Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

snehovavlocka
1. nov 2010

@lawli pokial veris usudku svojho dr.,tak sa riad jeho radami...🙂 ale aj ja si myslim,ze to nie je az taka veda,ako to vyzera.

lawli
1. nov 2010

@snehovavlocka no verím mu a ešte sme sa na túto tému nebavili no čoskoro budeme 😀 😀 😀
veda to určite nebude....moja svokra ma troch synov a ešte o tom nepočula 😕 tak asi je to moderne až teraz ....hihihi 😉

snehovavlocka
1. nov 2010

nepocula?ja mam troch bratov a moja mama pocula 🙂 ale to jw asi fakt vec nazoru.ale ja si myslim,ze sa to uvolnuje samo,len niektori tomu asi pomahaju.uz som citala aj o tom,ako to dr.urobil dvojrocnemu chlapcovi nasilu a potom doma liecili repikom😖 kolko ludi,tolko nazorov

lawli
1. nov 2010

@snehovavlocka tak to bude asi čo lekár iný názor,neviem si to vysvetliť 🙂
O tom drastickom zákroku na urológii som už ja ja niekde čítala a práve preto sa desím ,no neviem čas ukáže... 🙂

snehovavlocka
1. nov 2010

@lawli 🙂

zuzana0409
3. nov 2010

ahojte nechcete sa niektora stat avonlady?keby nieco tak mail mucko1313@azet.sk

snehovavlocka
5. nov 2010

@lawli co porabas?zda sa,ze si zaneprazdnena😀

lawli
5. nov 2010

@zuzana0409 vďaka za ponuku...ale ja mam tu v okoli asi 4 avonlady a aj tiež už toho moc nemajú na objednávku 😒 a po pravde ani si ten katalóg nepozriem a už vobec neobjednávam... 😔

lawli
5. nov 2010

@snehovavlocka ahoooooj ,no je pravda ,že som tu dlhšiu dobu nebola...pečiem tortičky ,starám sa o malého a tak dokola a ešte sme teraz boli aj v lese na drevo (bolo pekne tak sme využili) takže sa mi tu nejak nepodarilo dostať ,ale sľubujem ,že sa polepším.
A ty sa inak ako máš ??? 😵

snehovavlocka
5. nov 2010

@lawli my asi nic nove.....aspon mi nic nenapada

lawli
5. nov 2010

@snehovavlocka u nas je toho až dosť ,niekedy nestíham žiť.No už som si na to zvykla a vyhovuje mi to... 😉
Teraz zas riešim drobca a jeho papanie ,zas ma obdobie ,že toho nepoje veľa... 😒 ale to bude asi zúbkami , ma naliate ďasienka.Bola by som rada ak by už mal všetky zúbky a jedol normálne. 😔 Viem ,že si ešte trochu musím počkať 🙂

snehovavlocka
6. nov 2010

to poznam😉

lawli
7. nov 2010

@snehovavlocka To sme tu fakt len my dve ? Kde sa všetci podeli ? A ani nikto nepribudol , zato v iných témach nestíham čítať 😅
Prepáč ,ale až teraz som si všimla ,že sa pokúšate o babo. Ja rozmýšľa či isť do toho znova a ty už po tretí krát no obdivujem ťa.... 😉

snehovavlocka
7. nov 2010

@lawli ja som bola v jednej teme,co som fakt nestihala citat a uz aspon tyzden je tam takmer vymreto😖 cca 2 prispevky za den....aj sem uz chodim asi len preto,ze si tu ty😀😀

lawli
7. nov 2010

@snehovavlocka no v podstate maš pravdu ,niekedy nestíham prečítať všetko ,čo za jeden deň pribudne no a inokedy zas sú tam 2-3 prispevky 😅
o tak to si ma teraz potešila ,že to koli mne ,vďaka 😉

snehovavlocka
7. nov 2010

nemas za co😉 ja som najprv chcela pisat raz za par dni,keby sa niekto chcel pridat,ale ked si tu,tak ta nenecham cakat tyzden na odpoved😉😀 a teraz su v kurze sukromne skupiny,tak sa asi viaceri „skryvaju” tam

lawli
8. nov 2010

@snehovavlocka Ďakujem ,že si mi nedala košom 😉 JA som sa tiež pridala do dvoch sukromných skupín ,no aj tu hľadam nové tváre a priateľstva 😉 Nemusím tu písať celý deň ,len tak pozdraviť a utekať.Aj tam to tak robím ,ak sa samozrejme nerieši nejaký iný problém 🙂 A ty si len tu ,alebo si zakotvila ešte aj niekde inde ?? 😵

snehovavlocka
8. nov 2010

@lawli sukromne,ktore by ma zaujimali uz zvacsa maju uzavretu spolocnost alebo maju dost nejasny nazov.ale tiez som v dvoch.a v otvorenych temach prispievam,ked mam pocit,ze mam cim😉😀

lawli
9. nov 2010

@snehovavlocka s tými súkromnými maš pravdu ,tie ich názvy su niekedy nejasné...ja zväčša čítam ,ale keď viem poradím a prispejem 🙂
Inak super foto.....najprv som sa pozastavila ,že nová tvár 😀 😀 😀 😀

snehovavlocka
10. nov 2010

@lawli 😀 diiik ... Sa mi pacila,v Kik mali tu ciapku za nejake 3€ (tusim) 🙂

lawli
12. nov 2010

@snehovavlocka nieje začo 😉 pristane ti a aj cena super 🙂

snehovavlocka
18. nov 2010

@lawli ahoj po dlhom case....co nove?chystate sa pomaly na vianoce?bola si na trhoch?uz tam ani nic moc nemavaju...😨

lawli
18. nov 2010

@snehovavlocka Ahoj 🙂
Na vianoce sa už pomaly chystáme ,pre malého už mam všetko čo som chcela aj naviac 😀 😀 😀 ,ešte nejake sledkosti a ovocie ,ale to ma ešte čas....
Nie na trhoch sme neboli ,nechodím už asi tak tri roky.Maju tu toho fakt málo a výber oničom.Že je to predražené to ani nehovorím...chodíme skor do Bardejova na jarmok ,alebo len tak nalet na obchody v PO. 😅

malibuu7
30. nov 2010

Ahojky svidničanky. Ako žijete? ja som minule kedysi napisala a uz som tu potom nebola. Nejak som zabudla na tuto temu.

malibuu7
30. nov 2010

@snehovavlocka ja bezne ponocujem dlho do noci, obcas i do 2-3. Niekedy mam pracu, inokedy sa zabudnem pri niecom zaujimavom.

snehovavlocka
30. nov 2010

@malibuu7 😀 ahoj....vitame ta medzi nami......i ked aj ja som tu uz davno nebola 😒 ja nerada ponocujem,potom nevladzem cez den.

@lawli ja sa mozno zastavim v PO na vianocne trhy.......ale aj tie zvacsa len kvoli atmosfere 😀 😀 😀

lawli
30. nov 2010

@snehovavlocka tak to ja som na trhoch bola asi len raz 😅 a inak teraz som ani nevedela ,že sú a ani by som nemala čas koli pečeniu.....
Inak ako sa máš ?? už si tu tiež dlho nenakukla ☹

@malibuu7 ahoj ,tak to je od teba mile ,že si zabudla na tuto tému 😢 srandujem ,som rada ,že aspoň raz za čas sem nakukneš 😉

Kočky inak pekne ,že Svidník je tak male mesto a ani sa nepoznáme čoo ?? 😕

malibuu7
1. dec 2010

nakukujem... čaute kočky a pekny dnik vam prajem

snehovavlocka
1. dec 2010

@lawli kvoli trhom tam nepobezim,ale ked sme tam,rada sa popozeram 😀
@malibuu7 ahoj;)

lawli
5. dec 2010

@snehovavlocka to ani ja by som tam koli trhom nešla a ako hovoríš ,keď už si tam prečo nie. A aspoň si si tam niečo kúpila ? 🙂
@malibuu7 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre