Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. apr 2008

no ja som ccela vzdy 2dievcatka Nelu a Lilianu-ale ted v poslednej dobe to zacal davat kazdy 😠 pekne ma nastvali-pred 4rokmi som nepoznala ani jednu s takymi menami 😝 a ja som chcela daco netradicnejsie,nie klasiku...
No ale Sebastien sa muzikovi nepacil a mne zas Samuel co vybral on-nakoniec som v usa kalendari nasla Timmyho a zamilovali sme si ho...
A Nelly aspon nejak a zmena oproti klasike 😉

malibuu7
29. apr 2008

hej to aj ja som si vsimla ze teraz sa rodia same Nellinky.... ale vsak za par rockov zase nebudu... 😀 snad

malibuu7
29. apr 2008

no a pre chlapca sme mali jasne meno... svokor Jozef, manzel Jozef ta aj maly musi byt, ne?

jankando
autor
29. apr 2008

no vsadzam...na instinkt... 😀 😀 sak ja ziaden nemam..to mozno snad este len pride 😝
no ja snad tiez budem usiet...napisat tie mena..len som zvedava ktomi toto vsetko vysvetli bo tu nemaju zaujem nejak zatim..mozno som estre v rannsom stadiu... 😠 😎
a ten caj i na slovensku je??????

angienka
29. apr 2008

No prave ale ja som sa stretla vsde s tou znackou ze inu nemali aj tie tampony do podprdy ma az ovalilo ked som si pak cenu vsimla 😠
Jaani nevem ake mam im hovoria vsetkym ze sietkovane bo su take priedusne akoze...ale tie ozaj obyc ietkovane su uplne prisvitne take ze na ocka su by som povedala podla obrazkou-tie moje vyzerali take pevnejsie...
A Jani malinik vsade,aj v anglicku mozno myslim ze nejake mamce vraveli ze aj tam ho kupili 😉

malibuu7
29. apr 2008

urcite aj na sk maju ten caj, lebo baby tu vo fore to casto spominali ze si to kupovali.

jani ty si tak casto na sk???

angienka
29. apr 2008

No i u nas v rodine presne tak,dokonca aj obaja pradedovia-no moji dedkovia a aj bratranec no kopec Jozefov i nasi chceli najma mamca ze nech dam,bo oni chceli mat vzdy maleho Jozinka,ale nevyslo to,tak nech ja dam ze ocino vyskoci po strop,tak som cela ako druhe meno,no muzik ze len jedno nech dame lebo mame dlhe priezvisko...a ani by to k Timmyckovi neslo 😎

malibuu7
29. apr 2008

hm tie tampony som kupovala v tescu asi za 75, ale mali aj lacnejsie nejaka ina znacka za 45. no a take chicco kolo 200, nie?

malibuu7
29. apr 2008

hm to poznam dobre, cela rodina prejozefovana, no co uz, tradicie sa dodrziavaju... 😀

angienka
29. apr 2008

Jani vysvetli neboj,ja o tom tiez ani paru nemala proste som prisla raz na prehliadku a ona ze dnes budeme mat taky trosku papierovaci dnik...dala mi ten porodopis ze do 4tyzdnov si to mam do porodky zaniest-prave tam pises tie mena aj pre chlapca aj pre dievca a musis podpisat i ty i muzik 😉
Ale na t mas este cas...tiez mi vtedy dala papier na socialku ze nastupujem na matersku-i ked odo mna si ho ani nevzali-zmenil sa zakon klasika a ja nemam narok tak som im ani nestala za to zeby si ma ulozili ze som na materskej i kednic nedostanem 😠

jankando
autor
29. apr 2008

no ja baby uz mam tie tampony..ale jednorazovky..tusim ze ich tam je zo 40 a stali ma 1.90....
malibuu nie som casto na sr, ale ted sombola vyse mesiaca doma...to som ale este nemala take infosky..budem musiet pohldat nejako ako sa vola ten cajik po ang.k ed ho tu maju// 😉

angienka
29. apr 2008

Presne 265 ma stali,no ja nevedela vtedy ze to su aj lacnejsie-mali na vyber 2znacky a ta druha bola o dvacku lacnejsia ta som vzala tieto...

jankando
autor
29. apr 2008

a eni, hej nie su sietkovane ale take priesvitne nie ale stavbu maju taku pevnejsiu..tam mame rovnake/ 😉
to su aj na pranie ci len ako jednorazovky?

malibuu7
29. apr 2008

hm, zdieraci su vsade... co narobime, ked to potrebujeme
hej tie tampony jednorazovky, ale v podpirke ich je vidno 😒 cez tricko

angienka
29. apr 2008

tam ti pise,tie sietovane vacsinou pise ze jednorazove sietovane kalhotky 😉
Aj ja jednorazove,no este zeby som ich prala-radsej take na vyhodenie 😝

malibuu7
29. apr 2008

Angienka, aj tak sa mi to zda divne ze nic nedostavas, lebo ked ti nevysla PPM-ka ta si mala nastupit hned na rodicovsku. je blbost aby si bola uplne bez penazi...

angienka
29. apr 2008

Fakt malibu???Si robis srandu???Tak to ani nosit nebudem-jak debilkovia 😠
A myslim ze ten caj prave maju ale niesom si teraz ista viem ze jedno z toho nemali a bay z ang si to nechavali posielat ale ted si niesom ista...

angienka
29. apr 2008

No na matersku by som mohla na sr,ale tu nie-ja niesom ani na urade ani nikde hlasena,zatim som tu jak turista 😒
A rodicovsky nieeee,to nejde az po narodeni mimca.
Na matersku kaslem bo to je tych 8tyzdov a zbytocne vybavovacky a pak by som to rusila ze rodim tu...

malibuu7
29. apr 2008

hej hej nerobim si srandu. teda pokial nebudes nosit nejaku extra vystuzenu podpirku, ale predpokladam ze taku na kojenie, odopinaciu

malibuu7
29. apr 2008

no to by bola blbost na sk to vybavovat, a i tak je tam menej nez tu...

angienka
29. apr 2008

no mam aj taku odopinaciu no nadsena z nej niesom,ale koly porodnici som si ju kupila 😝
Ted mi prave gynekolozka vravela ze ked budem mat tie tampony do podprdy tak to bude fajn ze lepsie nez si tam plienku strkat ta som cumela 😒 a ze to ani tu tehu podprdu nemusim ze len daku pohodlnejsiu...takze doma uz budem normalnu nosit no uvidim este...

angienka
29. apr 2008

no sak prave daco cez 4000sk-zmenila by som a mala by som 2500kc a za 2mes to je 5tis to by nas z biedy nevytrhlo a pak sice este porodne sk by sa oplatilo,ale naco chceme ostat zit tu tak nech dostavam z tade vseetko.

malibuu7
29. apr 2008

no ved aj normalnu podpru mozes, hlavne ked su odopinacie ramienky, lebo potom sa lepsie manipuluje pri kojeni. no strkat si tam plienku, ty jo.... ina sranda, ale aj tak sa asi da...
ja beriem vsetky davky tu, dufam ze aj budem, nemal by byt problem... ale porodne chcem dostat na sk

angienka
29. apr 2008

no to hej...to by muselo tiect mlieko potokom a s plienkou to neviem ci by dakto vonku vysiel mam dost ked to vidnoa este je tu leeeto takze farebne svetle tricka...no neviem bude to krute...neceeeeem 😠
Asi si kupim len o ciselko vacsiu podprdu a bude to...vonku a ulici by som i tak nekojila 😖

angienka
29. apr 2008

Inac ty si si uz zbalila tasku?Moja svokra ked ju dnes videla ta sa pytala ci na 3mesiace niekde idem...

angienka
29. apr 2008

a jak pijes ten caj???Ja som sa predsa rozhodla ze budem pit len jednu salku denne a nebudem zvysovat-ak to ma zabrat tak to snad zaberie i takto.

malibuu7
29. apr 2008

no na ulici kojit sice nebudes, ale zase trebars niekde na navseve a tak...
tasku som nezbalila stale, ale mam vsetko na kopke prichystane, keby daco hodim do tasky a bežím 🙂
ten caj budem pit tak jeden mozno maximalne 2krat denne, ked nezabudnem

malibuu7
29. apr 2008

a to fakt taku velku mas??? to co tam vsetko tahas preboha

malibuu7
29. apr 2008

a beries si so sebou aj take daco ze odsavacka, flasu pre mimi abo daco take??? lebo ja nie, pre drobca len plienky

angienka
29. apr 2008

No este je otazne ci vobec kojit budem a ja sa uz rozculujem ze budem jak debilek s prsnymi vlozkami 😉
Ja som myslela ze budem zvysovat jak tu jedna na konovi pisala ze druhy tyzden 2salky a 3tyzden 3salky a pak uz do konca ostat pri 3...no niektore pili od zaciatku jednu a niektore zas rano i vecer...nik presne nevie co u ktorej zaberie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre