Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
16. dec 2008

ahaaa,no nic ja idem sa poumyvat a hajat uz 😀 tak sa lucim s vami 😔

jankando
autor
16. dec 2008

Ste mi akurat pripomenuli , ked som bola mensia, jak som chodila ku ujovi na dedinu a oni -sesterka jak mala deti, tak jak robili..ta my by sme sa asi uvarili v tom...sak oni jak zatopili drevami.ta az tak brutalne horucu ze az....a vtedy isli kupat a premastiti, precviciti a este poriadne naobliekat, dobre ze nie i puncosky a dzig do perinky...no ta by mna slak trafil..chudak petik by bol cely opotneny.. 😠

jankando
autor
16. dec 2008

Ta bru nocku prajem tym , ktori isli zalahnut.. 😉

malibuu7
16. dec 2008

jani ta toto dzig do perinky 😀 😀 😀 😀 to vy tu dakedy take hefty trepnete, ze sa šulam z toho 😀 😀

malibuu7
16. dec 2008

tak ja som teraz urobila ježov... len polovicnu davku, a z toho tak tretinu mi dodko zjedol 🙂

jankando
autor
16. dec 2008

Ivi....starsi , ci mladsi zjedol??
ty uz nepec, bo uz mas dost...pani, sa citim jak neschopna..musim i ja nieco najst na nete.. 😝
ale zase kila naberat..kto to potom bude pasat ked nie ja.. 😠

jankando
autor
16. dec 2008

ech, ale sme dnes toho natarali..chudaci ti, ktori nas budu citat..alebo tie skor.. 😀 😝

malibuu7
16. dec 2008

starsi jasne.... i ked i mladsiemu davam ochutnavat sem tam...
uz nebudem piect, uz dost... a ja sa chystam na priberanie, bo som s vahou teraz nejak v minuse no... 😅
ale idem sa ucit, tak sa majte krasne pa pa

jankando
autor
16. dec 2008

jaj, no tak to mas dobre..tak to len napec a priberaj.ak chces...ja zase na opak.... 😠

jankando
autor
16. dec 2008

ja cakam na johna a budem zehlit..taka kopa tu strasi ma.....v petkovej koliske.. 😀

katka755
16. dec 2008

ahojte tak ste tu tho riadne napisali....
ivi he bola to vtedy fuska ked baska mala 11mes. a odmietla pit hoc ake mlieko ani kravske a trvalo to rok predstavte si take male dieta a len na caji......teraz citim ze to mliecko jej vtedy poriedne chybalo jednak je stale nychylna na vsetko a tiez sa jej od sumamed antibiotik pokazili zubky horne predne kedze boli velmi slabe tak sa jej podarilo ich totalne vybit ked mala rok o umelu stolicku.........potom po roku som ju nejak prehovorila na granko a nejak to slo z dna na den pila viac a viac a teraz keby mohla ta cele dni len mlieko trubi v kuse

katka755
16. dec 2008

ked som bola tehotna tak sme plnu chladnicku mlieka mali a marek nam uz kravu na balkon chcel kupit 😀 😀 😀

katka755
16. dec 2008

mne mala az teraz zaspala a ja linecke chcela robit no nic aspon cesto si spravim a mozno rano vstane skor a popeciem to.....

ivi ty uz nepec ta cosi chutky mi robis na vsetko a nech susid neje tolko nech aj mne na ochutnavku necha daco 😠 😠 😀

katka755
16. dec 2008

jani aj baska bola od 1,5mes. na UM a tiez mala taky problem z tou zapchou to je mliekom vies keby aspon do 3mes.bol kojeny tak by si lepsie zvykal na Um ale to prejde casom niekedy pomoze zmenit znacku mlieka
mne baska zo sunaru vracala a bebu pila v pohode,u nas mas este lepsie nutrilon ale to aj pecka cena je a tiez francuzke mlieko a humana hami no vela ale niekedy to najdrahsie nemusi babu sadnut.....ja teraz sunar davam a pije mi 240ml 5x denne to mlieko.kasu jej vecer davam len 150ml.no a obedik a nejake ovocie a tak

katka755
16. dec 2008

tak ja idem na to cesto,aby som zalahla k detom......

angienka
17. dec 2008

jaaaj babule citala som vas uz 7.30 ale ta moja potvorka ma dnes taak zamestnava a konecne som ho uspala ta som sa potesila letim si hore umyt hlavu a po 3min som ho uz pocula 😠 hruuuza 😠

angienka
17. dec 2008

nutrilon neni drahy v cr nastejno to vyjde abo kus lacnejsi jak sunar este 😕 ale u vas ceny su ine teda u nas 😀 😉 na sr myslim 😀
ja musim zas na bebu prejst bo sunar plus vobec nechcel a sunar mame teraz a ten kedy tedy vezme ale max 100ml viac nie 😠 tak uvidim ale kupim az v cr,uz tych 5dni to vydrzime i ked kase nam zas dochadzaju 😠 a rano o 7mej som ho skusala na kojenie a ta kdeee 😝 🙄

angienka
17. dec 2008

jaaaj uz nech je 15hod 😀 sa tesim uz na pecenie nejak,jani i mna to bere ked sa mi daco podari,ale take veci co uz dlho robim ta ne ale take nove co dakomu chutia bo hned ma chvalia a ja sa citim hned taka poctena ze i mne sa dakedy daco podari a ze viem 😀 asi budem tie suhajdy ta do tych od ivky tu majzenu netreba len ten 100%tuk myslis smetol??? 😕

malibuu7
17. dec 2008

eni hej smetol 😉

majka225
17. dec 2008

ahojte zienky...juj ale ste toho zas napis... 😀 leuska mi uz 2 klratr denes spinka tak ma troska klud...no ale tu mame hnusne pocasie 😠 jaj baby ale som nervozna jak pes muzicek vravel ze dnes pojdeme na nakupy ze skonci skor a este ho furt niet 😠 uz sa vidim na tych nakupoch dnes 😠

malibuu7
17. dec 2008

ahojky. teda tu dnes takmer nikoho??? co to? zeby ste vsetky piekli a nakupovali?
Maji tak boli ste nakoniec nakupovat?

majka225
17. dec 2008

ivi: no ze vraj uz zajtra na isto pojdeme 😉 hmm ale najlepsie je to ze este neviem co budeme nakupovat pre rodinku 😒 😠

malibuu7
17. dec 2008

no maji teda vobec ti nezavidim toto... ten chaos v centrach tyy joooo... my potrebujeme kupit pre krsnata nase auticka na dialkove... sme sa tak rozhodli, ale este ich nemame... inak pre kazdeho daco mame no... tak som rada

jankando
autor
17. dec 2008

Caute baby, ja sa hlasim tak neskoro, pretoze sme s mamcou varili, teda mi ukazovala ako sa robi take nieco ako kapustinca..lebo John to miluje a popytal ju, ze nech navari, tak sme dnes varili jak dive.... 😀
no a potom sme sa napapali jak dive a srumli sme moje kolacky liecke.. 😀 tak na vianoce nic neostalo.. 😀
ale budem asi v sobotu oiect druhu varku.. 😉 uz sa tesim..
tak ma tesilo, jak mamca ich jedla, prve, ze nie su sladke (bo ona jak presladkana vila je..ona vseetko poriadne sladke musi mat.. 😠 ) no a potom , ze hmm...ale dobre su a tak si dala viac nez par..a ja neodolala tiez.. 😝 😀
ta tak.. 😉

jankando
autor
17. dec 2008

Kati, ja viem, ze to mlieckom bola ta zapcha..ale nechcela som menit, pretoze by mal od druheho mliecka zase raz zapchu a ja som mala dost uz toho jeho pucenia a plackania. 😢
a on si zvykol...uz kaka kazdy den.. 😉 som strasne rada..no ale dnes vymyslal, zlostidlo jedno.. 😠
nechcel pit, sa odkopoval normalne....a tak som ho nechala vyhladnu kus a potom si zgustol celych 150 ml.. 😉

jankando
autor
17. dec 2008

NO a zajtra ideme na to ockovanie 3 mesacne..trosku neskor, ale aspon tak.. 😠
sa normalne bojim, ze bude zase teplotovat...jooj, ....zlaticko moje......ani neviem ci mu nebudu pichat nahodou 3 injekcie teraz...
v 2 mes. mu pichali 2 injekcie.. 😢
som taktiez zvedava, kolko uz vazi a meria....ci nieco pribral a ci vyrastol 🙂

jankando
autor
17. dec 2008

NO a este som sa chcela vas opytat, ze ake cisla pampersiek uz pouzivate..

jankando
autor
17. dec 2008

hm..no vy uz asi holky hajate, co?

Kati, inak potom napiste obe ako ste prezili radne .. 😉 co ste podnikli.. 🙂 no i foto by ste mohli hodit..
ze svidicke stretko.. 😉

malibuu7
17. dec 2008

ahoj jani...
tak ty si dobra pekarka ked mamke tak chutnalo... pocuj preco myslis ze 3 injekcie mu budu davat?
my pouzivame stale 3 huggies... ale 3 pampersky su uz male jozkovi... ale nie som s nimi spokojna tak uz ich nechcem...
idem dokoncovat tahak na piatok, nech mam zajtra klud a mozem ist este co to pokupit...

kati hej hej hod potom foto z ostretka nech vieme a vidime 🙂

katka755
17. dec 2008

nooo ahojte pripajam sa do klubu nocnych strasidiel.....

noooo neviem vlocka je tak tajna tu ale skusim jej povedat o foto.
ivi a jake huggies davas?ja tie klasicke a som s nimi spokojna stale ich davam sem tam mala pampers slip.. ale huggies som si oblubila nejak aj baske som davala......

mala sa mi dnes kocka bavila a salit jak sa chcela po jozkovi opakuje cvicia uz od teraz do lordu.....ale uz idem zajtra do skolky vstavame baska vystupuje sa tesim to 1-krat.....
tak sa majte a pekne sladko sa prevracajte na druhy bok.............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre