Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
23. feb 2009

Jozinko
obdivujem a obdivujem
fakt vazne.... 😵 😵
ivi..ze ty mas uz dvoch jozinkov doma.. 🙄

mukky
23. feb 2009

Cakam na Esmeraldu,alebo kuknem cesku postu pre teba,alebo aj aj 😀

jankando
autor
23. feb 2009

ver mi Jozko, ze vela ocinov by sa nevedelo takto k tomu postavit... 😉
takze obdiv isto iste mas u mna.. 🙂

jankando
autor
23. feb 2009

teraz chodi esmeralda? a kde?

mukky
23. feb 2009

mlibuu ten naramok je krasny a pristane mu,fesakovi 🙂 od kedy davas jozka na nocnik,uz vie,ze tam ma kakat ci piskat?Ja som chcela teraz kupit ked sme aj stolicku kupovali,ale este ma trochu cas,a nevedela som si vybrat,mali taky s opierkou chrbta,a ten sa mi pacil najviac.Ale este nevie koli chrbatiku tak pevne sediet,tak este pockame.V piatok nas pochvalili,ze ma krasny rovny chrbatik ako pravitko,tak sa tesime.Uz ide Esmeralda 😀 ,chodi asi 2 tyzdne,a nejak ma to dostalo 😀 😀 ale tak neskoro sakris,a 2 casti za sebou,a potom ide Dallas,a je rano,mozem kojit a pomaly vstavat,ale ja som roky zvyknuta buntosit,len asi po porode 2 mesiace som chodievala spinkat krasne asi aj o 21 hodke.No nic,spat budem ked budem stara a chora 😀 nikoho takeho buntosa nepoznam este,okrem jednej este,kto to asi je,... 😀 a sme zajtra len dvojka,ocko v praci do vecera

jankando
autor
23. feb 2009

a na ktorom programe chodi?

mukky
23. feb 2009

na joj plus

slavka23
24. feb 2009

ahojte 😉
no pozeram ze ste sa pekne rozbehli 😀
Tak my uz sa mame lepsie..uz sme sa dnes v noci aj vyspali..teda ja,lebo mala spala s nami na posteli a cely cas sa tlacila k ockovi pod perinu.. 😀 😀
aaaaaaa....tesim sa na zajtra..idem s muzom do Zvolena...len my dvojka..na 2 dni 😀 😀 😀
Pozdravujem Jozina 😉 tiez obdivujem,nie kazdy chlap by to zvladol..si myslim..

malibuu7
24. feb 2009

ahojte...
mukky, diky... jozko je na nocnicku, od kedy sam sedi 😉 teraz uz vie, ze sa tam cura a hlavne kaka... vzdy ked ho posadim, tak aspon par kvapiek pusti, ved o to mi ide, aby vedel na co to je... ale velmi dobre sa mu v nom kaka... to uz sa nam stane malokedy aby do plienky kakall... (ale stane sa, ked nie sme doma napr.) inak ked vidim ze tlaci, tak sup na nocnik... alebo ked je v noci nervozny, tak ho vyzleciem, vycura sa a potom spina kludne 😵

juj my jojku plus nemame, vlastne ani joj nemame, nejak nam vypadla po viaanociach a este sme ju nenaladili 😠

hej hej ja mam dvoch jozkov doma... dalsi jozko je svokor a este braceka mam Jozina 😀 som nimi nejaka obklopena 😉

slavus, tak to bude romantikus,co? uz sa urcite vytesujes... tak si to tam poriadne uzite a potom urcite napis ako bolo... a inak ako? ty nikdy nenapise ako tehulkujes... foto pridane? ake velke brusino uz mas...

mukky
24. feb 2009

malibuu 🙂 no je proste sikovnik na svoj vek podla mna az az 😀 Nevravela Ti to napr.aj pediatricka?My ideme papat,tak narychlo len,az sa mu bojim davat papat obedik ked sme sami doma,minule sa 2 krat dusil,a to mal jablcko nastruhane na struhadielku zo skla a este k tomu vidlickou popucene,no ked on stale sa vrti,niekedy menej,niekedy viac,ja neviem kde cerpa tolko energie..len nech je taky aky je,ale pri jedeni trosku menej 🙂 by mohol byt temperamentny,no pokom to asi ma 😀 Vy sa niekedy nebojite,nezakuckali sa?A absolutne pomixovane nechce od zaciatku,leeeeeeen popucene.Inak nezje nic..papa

mukky
24. feb 2009

Tak uz sme dojedli 🙂 Po prvych dvoch minutach sa rozhodol ze mi vyrozprava pocas celeho obeda co dnes zazil 😀 Nakoniec pridal aj motorku s pusou viac krat 😀 takze papanie bolo vsade,a stale sa na mna smial,tak som sa nemohla ubranit smiechu,no ale ked bol taky podareny 🙂 teraz je v lehatku tak mam chvilu cas,potom sa ideme hrat,ale mohli by sme ist hajat,spal dnes hodinku len.Navarene mam,nemam nic take na praci,este som dnes ani telku nezapla,da sa povedat ze aj sa nudim 😀 Ak maly zaspinka,idem na strechu pokukat tie prerabky,co som Ti ivi spominala.Vcera som tam zasadla do skoro 3.30 😒 ale uz mam nejake napady,no ak budes mat nejaky typ ako chodbu spravit a nieco v kupelke este vyspekulovat dam si poradit.Manzel nieco spominal ze chce nejaky podstavec vymurovat dat pod pracku ci co 😒 No a ten album si chcem vytvorit ,joj den aby mal den 40 hodin aspon 😎

adrianamickova
24. feb 2009

zdravim vas z vychodu....z 3najvacsieho mesta slovenska 🙂
mame pekne slnecno..uz sme sa vyspali,,,napapali...a pustila som malej detske cd
vykruca sa pred zrkadlom...

adrianamickova
24. feb 2009

vecer sme dudku nenasli...mam inu no tota asi nie je dobra..asi sa uz odnauci???
a ako zaspala,tak sa prehadzovala na posteli....nasej rozvalovala sa ze az spadla,sok to riadny..a plac ☹ 😢
tak som lahla ku nej,a zaspala....
deficit spanku 🙂 🙂

jankando
autor
24. feb 2009

Ahojte babky a Jozino.. 😉

tak my dnes len tak pohodujeme.. 🙂
Petko mi teraz hajal
a si prestavte, ze dnes jak sme papali a cajikovali a mlieckovali, tak sa hral nakoniec s flaskou mliecka zudral si popod nos a co z neho nevyslo?
take slabiky ale zretelne...ze da- da......no ta toto ne...a kde mama? 😠

adrianamickova
24. feb 2009

jankando....zlate,take babatko co gangoce 🙂
zachvilu to zacne,pockaj pockaj....
ale naozaj to radost take pocuvat...viem podla seba,
mama povedali az po tata,aj baba,tiez som najprv cakala slovo mama ☹ ☹

adrianamickova
24. feb 2009

taka kniha zivota sa pise detom....
ze kedy sa 1x obratil,posadil,stal...
kedy 1 zubok....ake slovo povedal 1???a tak???????????
zapisujete si?mna to drzalo do 2rokov 😉

jankando
autor
24. feb 2009

Ja mam Adi takych knih vela, kamoska mi takuu malu doniesla z sr od Nubby
a ja som dostala taku velku ale len do roka je a tam je vsetko od narodenia, prve ockovanie, zubok, jedlo, usmev, krok, prvykrat kedy stari rodicia ho videli , prva prechadzka , prvy let a take plno, a ja som to az teraz nasla, ze som to dostala pri rodnom liste.. 😀
tak som par zaznacila, ale nejak sa mi do toho velmi nechce a este par takych knizociek maam. 😖

jozino24
24. feb 2009

ahvojte maminky... tolko ste si tu popisali ze sa mi to ani nece citat... o com kecate???

jankando
autor
24. feb 2009

Moja mamka sa dusovala, ze vraj povie prve Baba
no nakoniec to tato vyhral...viete aky bol stastny ked som mu to oznamila ked mi teraz volal z prace... 😉 😝

malibuu7
24. feb 2009

ahojte... tak ja dnes nemam ani minutku casu na net... moje zlaticko je ceeeeely den mrzuty... spinkal minimalne, teda az teraz k veceru pospal 2hodky, ale z toho hodku na rukach... mal hnacku, teplotku 38,6 takze verim ze to patri k zubku, lebo aj ked kusol do hracky, tak bolo revu dost... aj slinky zase zacali a to uz bol klud s nimi ... tak nech vylezie dalsich 13 v noci 😀 a mali by sme klud s prerazavanim mliecnakov 😝

peti, my mame pediatra - muza... 😉 a asi v 4alebo 5.mesiacoch mi povedal ze je velmi čiperny... (on pouziva aj vychodniarske slovicka, lebo mal odtial kamosov) a ze mam davat veeeelky pozor, ze bude robit veci, co robia deti az neskorsie.. i tak je 😎
inak k tej prestavbe, nejake myslienky v hlavicke mam, ale najlepsie si to i tak len ty sama navrhnes, obkukas nieco, popremyslas co a ako a bude... 😉 inac s tym podstavcom pod prackou som to uz niekde videla (mame doma kopec casopisov o tom, nejaku dobu nas to velmi bavilo kukat na vsetko 😀 - vsak oni sa mozno este niekedy zidu) a vyzera to veeeelmi doooobre 🙂

a este k tej jeho sikovnosti... by ste neverili co robi... napriklad mame vedro na plienky s poklopom, da ho dole a hned ho skusa das naspet... alebo utierky mam prevesene na rure, tak ju stiahne a skusa ju dat naspet... proste ked vidi ze je nieco na jednom mieste a ja to dam inde, tak to tam chce vratit... boze co to sa uz odohrava v tak malej hlavicke 😵

jani, taze da-da hej? hm nic si z toho nerob, to len take detske brebty, co este vela neznamenaju, jozko tiez stale len ba-ba a pa-pa a teraz ka-kaka a ke-ke-ke, ale uz davnejsie vravel len ma-ma-ma, no nic z toho nie je este ako pomenovanie niekoho... to len skusaju take slabiky... neboj prve riadne slovo, ktore bude skutocne, bude patrit tebe mami 😉 😀 i ja v to dufam 😝

adi, no tak kde len ta dudka mohla zaliest? aj my sme tak dlho hladali hladali hladali, akoze my ju vobec nepotrebujeme, lebo jozko ju vooooobec nece 🙂 (ale len tak ma zaujimalo, kde je, a ona bola schovana na jozkovom tajnom mieste... pod gaucom 😝 on tam hadze uplne vsetko - aspon vieme kde mame hladat 😀 )

malibuu7
24. feb 2009

čau jozino, no nejak ani ja nie som v obraze, ale moj prispevok predosly je tak dlhy, ze sa vam isto ani citat ho neceeeeeeee

jozino24
24. feb 2009

malibuu7...

pviem ti pravdu ze mne sa urcite nechce... ale ja si to neskor precitam....

jankando
autor
24. feb 2009

No Ivi
ja som ho zluskl velmi rychlo...ja rada citam, ale zaujimave veci
ja viem, ze to len take slabiky, ze este nevie co to znamena a na koho to ide, ale chapes..prve malo by i tak mama
do kelu.. 😠

jankando
autor
24. feb 2009

BABY
mne sa paci pracky v kuchyni, tak ako tu to je normalne a fakt prakticke a hlavne v kupelni viac miesta.. 😉
a v kuchyni naviac nic nie je pretoze je riesene pod linkou, cize number one 😉 😉

jankando
autor
24. feb 2009

Jozino
necitaj, len sa pridaj.. 😉

jankando
autor
24. feb 2009

teda ak chces 😉

jozino24
24. feb 2009

mam novy albumik... kto chce ta kuk....

adrianamickova
24. feb 2009

sme svoji....len mam kamosku na skype
moment.......... 😉

adrianamickova
24. feb 2009

mate velku kuchynu jani???
bo ja nie,aj mne sa to paci,ale uz by nevosla nikde
ale ja mam velku kupelnu ===

adrianamickova
24. feb 2009

malibu neviem,dudku sme nenasli
2 noc a 1den sme bez 😲 😲 😲 ,ale dnes som mala kamosku na navsteve aj s detmi,
tak mi malu zmordovali,zaspala uz aj bez dudky
😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre