Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
26. nov 2008

no zienky este ma napadla jedna vec, co rodicom kupujete na vianoce?????? napiste a ja zajtra precitam auz fakt offujem čusik 😎

jankando
autor
26. nov 2008

dobru nocku Ivi...
ja tie zrozmyslam, ze sa poberiem.....do vanicky...a do knihy sa pohruzim....petko je sice hore, ale tatik je s nim..a
a vlastne on je ted pohruzeny sam do seba ...tak rda si papa rucky...hlavne jak ich tam treba dosta, a jak sa uz potrapi ich dostat do ust, tak potom take smisne zvuky vydava..jooj... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

angienka
26. nov 2008

hej zeny a ja planovala ze dnes pojdem spat uz so slepicami o 21vej a ono prd furt tu strasim bo zas to tu bezi a to malokedy 😒

angienka
26. nov 2008

ta ivus naj sa toho na teba co najviac nalepi,a paaaaaaaaaaaa 😉

jankando
autor
26. nov 2008

Ja kupim mamci ani neviem co...
ale teda vedela by som, co sa jej pacilo, ken ci tonajdem niekde..
mamci sa stale pacilo jak nas ujo mal doma taky globus, to bol vlastne brovcak, v nutri alkohol..flasky..a tak krasne to vyzeralo..musim ist kuknut do jednho shopu, ci to tam maju..lebo to vraj ni eje tak bezne.. 😖

jankando
autor
26. nov 2008

idem ja uz do tej vane..a kati, dala bych si sulaNCE...s cim budu?

angienka
26. nov 2008

hej jani aby si mala kde flase skryvat??? 😀 😉
no ja som im nakupila kopec oblecenia znackoveho z vypredajov z muzovej prace a tiey bata mal vypredaj ta kopec topanok,botasiek,ocinovi este velky dreveny stojan na cdcka no prakticke veci proste i ked obliekla som ich uz dost no ale ked je taka moznost tak neodolam ta chodia i po dome v znackovom,hlavne ze ja si nikdy nemam co obliect 😠

angienka
26. nov 2008

no nic to zienky tak sa lucim teda aj ja aby som nemonologovala yas jak vzdy 😉
Prajem dobru a kludnu noc 😎

katka755
26. nov 2008

ivco cau no uc sa uc lebo prides o kabel...........

baby som na chvilu k maje skocila a uz nestiham

katka755
26. nov 2008

jani zo smiechom 😀 😀 😀

katka755
26. nov 2008

noooooooooo nestiham ze...... ale uz stiham lebo ste sa vyparili 😠 😠 😠

katka755
26. nov 2008

eni a to po kolko ks jeden clen rodiny dostane to jedno nestaci? ja ani neviem co kupim,budem rada ked budem moct detom to co chcem

katka755
26. nov 2008

tak dobru noc vy zradkyne ste ma tu samu nechali

katka755
26. nov 2008

hej eni este som zabudla ze timmco uz pekne vlasaty

jankando
autor
26. nov 2008

Kati, i ja budem rada, ze kupim petkovi nieco..
bo nejak ja na kazde vianoce nevychadzam dobre financne.. 😠

jankando
autor
27. nov 2008

ale budem sa snazit kupit kazdemu apon po jeden darcek......
hlavne, aby sme boli spolu..to je dolezite.. 🙂

jankando
autor
27. nov 2008

no dosla som z vane a idem tu asi sama monologovat..
pretoze ste vsetky uz asi upinkane v postielke..

angienka
27. nov 2008

zdravim,no dostanu po dost veci najprv sme sa dohodli ze kazdy dostane za tisic kc ale nasi kupili nam za 8tis kamerku ta nevem kupujeme a uz ani neviem co vsetko tam mame a segra tiez katka i meniny mala a na narodky malo dostala ta tej najviac a kedze je nas vela ta min 15tis na darceky ☹

angienka
27. nov 2008

zeny celu noc sa mi striedala horucka so zimnicou a dnes timmy celkom pekne spal len 4x sa zobudil odkedy som k nemu lahla n ja som nemohla spúat kedze ma bolelo vsetko,este stale som v horuckach takze asi sa lekarovi nevyhnem 😢

angienka
27. nov 2008

hej tak kde ste ponocujete a teraz budem pisat sama co??? 😒

katka755
27. nov 2008

ahojte zeny my sme teraz vsetky tri vstali,az cumim ze kolko je hodin.ideme ranajkovat a potom sup ho do vane aby som sa prebrala

no eni pekna suma teeeda na vianoce ale ked vam vasi daju taky darcek tak chapem za sa to snazite vratit.no nas je tiez dost tak mi len tak normalne po jeden darcek ale to aj tak dost si myslim,ja tento rok netuzim po nicom hlavne chcem manzela mat doma

angienka
27. nov 2008

hej kati je to vela ale oni tu muzova strana si tak drahe kupuju aj na obycajne meniny ja by som to zatrhla no co s nimi...oni nam az take dary nekupuju jak nasi ale musime kazdemu rovnomerne 😝

angienka
27. nov 2008

kati jasne kazdy tuzi po tom co nema ☹ 😉

angienka
27. nov 2008

inac vzala som tabletu na horucku a nepomaha a timmy reve no nevladzem ho nosit asi bude musiet muzik vstat po 4hod spanku 😝

jankando
autor
27. nov 2008

caute baby..
eni, joj, ty taka chorsa/...paralen supaj do seba, oblec sa poriadne a potit a potit,,...ze Michalovi odkazujem, nech ti s tym pommoze? 😀
inak, eni, oblecko je uz kupene, len ci sa bude pacit.. 😠

jankando
autor
27. nov 2008

katus, mne tiez toho roku yjde asi len po jeden darcek kazdemu... 😠 no co uz...
a Eni, my tiez nie ze slavime meniny, ale nejake darky si davame 🙂

jankando
autor
27. nov 2008

dnes sme sa boli vazit....tak mame peknych 6.36 kil a 61.5 cm sme dlhy..........jeeeeeeeeeej

katka755
27. nov 2008

eni behaj k dr nerob si z toho srandu.
jani fajna vaha to tie faldiky

jankando
autor
27. nov 2008

no tie faldiky..taka som z otho stastna, ze pribera, bo teraz tak malo pije od kedy je chory...zvykol pit 150 ml a teraz len 80, 70, 90 a sem tam len 50 ml.. ☹

jankando
autor
27. nov 2008

Baby, ta nikoho nikde?
zeby enu dostala ta horucka?
dufam, ze je to lepsie ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre