Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
26. júl 2008

to poznam, take vytahovanie... obcas nechapem, jak sa mu to podari 🙂

angienka
26. júl 2008

ejha tak to mate super tiez,aspon tam nieste sami 😝 my tiez tak so svokrou byvame no nevidime si do okien ale hned par krokov od seba 😝

angienka
26. júl 2008

no ja tiez a este vytiahnut aj hej ale si ho zavesi na palecky a hra sa s nim a kyve rukami a dudak v ruke sikula jedna a pak ho odhodi alebo necha tak na sebe...hajzlicek a spusti-mama dvihaj cem dudlat 😀

malibuu7
26. júl 2008

hm takze tiez to dobre poznas 😉

angienka
26. júl 2008

a kde mate tatika?Maka este?

angienka
26. júl 2008

jj poznam 😀

malibuu7
26. júl 2008

hej a nas este ked ho vypluvne len tak kusok od pusy, tak ho asi citi, ze tam je a normalne sa natahuje za nim a obcas si ho trafi i sam do pusy, ta mame sikovnych synatorov

malibuu7
26. júl 2008

bol na nejakej oslave, prave dorazil 😵

angienka
26. júl 2008

no to hej aj timmyk teda len 2x sa mu to podarilo ze si ho tam sam dal,inak ked som to videla tak som mu pomohla ja aby mu to netrvalo tak dlho 😉

angienka
26. júl 2008

nejak mi vypadol konik 😠 ale uz ide

angienka
26. júl 2008

taaak tys uz asi isla spat,co?Ked mas muzika doma...no tak ja sa idem umyt a pojdeme papat a pokusime sa tiez zaspat 😒 tak dobru noc 😒 😎

katka755
28. júl 2008

no baby!!!janka asi poriadne chyba....

angienka
28. júl 2008

a ja ze ste to tu rozbehli a ono jeden prispevok 😠 no chyba,ked vy ste zaneprazdnene a ja sa tu sama vykecavam 😝

katka755
28. júl 2008

no eni ti vobec nezavidim ked ste tak kazdy den spolu kecali a zrazu nic,hotova pohroma co?ja uz mam muza v nemecku vcera odcestoval,tak sme uz same a mame trocha viac casu,tak dufam ze mi moje baby dovolia sa niekedy pripojit do debaty.a co janka este nerodi?a tvoj drobec uz spi viac ci stale tak buntosi?my sa arurat vsetky 3 chystame spat tak sa este niekedy ozvem,sem tam do toho mrkam cez den ale niekedy sa to vobec nehybe...

angienka
29. júl 2008

ahoooj,kati no nehybe ja tiez nakukujem ci nahodou niekto nepise ale nikdy nic tak nepisem to by som zapisala za den i 3strany 😀 😉
Timmyk je sladusik je moc dobrucky,vcera na kupku vobec nevyvadzal a deti okolo kricali,plakali a on bol sladky a pritom bol taky hic 😠 😎 len odo mna uz 2den nece v noci papu budi sa a placka tak ja stale ze ma hlad a on nece a place ked sa mu snazim mu to natlacit 😢 tak rano mu musim odsat a to do nho natlacim bo si mysli ze to cajik a tecie to rychlo takze niekedy aj 50ml do nho nasupnem,co inokedy mal malo celu flasku 120ml ☹ a ted tak malo...ale rastie i tak,ale bojim sa zeby sa uz neodstavoval alebo nevem co to je...

angienka
29. júl 2008

janu nerodi sak o stranu ci 2 tu prispela ze bola v meste na nete bo im ho stale nezapojili,tak to je dobre...a uz len mesiac jej ostava do terminu takze to uz by slo aj keby nahodou si male chcelo vyjst skor 😉
jaaaj tak ste zas bez muzicka 😒 dufam ze ste si ho uzili i ked tak to je naprd ja by som to nevydrzala a nepustila ho 🤐 ale je pravda ze penizky treba este ze moj ma pracu tu no i ked pri prahe a musi dochadzat... 😝

katka755
29. júl 2008

no ahoj.jooj tak to ti nezavidim,ze ho musis takto krmit.a nebojis sa ze ta bude este viac odmietat?ked mu davas z tej flase...to preco sa tak rozhodol?ani som nad tym nerozmyslala ze to aj moja moze nieco take spravit.ja som skor mala taky problem ze som mala menej mlieka,ale dufam ze uz to preslo ze sa to nevrati.no tak sme sa snazili uzit si ho poriadne,no ked odyjde tak mam stale taky pocit ze to nestacilo... no a co teraz cele dni robis?ked nepises...

angienka
29. júl 2008

tak vcera sme boli na kupalisku asi 30km odtial lebo tam je termalko a tu je vraj zimna voda ze len 20st,tak sme vyletnicili a inac stale nieco-muzik vymysli 😉 ale teraz spi po nocnej tak sa vzdy nudim kym vstane tak kym ranajkujem tak sedim na nete pak sa idem vykupat,pockam kym mi oschnu vlasy a pak ideme von alebo uz mame nejaky plan...este vzdy nemam dokupene darceky a to som s tym zacla uz pred mesiacom 😠 a zajtra ma svokra uz narodky a v piatok sr a tam ma cela rodina 😝 takze zas na poslednu chvilu i ked pre nasich uz mam z vacsej casti ale este nie uuuplne 🙄
No prave ja mam mlieka veeela,bez tych tamponou ani krok nemozem urobit 😝 prave neviem cim to je ci mu ta poloha prestala vyhovovat lebo sa mi nevie natocit stale sa otaca i ked sa snazi vzat si,ale nejde to bud neotvori usta a otoci sa a az tam ich otvara 😝 alebo zacne plakat...ale flasu mu vzdy napcham teda papa po menej ale je horuco tak to moze byt aj tym ze mu nechuti a staci mu to predne mliecko a cajik od smadu...lebo cez den sa prisaje 😒

angienka
29. júl 2008

a na jak dlho vam odchadza tatik z domu???To musi byt hrozne a sama s detmi ☹ ale aspon vam to dlhsie vydrzi ,my sme nonstop spolu a bezo mna nesmie nikam 😀 chudak je pod papucou 😉 no a stale mi je malo a ked niekde vyjde coz bol teraz po 3mes na tej firemnej akcii-koly comu som sa s nim aj nerozpravala lebo nevedel kedy ma prist domov,tak to vzdy prezenie ja sa nastvem a vie ze na par mesiacov si uz nevyjde 😀 iba ked s ocinom u nas alebo so segrinym frajerom,ale tu s tymi jeho blbymi kamosmi nie,to necem aby chodil 😠

angienka
29. júl 2008

som sa nejak rozpisala...a co vy co robite teraz???Aj tam je tak horuco jak tu???Nenormalne palavy...ale ma to byt len do zajtra,pak zas ochladenie 😝

katka755
29. júl 2008

no odchadza nam na 5-6tyzdn.ale teraz by chcel len 4,tak dufam ze sa podari.tak to mate super ked vam tatko stale nieco vymisli.my si teraz robime ryzoto zo soj.masa,tak nam chuti ze ho robime casto.a aj maleho ste brali do vody?no je to niekedy tazke hlavne ked oridu choroby,ale je aj dobre som rada ze mam tie svoje kocky take ake mam,niekedy zlostia,niekedy su ako med.nas tatko vobec nechodil sam akurat co nepocitam ze tam v robote vikendy maju trosku rusne sem-tam.doma do teraz nechodil,od kedy mame dhuhu bol 3-krat z partiou,to my mame vlastne spolocnu tak je to ok.a ked si da viac do nosa tak to ma potom doma pestre aj 4dni vycitam....je tu strasne ked bol doma tak bolo strasne a teraz ked je uz pekne tak ho tu nemame a este aj auto nam teraz vzal do nemecka...ta tak budeme celi mesiac len v SK inac by sme sa my vozili...

angienka
29. júl 2008

jejha to my sme nemali davno rizoto ale moj muzik vymysla ani ryza ani cestoviny max raz za cas...no tak to mate fajn ja jeho kamosov neznasam takze uz maju zakaz sem chodit,snazila som sa to nejak prezit ale nie su to hlupi ludia a ja takych nemam rada,pak sme sa len hadali koly nim-teda nie hadali my sa ani nevieme hadat len ja na nich ponadavam a pak sa nafuknem a nebavim sa s nim 😀
Teraz sa ma uz vzdy pyta ci moze ale vie ze niesom rada ked ide takze len tak raz za 2mesiace na hodku max na dve ho pustim 😉

katka755
29. júl 2008

a co doma jete ked ryzu a cestoviny nie?to by som asi nevydrzala....tam my sa tiez asi nehadame,no marek urcite nie,ked nieco pride tak sa tiez vyzudrem a on to vypocuje a potom si vezme kluce od auta a pojde von a vecer sa vrati,ticho az do rana.no a potom je uz vsetko zase ok...

angienka
29. júl 2008

to u nas neodide z domu to by vedel ze to neurovna tak lahko 😀 nevie co ma robit tak prata a vari ked sa s nim nebavim a snazi sa so mnou rozpravat a pyta sa ma vzdy nieco a pak je tazke sa hnevat ked uz mu zacnem odpovedat 😀 😉
no jeme hranolky 😀 😅 😀 a skoro vzdy lebo michal ich miluje a ja zas pecene zemiaky takze asi tak,sem tam varene zemiaky alebo kasa a fakt asi raz za mesiac mozem cestoviny uz ked su raz do tyzdna tak uz vymysla... 😀 a ryzu vobec to raz za 3mes a aj to sa k tomu nuti tak vzdy spravim pol ryza a pol hranolky 😉

angienka
29. júl 2008

fiiiha tu uz asi kazdy spi 😔
a mne sa nece,timmyk je nejaky nervny uz od 20tej asi sa mu tazko dycha uz som roulozila aj susiak a namocila plienku do zimnej vody,tak asi to urobim i okolo postele a to bude horuco v piatok 32stupnov,este ze cestujeme az poobede,no som zvedava co to bude dnes nevem ci nemam odsat teraz aby som zas nestrasila jak vcera o 2hej v noci som odsavalapoloslepa 😀 ted papa jak divy a furt sa mu daco nezda tak ideme papat a pekne sa ku mne prisava no co to bude zas v noci 😒 dufam ze ho zas nebude boliet brusko 😢 ale tiez by nemusel jest zas kazdu hodinu 🙂 no som hrozna 🤐
tak nic nejak sa mi nece ale uz nemam co robit ked kazdy uz chrni 😝

katka755
30. júl 2008

no eni tak ti je mozno v noci len smedny...ked mate tak horuco,takze kedy to cestujete a do kedy?

malibuu7
30. júl 2008

čau babiky 😀

katka755
30. júl 2008

cau no kde si utiekla?

angienka
30. júl 2008

ahoooj zienky...
no neviem lebo dam mu cajik a to mu nestaci,prave ze my doma mame este super chladnejsie ale predsa to citit ze sa oteplilo vonku je uz tyzden skoro 32st vzdy takze sa mu horsie dycha a je teplejsie ako inokedy 😝
cestujeme v piatok i ked hlasia z piat na sobotu tropicku noc to som cumela prave ze som videla ze aj mozne burky a ted na sezname citam ze tropicka noc tak som zvedava co to bude,ale tesim sa snad to bude timmyk dobre zvladat,on cestovanie miluje tak by to malo byt ok 😉 a muzik ostava len 8dni a ja asi 35dni 😀 😵

angienka
30. júl 2008

normalne sa bojim-rychlo mi prosim poradte 😕
cely cas som zila v tom ze mame ist zajtra na utz klbikov a zrazu kuknem do papierov z porodky a tam ze 3 a 6tyzden sa ma ist,ten 3sme boli a mne prislo ze povedal ze fajn tak za 2mes a vedela som ze 10-11tyzden je to ockovanie proti tbc a je to v ten isty den ta ze to je vtedy a teraz som mimo zeby som ho prepocula a povedal o mesiac,ale 3tyzdne niesu mesiac???Sa bojim ze pridem a dostanem vynadano ze som tam mala byt pred 4tyzdnami!Je mozne ze som urobila chybu i ked to si strazim dost a pisem do mobilu a tak ale od porodu som jak vymenena uz mi to vynechava ☹ ach jo no starosti 😕 😝 tak poradte ivi ty si bola uz 2x ,nevem ci aj no svk je to tak ale ty ivi bys mi mohla poradit ako si bola ci je to tak spravne,dufam ze sa tu este ukaaazes,nech v noci mozem kludne spat 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre