Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
8. jan 2009

hej ta vy babske teamy tam robite co,ja by som brala este dievcatko ku timmcovi ale ked vidim toto zlostidlo hyperaktivne ta ma prechadza chut mat deti a radsej ostanem pri steniatku 😉

angienka
8. jan 2009

ta ty sa mas,ta timmco ani nme tak chory raz ja som ho nakazila ta sme boli u mudr radsej ale to len kapky do nosika nam dala a bol klud ze to slabe nachladenicko mal a teraz ta ja neviem co to ked ani chory neni ☹ som citala ze viacerym mamcam toto deti robili ze sa pretacali no ale nikomu az nie tak jak mne 😒 no ale nejde mi do hlavy ze zevraj svokre spi krasne 🙄

angienka
8. jan 2009

ted pre zmenu katka zmizla co??? 😠

katka755
8. jan 2009

eni nechapes chce vlastnu izbu nechce s vami spat sak je uz velky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavka23
8. jan 2009

noooo...babske teamy..moje a katkine kocky proti vasim synatorom....ale keby si mala teraz este jednu slecnu tak vychovas dve naraz a ani si neuvedomis jak to zbehlo....nedas sa nahovorit? 😀

katka755
8. jan 2009

tu som len som citala lebo som zo svagrinou volala ta som vas zanedbala

angienka
8. jan 2009

hej kati no to by tu neslo jedine ze by sa nastahoval do kuchyne 😀 😀 😀
ty potvoro jedna sak sa neboj ty to zvladnes aj sama,ja nene radsej nie muzik sa smial ked mu vravim ze tetka dosla a on hned no timmycek tak nebudes mat este sestricku 😉 😠 no keby som bola ta co uz ale 2su maximum a to sa este uvidi,a ked ta by som chcela tak po 3rokoch to uz je o inom bo by mi uz timmy dal pozor na to druhe a pomohol co-to 😉

angienka
8. jan 2009

no ta to by vase kocky boli chuderky pri nasich chlopoch 😀 😀 😀

jasan kati,odpustame 😉

slavka23
8. jan 2009

No ja som tiez tak zo zaciatku rozmyslala ze si dame nejaky odstup nech sa s tym druhym potom tinka hra a sem tam da pozor ale neviem....lebo ked vidim jak ziarli ne bratranca svojho ked sa s nim hram...tak az mam strach ze aj na surodenca bude

katka755
8. jan 2009

nooooooooo eni nepomoze ti velmi skor ta bude rozculovat........
kym mala lezala tak jej dala pokoj a teraz co uz lozi ta ju len stve,mala hoci kedy vrieska koli baske tak strasne co kricim aj ja

slavka23
8. jan 2009

aj my len pri dvoch chceme ostat....ale kebyze sme sa na stare kolena nudili tak si mozno este jedno zaobstarame 😀

katka755
8. jan 2009

heeeeeeej teto ty ne po bratrancovi?

slavka23
8. jan 2009

po mojom bratrancovi? 🙂 Ved rodina sme nee??? 😝

katka755
8. jan 2009

baby hotel bodra na domasi zhorel.....

katka755
8. jan 2009

sak to on tiez na stare kolena sa chce bavit

slavka23
8. jan 2009

Vieme...aj my mame televizor tet 😀 😝

slavka23
8. jan 2009

Ved sa len dohodnime ze kto si zaobstara....a ked sa budeme chciet pobavit tak sa budeme striedat... 😀

katka755
8. jan 2009

aha mudra si........ a ja viem ze mas telku ale ena v cechach je

angienka
8. jan 2009

uz tu mam lasocku a spievka mi 😵

angienka
8. jan 2009

hej ja mam zapnute ted ceske noviny ale ta ani nevnimam bo cukrus je ted tak sladky ta si ho uzivam kym nekrici 😉

katka755
8. jan 2009

tak si uzivaj a prajem ti nicim nerusenu noc..

malibuu7
8. jan 2009

čaute tak ste toho zapisali riadne, ale stihla som precitat...
my sme boli v pardubkach... na vylet maly, aj v obore na zver sa pozriet, normalne diviak bol vedla mna asi tak na pol metra, a taaaaaky veliky... jej mam zazitok normalne...
baby aj my chcem sestricku pre jozka... mozno buduci rok... 😀

jankando
autor
8. jan 2009

caute..vy pisuldy.....toolko se popisali, ze som teraz az docitala..
i my sa hlasime o dievcatko....John stale sranduje. ze mamka nosi v brusku sestricku.. 😉 no snad nie este.. 😠

jankando
autor
8. jan 2009

eni, jozko ma na rucke naramok.....som sa zle vyjadrila..mne sa paci, len tu maju take tie plne naramky, nie retiazkove a mne sa lubia retiazkove..i nausnica v uchu,..to dame az ked bude chodit..som si 100% ista, ze by sa mu to pacilo....cernoskovi jednemu.. 😵 😵 😵

jankando
autor
8. jan 2009

Kati, ti nezvidim stahovanie...som si tym presla ale nakoniec dobry pocit z toho vsetkeho..ked uz si vo svojom...

jankando
autor
8. jan 2009

Slavi, no ak to bude dievcatko, tak to moze byt nasa potencionalna nevesta, nie? 😎

jankando
autor
8. jan 2009

Si citala Slavi,ze vraj Tomas Hircko ma babo?vies o tom nieco?
a co onka?sa mizda, ze bola tehu, nie?uz ma babo?

malibuu7
8. jan 2009

jani ten naramok dostal od mojej segry, ale kupovali sme ho tu v koline... vpredu ma napisane Jožinko a vzadu datum narodenia... a este sa da predlzit o trosicku,..
nausnicku jozkovi nedame... i ked segra ma prehovarala aby sme dali... ale dodko nechce a ani ja asi velmi nie

jankando
autor
8. jan 2009

potvory, teraz tu niet ani jednej, co?

malibuu7
8. jan 2009

ja tuuuuuuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre