Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
10. mar 2009

Dobry den prajem...
Hroznu noc som mala 😔 ale to nie kvoli petkovi,ale kvoli mne.... ☹
chjo...idem ja do domacnosti porobit nieco... 😀

mukky
10. mar 2009

nestras 😲 😲 😕 co sa stalo...

jankando
autor
10. mar 2009

Nic zvlastne, len sa mi hrozny sen snival a mala som take bolesti cudne, ...no..... ☹
A zase raz som unavena ako pes
zase sme boli vonku , ale dnes bolo pocasicko ako v lete, asi 4 hodinky sme prechodili, mne to tak prospieva..teraz v noci je ake uz hozna kosa, ani sa verit nechce, ze bolo tak krasne...
idem hodit dlhu vanu

jankando
autor
10. mar 2009

Dnes tu zabito, ne? 😠

mukky
10. mar 2009

ja nejak nemam cas,fotila som a nahadzovala opat inyeraty,zmenovala fotky, ,joj moje oci,na to ocne neviem kedy pojdem..aj sa bojim ci sa mi nepohorsilo,..

katka755
11. mar 2009

ahojte baby nestiham vas dositat ale pisem jani dakujem,hej mali krneval bol to prvy tak bolo radosti..........
neviem cim to je ale nemam cas na nic ani na net ani ked si nieco chcem spravit mala je taka v poslednom case zvlecena ze je to hrozne ani na wc nemozem lebo hned vrieska za mnou noooo neviem do kedy to tak bude skoro stale je na rukach akurat ked baska pride tak sa trosku pobavia,mam teraz take obdobie ze sa mi nic nechce jak vidim pradlo tak aj 3-krat k nemu pojdem a nezapnem to no hrozna som o zehleni uz nehovorim,jooooooj lenivost na mna pisla,tu by som aj niekedy napisala no neda mi.teraz neponocujem aby ste sa nezlakli zaspala som a teraz som vstala spravit mliecko a trosku upratujem nech mam zajtra menej,ale uz o chvilku pojdem spat rano vstavam do skolky tak nech nezaspim.nikedy si musim dat nocnu na dositanie kona a potom sa uz pridam konecne

katka755
11. mar 2009

mukky vsimla som si ze spominas inzeraty predavas aj nieco nove a kde?

jankando
autor
11. mar 2009

Ahoj Katus
tak konecne si napisala, Slavku uz ani nespominam. 🤐

Ohladom toho prania a zehlenia, ja sa neviem dokopat dozehlit to vsetko co na mna tam kuka.. 😠
leniva som jak vos.... 🙂
dnes bolo krasne vonku, tak som rychlo utiekla pred zehlenim vonku.. 😝 😀
no ale musim ist na to, bo sa bude kopit viac a viac
idem ja uz do hajan, bo dnes ponocujem a uz ma svalovka chyta.. 😢
tak pa baby
Dobrru noc prajem.. 🙂

mukky
11. mar 2009

Ahoj katka,tak predavam na bazosi,teraz striebro a bizuteriu,chicco kociar,detsku vanicku,oblecenie,niektore kusky su aj nove,mix oblecenia pre mensie deti asi do 5 mesiacov, ,niektore nove,ale mam aj take pre nenarocnu maminu,ktore nie su nove,dostala som take starsie,ale maly to uz na doma nevynosil,a ak to nepredam tak to dam na charitu.lebo ja mam plno veci krasnych a kvalitnych z chorvatska,a tie si vsetky nechavam pre druhe babo.je to babracka,dala som sa do toho asi pred mesiacom,je to dost narocne,fotit,zmensovat,vypisovat,stale vymazat a nahodit opat,uf.Ak mas mailovku tak ti mozem poslat ak chces mrknut.Ja som taky tip,kupim si nieco a o chvilu sa mi to uz nepaci 😀 😝 ,manzel hovori ze rozpredam cely byt,Uz som sa zbavila aj steny v obyvacke,chcem uz predat aj kozeny gauc aj 3 rocnu sedaciu supravu 😀 .Aj ine oblecenie chcem predat,vsetko zvacsa v 100 percentnom stave,minimalne nosene.Sme hore uz od 6tej,uz treti den,ach jaj,takze som spala 2 hodiny

adrianamickova
11. mar 2009

idem si vas docitat...... 🙂
normalne si davam odvykacku 🙂

adrianamickova
11. mar 2009

pomerne zlepsenie zdravotneho stavu hlasim....pocasie aj lepsie uz bolo 😉
mala som navstevu tak som sa venovala jej a nie pc,a nase stale bambulku...takze sa sem maalo dostavam
v poslednej dobe 😀 pokusm sa o napravu...
dnes som varila 3jedla....no do piatku predpokladam ze uz nemusim...

adrianamickova
11. mar 2009

a v sobotu ideme do svidnika 🙂 ktore casti ktore obce mam od vas pozdravovat? 😅

jankando
autor
11. mar 2009

Adi
odomna hlavne dukliansku... 😉 ulicu.. 😢

jankando
autor
11. mar 2009

A som rada, ze sa uz uzdravujete...joj, ja tak nechcem chorob v rodine..ziadne.. 😠

jankando
autor
11. mar 2009

Ja som dnes nevarila, ale mam strasne chute navarit , napiect nalesniky, vraj ich viem dobre.. 😝
len som zistila, ze to trelo nemam take ake potrebujem.... 😠

jankando
autor
12. mar 2009

Dobry den babusky.. 😉
No co ako mate? ako drobcekovia?
My sa mame fajn, papame uz treti den spenatik, chuti... 😉
Ja dnes som si dala upratovaciu catu..... 😠 nie velku,ale aspon skusim dozehlit tych milion veci a uz mam popratanu kuchynu, vyberiem postelne pradlo...jooj, zo mna sa stava zienka domaca.. 😖 neechcem byt zienka domaca..a uz vobec nechcem vydat sa...lalalalalllallalaaaaallallalalalalalla 😀 to cisto na mna pesnicka.... 😝

mukky
12. mar 2009

Ahojte,tak mamyel uz chori neni,ale momentalne ja,ale neva,v pohode 😒 pokial nemam 4o teploty...aom to chytila od neho,ale jest mi este chuti 😀 tak to este neni tak vayne 😝 ,prave som dopiekla placky yemiakove,to nesu nahodou nalesniky,vcera ste urobili mi chute.ale nestihacka sa najest do 18tej,no neva 😠 😝 ,leo maly teray dopapal a ja az teraz,to je ako obed...som sama,manyel na nocnej...ale sa tesim,mame ohradku velku ododnes tak tam maly sa pohra,nikam neujde a moyem konecne varit kludnejsie aj porobit co treba....dala som foto..tak paaaaaa

mukky
12. mar 2009

Ahojte,posielam dalej,aby ste to nahodou nekupili,a ak to uz mate,prec s tym,ja aj pre toto tie sklicka nekupujem....nedoverujem tomu ze je to take zdrave,je to len obycajny marketingovy tah...a ze bio 😠 http://www.novinky.cz/ekonomika/163620-brokolic...

jankando
autor
13. mar 2009

Hi dievcata
ta tu prazdno.. 😕 😕

jankando
autor
14. mar 2009

Dobry sobotnajsie den
tak dievcatka, sem sa sem.. 😀
ci rodinne travite vikendy?
My sme nejak dnes zaspati a pritom peknepocasie je vonku.. 🙂
Petik bude dnes papat 1x masko.. 😉
sme mu navarili.. 🙂

mukky
14. mar 2009

ahojte,tak my smeprisli pred chvilou z Madarska z nakupov a som totaaaaaaaaaaaal grogy 😀 😀 😝 a rano sme o 9tej odchadzali...ale stalo to za to,mam hlavne to,co som chcela malemu kupit

mukky
15. mar 2009

Ivi ste v poriadku?A jozko,vsetko ok??Daj vediet..ja soplim neskutocne,len pevne verim ze maly nic nechyti

malibuu7
15. mar 2009

ahojte zenusky,
tak my sme boli na slovači a ja som nemala ani trosku cas sem nakuknut.. 😒 sorry... sme ok... doma bolo uzasne len velmi kratko, ale po velkej noci ostavam s malym na 2tyzdne pravdepodobne. ani vas teraz necitam, az ked vecer mozno.. zatim pa 😉

malibuu7
15. mar 2009

ech s tymi hamankami ma nas.ali riadne... ja kupujem velmi malo vyzivky ci ovocne ci zeleninove, ale ked tak od Hami... no nie bio... to sme nikdy nemali... ale ked tak premyslam ci bio ci nebio raz je to jedna firma 😠 chjo... i ja preto radsej varim sama pre maleho, no mam doma v zasobe vzdy 1sklicko keby nahodou... 🙄

mukky
15. mar 2009

ahoj ivi,tak som rada ze ste ok 🙂 ,takze super bolo hej...sa potesili vnucatku.ja nekupujem vobec vyzivy pre maleho,ale sebe obcas ano,miesto jogurtu,lesnu zmes ci jablckovu.aj vcera som mu do madarska yobrala nastruhane jablcka 2 na desiatu.Ja varim denne pre maleho,len dnes druhy krat som uvarila dost vela,tak ostalo aj na zajtra,tak verim ze to neni zle,ale na treti den by som mu to uz nedala.mam novinku,dnes si podlozil jednu nozku pod seba a sedel 😀 ,tak som ho nasla,odbehla som dat prat a taaak som sa potesila 🙂 fotky dodam vecer,hned som ho cvakla 😀 .Ivi to je jedno ci bio ci nie,technologia plnenia a pripravy je rovnaka 😠 ,a co tie maminy co detom uz par krat tuto vyzivu podali...asi sa riadne zlakli...a chapem ich....tak napis co ste tam robili u vasich,a papali ste fajnotky co?? 😀

adrianamickova
15. mar 2009

dobry vecer mamicky zenicky...aj deticky
no vikend bol krasny,len keby to tak rychlo neubehlo,ved uz koniec....nedele....
este dobre ze som na materskej,a nemusim vstavat do prace....uz som si na taky detsky rezim zvykla 😝
pocasie.....uz naozaj jarne... 😵

adrianamickova
15. mar 2009

mukky....kde chodite do madarska?ktore mesto?

adrianamickova
15. mar 2009

nam sa nedela vydarila 🙂 doobeda varenie...rozpravocky,ale aj pracka mi prala
fajnucku polievocku z kacice...mnam...rizek a pivo 😀 ,nie...bez piva a zemiaky 😀
aj poobednajsi spanok sme stihli.....a bola som s dievcatami v divadielku,uz sme sa zberali minulu nedelu ale
choroba nas nepustila,tak dnes sa uz nemohli dockat 😅 😅 😅

adrianamickova
15. mar 2009

bala som sa ci vydrzia sediet,ci nebudeme vyrusovat a chodit hore dole....
ale predstavte si....sedeli,pozerali....amka sa aj bala ked vystupoval cert,tak sa ma drzala 😉
detske kocovne divadlo.... 😀 😀 😀
no a viem ze odteraz sa mozme kedykolvek kulturne vyzit 😵 😵 😵

adrianamickova
15. mar 2009

z divadielka do cukrarne na kolacik...a nijaky iny len zamatova rolada 😀
sonka pozerala do kazdej kapury 😀 😀 😀 ,ze kde uz predavaju zmrzlinu,mala chut na kakaovu 😝 😝
presli sme sa mestom...no fakt az zit sa chce ak je pekne pocasie,a veru bolo 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre