Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
22. jan 2009

Hej, Eni, na tej vzorke pisu, ze jednu lyzicu kase a 10 lyzic mliecka..tak skusim a uvidim co to bude za konzistencia.. 😉

No a vy mate tam HIpp nie? tak nemate ten rpikrm mrkva s kukuricou? bo tu take je..ale pojdeme mozno v piatok do obchodu, tak popozeram, co maju v ponuke.. 🙂

jankando
autor
22. jan 2009

Vsetci miuz pisu, ze mozem zacat s prikrmami...
tak my asi pojdeme na tu kasu
uvidme reakciu...

INak, este sa pytam, tu kasu ste davali na noc a o ktorej asi....lebo ja neviem co to je noc..pre mna je noc tak 3-4-5 h rano.. 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
22. jan 2009

Ivi...Katus stahuje pilne, co?
a mozno ani net tam nebudu mat, ci maju na usb?

jankando
autor
22. jan 2009

Mukky,
hej, Ena rada monologuje.. 😀 😀
a ja este raadsej asi...
stale ked som tu, tak tu nikoho nieto

Eni, ta stolicka sa mi tiez paci, ale je draha..aspon mne sa zda.. 😠
asi kupime len nejaku lacnu...stale kukam na ebay..maju tam jednu od chicca , je tmava a myslim, z enie je ta vysoka,ale ta stredne a k tomu tam nema tacku .. 😠

jankando
autor
22. jan 2009

tak fakt nikoho nikde?????????????????

angienka
22. jan 2009

cooo?Ta ja mam taku jaku sme kupili vobec som nemenila jani ani neviem kde sa to pise,proste mi taha cez ten aj sunar aj kasu 😕

angienka
22. jan 2009

jani vraj sa nema zacinat na noc ze dietatko to zatazuje a ze mas najprv skusat cez den ale ja som zacala na noc tiez 😉
Hipp mame a ja prikrmy zeleninove som kupovala len hipp ale taky nee proste mrkvu cistu,pak mrkva zemiak a pak bud s krutim alebo s kuracim tam pisalo ze so zeleninou ta to uz som nestudovala ci tam neni kukurica ale prid emi to blbe,no to uz neviem fakt 😉

angienka
22. jan 2009

hej je draha na to ze to neni novinka ale je supracka...
Tak kukni na tote co my mame kolko tam u vas stoja ta ma presne tie iste funkcie,som spokojna ma aj tac je polohovatelna proste som max spokojna a maju viac druhov aj farieb aj vzorov mozno tam bude lacna 😉
Hej zabudla som vam povedat vysledky...taaakze meriame 79cm a vazime 10,9kg 😕 😀

angienka
22. jan 2009

janu ja tu som len som necela ted anakukovat aby ma nelakalo napisat a zas som nezapisala celu stranu,no chvilu pockam a ked sa nedockam tak mizim... 😒

jankando
autor
22. jan 2009

Eni, ja to tu vzdavam, pridem , napisem si svoje, precitam vas, co ste popisali a idem dalej a pak zase raz za cas nakuknem...

No tu je ta hippka hormlane mrkva a kukurica napisane na nej

Tak ja skusim dat teraz, ale len ak pride JOhn domov, ak nie, tak zajtra doobeda dame

A ake to vy mate?tie stolicky?

Eni, tak vy ste riadni valibuci..jak my..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malibuu7
22. jan 2009

no tak moj drobco zaspal takmer po 6 hodinach, som zvedava kedy sa zobudi... no idem sa ucit na zajtrajsiu skusku, lebo som tak v polke 🙄
eni viem jak to nakupuju znami... podla seba... i nam tak, ale vlastne uz ani nie, lebo ja poviem ze toto chcem a toto vobec, tak ma respektuju...
tak mam nejak spravicky od katky: uz su prestahovani uplne... ale bohuzial net im prestahuje do 20 dni, takze ktovie kedy 😖 inak im uz tatko zajtra odchadza do prace, tak zase budu same doma.... 😒
eni fakt riadny chlapak je Timco 😉

tak sa pre dnes majte pekne, dobru noc a sebe prijemne ucenie prajem 😎 😠 pa pa

mukky
22. jan 2009

malibu...angie..janka...a ostatne ahojte 🙂 maly strajkuje 😀 uz hajal asi 2o min ,teraz sa zobudil a smeje sa no a my snim,,,,dostal papat,manzel ho prebaluje tak som odbehla a idem uspavat..dve noci sa budieva,co sa nestavalo...aj o 4tej chcel papat..asi je v tom rastovom sprute prave a potrebuje castejsie a viacej papat...no a mame 2 zubky tak mozno sa budi ze rastu alebo budu ostatne tiez rast..no neplace,len mrnci 🙂 Na ukrajine som bola asi pred mesiacom a nieco,ale neviem ake mate na mysli veci znackove,lebo musim vas sklamat co nie su priamo zo sport.obchodov,to znackove nie su ☹ len falzifikaty 😒 ,chodim nakupovat do domov na dedinu ,ceny su suprove,vyzeraju ako znackove,no ta kvalita je trosku ina 😝 ..ale mam pekne veci,a ked sa otepli chystam sa opat,no ak mamka bude mi moct opatrit synacika.idem off na chvilu

jankando
autor
22. jan 2009

Mukky,
ja som to vedela..ze nie su znackove len padelky.. 😉 😉 😉 😉

jankando
autor
22. jan 2009

Ja mam kamarata z Ukrajiny..no to bola riadna sranda pocuvat ho ako rozprava... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
22. jan 2009

janka...tak potom ok...neviem niekto tu spomenul ze su tam znackove tak preto 🙂 len niektore veci na bazarikoch predavaju ako znackove a vobec niesu 😠

mukky
22. jan 2009

ale da sa to lahko rozoznat podla visaciek....

jankando
autor
22. jan 2009

No jasne..
ja som o tych veciach uz davno vedela,jeden znamy tam tiez chodil na nakupy.....a ten moj Kamos mi dohovaral, ze su prave, ale mne to rozum nedalo.. 😉

HEj, myslim, ze Ena vyssie pisala, ze by chcela ist..........
pochybujem , ze by niekde prave znackove veci predavali lacno.......len ak tak vo vypredajoch v norm. obchodoch alebo v zlavach..... 😉

jankando
autor
22. jan 2009

BTW..

Eni, na cumliku na doch bokoch mas cisielko..to znaci od akeho mesiaca su...
no ak Timmco pouziva 1cku tak sa musi riadne namakat kym to vypije...ale zase dite uz ked ma asi zubok, tak mozno rozkuse a urobi vacsiu dierku, coz je mozne vo vasom pripade.. 😉

Ja dokupujem skoro kazdy mesiac nove cumle a podla mesiacov....len stale sme jednym pozadu..teraz budeme mat 5 mes. a budem kupovat 4ky.. 😉

jankando
autor
22. jan 2009

Ak take su...leboneivem ci hned nie su od 6 m....
ale 1, 2,3 som kupila normalne.. 😉

malibuu7
22. jan 2009

hej hej i ja viem ze su to take "znackove" veci... jasne, chapeme sa vsetci 😉
jani to akoze avent ma cumle na kazdy mesiac? to sa mi nezda... ale mozno si len zle myslim... ja zijem v tom ze su "jednotky" - zvlast na mlieko a vodu, caj, potom "dvojky" tiez na mlieko a iny na vodu a potom na kasu... takze cca 5 různych typov... no moznoze ina znacka, ine typy...

malibuu7
22. jan 2009

no a tie ako som napisala "jednotky" tak su do 6mesiaca a potom od 6.mesiaca...

mukky
22. jan 2009

jankado 😀 😀 😀 😀 tie cisla su podla toho ci je to napr..1 je na mlieko,preto tazsie tecie,2 na caj...ked som dobre pochopila o com je rec

mukky
22. jan 2009

uz som sa davno tak nenasmiala preaaaaaaaaaaaaaaacte,zabehla mi skoro lentilka a som to citala manzelovi a sa rehlil zo mna co som mu to ani precitat nevedela o tych cislach, 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
22. jan 2009

Nieeeeee....ta co ste..
Avent ma cumle na kazdy mesiac....sak vidim i podla Petka..teraz keby som mu dala jednotkovy cumel, ta sa chudak omaka kym vypije celu flasu..je to na lahsie sanie...sak su znacene na mesiace a nie na caj , kasu atd....
Sak ja kupujem stale cumle podla mesiaca.....
ak najdem niekde link tak vam hodim..
Inak teraz chcem cez ebay kupit cumle od 6 m.....
sak i dudliky tak kupujem...vy nie? Petko uz uziva od 3-6 m...
sak i s Katkou sme o tom pisali..tiez pisala, ze meni cumle...aby bolo viac dierok... 😉

Co bolo take smiesne MUkky?

mukky
22. jan 2009

a pisem o tych cumloch na flasu 🙂 tams u podla tej hustoty cisla dierok ako povedala aj mali.....7

jankando
autor
22. jan 2009

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

tak tieto su od 6m..... kukam na ebayi....

jankando
autor
22. jan 2009

tak tu som to nasla, dufam, ze sa vam to otvori..

Eni, tak ukazuje aj kde najdes to cislo.... 😉

mukky
22. jan 2009

janka....som sa strasne smiala ze si vykusne potom vacsiu dierku nejake tam dietatko a ten cumel 1 je na tahsie sanie,preto mu ide tak tazko kym to vypije,napr ja kojim a aj z flase dokrmujem 5 mesiacov a ak by si dala 2,slo by mu rychlejsie lebo je urcena na caj tusim no velmi by si privykol a nechcel pit lebo rychlo tecie uz potom z mojej diddy...

jankando
autor
22. jan 2009

Su rozdelene podla mesiacov..nepise tam , ze extra na caj, ci kasu.........................
no a tym padom asi vyhovuju aj hustote, racionalne....

Nechapem, co bolo take smiesne...........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre