Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
17. jan 2009

no kati len pokracuj pekne, ja citam

viete jaku mnamku vari manzel??? mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cervene vinko prevarene s ovocim a troskou rumu a karamelom... .mmmmmmm mnamka... len neviem kto sa ucit bude na pondelok... 🙄

jankando
autor
17. jan 2009

Kati....ta to Slavka taka...sak i mne sa slubila jak som doma bola, ze sa stretneme a prd z tho bol nakoniec.. 😠 😠 😠

Kati, ma neucil ten co si ho spominala, tusim , ze on ucil asi na odevnom ucilisti..nie som si ista.. 🙂

i ja by som chcela vediet, co s tym Oli urobil..
inak vies, Slavi a Eni, ze na web stranke nasej skoly sme ako absolventi a da sa tam nechat kontakt.......kucer vymyslel...ze mail a tiez ak ste sa vydali, tak nove priezvisko.idem obzriet, ci niekto z nasej triedy take nieco urobil.. 😉

jankando
autor
17. jan 2009

Heh, akurat som sfukla nasu web page...
poslala som im tam svoj kontakt..tak vyzyvam i Enu, i Slavku, nech urobia tak.. 😉
a pokukala som foto..no maju zaujimavosti v skole..i mikulasa robili..a my nikdy take nieco neriesili, nie? 🙄

katka755
17. jan 2009

hej ivi pytaj sa..... 😀 😀 😀

jani ja viem uz som raz kukala jake mena vo vasej triede boli.....

jankando
autor
17. jan 2009

Hm...Ivi....tak to bude dnes romantika, co??? 😉 😝

malibuu7
18. jan 2009

jani 😉 😝 😉

kusok romantiky bolo... noooo 😀

ale nastala kruta realita, študujem... 🙄

mukky
18. jan 2009

ahojte,joj rada by som zabludila do tyh koncin....mam tam rodinu 🙂

jankando
autor
18. jan 2009

Ivi....... 😀 😀
no tak chutilo to vinko..a zabralo, hej? 😉
ja by sa asi vykakala na tu krutu realitu po tom vinku...
dobre , ze pripominas, ja stale planujem kupit flasu domov a dat si sem tam s Johnom ked bude mat volno, ale nejak na to stale zabudam.. 😠

Ahoj Muky,
vitame, no ..mozno pozname i tvoju rodinu...

elbel
18. jan 2009

ahojte
babule po dlhej
janka ako sa dari,ako syncek,ako ide kojenie,dlho som vas necitala
🙂

jankando
autor
18. jan 2009

Ahoj Elbel, dari sa nam fajn
akurat sme boli zateplotovany a nekakal Petko, tak sme dnes masirovali, no uvidime co to bude pocas noci....ci sa uz konecne vykaka.......
co vy?ako?

mukky
18. jan 2009

a coze nespis jankado...

jankando
autor
18. jan 2009

ja tak kazdy den ponocujem.... 😉 a ty?

mukky
18. jan 2009

ja tiez 😀 a to zajtra mam rusny den,oslavujem narodky a robim obed pre viac ludi 😝 vstanem o piatej k malemu na kojenie a pospim do 9tej potom aspon 😝

jankando
autor
18. jan 2009

Jaaaaaj, tak to potom Vsetko najlepsie prajeme.......

a ty mas rodinu vo svidniku?

mukky
18. jan 2009

dik..no nie presne tam,v okoli..vo vysnom Orliku a dedko milovany pochadzal z niznej Polianky...a preco ty nespavas

jankando
autor
18. jan 2009

Ani neviem preco..tak to mam prehodene, tak pohodujeme s priatelom stale do rana a potom poobede dospavame.. 😠
teda sem tam sa to vydari...
a ty preco tak?

mukky
18. jan 2009

ja som vzdy bola nocny vtak 😀 aj ja mam to prehodene..a maly krasavec okaty 😀 Ti ako vstava a spi..nech Vas vzspat podla Vasich predstav.. 😀

jankando
autor
18. jan 2009

No on sem tam ponocuje s nami, takze potom dospava s nami... 😀
ale zvacsa sme v obyvaku na telke , a maly sa budi na papanie a sem tam ani nechce hned hajat spat, tak sa este trochu pobavkame..len tak ho dounavit...a potom az nas premohne oboch spanok, tak musim dokopat priatela do spalne, pretoze on by najradsej spal tuna, na pohovke..
a sem tam priatel spi, ja ponocujem a potom ja rano dospavam a on je s malym..je to rozne..kazdy den inak.. 😉

jankando
autor
18. jan 2009

a tebe ako spi babatko?

jankando
autor
18. jan 2009

ale ja uz idem off..
idem kuknut jenu relaciu...tak pa vsetkym.. 😉

mukky
18. jan 2009

do tej 22hod zaspi,niekedy o 20.45..potom do 5tej az 5.30..napapa sa a yaspi do tej 8mej max pol 9tej...a ked je ocko doma,s nim vstane a mamka dospi take 2hodky 😀 a cez den spinkava ak je so mnou na posteli take 2 hodky a aj este asi2krat po pol hodky do vecera...no 3mesiacoch cez den nespaval skoro vobec

malibuu7
18. jan 2009

ahojte zenusky...

no kukam ze ste este ponocovali. tedaaaaa

ahoj mukky, tak v lete si mozete urobit vyletik do svidnickeho okresu 😀

tak ja som sa ucila do 2. lebo drobco mi viac nedovolil... bol strasne nekludny, nechapem preco mi teraz tak zle spinka... stale sa strhava a placka, kym sa mu neozvem neutichne... ale keby to len stacilo sa ozvat, ale on cici hlada. no a od 7 je hore, tak som unavena jak kon. i ked sme teraz asi hodku podriemkali. boze nech mam po skuskovom a poriadne sa vyspim uz... 🙄

malibuu7
18. jan 2009

babule my mali vcera sranda vecer, robili sme otlacky ruciciek a noziciek na vykres... sranda z jozka... ale vsetci sme boli totalne farebni 😀

angienka
18. jan 2009

cao babuchen,vy ste sa zblaznili,ta ani nejdem citat ta kde to 3strany a este po flame no poviem vam som rada ze si tak vyrazime ted na dlho zas nie ale je to krasaaa az mam chut zit teda bolo super 😵 😵 😵 😵
Len vy ste nejake ukecane no kati oli tiez jak 60tnik dedo stary to len nejake nadrzane zaby slintali po nom bo ked tam nik iny nebol ta co uz a on taky pedofil ze s kazdou takmer co trosku lepsie vyzerala by si dal povedat 😝

angienka
18. jan 2009

no ivi ta to co to za svalovec???Pre pana a nic sa mu nestalo?Sak to take tazke jeeezisi 😕

malibuu7
18. jan 2009

ahoj eni, verim ze si sa odreagovala...
to ja len pojdem na chvilu za spoluziakmi do skoly a hned sa citim lepsie, lebo ked som stale doma s drobcom zavreta, tak to fakt je priserne na psychiku...
hej ma velku silu, no nastastie sa mu nic nestalo... ale ma pekne mono pod okom, co buchol do stolika... a dnes spadol z gauca, joj to bolo revu, ani som ho nemohla ukludnit...
no a mam taky pocit ze dalsi zub pojde, bo slinta nenormalne, obcas aj 30cm slina visi medzi nami 😀 a je mrzuty brutalne a asi aj preto tak zle spinka... 😖

malibuu7
18. jan 2009

žienky hlasim 6. zubok vonku... 😀 ale jaky je mrzuty, ta to konec...

angienka
18. jan 2009

no ivi ta jozi je fakt brutal hyperrychle dieta len skoda ze mu tak rychlo rastu zuby bo vraj sa zacnu hned kazit ked moc skoro vyjdu 😕 neviem co na tom pravdy ale tak som pocula no 😉
my mame stale 2zubaky vlastne ani foto som nehodila asi so zubkami ted ani neviem na jednej tak celkom vidno 😀
Inaac sa tak divili ked bol u svokry ze jak si sam sedi pekne a aj ze sa posadi sam ale prave zvolil ted tazsi sposob sadania a stane sa tiez ze mu to nevyjde a pleskne sebou o zem ☹ no pohoda este bo to ne taky pad,ta si neviem predstavit teda tu tiskarnu sak tak maleho clovicka to i zabit mohlo jaaaj,hruza ja mam to same doma len nejak ho este ustrazim tiez nam skoro zvalil pc na zem a dnes xboxa sa pokusal 😠 no neda chvilku pokoja tak akcny ze mam dost ked som s nim hodinu sama 😀

angienka
18. jan 2009

ivi ta jozimu prve zubky vysli ze si ani nevedala ze pojdu a ted sa trapite tak ze je mrzut,to snad nas uz nebudu dalsie moc trapit sme sa teda vytrapili dost a nacakali a jak bol uslintany a protivny ☹

angienka
18. jan 2009

inac zdravim mukky,mozno novu clenku alebo neviem no ci len tak zabludila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre