Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. dec 2008

uz by som aj isla von no potom nevydrzi ani jeden z nas timmy nejest tak dlho ked hned do mesta pojdeme a ja chodit 😖 no uz sa nudim,neviem co s tym nezbedom robit 😒

angienka
15. dec 2008

hej halooo babenky ta kde ste mi zdrhli???

angienka
15. dec 2008

tak ja to teda vzdavam 😒 uz ma to tu nebavi cakat babule jedne,tak sa ideme prichystat a zbalit a vyrazime,dufam ze tu hlinu z chodnika uz spratali 😠

angienka
15. dec 2008

no ta ja som este stale doma 😀 mamka volala ze maju necakanu poradu ta ze sa zdrzi asi ta aby sme tam necakali,ale dnes je tu total krasne som vysla vonku ci to je aj tak teplo bo z dnu vyzera to jak v lete a fakt je teplucko krasa 😎 len tie bryle by sa zisli 😉
no vidim ze nikde nieste a jani ja ta potrebujeeeem ☹ idem poslat ten balik a tam pisem ze united kingdom ne a mamka ze ona i velka britania ci co pisala segre a sak ste obe v anglicku staci to UK napisat?Aby to seanikovi dorazilo 😠

angienka
15. dec 2008

hmmm ale ty asi este chrapkas ked si az rano isla spat, co ty pekarko???Ta snad to dojde bo ma slahne 😠

malibuu7
15. dec 2008

zienky dakujem velmi peknucko za gratulacie... 😎
ale ste ma nastvali ze ste toho tolko popisali.... juj, nemam nervy citat, no co s vami....
jani uz dufam ze dnes napisem ten recept... verim tomu...
vlocka, tak ty si nejaka tajomna... inak podhradska a canaky su bomba vec... mam 5 CD stiahnutych a pocuvame ich kazdy den... momentalne u jozka leti Zajacik, podskoc si... to sa taaaak rehli...

malibuu7
15. dec 2008

joj zienky, ten cas ale leti... kurnik... vsak mne uz taha na štvrťstoročie 😅 🤐

angienka
15. dec 2008

zeny tusim som dnes videla angelianu 😎 ak ma taky cerveny kocik tusim xlander 😕 no neviem,ci to ona ne zo SP je???No to je jedno...
Kupili sme dalsiu kasu chcela som zobrat viac a ona ze to zaruka im konci o 3dni ta len 80sk stala...chapete???Tu sa nacisto zblaznili,sak to by mali tu davat aspon 10tis rodicak na jedno dieta ked take ceny 😝
Ivi hej stvrtstorocie a ja ze ty o rok si starsia... 😉

malibuu7
15. dec 2008

maji citam ze nervis pri Leuske,... uz i ja viem co to je... ja si sice stale hovorim ze Ivi klud, no ale da sa ? ked mi chytne metlicku od cokolady a svihne s nou a cela kuchyna zacakana od coko.... 😒
to mi predvcerom spravil a tesne pred tym mi stiahol tanier a samozrejme rozbil no... a inak mi uz lezie po celom byte... nema problem sa dostat kam chce... a najzaujimavejsia hlina v kvietkoch a knihy a DVD pod telkou... to mame po pol byte... a este ponozky zo sufliku v skrini...

angienka
15. dec 2008

hej ta to musim povedat muzikovi nech stiahne aj nam ked take dobre to je a timmy rad hudbu ale este radsej svetielka jak notas a telka ta ja mu radsej ocko zapinam 😀

malibuu7
15. dec 2008

eni, 24 🤐 ale ta uz od dnes taha na štvrtstorocnicu... 😠
ty jo ta to bomba ceny... a tam rodicak 4700sk, no neviem z coho maju zit ti ludia... to fakt... angelina z sp je a dom v Brusnici prerabaju tusim

angienka
15. dec 2008

hej ta Jozik riadne cislo je,zbojnik kto by to bol povedal na polrocne dieta 😕 este ze my kvety nemame 😉

malibuu7
15. dec 2008

Eni aj my na ocku sme tiez... ale ked nechcem aby kukal telku tak podhradska a canaky to istia... 😀
no zbojnik teda poriadny... fakt, ja zneho dakedy nemozem, co toto dieta vymysla...

angienka
15. dec 2008

hej som potom myslela ze uz tak to myslis ze uz o rok bude stvrtstorocia 😉

angienka
15. dec 2008

tak to budete mat tiez zaujimave,teda uz mate ta my akurat ze furt daco musim vymyslat bo ho nic dlho nebavi ale este nechodka ta pohodka 😀

angienka
15. dec 2008

ta to myslim ze tych 4700sk ide fakt len na to dieta ked zena nekoji a este i malo mozno je-sak kolko takych kasi spotrebuje mimi za mesiac-my cca 20ks zjeme ta to mas 2100sk a k tomu plienky si vezmi a ani na oblecenie neostava a kde na doktorov sak to priiiserne ta tu asi deti tolko kasi nejedia 😒

jankando
autor
15. dec 2008

Custe baby, tak sa hlasim i ja..
sorry eni, nejak nebollo casu doteraz. 🙂 , mozes i uk napisat, alebo gb, alebo velka britnaia, to je to iste..vsetko..alebos taci len england..ja som v anglicku.. 😉
no a Ivi..kukam, kukam, ziaden recept nenachadzam... 🙂

Baby, taka som na seba pysna, ze az kvoli tym lineckym..dnes bracho chutnal, tvrde este a ze fajne.,. 😝
no..toto...kto by to do mna povedal.. 😀

jankando
autor
15. dec 2008

Ivi...hej, vlosck tajomna je, co?
a

ak sa smiem spytat Ivi..coto za cd, aka to hudba? a toho zajka si i mne mohla poslat ak sa to da nejak....necpetkovi uz nieco pustam.. 😉
ja som stiahla par rozpravok , par dielov krtka, no pockaj zajca a a je to....bo ja ich zboznovala a kedze som taky netovy maniak jak i Enin muz, tak ja stahujem pesnicky i filmy.. 😉

jankando
autor
15. dec 2008

Maji, mas ty doma zivla..ja by som sa napajedila, kebyze mi niekto tak zhodil..ale zase..no ...kedze uz viem tie linecke piect, tak bysom sa dala do toho este raz... 😉 😀 a s radostou, ak by vysli..ja tak lubim robit, ked vyjd a ked niekomu chuti..ocividne, nie len recami... 😉

jankando
autor
15. dec 2008

Kati, tak ste mali nakoniec to stretko s vlockou, ci nie?
joj, katus, vy furt nejako chore ste..baby jedne...poriadne sa treba naobliekat a bude.. 😉

jankando
autor
15. dec 2008

no a Ivi..ja len koukam..ze akeho mas ty sibala doma...taky vleky chlap ....keby si tak pisala o nom a nepoznala by som ta, tak by som si myslela, ze ma minm. rok.. 😀
frajer jeden..si viem predstsavit ked ti nacakal kuchyni cokoladou.. 😀 😀 😀 mna by svihlo asi..
no a my doma nic nemame, esteze nemame nabytky,..tak snad nebude mat potom petko kde sa stuchat... 😀

jankando
autor
15. dec 2008

teraz tu zas vas nieto.. 😠

majka225
15. dec 2008

ahoj ja som tu len som bola na inej stranke

majka225
15. dec 2008

juj babenky ja sa tak nudim leuska mi haja a ocino neni doma...

jankando
autor
15. dec 2008

maji, i ja sa kus nudim, bo som zase raz u brata a mamca je s petkom..tak mi dobre..joooj.chvilku oddych,. 😀

jankando
autor
15. dec 2008

MAji, no co..uz mas linecke upecene odznovu?

majka225
15. dec 2008

no tie nove linecke este nemam napecene dneska sa mi niejako necelo nic... 😒 😕

angienka
15. dec 2008

hej hej vy kecky kazda sa nudi len net kto pisat 😠

angienka
15. dec 2008

no babule,u nas mamca vymyslala ze az 23ho aby sme isli ta to vie ze hej hned dostala kapky,jaaaj ta to by som nic nestihlaaa 😝 musime ist uz v nedelu bo bude frmol a to ja nechcem...chcem vianocnu pohodicku a treba este drobnosti dokupit...no uz sa tam aj tesim i ked na mesto nie ale na muzicka ☹

majka225
15. dec 2008

no s tej nudi nevieme asi co pisat 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre