Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
17. feb 2009

Ahojte baby

Ivi...to nevadi...zty to zvladnes nabuduce.. 🙂
Och, zase na mna nieco lezie...dnes tu mame skaredo vonku a je mi zima od kedy som vstala.. 😠

John mi urobil vyprazany syr.... 😉 😉

adrianamickova
17. feb 2009

malibu ahojky ....aj ja skusim tu pochutku....a ako vies ze skuska nedopadla dobre.....?ako sa ma jozinko?

adrianamickova
17. feb 2009

jankando sevasky....ta co to s tebou....vies ako sa hovori vypotit na cudzom tele 😉
aj u bolo uz krajsie,aj napriek tomu volam dievcata vonku a nechcu ist predstavte si to,hraju sa s hrackami kockami uz niet kde stupit ku tomu este deky,platene plienky robia si domceky pod stolom
uz sme aj vyspali dnes ich to zmohlo skor lebo ked isiel tato rano do prace dal im pusu a uz sa prebrali o6.30
co inokedy spime do 8hod,idu aj rozpravky . 🙂

adrianamickova
17. feb 2009

a ze vyprazany syr, mnam to bolo jedlo neho mladi 😉 ,po skole alebo na vylete syr syr syr,
ta ze pozdravujem Johna 😵

adrianamickova
17. feb 2009

a kociarik uz mate uz bola skusobna jazda?mne poslal brat kociar z anglicka ten surodenecky...este sa radi vozia
a nachodia sa este v zivote dost tak som rada aj praktickejsie,rychlejsie ako keby jednu za ruku a potom place ze ju bolia nozicky 😢

adrianamickova
17. feb 2009

malibu a z coho si robila skusku?a stale neviem co studujes?a ktory rocnik?

malibuu7
17. feb 2009

no viem ze nedopadla, lebo som to nevedla, tak som tam takmer nic nevypocitala... 😠 bola to skuska z Matematickych metod v ekonomii... inak uz som minule pisala ze studujem Informacny management v Pardubiciach... 4rocnik...
mmmmmm pochutka je fakt dobrucka...

jozko sa ma fajne, len tatko ho dnes strazil doma a zlomil si pritom malicek na nohe 😖 takzhe tak

adri no kukala som na fotke ze ich vozis v takom kociariku, sranda no... zaujimavo to vyzera 😉

adrianamickova
17. feb 2009

malibu ja som vycitala len ze kedy chodis do skoly..... ☹ ty si uz riadny mazak ze 4 tacka 😀
jojoj a jozinka mojko lutujem,bolelo co plakal velmi?a co mu nieco spadlo na nozku?pofukaj mu aj za mna,
akurat mam kamosku na skype....ze co varime...ta to je osudove pre zeny 😒 😖

adrianamickova
17. feb 2009

a zase nam snezi je to dajak posunute vianoce nic a teraz.....

malibuu7
17. feb 2009

to manzel ma zlomeny malicek, nie maly jozko... ale to velky Jozko 😀 😀 kopol do gauca...

jankando
autor
17. feb 2009

Baby, tak ste sa rozpisali

Adi.....skusobna jazda este nebola, pretoze sme najku busy teraz tu.....John bol rano v meste, 2x......... 😀 no a potom dosiel kocik, poskladali sme ho, pokochala som sa a bol tu na chvilu brat..takze az teraz sme volni..no volni.. 😠
idem pratat, bo brutal tu....uz mam upratanu spalnu, tak idem este kuchynu a obyvacku..no a chcem brdnut i do Petkovej izby, bo tam teraz mame jak sklad...sicko, kedze tam on nespi, ta skladujeme, skladujeme....svagrina Johnova tu bola, ta donesli pampersky a male pre Petka, len dvojkove, ta sa tam povaluju dve velke paky, vecicicky co su uz na neho male, a este zo stareho kociara tam autosedacka, taaska, i vanicka...paaani..ja sa asi dnes nedopratam...
ale aby som nemrhala casom, idem hned na to..
Dnes som dala Johnovi volno..nech je len pri Petkovi a ja popratam..
ze syr, ale kolko riadu pospinil... 😠
a toto vsetko caka okrem syru na mna.. 😀
Johnnovi som dnes nakazala, len okupat maleho a papu navarit a krmit ho...ja musim vsetko ostatne.teda dobrovolne som sa tak rozhodla...no a este i zehlenie..booooze, sak dnes nie je sobota....co to robim???? 😕 😨 😠

adrianamickova
17. feb 2009

dnes je dajaky rizikovy stupen,nevidim citat??? 😖 😀
malibu.....tak pozdravuj aj velkeho....ze viem co to je presne taky isty scenar....som zazila 😅 a ma sadru ja mala 😨

adrianamickova
17. feb 2009

keby sme mali zaplatene vsetku tu robotu co robime doma to by z nas boli riadne bohacky 😅
sviatok piatok sobota...pri detoch je stale co robit....ale vsetko s mierou.....aj zajtra je den 😵

jankando
autor
17. feb 2009

Adi..presne, vsetko s mierou
uz mam Petkovu izbu popratanu.ale i tak tam je kopec toho, len teraz ma vsetko svoje miesto...som si vyprazdila kresielko tam, ze ked budem mat dost, tak sa pojdem odrelaxovat 😀 kukat na tie jeho nezne vecicky malikate...zavesene.. 😀
John sa pustil do riadu tak mi pomohol..uz iba zehlit a upratat tie krabice z kocika.. 😠 a prat do bludu
Veru, keby mi platili za pratanie , tak by som dnes majland mala..
Akurat sme rozmyslali, zeby sme sa do domku prestahovali..tuna hned pri nas je na podnajom a je tam krasna terasa....tak len kvoli tomu..idem pozriet na net ako to vyzera tam.. 😉

jankando
autor
17. feb 2009

Ivi
pozdrav Jozka st. ze viem ake je to mat nieco s prstikmi na nohach..som tiez raz o koberec nahuzvany u kamosky zakopla ked sme sa s jej malym bratom nahanali...sranda to nie,,opuchlo mi ze som ani do topanky nohu nemohla dat a chodit tiez nie,,,fajne, bo do skoly som nemusela.. 😀

malibuu7
17. feb 2009

no ved i ja som asi pred dvomi tyzdnami zakopla do kocika a som myslela ze umrem od bolesti... este teraz mam cierny palcek 😖

jani neprehanaj s upratovanim prosim ta 😝 alebo ked si taka nazhavena tak aj k nam prid 😀

adrianamickova
17. feb 2009

zeny za hranicami...tak dobru noc vam prajem zo slovenska 😔

jankando
autor
17. feb 2009

Ivi
ze nazhavena..
vies co ma nazhavilo?
rano som vstala a neustlala a bol tu naokolo agent z agentury, cez ktoru prenajimame byt a cosi mame v sprchovaciej izbe s vetrackou, tak zasiel....a taaaaky bordel, ze som sa hanbila..teda len neustelena postel, ale hanba...bo to taky pekny chlapec.. 😝
no tak toto ma nazhavilo..ze do riti....
a teraz je vsetko vypratane, uz som si i pospala chvilu
i Petik,
i je uz vykupany a teraz papa....
som ho kamerovala na mobil len neviem ako to dat do pc
v mobile mam len tu malicku kartu... 😠 joj, som chcela hodit na net, nech kukne cela family.. 😖 😢

jankando
autor
17. feb 2009

ADI
i vam dobru noc.. 😉

katka755
18. feb 2009

dobre ranko vam prajem a hlasim ze je nam uz ovela lepsie,v noci uz spime tak je o super.som stastna jak blcha lebo uz som mala naozaj dost obe naraz a tak chore snad este neboli.....

tesim sa ze budem mat viac casu s vami tu klebetit 😀 😀

katka755
18. feb 2009

nestiham na vsetko reagovat tak sa len tak pripojim ok baby?

adrianamickova
18. feb 2009

cavesky....ulkadam deti na popoludnajsi spanok....cele dopoludnie sme mali vybavovacky v meste...

katka755
18. feb 2009

hmmm moje uz spia tak sa tesim ze mam chvilu cas na seba........

jankando
autor
18. feb 2009

Caute baby

no my sme dnes na prechadzke boli...fajne bolo, kocik odskusany, JOhnovi sa velmi pozdava..no a boli sme na maly nakupik , kupili vinko, pizzu, tak si ideme urobit pekny dnik-vecerik.... 😉 😝

Katu, ta co to s tvojimi babami stale..
uz som tu raz pisala, len neviem , ci si citala, ze vraj pitie aloe vera vraj posilnuje imunitu....a tvojim babam asi treba, len kojo zeny vraj nesmu.. 😉 prajem ryychle vyzdravenie a nech sa uz nevracia.. 😉

majka225
18. feb 2009

ahojte babenky...ako sa mate?
kati no tak to je dobre ze uz je dievcencom lepsie 😉 moj muzik ma dnes taka na pivko ale mne sa niejako nece 😒

jankando
autor
18. feb 2009

Maji
chod..my uz popijame vinko..pizza zjedena, tak opekam chlieb vo vajicku...a uz mi to vinko trochu pracuje..heee...ze teplo tu...to tak po prvykrat v zivote sme si sami s johnom kupili vinko..ta to take cudne.. 😀 😀

majka225
18. feb 2009

coo prevy krat...ta my dost casto kupime si vinko a pozerame telku 😉

jankando
autor
18. feb 2009

Hej, my teraz 1x.. 😀 ale ked napr. pride bracho , alebo durhy na navstvu, tak sem tam dame i vinko..posledne sme oslavovali za bracha, kroty je v irsku jeho 31...mal narodky..tak sme si dali i za neho. 😀

adrianamickova
18. feb 2009

vobec nespali az teraz.....boli nadsene skolkou....boli sme po prihlasku do skolky

adrianamickova
18. feb 2009

vy si zijete......vinecko ja to tiez nepoznam.....skoda ale uzivajte si pekny vecerik..... 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre