mal 3,5mes uz ale len z pololahu a to aj doteraz mu ostalo bo jak je tucnucky ta mu to nejde tak to sa radsej na bok otoci a tak sa snazi dvihat 😀
Ale na chodenie je si myslim este prilis skoro tak to nedavam ani ho nestaviam len ked sedi ta vidim jak sa zapiera do noziciek a snazi sa stupat ale hned ho zrusim 😖 nesmie sak tolku vahu ani neunesie na nozickach ☹
Hej tak po mne ma to rozpravanie jak som spominala bo nasi sa furt smiali ze ani rok som nemala a tak som rozpravala ze sa mi pusa nezastavila furt len kecat z dakym som chcela 😀 ta i on taky ale zrozumitelne hovori len NE,HAM a MAM 😎 😀

katka755
20. nov 2008

no ja mam dnes aj vanesku a uz obe spai tak fajne heska aj 2hodky a viac pospi len spi v autosedacke taak dufam ze nevstane ked ju prelozim.idem na to trimte palce

malibuu7
20. nov 2008

kati trimeeeeeem

no a jozko tiez rozprava.... pekne hovori PA PA PA, MAMAMA aj bababa sa mu obcas podari a najlepsie minule kecol ze NIA PAPA ta sa z toho stale smejem ze jak bulhar rozprava 😀

angienka
20. nov 2008

hej sikovne deturence,jaaj kati ta ty tam mas babsky team 😀 vy sa mate ked 2hod spite to nam sa nepodari vcera dokonca ani vonku v kociku nespal co sme cumeli s muzikom 😕 nejak sa mu nechcelo no 😝

katka755
20. nov 2008

noooo trimala si poriadne ani oci neotvorila a to miro hovori ze ju nemozes chytat jak spi.ze sa hned budi a teraz fajne no super baby dnes si idem dat vyprzany syr mnam som taku chut nanho ostala

katka755
20. nov 2008

no ale vanesska ma uz 2roky tak to uz je ine,preto tak spi.no eni tamak neni leniva len som ymslela ze lenivejsia isto jak jozko lebo on je cislo.uz sa naho tesim,pridete ivco az 22?

angienka
20. nov 2008

jaaj a my nemame navarene a ani sa mi nechce asi az po mudre ked bude muz hore i ked mam ho zobudit bo furt s nami chodi k mudr no to bude vstavanie zas len nervy budem mat bo isiel o 9tej spat a ked ho budem po 4hod budit 🙄 no som zvedava 😝

malibuu7
20. nov 2008

no kati, to vidno ze si skusena mamka a vies jak mas chytit aby sa nezobudila 😉 ocko este tak nevie s nou

joj syr by som si dala... my dnes ani neviem co budeme mat, lebo teraz jak dodko je doma tak ho velmi bavi varit, takze daco vymysli, cosi spominal ze prirodne kuracie tak sa tesim...

joj baby ked vstavame tak skoro rano ako dnes, tak nejaky dlhe je ten den... 🙄

katka755
20. nov 2008

no a jak bulhar heeeeej? 😀 😀 😀 😀 zeby?

malibuu7
20. nov 2008

eni a to muzicek tak dobre zvlada tie nocne? to ho bavi este? uz nie velmi co?
nezavidim mu

malibuu7
20. nov 2008

kati 😀 😝 😝 😀 😀 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

katka755
20. nov 2008

hm ani ja tie nocne to musi byt fuska ked ani nespi chce byt s vami. dik za mamku skusenu no trening baska vzdy zaspala niekde mimo postele ta asi som sikovna uz v tom

malibuu7
20. nov 2008

zeny my ideme dnes na veceru... do kutnej hory... aj drobčo ide s nami... tak som zvedava ako bude

katka755
20. nov 2008

tak vam fajne,teda a ze aj jemu date daco

angienka
20. nov 2008

my tiez zas kuracie a aj nad smazakom som vcera uvazovala ale ten treba obalit a to ja nerada 🤐 😀 takze opat to vyhrala kuracina ako inac nez tiez prirodne 😎

katka755
20. nov 2008

idem ja urobit papat lebo zjem malu za to ze uz vstala,dufam ze nezobudi vanessku

angienka
20. nov 2008

jaaaj zeny taka som hladna a vy furt o jedle 😉 a ja lenoch do nicoho sa mi nechce i ked maso rozmrazene mohla by som 🙄 no ale muzik to len cerstve chce tak pockam na nho 😝 ani na sladke nemam chut no kupila som drozdie ta napeciem ked vyjde cas aj dnes...
No nebavia ho nocne moc ale ma priplatok keby siel na dennu tam ta uz o 3tis minus a to je uz poznat 😠

angienka
20. nov 2008

keby sme nekupili nove auticko ta by mohol zmenit pracu ale on si ju nevie vazit ze tam nerobi trotla ale hned veduceho po asi 3mes co nastipil ta hned sa prihlasil a vybrali ho a nemaka az tak tazko na to ze vo svojom veku ma tolko peniazkov ta by mal byt rad no on sa furt stazuje a chce odist...tak sa tesil ked prepustali ze mozno aj jeho no neprepustili no furt pozera po robotach ci daco s takym platom neni...
Sak uz 2roky furt len nocna ta to da zabrat a pak cez vikend sa musis preorientovat na den a zas na dalsi den uz na noc ta to je zahul a ja na nho kricim ze je malo s nami este ta sa snazi furt skor vstavat 😒 no jo svet sa toci okolo penazii a nespravime s tym nic ked sa chceme mat dobre 😢

angienka
20. nov 2008

kati ty sa mas ty mas doma nejaky poklad to len ja nikdy nic nestiham a za tu polhodku co spi ta chcem ja kus vydychnut a popisat si a nie varit a pratat a ked je hore ta mi uz nedovoli timmy...je tu taky svinec no nechcem tu lietat hore dole bo sa zobudi 😝

angienka
20. nov 2008

len co som dopisala ta vstal 😠 jaaaj a zas zle sa zobudil 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre