Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
3. dec 2008

tak som sa dnes ponahlala ze kalendar musim dokoncit a zajtra ho poslat bo doma nebudem mat gimp a vsetky doted nastahovane obrazky no muzik vravi ze si mam notas vzat ze on si pc opravi,tak teda sa neplasim az tak 😎

majka225
3. dec 2008

juj baby ty kokšo mne sa vobec nece ist spat....luska uz davno haja pekne

angienka
3. dec 2008

hmmm a mne sa po dlhej dobe uz aj chce teraz ale zas zaspim az po 1nej jak sa poznam ta dokoncujem kalendar 😀

majka225
3. dec 2008

co az po 1? ta to ja uz vtedy davno spim....stale

angienka
3. dec 2008

ta ja som si tak zvykla ze po polnoci idem spat a timmy furt sa budi ta kym zaspim a aj on ta o 1nej ze uz nevladzem ta zato az tak zaspavam 😒

majka225
3. dec 2008

eni: ten kalendar vyzera byt fakt super sa mi moc lubi 😉

angienka
3. dec 2008

dikes maji,mne sa prestava pacit no nastastie uz nemam cas prerabat ho po 5ty krat 😠
no mi normal sviha ted som si bola namazat vianocku 😝

angienka
3. dec 2008

halo haloo tak zeby si predsa majus zaspala???
no chcela som to zrusit to slovensko bo som nestastna ze budem bez muzika ale ocino sa tesi jak male decko 😀

majka225
3. dec 2008

ne ja som tu este len sa tak hrajem na pc

angienka
3. dec 2008

aha jasne maji a uz mas pokupene darceky???jaaaj ja to asi nestihnem nakoniec,kupovala som 3mes dopredu a ted musim do zajtra pobalit vsetko aj mikulasa bo pak pridem uz rovno s rodicmi ta nebudem pred nimi ich darceky balit 😝

angienka
3. dec 2008

a timmyckovi musim este nejake oblecenie aj tu nocnu lampu macko pooh chcem 😎

majka225
3. dec 2008

joj ta co si este ani jeden darcek nemame kupeny...my to nechavame stale na poslednu chvilu 😅 a potom sa len plasime a sme nervozny

jankando
autor
3. dec 2008

no eni..tak ten nonember je najkrajsi...fakt..uchvatny 😵 😵

jankando
autor
3. dec 2008

eni..aku lampu? hod linka, nie?

jankando
autor
3. dec 2008

sme uz dosli z navstevy....tak mam chvilu cas, kym peto nevymysla... 😉

jankando
autor
3. dec 2008

ci to teraz ja tu sama budem???

angienka
3. dec 2008

neneee tu som ale uz tiez pojdem do hajan len s ocinom som pisala 😉

angienka
3. dec 2008

jani v obi mali znas taku detsku nocnu lampu s mackom ta chcem aj vankus som tam nasla ta som mu chcela tiez hoci vankusov takych plysakovych mame milion ale macko je macko 😎

jankando
autor
3. dec 2008

ahaaaa..tak ja cakam na johna. bo volal, ze ostane kus dlhsie v praci, okupeme rychlo petka lebo rano ideme na ockovanie..tak drzte palce...uz sa toho bojim...
dufam, ze nebude zas horuckovat ☹

jankando
autor
3. dec 2008

eni, ja neznam ,ci sme my cudni alebo co, ale my mame len zopar plysakov.. 😠
asi to bude niecim inym.. 😠

angienka
3. dec 2008

ta vy teraz kupete???A on ti este nespinka???
Ja prave dokoncujem december ale uz som hotova 😠

jankando
autor
3. dec 2008

a eni, ako dlho ti islo nieco. ak ti segra posielala odtial?

angienka
3. dec 2008

jani kedy jak raz 7dni potom 10dni vzdy inac,my tiez moc plysakov extra nemame,ale myslim vankus ze bud hlava plysova abo taky je jak plysiaci z toho matrosu a tam nakreslene tie zvieratka abo postavy a take 😀

angienka
3. dec 2008

jani ja ti este neposlala ale dojde ti to vcas cakam na sobotu a pojdem bo este jednu vec mu chcem sa mi moooc lubi 😀

angienka
3. dec 2008

lucim sa 😔

jankando
autor
3. dec 2008

papa

jankando
autor
3. dec 2008

eni, nic nemusis..vazne 😉

jankando
autor
3. dec 2008

no,m ja viem, ze nie dobre robime, ale my kupeme dost neskoro ale potom si prespi celu nocku.. 🙂
teraz hajka,. ale zobudi sa o chvilu tusim.. 🙄

angienka
4. dec 2008

Zdravim,ja viem Janicko ze nemusim ale ked idem kupit timmcovi a na nho cislo nemaju ta furt si na seanika spomeniem 😀
no to bolo dnes sme hore od 7mej a uz nezaspal 😒 ja som zaspala sice uz asi o 00.30 a do 7mej sa zobudil tusim 5x 😝 zas sa mi chcel pretacat a pasol kone v spanku a rano si daval vankus na hlavu muz sa smial ze on to robil tiez 😀 ale uz aj ked bol vacsi 😉

malibuu7
4. dec 2008

ahojky
eni no musi zlato Timmy vyzerat ked v spanku pasie a potom sa vankusom zakryva 😀 takze zas nic moc noc??? hm dievca, utekaj na slovac, nech sa rychlo zregenerujes... 😉
jozko sa tiez rano bavkal od 6 do 7 no mne sa nechcelo, tak som vedla neho spala a on sa hral, potom uz chcel spat, tak som ho nakojila a zaspal pri tom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre