Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. jún 2008

ivi takze sa nestretneme na svk,skoda-ja ze prides za tetkou na sitniky a pokocikujeme...no snad nabuduce 😉

malibuu7
30. jún 2008

ale my este pojdeme niekedy koncom augusta domov lebo ideme na svadbu, takze aj hej - pokocikujeme

angienka
30. jún 2008

no my sme zas papkali no pak zacal zaspavat tak som sa zas nenapadne vykradla a zlaticka mi zas spinkaju 😎
no ale my ideme len na tyzden no na 9dni no...i ked ja mozno ostanem ak si ho nasi dost neuziju a ocino nas pak odvezie a muzik pojde po tyzdni sam...no uvidime podla doktorov...ako nas zas objednaju...mame na 7.7 detsku ale ja mam prave vtedy zubarku tak pojde muzik sam a pak tie kycle a ockovanie a to bude snad vsetko ale este chcem na toho streptokoka to mu musim vsetko napisat naj sa jej spyta a aj ci mozme cestovat ty si sa radila s detskou doktorkou ze idete na svk?

angienka
30. jún 2008

inac my 9augusta planujeme odchod zo sr ☹ len keby ze som fakt aspon 2tyzdne nemala ziadnych mudr tak ostanem,lebo ocino ma dovcu cely august a tiez su smutny ze prave teraz ked rastie kazdym dnom tak to nevidia 😖

angienka
30. jún 2008

idem skusit pokracovat v tych riadoch dufam ze sa mi zas nezobudi...lebo to uz vzdam-konecne sa donutim a aj sa mi tak chcelo celkom v ramci moznosti 😉 no a jemu sa zaclo skytat...dufam ze to ted zmaknem i ked maaam tam riadne haldy...no musime dnes trosku upratat i tortik cem uz upiect tak asi dam maleho na 2hodky pak svokre lebo i tak budem prat a tam budem nosit pradlo susit bo u nas to nejde...

angienka
30. jún 2008

vidim ze i tak tu uz nikto neni ale ja budem chodit pisat tak piste zienky 😉 teda ak mi nevstane 😝

jankando
autor
30. jún 2008

caute babuse
no Ivi..nejak to poriesieme..ak ma to prejde, tak budem davat ako vravis ty, ze na pamperdu dam latkovu a tie ortopedaky..musim obkuknut, ci ich tu maju tiez, myslim, ze som ich videla...
jooj, tak vam zavidim, ze si domov idete...ja by som pak sla asi az na buduce leto..a ani to asi nie, lebo mamca bude pravdepodobne v praci..tak musim porozmyslat.. 😠 ale chcem uz velmi...no vy to mate lahsie..bo si so svojimi zlatickami autickami pojdete.ja to budem mat sice kratsie..len 2 a pol hodiny ale lietadlom a s takym mrnasom.. 😠 oojjjoooj..ale sak musi spoznat krasy slovenska a jeho rodinu ostatnu...

jankando
autor
30. jún 2008

a eni dakujeme za gratulacie 😉

angienka
30. jún 2008

jeee ktoze sa nam to zobudil 😉

angienka
30. jún 2008

no jani sak lepsie to ty mat budes...my stale nevieme ci letecky no ked uz mame to nove auto ta ho ceme ukazat ale inac by sme 100% leteli a stale mozno i poletime...este sa uvidi...cenovo to je rovnake a nebudeme sa tolko trapit min 10-11hod cestu pocitam 😝

angienka
30. jún 2008

no to bol zahul...uz som to umyla tolko riadu tam bolo ze ani nechapem kde sa ho tolko vzalo ale je pravda ze som uz pekne dlho neumyvala...a varil muzik takze ten tam spravi bynec i ked kavu mi robi 😀
jani sak na vianoce mozes na svk abo sak leto dalsie to mas jasne ved cesta v poho a to uz bude mat skoro rok a ja s mesacnym cela letiet 😎

angienka
30. jún 2008

kuchynu som zmakla...teda len riady ked pozberam zo stolov mam na dalsiu polhodku co umyvat ale to necham na muzika,nevem ci sa dat na to zehlenie ale andilek sa zas prebudil a vykecaval ta nevem ci ma zas neodtrhn e a ja uz ked od zehlenia vstanem tak tam 2dni nesadnem k tomu...tak asi dam len prat...musim aspon 3pracky zas dat tak zacnem a nahadzem do kosa a zobudim muzika nech to ide rozvesit a ja mozem vypisovat zatim s vami...

angienka
30. jún 2008

teda ked tu este niekto je 😕
no to je hajzlik malinkaty jemu sa fakt spat vobec nece 😠

jankando
autor
30. jún 2008

No tak si predstav eni, ze mesacne decko budes drzat na ruckach pri zlete a zostupe na ruckach o teb apriviazane..teda na kolenach a v sede. ☹ jooj..nieee ☹
na vianoce domov niel...to skor oni tu budu chodit za nami na vianoce..skor leto by som brala..bo moje male si tu nejak leto neuzije pri takom pocasi ako je v anglicku.. 😠

jankando
autor
30. jún 2008

joj, ja uz hladna som a john na mna urazeny trochu je, bo som na neho rano trosku kricala a on, ze si dnes nezasluzim ani pusu preto.. ☹
tak si idem dat aspon mliecko.. 😠 uz nieco citim, ze john si kuchti.. 😠 idem omrknut ci si dam i ja.. 😀 😝

angienka
30. jún 2008

😀 ty si hajzlik
a vycurany... 😎
no a pohoda ho drzat ne...tych par minut bez debaty...

jankando
autor
30. jún 2008

no jasne...uz je vse dobre, som na neho zahrala urazenu..a uz dobre... 😀
no dala som si mliecko a croissantu a neskor dam zase spagety, bo mam urobene, len ohriat morcadellu.. 😀 😝
john je napapany a side sa pripravovat do prace..no zase sama budem 😠
a cakam na telefonat od sestricky a tava mi nevola a nevola..potrebujem od nej jeden papier, tak ci mi o vystavi.bo zajtra rano ho potrebujem.. 😠

malibuu7
30. jún 2008

tak my sme naspet,
pekne sme pribrali za posledne 2 tyzdne... uz mame 4550 g a kycle v poriadku... drbca som akurat dala do spalne spinkat,ale si tam vykecava sam so sebou... a ja od rana periem a idem hned zehlit, aby som to stihla vsetko...
doktorovi sme povedali ze ideme dnes na svk, tak nam napisal masticku pre drobca na to osypane, ale zeto je z tepla, ze ho mam co najmenej obliekat... tu masticku len keby sa to zhorsilo

jankando
autor
30. jún 2008

no baby..vy budete snad moje slovniky cudzich slov..co su to zase kycle??? 😠
jaj, tak to ma jozinko nieco take ako potnicky asi nie....ak z tepla..to je jasne.. 😉
takze dalsia rada, co najmenej obliekat....hm...zeby som diar zaviedla?

malibuu7
30. jún 2008

no ano potnicky, ale mne to tak nepripada, lebo to ma take jak raspla...
jani kycle su klby 😀

jankando
autor
30. jún 2008

jaj...to po cesky?
no ked Ivi ides domcu, tak stretnes isto Slavku nie..tak ju pekne pozdrav...ze nech tiez obcas zajde na konika ak ma moznost.. 😉

malibuu7
30. jún 2008

no jasne po cesky 😉
hej urcite s ńou budem, budem pozdravovat a na konika asi nezajde, si myslim, lebo nema net
ona stale doma

jankando
autor
30. jún 2008

jooj, ta ona nechapem co robi vkuse doma...
inak a s tonkou ty kamoska nie si? lebo ona chodi na net...aspon chodila, bo mi sem tam napisala na azet..ale to uz davnejsie..ju som i nahodne stretla ked som bola doma..so slavkou sme len sms vymenili.. 😠

malibuu7
30. jún 2008

no tonka tiez kamoska, ale byvala asi, sa s nami nebavi uz... paradna, aj rozviest sa stihla...

jankando
autor
30. jún 2008

hej, poznam jej pribeh, bo mi pisala sem tam
dokonca sa rozisla s jancom a ma noveho vies..je mladsi a robi taxikara..uz od vianoc spolu ziju... 😉
a synka ma zlateho....som videla fotecky.. 😉
a ta preco sa uz s vami nebavi//? ona aspon ked som bola doma mi vravela, ze robi v kiske..uz ani nepamatam ci je to s makkym i a ci s tvrdym.. 😀
ta tak...

jankando
autor
30. jún 2008

ty ivi..a ked ides ted domov, ides pozistovat aj to, ze ci mozes poberat nieco z domu tiez alebo ides rovno poziadat?
ak ano , nemohla by si sa opytat, ako to je ked je niekto v uk? ja by som potrebovala pozistovat, som uz segru do toho hnala, ale ona taka nespolahliva a najnovsie nie je na sr... 😠 tak ak by si mala nahodou cestu tam a zistovala, tak ak mozes tak sa opytaj, ak nie, tak nie..skusim este kazdodenne vrtat do segry nech tam zajde....ked sa vrati spat na sr

malibuu7
30. jún 2008

no nam povedala ze od nasej svadby si s nami nema co povedat... ale to je nadlhsie toto... urobila nieco co nemala... ale to je jedno 😒 tiez som pocula ze s niekym zije...
no idem poziadat o prispevok pri narodeni dietata a aj ten priplatok k prvonarodenemu mimcu, inak nic nebudem poberat zo sr, iba z cz
takze ja idem na Urad prace to chces tam nieco pozistovat? lebo ked hej, tak si mozem spytat ale co konkretne?

jankando
autor
30. jún 2008

no ci mam i ja ten narok co i ty a co k tomu potrebujem a este ci sa to musi osobne...
a myslis to porodne co je 25 tisic...tak i ak tu dostanem tak mozem i doma dostat? ty odstanes i v cz i na sr?pockaj, porodne to je ten jednorazovy poplatok, ktory sa berie akoze na pomoc nakupi nieco pre bejby..ted tu to tak volaju.. 😉
a co sa stalo...joj..normalne ma dostavas..taka som napato zvedava co urobila....stale mi ide pod ruku porzyvka pod ktorou sme ju volali...teda ani nie my..ale to chlapci na nu tak vymysleli skaredo...eni by ti o tom popisala, bo ona ju nejak nemusela.. 😉
joj..ivi...no ja chcem vediet..
ja som stretla toho chlapca...je od nej o rok ci dva maldsi..a vraj je dobrek od kosti..to i segramoja o no m hovorila, lebo ona ho ako z taxika poznala..teda par krat ju odviezol a asi prehodili rec..ale viem i o nom nieco viac.ale neviemci sa patri o tom ropzravat takto..

malibuu7
30. jún 2008

jani mas IP...
hej o porodne budem ziadat na sr, v cz nie... ale v cz dostavam a budem dostavat teraz matersku a potom rodicovsky... myslim ze nomozes dostat i tu i tam, teda to porodne (25t) ale matersku to neviem, to by chcelo pozistovat...

malibuu7
30. jún 2008

juuuj baby, ja od vcera balim a stale nemozme dobalit, nechcete mi prist pomoct???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre