Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
6. jún 2008

ahojte babky. tak ja nejak nestiham, v jednom kole som... no co uz.
dakujeme pekne 🙂 urcite niekedy popisem ako to vsetko prebiehalo ale nie teraz, o tyzden budem mat po statniciach, tak potom...
Jani, len ty sa nestresuje, vsetko bude dobre, uvidis...

anka001 my tiez nie sme v sk, takze to ti asi nikto nepovie co tam je noveho 😀

jankando
autor
6. jún 2008

no ANi, zdraviem a vitame.. 😎
myslim, ze pozname vsetky Mestisko, ale vsetky tri sme zatim v zahranici, tak asi novinky nejak nevieme, ale sanad orgovanka vie..ta tu ale casto nezavita...asi je zaneprazdnena.. 😉

NO cauko Ivi..ena nejak uz velmi zanedbava .. 😠 no a ty este statnice..paaani, nechcela by som...ale vela sil ti prajeme...uz nestresujeme, uz sa zda vsetko v poriadku..pijeme veeela vody, berieme kopec tabletiek, tak snad na m to pomoze.. 😉 ja sa citim uz ovela lepsie a klop-klop..uz ani nejak bolest necitim..a babika je v poriadku..ozveny srdiecka ma v poriadku a pohyby tiez.. 😵 😵

orgovanka
6. jún 2008

Ahoj Jani,som rada,že sa cítiš lepšie,nejak to určite zvladnes a babika vydrzi do terminu,v Sk nic nove,ved tu ani mladych ludi niet,festival koncom juna bude,ja uz nan nechodim,už to nieje ono,tazko sa mi dostat na stranku,deti furt hraju hry 😎

jankando
autor
6. jún 2008

Jaaaj no to mas zle... 😀 😉 deticky ta nehcu pustit hej.. 😀 si viem predstavit.. 😀
no to o festivaloch mas pravdu.ja uz par rokov na nasom nebola..asi zo 3-4 roky...ale predtym zvyklo byt fajn, ale co pocuvam teraz, ked nahodou bracho ide domov, tak ze slabota.. 😠
vsetko sa tak meni...ze uz nic nema caro..ako zvyklo mat..ja som niekedy rada chodila na dedinu za rodinou, lebo mi toprislo take pekne tam, dedinske...a ted tam pridem a uz nic take nenajdem, co by ma nadchlo..
a co sa tyka oslav sviatkov ako vianoce, ci velka noc..no uplna hruza...vsetko sa tak ponovuje... 😠 😠

orgovanka
6. jún 2008

Veru tak,aj so sviatkami,je vela stresu a ludia uz nevedia tak duchovne prezivat sviatky,ako volakedy,sestra chodi do Rakuska a vravi ze tam to je horsie co sa tyka sviatkov,navaria zbluchty,alebo mrazakove jedlo a maju sviatky,bola som sa s detmi prejst na amficku,tam je taky klud,utekali sme,bo zacalo prsat. 😅

jankando
autor
6. jún 2008

😀 😀
tu prechadzku na amficko by som brala...tak mi chyba svidnik.. ☹ a to vsetko tam, i ked je to cim dalej tym horsie tam..teda, asi preto , ze tam uz nikoho nepoznam, ..vsetko mlade vyrastlo..a v mojom veku snad vsetci v zahranici su.. 😠

angienka
8. jún 2008

cao zeny,Janu len som chcela vediet ci si ok,nejak nemam casik ted...akurat dnes odisli rodicia a segra so snubencom v utorok takze az pak vas docitam...len mi napis ci si ok...a co ti zistili...som sa bala ci nesi v nemocke 😢

malibuu7
8. jún 2008

ahojky babiky... i ja som tu teraz menej, no nestiham... ale po stvrtku tu budem castejsie, nech mi statnice dopadnu akokolvek, ale skor to vidim tak ze si to zopakujem v septembri
inak sa mame fajne...
Jani som rada ze sa citis lepsie

jankando
autor
8. jún 2008

Ahoj enusik,
nerob si starosti..my sme uz v poriadku, i ked momentalne trochu nasrata, ale co uz..
vcera som cely den bola v meste, kupili sme kociar, ale nam ho maju dorucit do 5 dni...a par veciciek zase do vybavy..no dlho sme boli v meste a pak presedeli pri futbale a teraz john zase... 😖 tak uz som sa nastvala, lebo mame krasne vonku..nadherne..no a ja doma sedim.ltak som nastvana na nich..aspon do kina som chcela ist..a nic z nich..pre futbal.. 😠 😠
som si myslela, ze si mala rodicov a segru pri sebe..jeeej, to muselo byt co.... 😀 rodicia si uzili timmyska..co...ak ste nejake fota urobili tak posli..oki.. 😉
Ivi....drzime prsteky na statnice..snad to zvladnes..urcite.... 😉 a nebudes musiet cakat na september..

jankando
autor
9. jún 2008

Cauce baby
no u nas mame horucavy..ale ja sedim jak stale doma... 😠 john dnes do prace..zajtra ma volno, snad aspon na teras vyjdeme... 😠 i ked poobede ideme do sestricky...a napozajtra na test na cukrovku...tak drzte place..snad ju nemame.. 😉

angienka
10. jún 2008

Ahoooj zeny...tak som tu a budem uz castejsie chodit...dnes aj segra so snubencom odisli,takze vas zacnem aj citat ak bude casik-ted ma caka napustena vana...ja len tak som vas cela pozdravit ze ako sa mate...ale ja zas pridem,teda ak moj hladosko nebude revat no nejak ani po papanicku ted nemoze zaspat 😠 a to v noci zas vyvadzal jaaaj uz som nevedela co s nim bo ma mikrospanky chytali este ze tu boli tak ho krstna mama nosila 3hod na rukach....z toho vyplyva zeny-ano aj krst mame uz za sebou 😀

angienka
10. jún 2008

inac len tak mihom okna som zbadala novu clenku comu sa veeelmi tesim tak ta tu vitam aj ja...ale letim do kupela a pak sa uz tesim co ste tu vsetko naplacali 😀

orgovanka
10. jún 2008

Caute kocky,poriadne u nas teraz lialo,fajne,lebo sa uz nedalo dychat,obehala som sa po sekacoch,detom doplnit satniky,este dobre,ze ich mame,neviem si predstavit,ako by som to zvladla financne,kupovat veci v butikoch 😎

jankando
autor
10. jún 2008

Ahojte Baby..
eni , uz mate krstiny za sebou? jeeej, vy ste rychly.....posli fotky ne..chcem vidiet to male chutnucke.. 😵 😵
no orgovanka, ani sa ti necudujem...doma je to na slovenske pomery dost drahe..teda mna jedne ranajky v billej stali denne cez 500 sk...to je az prilis sa mi zda.. 😠 😠 alebo som ja vyberava? no nemyslim.. 😠
inak sa baby chcem poradit, ci vyuzivate nieco od johnsons...
inak my tu mame pekny dnik..nadherny... 😎

angienka
10. jún 2008

stare som este nedocitala,no neviem ci sa k tomu dostanem,chcem uz skusit tu odsavacku a maly je nekludny uz aj cez den a v noci je hotovy diablik...Jani tie krstiny boli rychlovka a viacmenej som do toho muzika dotlacila a bolo to naposled tolko sa pak ozudral ze konec a farar nas chce este na cirkevny sobas bo my sme volali ludi z matriky aby nas sobasili v tej kaplnke a ze to pak problem bo maly nebude moct ani na primanie ani nikde a michal ze on bol v kostole naposled ne-on je neveriaci 😝
Fotky nemam este ani ja v pc takze az potom ked nasi poslu...nejak nemam ani casik...som ani nevidela len co peto fotil ich fotakom a ocino fotil kamerou to som ani nevidela...takze postupne ok???

angienka
10. jún 2008

a od johnsons sme mali kupelovu lazen akoze penu v porodke ale vacsinou sa neodporuca na zaciatok nic tejto znacky ze mimca zvyknu byt alergicke...

angienka
10. jún 2008

jaaaj skoda ze tu nikoho niet 😖
ivi na detaily sme zvedave a drzime prsteky nech ti to dobre dopadne,isto to zvladnes a budu i na to prihliadat ze si sa nemohla tak pripravit v tehu a ted pri mimiskovi ani tolko...neboj 😉
jaaaj festival...no ja asi len raz vo sk bola na nom...
a odsavacku som skusila ale nejde mi to 😠

jankando
autor
10. jún 2008

caves eni...no ako to..sak tu vsade vsetko od johnsons...ja uz kupila puder na ritku a este planujem celu kazetu, kde je vsetko...sak ja i citala o tom v slove. casopise, ze je taka sada,teda od sprchovacieho az po kremik (pre miminka) na lepsie spinkanie.. 😎 tak neviem..ale puder uz je kupeny.. 😉
oki..ja si teda pockam na fotky... 😉 sa tesim.. 😵 😵
ojjooj, chudak tvoj michal..ja ho rozumiem, nie som sice neveriaca, ale tiez nerada chodim do kostolov a tak.. 😠
no ivka urcite dobre dopadne..sak je hlavicka..a urcite jej budu prihliadat aj na to, ze este len porodila prednedavnom.. 😉

angienka
10. jún 2008

no sak i tu vela od johnsons a detske ale ze su deti alergicke na to zo zaciatku...ked sa narodia pak uz sa to pouziva...ja mam nejaku obycajnu kupelovu penu detsku a olejcek aviril a maminka kupila akurat od johnsonu detske mydlo a pak mame hipp pletove mliecko aj sampon...
jaaaj zas mi vystraja pokladik...ted sme dopapali a uz zas vykrikuje,skyta sa mu ale uz prestal tak ho necham...je rozmaznany po tej navsteve rodiny kazdy ho len po rukach vlacil a mazlil sa s nim...

angienka
10. jún 2008

ako ja som ho chcela mat pokrsteneho a ani som sa ho nepytala ci on chce ale proste ze ho dame pokrstit!!!Povedala som 😀 chapes...no a uz ked to nasi vybavovali a boli sme v kostole a este taky zaty ten knaz vecer sme prisli a ze chceme hned na dalsi den rano bo ze pak v nedelu uz odchadzaju na slovac a oni do anglicka...a on vsetko vybavil a ten uz nervny bo ze neznasa kostoly ta kuril jednu od druhej to bolo prvy krat co si zapalil od kedy je maly na svete 😠 a ked tu bol peto ta vykuroval pysk vzdy az ma nasral a ted si to zehli...

angienka
10. jún 2008

no asi si uz v posteli tak idem aj ja mame dopapane ale ktovie na jak dlho-zas budeme bojovat celu noc 😠

jankando
autor
10. jún 2008

nie, este nespim, len si hrajem hry..bo nuda, tu ste uz dlho ani ty ani ivka nechodili tak preto som sa dala na hry

jankando
autor
10. jún 2008

jooj, tak vam bolo hej, celej rodinke spolu..co..stari rodicia si uzili mimiska co..ja sa tiez uz tesim ja tu pridu nasi..

jankando
autor
10. jún 2008

jooj, eni , este mi toho tooolko treba pokupit, john ma zenie, nech uz pampersy kupime, aby sme boli zsobeni...ja uz vytiahla taky velky bag na detske veci a to vsetko..ze az..us mi nestacilli ani take umelohmotne velke krabice..
ja ale neviem co vsetko treba nakupit a mamca ma furt vysmeje, ze ja take zbytocnosti kupujem..ze treba tie kosielky na viazanie..no ale tu take nemozem najst.. 😠 a doma mam segru ale na nu tak spoliehat, ked ona nevie o co ide..inak neviem ci som sa chvalila, ale uz mame kupeny kociar, len cakame kedy dorucia, i psotel som dnes pre nas objednala, neviem ci nie zbytocne, ale tato , co ju mame je hrozna..neda sa na nej spat a vsetko nas boli..tak v piatok nam pride nova.. 😀

malibuu7
10. jún 2008

caute babky, ohlasujem sa vam po dlhsej odmlke... ale som nerna z tych skusok co ma cakaju vo stvrtok 😅 nech mi to dopadne akokolvek, uz chcem mat po tom, lebo tie nervy mi nestoja za to.
Jani tak to je super ze uz mate kociarik, teda uz len aby prisiel 😎 inak tie kosielky na zaviazovanie som pouzivala v porodnici a maly vyzeral jak z Makovice 😀 😀 ako mu boli siroke tie rukavky... ale doma mam tiez take, no nie na viazanie ale na gombiky a patentky a su uzasne a bavlnene... no mam aj bodycka, ale kosielky su myslim lepsie.... a hlavne tie bodynka mame vsetky s kratkym rukavkom, takze to mu ani nedavam...
Eni tak uz mate drobca pokrsteneho? to je super... my ho dame na slovensku, planujeme to na 06.07.08 tak snad to vyjde... hej, ty mas tiez vela mliecka? ja docela dost, ale nestazujem sa, i ked musim odstriekat, bo mam pocit ze mi prasknu dudy... a sa mi urobili strie pod prsiami, take male ale predsa...
maly mi velmi hltavo papa, prepapa sa a potom mi blinka aj vracia.... tak uvidime
zajtra ideme na prevazenie, vcera mal 3810g, takze priberame pekne
no a spanok? vnoci dokaze spinkat aj 6 hodin, zobudi sa napriklad iba raz... a od vcera mu davam cajik takze je kludnejsi mam pocit

inak ja by som mohla tu vysedavat, lebo drobco je zlaty, no ta skola blba... 😢

malibuu7
10. jún 2008

ta som sa rozpisala, ty kokso 😀
no nic idem si lahnut pa pa

jankando
autor
10. jún 2008

fajn, fajne Ivka..mate doma zlaticko ked sa tak peken vyspinkate.. 😉
mamca, ze hocico nech to je, len nech je to na zapinanie, bo na mna krici ze ja blbosti kupujem a ze jak budem obliekat cez hlavicku..vies...no ja tiez tak myslela, nieco mame na patenty..ale vies...mamca chce tie stare kosielky... 😀 😀 ze makovicke..jak ty pises.. 😀 😀

angienka
11. jún 2008

Ahojky zienky...
Tak som tu dnes mi pokladik netrucoval a nekrical jak divy asi vedel ze ja ho nosit na rukach 3hod nebudem 😀 takze som mozno aj 6-7hod naspala i ked po troske budi sa mi casto no je to hladosko 😝

angienka
11. jún 2008

jeeezisi Ivi tak to ti zavidim,a preco mu davas caj???To nerobis dobre...mna na to hned v porodke aj detska tu upozornovali ze ak plne kojim a mam dost mlieka ze ani nahodou nemam davat caje ani ine prikrmy ze od toho ma mlieko predne aj zadne od smadu a hladu...pak ti moze prestat pit tvoje mlieko...a to je pre nho to najlepsie...
Sak i ja mam take tazke ze uz citim take tlaky dakedy a furt musim mat tie tampony bo mi az strieka to mlieko 😝 ale ked ho cem odstriekat tak mi to nejde 😠
hej a my krstili 7.6 😀 😅 😀

angienka
11. jún 2008

tie kosielky su na hovno ja ich mam asi 10 a este ani raz som mu ich nedala 😝 len v porodke sme ich presne museli obliekat a na to este kabatik...ale doma uz nedavam mam take reklicky to je ten novodobejsi druh su to ako tricka z bavlny ale na gombiky a kadejake su...no jani fakt vela nekupuj-zbytocne,ja sa stazovala ze ho nemam do coho obliect ze kazdy kupil vacsie velkosti a tak kazdy este prikupil a fakt niektore ani nevynosi-uz mu budu prve veci male co budem vyradzovat...takze zbytocne vyhodene peniazky-no bude pre segru ked ona bude mat babo...
A tie stare veci mu po dome ani nedavam v noci ho zvacsa necham iba v reklicku a dolu len pampersku aby som ho nemusela zobliekat a tak som ho mala aj vtedy doma ked prisla sestra detska a vravela ze je dobre obleceny a ze uz ho nemam ani prikryvat,ze staci ked je v perinke tak-pritom my tu mame chladno v prizemi jak v jaskyni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre