Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

taniellita
3. jan 2013

@snehovavlocka tak hlavne je, ze budu zdravucke 🙂 a si priamo zo SK ?

mariana0915
3. jan 2013

@taniellita ahoj 🙂 nič neboj lekar by ti mal dať zoznam alebo skus si opytat od sestricky 🙂 a ešte si zober aj čiapku pre male ponožky a rukavičky,plienky,obrusky,masť na ritku ,telove mlieko,a tušim, že oni kupu v čistej vode ale možem aj nejake mydielko,aspon 5ks latkovych plienok,ja som mala aj vlasne košielky tie "čo ešte ja som v nich bola" kebyže často babo grca 🙂
a všetko ostatne čo pisala snehovavločka 🙂

vika9792
3. jan 2013

Ahojte, rodila niektora z vas vo svidniku a mala epiduralku? je tam vobec taka moznost? dakujem

snehovavlocka
4. jan 2013

@taniellita uz sme sa prestahovali,
@vika9792 myslim,ze je tam ta moznost (neviem isto,radsej si dopredu zisti),ja som nemala epidural

mystery7
27. mar 2013

ahojky kocky, ake ms su vo svidniku? Mam za ulohu zistit 😉

mariana0915
28. mar 2013

@mystery7 ahoj 🙂 možno mi nedopaluje ale čo je MS? 😀

mystery7
13. apr 2013

@mariana0915 MS=materska skola/skolka 😉

mariana0915
13. apr 2013

@mystery7 jaj 🙂

marianax
13. apr 2013

no kukam na pravo tam su vselijake temy a nasla som otazku : je tu niekto zo svidnika? no som sa potesila ze reku idem sa prihlasit a vy uz na 323str.? ste na mna zabudli ci kde som ja bola ze som si tu temu nevsimla ? 😀 😅 🙄

snehovavlocka
14. apr 2013

@marianax to bude tym,ze tato tema je uz hoooooooooooodne dlho dost neaktivna 😉 ale mozme ju skusit ozivit 😀

marianax
14. apr 2013

@snehovavlocka ahaaa tak som za 😉

snehovavlocka
14. apr 2013

@marianax 😀
@mariana0915 ja som tiez cumela jak puk,ze co ma byt MS a napadli mi len majstrovstva sveta 😅 😀 😀 teda skolka by mi ani vo sne nenapadla 🙂

mystery7
15. apr 2013

@marianax
@snehovavlocka
@mariana0915 no tak to tu mozeme ozivit. Ja som povodne z bardejova, teraz byvame v ke, do svidnika-semetkoviec chodime na chalupu.

marianax
15. apr 2013

@mystery7 ahoj ja som svidnicanka a aj tu byvam giraltovcana mam muza tam sme byvali 3roky a tu sme uz 12rok 🙂 zo semetkoviec mam spoluziacku alenku zeliznakovu 🙂

mariana0915
15. apr 2013

@mystery7
@marianax takže ja som z Radvanoviec okres VT a Svidničan je moj Mm v SK sme byvali 3.5 roka, momentalne byvame v N.Orliku 🙂

kuriatko7
15. apr 2013

ja som z Michaloviec ale momentalne byvam v Stefurove okr. Svidnik

snehovavlocka
16. apr 2013

@kuriatko7 a teba na 99% poznam 😀 😀 😀
my sme byvali v SK 3 roky, ale uz nebyvame. ale v teme rada ostavam 😝 a kedze sa tu viacere tocime hlavne v okoli svidnika,tak si ani nemam velmi co vycitat 😀
@lawli ked si najdes minutku,prid medzi nas 😉

mystery7
16. apr 2013

@marianax poznam ju, ale hlavne jej brata Roba a sestru Katku 😉

@marianax tak to uz svidnik dobre poznas.

No tak, kocky, viete mi povedat ci je dobra skolka Ludovita Stura?

snehovavlocka
16. apr 2013

@mystery7 ja skor hodnotim podla ucitelky....aj v "dobrej skolke" moze byt odveci ucitelka a zas aj v menej oblubenej skolke moze byt super ucitelka....takze prepac,ja neporadim 😒

marianax
16. apr 2013

@mystery7 no vidis a ja zas jej surodencov nepoznam :-! Ano poznam no vecsinou som doma :-! Neviem aka je ta skolka nemam s nou skusenosti 🙂

mystery7
16. apr 2013

@snehovavlocka to je pravda, suhlasim. Ale v niektorych skolkach sa menia ucitelky kazdy rok.

@marianax ved mas male babo, tak to sa mu musis podriadovat. Pozeram, ze mas uz aj vacsie deticky, obdivujem ta, ze to zvladas

marianax
16. apr 2013

@mystery7 dakujem moja snazim sa 🙂

14petulka88
16. apr 2013

Ahojte ja som sice z Ke ale od Svidnika z Krajnej polany mam rodinu a casto tam chodim 🙂

kuriatko7
16. apr 2013

@snehovavlocka ake poeticke meno mas.....ale teraz si to zmen na jarny vanlk...nech aktualna :-P

kuriatko7
16. apr 2013

jarny vanok som myslela... @snehovavlocka

snehovavlocka
17. apr 2013

@kuriatko7 😀 😀 😀 pri registracii mi nic nenapadalo a chcela som sa vyhnut tomu,ze mi bude stale vyskakovat,ze taky nick uz je,ze si mam dat s takym alebo onakym cislom....tak som vyskusala snehovuvlocku 😀 ale keby sa dal menit nick (co sa neda 😉 ), tak by som si uz o par dni mohla dat " zasadenezemiaky " 😝

mariana0915
20. apr 2013

@mystery7 Ahoj 🙂 moje deti tam nastupuju od sept. takže potom napišem 🙂

mariana0915
20. apr 2013

@snehovavlocka Jari tha my sme dlhšie byvali v Sk ako Vy ??????? 😀 😀 a deti ako???????zvladaš to?????obdivujem ťa 😉 😉

mystery7
23. apr 2013

kocky, bude v sk nejaka akcia medzi 1.a8.majom? Keby bolo pekne, chceli by sme dojst.

lawli
3. máj 2013

@snehovavlocka Ahoj ,no vidím ,že tých minútok ,kedy tu nakukaš ty, je tiež málo 🙂 ako sa inak maš ? 😉
@mariana0915 Ahoj kočka aj ty si tu ? Pochváľ sa ako žiješ ? 🙂
Inak baby ja len kuchyňa a deti a domácnosť a tak dokola ani neviem kedy stihla narasť tráva 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre