Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
19. aug 2008

oki..posielam.. 😉
no ale i tak uz to nie je to leharovanie ako bolo..len ten net mi bude chybat a mozno ani cas nebudem mat...tak isto ked sa narodi a este i mamca pride, i segra planuje prist, i bracho z irska pride..jeej, to bude..mozno sa nestretnu vsetci spolu.a...ale i tak ..budem zaneprazdnena babatkom a este i nimi..ale to tak milo.. 😉 sa tesim.. 🙂

malibuu7
19. aug 2008

hej, to je super ze tam budes stale dakoho mat... parada...

jankando
autor
19. aug 2008

to bude..a john uz i nejaku whisky kupil, tak len nech vsetko dobre dopadne.. 😉 😉

jankando
autor
19. aug 2008

Ivi, nejak som ta prijala, ale mi neukazuje v skype nic..tak skus pak este raz/ 😉

jankando
autor
19. aug 2008

Joooj, Ivi..Jozik je taky pekny....taky zlaty blondacik.. 😉
fesacik modrooky blondavy.. 😵 😵 😵
a toto mate suprove.;.si objednavala?

angienka
19. aug 2008

ahoooj zeny...
tak konecne som sa tu dostala,timmy je protyivny stale chce byt iba vonku a mna to kocikovanie nonstop nebavi 😠 ted ho vzal dedko von tak mam chvilinku 😉

Inac dnes mame narodky 😀 cele 3mesiaciky 😵

jankando
autor
19. aug 2008

tak vsetko najlepsie k narodkam. 😉

angienka
19. aug 2008

jj dakujemeee 😉 nestiham vas nejak docitavat tak idem juknut kolko ste toho naplkali zas som pridala nejake fotecky ale mam ich hrozne moc a uz nevem co mam vymazat,takze urobim asi este jeden albumcek 😎 ale najprv idem citnut 🤐

angienka
19. aug 2008

janus tak lebo ted sa prihlasim na skype ze ci tam muzik neni a ked neni ta necham zapnuty a som online ale bezim k timmykovi a sme stale vonku bo dnu krici a place takze preto nestiham docitat a vypisovat jednou rukou kym on place takze na to kaslem a az ked spi co je dnu malokedy tak mozem pisat ked si s tatom uz nemame co povedat vies 😒 takze preto a ked som tu ja tak tu zas neni nik sak viete jak to je rada by som tu travila cele dni jak v tehu no s mojim hyperaktivnym mimineckom to nejde 😀

angienka
19. aug 2008

hej ivus peknucky chlapak i lehatko ale nejaky chudky sa mi zda ne jak nasa mischelinka 😀

angienka
19. aug 2008

no klasika som tu aj timmyk spi a vy nikde,janus gratulujem jaaaj sa ti to krati az stale jak tu idem tak trpnem ci tu este budes ci to uz nepride 😉
tesis sa?Jaaj tak uz sa mi zobudil,ideme kupat 😎

malibuu7
19. aug 2008

eni on je taky "chudky" stale... len na fotkach vyzera byt trosku tucnejsi... ale je taky akurat... no on nemoze byt ani tucny, lebo on je od narodenia v pohybe, proste v kuse mu lietaju rucky nozky 😀
no a to lehatko je fakt bombove... som spokojna... aj vraj vibruje, no baterku musime kupit. lebo dajaka divna tam ide

jankando
autor
19. aug 2008

Caute baby
ja som zarezala..ja som spala jak mala, az som zahlavok (chudak) oslintala.. 😀 😝
a teraz ani oci otvorit este neviem
eni, ja viem, ze sa to neda.ja vas vsetky len porvokujem. 😉 sak ja mam este cas, tak preto som tu, nemam co ine robit, ale az pride mimco, tak uricte zanedbam a mozno este viac ako vy.. 😠
len sa pekne venujte svojim ratolestiam.. 😵 😵
a eni dakujem , uz sa to blizi..buducu nedelu termin.achjejeje..snada pocka babco fakt do nedele..bo buduci tyzden stahujeme..to zas chudak john..a este i mamca si to zlizne..ona akurat pride a bude v situacii..a vies, eni jaka moja mamca...on a sa hned pusti a posavuje mi cely byt.. 😀 😀 😵
takze tak a ja sa tesim na postielku pre babco, akurat vyberam neajky kolotoc do toho..neviem sa rozhodnut, lebo chcem aby i hralo..aby babika mala i hudbu a najradsej by som nejkeho mozzarta.. 😉 cele tehu sme nic take nepocuvali.. 😠
a hej, ivi..mas pekne to lehatko...ja teraz nekupim nic... 😠 bo som kosik kupila, tak uz nic.. 😠

jankando
autor
19. aug 2008

uz mi treba pre babco len nejaku hracku na spinakanie a strrraaasne som chcela tie fosforove hviezdicky, ze ked pride bracho (on taky umelec, co citi..) tuna, tak ze babatku urobi pekne nebicko v izbicke...joj, idem hned dogooflovat, ci ich najdem i niekde tuna..

jankando
autor
19. aug 2008

No teda eni...
tentokrat sa zameriavam na mamcu..i ked timmyk je i tak najkrajsi..
ale ty kokos..ja myslela, ze to ty na fotke..vazne..a jak som dala na vacsie, tak ty kokos..jaka je mamca kocka....jak jej to sekne..pfuj, pfuj.....musim popluvat..vazne...sa nemozem vynacudovat jak omladla na tvari a jak cajka je..
pozdrav , i tatina...

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

angienka
20. aug 2008

ahooooj zeny som len na skok ale sna d sa potom este stavim,timmyk mal papat pred 2hod a stale nic no uz zacina kecat tak to pride tak si po nho idem,dnes som bola na nho zla tak si to idem zehlit 😉

angienka
20. aug 2008

janus ted uz asi vsetky kolotoce hraju,ci nie?No tak jej to odkazem a pozdravim jasne 😉
zas tu nieste a my sme sa uz napapali...
Daniela84-o tom som nic nepocula o tej tomanovej kedze na sr uz nezijem zbezne som si to presla tak ak bude viac casu tak prestudujem 😉 teraz si buderme musiet uzivat krasny slnecny dnik lebo timmyk doma asi dlho neobsedi 😒

angienka
20. aug 2008

a ivi nasa gulicka je tiez v pohybe uz sa snazi i pretacat hoc este je skoro nadhadzuje sa do vysky a uz sa skoro i pretocil len nevedel co ma robit s ghlavou tu nedvihol a nepretocil 😀 ale je to pekne sledovat ho jak sa trapi a pokrokuje,uz som mu aj podala ruku a chytil sa jej a pritahoval no stale ta hlava tazkava 😎 ved ma este casu dost 😵 prdelicka moja hyperaktivna-sameho ho uz davno nemozem nechat len tak hocikde lebo sa odraza nozkami uz dost dlho a o par cm sa posuva vzdy 😠 takze uz od ted v strehu 😀

janus a tvoju mamku si viem zivo predstavit tota bude rada ze tam bude prave vtedy a vsetko vypucuje 😀 😉 aspon ti pomoze,ty bys to uz tak nezvladala...no som na teba zvedava,uz sa tesim az mi posles sms ze to mas za sebou 😵

jankando
autor
20. aug 2008

Caute baby..
Daniela84............uz som i podpisala, i kedn a slovaci nezijem, ale trvaly pobyt mam stale tam a myslim, ze sa ma to coskoro bude tykat.. 😉
baby, podpiste i vy...
A Eni....ohladom kolotocov...no prave ten co sa mi paci , tak v katalogu pise len ,ze svieti a ke v pohybe, ale ze by hral nepisu..tak musim pozistovat..tie co hraju sa mi zse nepacia..joj, ze rybky..ta ja nechcem rybky, ja chcem macka pu a jeho kamosov.. 😠
Eni, sms, isto iste poslem, ale nejak na mna nic nejde.. 😠 akurat ze som sa prebudila s bolestou ako ked som kramy mavala..a presne som sa zobudila a ze bolest a neuvedomujem si , ze som vlastne tehu, leb uz uz beham na wc..ze bude krvi...a pak realita ma zobudii 😉 😉 no ale tak ste pisali, ze to ti poslovia ze ...obratila som sa k johnovi, ten mi dal ruku na brucho a dobre...ono to preslo a ja zahajala..a ted som zase oki..
este som sa k hlienovej zatke chcela dostat..ze to kazdej zene musi odist, ze? ale mozno nie kazda to moze spozorovat, ci ako?co myslite? kedze je to zafarbene do krvava, tak snad..no ja neviem a vcera mi sesterka povedala, ze ak na mna pridu take tlaky, tak ze to mi praskne plodovka..hej? taky pocit to je? viem, ze eni, tebeb nepraskala, tusim ani Ivke, snad Katke ano..ci nie? ak ano, tak som mala take tlaky 2 x ze som sa az spotila z toho..ale to len chvilocku...

angienka
20. aug 2008

Jani nestresuj u kazdej je to ine-ta zatka je tiez roznoroda a moze a nemusi byt a niekedy to ma krvavy nadych inokedy zeny pisali ze len take ruzove alebo vlasocnice su tam niektore zas ze normal vytok a je to take rozne proste...
a ani voda nemusi prasknut,a fajne ze nepraskla ale pichli mi ju tam,aspon som si nic doma nezasvinila 😀
Nic nemusi byt a predsa to spoznas-staci ze budes dostavat coraz vacsie krce ktore uz nerozchodis a pomaly budu prichadzat castejsie bolestivejsie a pravidelnejsie 😉
Vidis ja si myslela ze to bola zatka a asi ani nebola bo to prislo 2ci 3x stale po gynekologickej prehliadke ma rozstuchala bo mi to cela urychlit jakebo som uz mala po termine a tak to pak vyzeralo a ja sa stresovala ze co to je 😕 😠

angienka
20. aug 2008

kde ste kto??? 😕

angienka
20. aug 2008

no tak nic z vas zeny idem si ja robit slivkove knedlicky,timmyska zabava dedko pekne sa spolu rozpravaju a smejkaju sa 😵
no a ted ked mam casik tak vy sa poflakujete 😠

jankando
autor
20. aug 2008

Eni, tak ty len vyvaras, a vyvaras.. 😝 mnaam dala bych slivkove knedliky, i kde ich velmi nemusim, ale teraz bych dala vsetko;... 😉
No ja nestresujem a s tou vodou, to mas pravdu, len nech neprskane niekde , kde by som zasvinila..ta este doma este, ale niekde vonku v shope alebo pred ludmi.. 😲 radsej nie..a to buduci stvrtok idem cakat mamcu , ideme sice autom, ale tam cesta trva zo 20 minu a spat tiez a medzitym cakat kym sa odcheckuje...takze dufam, ze sa nic dive nestane tam.. 😉

katka755
20. aug 2008

jani mne zadka odtiekla asi myslim pri prvej take 2dni pred a teraz som proste rano dostala bolesti v podbrusku a potom krize a nakoniec aj zo mna pomalicky liala taka zmes vytoku z krvou....

eni to my uz pozor davame davno nase sidlo uz sa nam na gauci prevratilo v druhom mesiaci a tento tyzden som ivane pisala ze sme mali akrobaticky den no take veci skusala ze hruza bozries na nu ljena chrbte a zrazu uz na boku a pekne na brusku vies rucky podoprete hlava drzi a velky usmev...no uz sa gula vo velkom baska v tom bola zase leniva no tato je sidlo....

jankando
autor
20. aug 2008

Kati, ja stale cakam, ci nieco pride a ci si to vsimnem.. 😉

angienka
21. aug 2008

zdravim...hanba vam-dnes nikto???? 😲
inac my sme boli od rana v meste aj som majku stretla 😎 tu pripeka jak sialeneeee 😝 az hruza.
Inac Katus nas timmy robil akrobata uz ked mal 19 a 20 dni tak sa pretocil a odvtedy nic az ted sa pokusa zas ale prave tamto bolo len take pretocenie teraz mam pocit uz ze vnima a sam sa snazi o to,vtedy ani sam nevedel ako a bol na druhej strane 😀

angienka
21. aug 2008

janus a cosi ja nevyvaram,tu sa o mna staraju este aj ranajky mi mamka nosi niekedy do postele 😵 mam sa tu jak v bavlnke okolo 6-7mej rano mi vezmu dite ak im ho nenesiem ja aby som sa este vyspala a oni sa s nim hraju ak nespi a pak mamka pripravuje ranajky,obed a pracuje a ja vstanem a vsetko mam 🙂 😉 tu mi je hej,nemusim rozmyslat co navarit a co kupit a ze treba pratat 😖 😅

jankando
autor
21. aug 2008

No caute baby
eni, tak tebe je hej teda......i ja bych take brala...no sak i ja take budem mat..pri mamci..sak o chvilu pride.ja sa tak tesim.. 😎 😵
no a boli sme obzriet dom ,ale nic moc, tak sme vzali ten byt...uz mame kluciky a cez vikend sa stahujeme.. 😀 juhuuuu
cize ste pozvane oficialne k nam.. 😉

jankando
autor
21. aug 2008

zase nikoh nikde.. 😠 joj, baby, uz budem i na vas kricat jak na johna, ze sa nemam skym rozoravat..ze ma zanedbava..ta i vy.. 😀 😀 😝
no co...sak ja sa vyrozpravam kde pride moje mimi.. 🙂 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre