Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
12. jan 2009

no nic ta kazda pomonologuje a je to aspon ta co pride po mne bude mat co citat a narobi citanie aj potom pre nas,ja stale cakam a nic,cipis je uz hore a taky rozdivety ze som ho musela vybrat z postielky 😠 a ted tu divie 😝

katka755
12. jan 2009

ahoj ja som akurat uspala malu baska uz spi......idem nieco zbalit do tasiek ked uz zajtra idem do bytu tak nech nieco vezmem...
eni aj mne sa mala v noci vselijak otaca,ale ja ju nechavam,akurat uz ked je divne stocena tak ju opravim.....

jankando
autor
12. jan 2009

Caute baby
no ja netopier, hej?
Hej, Kati, chytilo ma to pecenie..esteze som poslala bratovi, bo by som cely kolac spasala sama... 😠
A vy baby neucite chlapcov spat tak samych?ci uspavate na rukach?
to nas daddy uspava na rukach a dokaze ho tak drzat i hodiny...ja nie..ja ho polozim a musi hajat..teda musi...zvacsa zaspi sam..malokedy ho musim uspat na rukach a ked uz, tak ho rychlo polozim zase spat sameho, aby sa ucil...no zase raz nieco pisem a dnes aby sa to zase neobratilo...
inak na Petka zabera i kolisanie, ale ja to nepouzivam, to len moja mamca praktikovala...
cez den sa pohrame, premstime, necham ho pokukat telk, dam mu hrazdicku a jak ho vsetko prestane bavit prebalit, napapat a lahne so zirafkou na telku a po chvili spi....no nespi nejak vela odkedy ho ucim bez zaviazania ruciek, ale predsa..a v noci tiez tak..zobudi sa na papanie, prebali sa napapa a ak nezaspi pri tom, zaspi na rukach, ale ziadne kolisanie, len tak , ani chodenie s nim po izbe.len tak na rukcah a hned ho polozim do jeho periniek a je to...a niekedy samozrejme nechce..tak sa hrame tak , ze ja zatvorim oci a on ma pozoruje a hrkuta si az sa tak unavi,z e i tak nejak zaspi..pohladkame, pobozkame, a paja...
ja som zacala praktikovat hned ho ucit kedy je den a ma sa hrat a kedy je noc a ma spat....no ale tato mi do toho drbe, lebo on sa nim bavi aj o 3.00 rano sem tam.... 😠 😠
no ako ho mozeme odmietnut, nie?hlavne, ak my sme hore.. 🙂

jankando
autor
12. jan 2009

no ale vasi chlapci su uz vacsi a ine ich zaujima, co?

Ivi, toa ko zliezol sam Jozko z postele ku radiatoru?ci mate pri posteli? 😉

jankando
autor
12. jan 2009

Ja uz som tiez zvedava, kolko mame kil..posledne sme mali 7kil, ale som niekde citala, ze v takomto csae uz tak deti rychlo nemenia vahu a vysku...som tiez uz zvedava na cm , kolko ma, lebo posledne nas nemerali.. 😠
vo stvrtok ideme na posledne teraz ockovanie..konecne a potom az v roku, ci rok a pol...konecne..a vraj to bude teraz najhorsie..teraz mu budu pichat 3 injekcie.. 😢

jankando
autor
12. jan 2009

Inac Ivi , potrebujem Tvoju radu..ked uz ovladnes tie talcidla Fnieco..vsak?
neviem co robit, mojmu pc uz totalne sibe...sa neda nic robit s myskou..som mala pootvrane milion okien a nevedala som ako pozatvrat.nic neslo..potom som nejak stlacila alt+F4 a pozatvraali sa, ale neviem ako mozem otvori nieco..mozno tiez nejakou skratkou?nevies?
nechapem co je s mysou..ona ide, pohybuje sa mi dole v liste mam, ale nic mi nechce otvorit, teda neda sa kliknut na nic.. 😢

jankando
autor
12. jan 2009

tak som pomonologovala tiez.. 😀

malibuu7
12. jan 2009

no nejak sa tu fakt miname... ale to nic, kazda si pomonologuje a bude to...
jani hej mame postel pri radiatore, mame tak velku spalnu ze postel zabera viac nez tristvrte izby 😒 no a jemu sa radiator strasne luuuuuuubi...
janus bud rada, ze ti takto lahko zaspinka Petulko... mne jozko teda stale na posteli pri cici vacsinou... no ale ked mu nie je dobre tak i na rukach sa ponosi, ale to je zriedka kedy, nastastie...
tiez som za to, ze v noci sa spinka a cez den hra... ved preto sa divim ked sa v noci zobudi a chce sa hrat, tak to ho hned uspavam aby si nezvykal... a ze ti tak nevystraja este, no pockaj pockaj i ty budes za chvilocku sa zlostit aby pekne lezkal... toto moje sidlo nie a nie chvilu polezat...
najnovsie mi vydrzi chvilu v klude, ked sedi na nocniku, ale i z neho uz dokaze zliezt... ale tak z 6 sedeni na nocnicku sa 4 razy aj vycura... 😀 😎 ta super no
inak mame 9,18 kg... ta fajne no...
no a k tym skratkam, ano Alt+F4 zatvori aktivne okno. Ked chces otvorit nejaky program z plochy, tak len kurzorovymi sipkami sa na neho dostanes a odEntrujes. co presne chces otvarat?

malibuu7
12. jan 2009

janus a este jedna celkom dobra rada ked ti mys nefunguje.... aj pre ostatne baby:
Alt+Tabelator ked podrzite tak si prepinate potom sipkou medzi jednotlivymi programami a oknami ktore mate otvorene

jankando
autor
12. jan 2009

Ivi..dakujem za rady..skusim nieco..ale asi to bude tymi virusmi v pc, ze uz tqak blbne.. 😢

jankando
autor
12. jan 2009

Ohladom toho nocneho spania...
tak ja som citala, ze ako ucit dite aby vedeleo, ze v noci sa nehraje..tak treba tlmene svetlo, potichu rozpravat a ziadne hranie..ale tato sa mi serie do kapusty a hra sa s nim i v noci...ale to len ked je hore, ked uz spi, tak to nie...to sa nehraju..to iba mliecko, prebalit a zase hajat..sem tam sa musi vyrozprqvat a rucky do ust ide .. 😝

malibuu7
13. jan 2009

baby ta dnes ja ponocujem... ako ucim sa na piatok no... 🙄
jani nemas za co...
i ja som to niekde citala, ze ziadne vystrajanie pred spanim minimalne pol hodky, proste dieta pripravovat na klud aby nebolo pocas spanku nepokojne... a inak televizia velmi vplyva na spanok dietata... lebo ako sa tam miha ten obraz a zvuky, tak je to velmi rusive a aj preto sa deticky vnoci budia... to som tusim v knihe Kazde dieta sa vie naucit spat! citala

angienka
13. jan 2009

ta ste celkom popisali no ja nestiham nejak citat asi pojdeme do prahy o chvilu len mi vyschnu vlasy kedze moj muz osprchoval fen tak nemam cim vysusit len vyzehlit keby a to sa mi nece 😝
Kati hej staca sa kadejak ale on sa mi pretaca vo vacsine na brusko a pak sa budi ze sa nevie pretocit teda realne ked je hore ta vie sa otocit ale tak v spani ne ale niekedy ako aj dnes mi tak sladucko na boku zaspal ze som ani nespala a kukala na nho milacicek moj 😵

angienka
13. jan 2009

hmmm,tak mam cas tak idem docitat obaja chlapi mi zaspali 😒

malibuu7
13. jan 2009

eni akurat ide na 1 Sama doma a preberaju temu nespavost deti

angienka
13. jan 2009

hej ta telka moze byt ten rusivy faktor u nas ale to by som mu musela zalepit oci abo byt tu potichu cely den bo u nas tv furt ide a aj ked je v choditku ta sa zakuka a hlavne ked reklamy idu to je jeho 😀
Hmmm ta aj my sa hrame pred spanim sak sa ja kupe a tam sa santi,to musi byt aspon vybija zvysky energie i ked tej ma furt na rozdavanie tato nechapal ted jak je doma bo ma dovcu ze co to je ze toto ani pri jednom decku nezazil ze sa zobudi a do 23tej blbne jak divoch my ze co to tam tlcie a on na styroch rozkolisaval postielku a raz buch do komody a raz do steny a on sa rechtal jak divy a furt ze sak sa chod pozret a mu vravim sak ja to poznam bo i v noci mi to semtam robi a cez den nevravim 😖 a hej myslim ze sa vie kazde dieta naucit spat ale to treba zacat od mala a ja som nemala to srdce ho nechat tak revat 2-3tyzdne ab ysam zaspal ja za take metody teda niesom radsej si ho uspim na ruke hoc ani to som nepraktikovala az pred mesiacom abo kedy tu boli niekedy v novembri ta ma mamca tak naucila bo ked som videla ze jej spi kazdu hod a pol ked ho uhojda ta som cela i jak ale mne tak po 2,5hod spi ked ho uhojdam na rukach 😉 a som spokojna lebo inac mi cez den nespal vobec jedine vonku alebo v sedacke v aute ☹

angienka
13. jan 2009

hej ivi dakujem zapla som si hned 😀 😉

angienka
13. jan 2009

hmmm tak uz som sa toho moc nedozvedela ☹

angienka
13. jan 2009

len asi tiez ze timmy zacne lepsie spat az po 3rokoch ☹ ☹ ☹

malibuu7
13. jan 2009

eni aj mne pride ta metoda drasticka, ale nejak ju upravit a skusit to by mozno stalo za to... nikdy nie je neskoro podla mna... ja by tiez brala keby mi drobec zaspaval sam od seba v postielke... to by bolo uzasne

hm oni o tom rozpravali len zo zaciatku no

majka225
13. jan 2009

ahojte tak ja sa zas hlasim pekne poslusne teraz tu budem castejsie 😀

malibuu7
13. jan 2009

ahoj maji...
ste v cz?

majka225
13. jan 2009

ahoj..nie sme na slovac ale u mojich rodicov teraz sme zase robili stahovanie narodou mna a leusky 😀 😀 my dva jak kocovne cigani hore dole sa stahujeme 😀 😀 😀 ale uz mi to lezie dost na nervy ale co uz musim niejako to vydrzat mozno ze tatko po velkej noci uz bude pracovat tu doma na stalo no uvidime 😕

angienka
13. jan 2009

ahoooj maji

no my sme prave dosli z prahy a z kralup boli sme sa tam najest v mojej starej praci i som tam v tescu ex kolegynku stretla ta som sa potesila,jaaaj skoda ze tam nebyvame uz 😢
no ale co mi timmy spravil jaaaj baby ten sa posral ale jaaak a my v kolone v prahe v zacpe a ted co ta sme sli do alzy ta ze vydrzi na partkovisko no ale toto som v zivote nevidela tolko ani dospelak za tyzden nenasere 😀 bol cely obsrany okrem hlavy,ted sa mi smeje ale v tedy sa mi celo plakat ked minus 20st a ja s holym chrbtom musela von z auta vyjst bo pri prebalovani sme sa tam nevosli a kor ked bol cely od kaki no pohroma no ani mysliet na to sa mi nece aj cele pancuchy aj body aj rifle osrate ta len do kombinezy a tak sme sli do kralup 😠 ☹ ted sme doma on vykupany napapany a nece sa mu spat doted sme ho na rukach nosili obaja a ted sa tato nasral ze jem u sa nece spat a flakol ho do postielky v obyvke 😝 ta som zvedava do kedy sa budeme trapit 😖

angienka
13. jan 2009

babule inac v tescu v kralupach tam furt super zlavy davali nevem ci v kazdom tescu ale asi ne take robia,ale na detske veci vam poviem aj santovske oblecky mali komplet za 200kc a mali az do 3rokov aom cela na dalsi rok mu uz kupit a pak ze nevem jak podrastie no ale nakupili sme mu tam oblecenicka uuuzasne 😵 😵 😵 a to sme sa ponahlali kedze bol len v kombineze a mikina a naspod nic ta sme neomrkli a na ted ma kooopec oblecenia no ale ked clovek vidi tak naadherne veci a este v zlave ta neodola 😖 a pre dievcatka pre pana jake brutalne ze som zatuzila po nelynke hned 😀 😀 😀

angienka
13. jan 2009

ta a com ste na slovaci maji furt???Ste mohli ted na kus do cr,si necela?

angienka
13. jan 2009

ivi hej som zastihla jak sa rozpravali z tym chlopom tam ze ich male tak nespalo a ze ted bude mat 3roky ta ze od ted zacne ze im tak vraveli ze zacne po 3mes pak po 6 a ked ne ta po 9mes abo az po 3rokoch ta ze oni ten pripad ze po 3rokoch bo ze uz len 2x sa budi no tak parada este 2roky a 4mesiace a jeden tyzden a pak sa vyspim,tiez pozitivna sprava 😀 😀 😀

angienka
13. jan 2009

ta to co to???Ta kde ste???
Ani janka tu dnes nebola 😕

majka225
13. jan 2009

eni ta ja musim vodicak dokoncit este mi treba posledne 4 jazdy a konec a pötom sa mozem odhodlat na skusky mozno 29.1 alebo az zaciatkom februara..juj ale sa bojim uz aby som to mala za sebou 😨 ☹
juj to je dobre ze som u rodicov ze maju tu net a mozem volat stale s tatkom 😉

angienka
13. jan 2009

hej aj ja som tatovi spomla ze mozno si v lete urobim vodicak ta on ted mi to fuuurt pripomina a ja uz sa snazim vykrucat ale ta on nene ze uz som mu slubila a ze musim ale ta ja cem si dat rychlovodicak za 2tyzdne ale tiez na slovaci bo tam v zapadaku to snad zvladnem tu by to horsie bolo 😠 no neviem i tak myslim ze na prd mi to bude bo sa budem bat jazdit 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre