Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
15. mar 2009

a navsteva svidnika sa odlozila o tyzden,muzovi nenabehla vyplata na ucet 😠 ,zlostim sa,lebo uz aj seky mali splatnost..zajtra uz chcem chcem eura...
ale dnes sme krstnu navstivili,a dievcata dostali krasne kosicky na velkonocne vajka a zajace a kinder musi byt 😉 😉
uz mate nieco nakupene na velku noc?

adrianamickova
15. mar 2009

dobru noc vam prajem 🙂
a uspesny zaciatok noveho tyzdna 😅

mukky
15. mar 2009

adi tak krasny program ste mali,super..a hlavne ze deti boli spokojne a stastne,aj ja sa tesim na taketo vyletiky do divadla a na detske podujatia ked maly podrastie.A na alpinku a na vlacik..na opekanie na ohnicku...tesim sa aj chodit na chatu,ale to stale asi budem v strehu aby ho nieco nepostipalo,napr hnusne vcely atd 😝 sice davaju medik ale ich nemusim..

malibuu7
16. mar 2009

ahojte...
ja neviem kedy konecne budem mat viac casu... stale sa mordujem s manzelovym danovym... este skola do toho... potrebujem seminarku do soboty spachat... no neviem neviem teda...

ja by som taaaak rada nieco chystala na velku noc... no vidim to to nie dobre... no co, nejak bolo nejak bude... hlavne aby vody vela bolo... 😝 a teplo samozrejme 😉

ej i ja sa tesim na akcie s drobcom... chcem s nim chodit na vselijake akcie... teraz je tolko moznosti... za nasich cias toho tolko nebolo... sa mi zda.

malibuu7
16. mar 2009

inak u nasich bolo superne... i ked sme chceli byt doma, ale nevytopili sme dom... bolo tam 5st. ked sme prisli a vytopili sme to na 15 tak sme radsej spinkali u nasich... ale bolo super... nasi si maleho uzili poriadne... len pozerali co ten vsetko dokaze... inak dnes ho tatko naucil na BARAN BUC a taaaaaak krasne ide pomalicky k hlave a buuuc jemnucko a smeejka sa taaaak 😵 A co sme jedli? no my sme poriaadne ani jeste nestihali... lebo mi nikdy nestihame ked prideme domov... vsetkych obletiet na navstevu... a tak.... nemam rada ten zhon. Boli sme aj vPolsku, no nic sme nekupili, lebo bola taaaka kosa, ze sme tam dosli a za pol hodky sme isli domov... no na hranici sme si masko nakupili za neskutocne ceny 😎 a chceli sme si ho vziat sem, no zabudli sme ho doma v mrazaku 😖 jak tu ru ru sme 😀

malibuu7
18. mar 2009

ech upada upada tato tema do zabudnutia 🙄

mukky
18. mar 2009

ahoj ivi,tak pod aj na ine 🙂 ako sa mas?

adrianamickova
19. mar 2009

ahoj dievcata....mamicky...deticky...
no k nam sa vracia zima,uz tak fajne bolo 😠
mam len jednu,aj tak vymysla somarinky,ani som si nevsimla kedy mi vzala krem a sama sa mastila,
ruky,pisulu,ale cez teplaky....pusu to znamena cela tvar....
a mam novy uces....melir a trosku prestrihane,ale usetrila som na kadernicke
spachali sme to spolu s mojou mamou 🙂

adrianamickova
19. mar 2009

hlasim uraz....amka skakala zo stolicky a trepla si bradu o roh stolika....
plac veliky.....a strach v ociach.....len pokial neprestalo boliet,zase skace
osetrila som jej to,zalepila....no 1steh by to bol urcite ☹ ☹ ☹
jak vam dobre ze mate drobcov.... 😀 😀 😀

adrianamickova
19. mar 2009

jankando kde si ???chybas nam.....
🙂

jankando
autor
19. mar 2009

Adi ahoj
tak ze uz mate u prvy uraz za sebou?prvy?
to prejde, vylieci sa....rastie.. 😉

Adi, tak foto ukaz, nech vidime, co ste s mamcou spachali. 😉

adrianamickova
19. mar 2009

daco hodim potom,objektiv na fotaku sa dajak zasekol...
ale to sa k tomu musim aj mamalovat aby som dajak vyzerala,vecer sa mi zdalo ze to tak celkom,
ale denne svetlo.... 😉

adrianamickova
19. mar 2009

nam snezi...zima sa vracia.... 😠

adrianamickova
19. mar 2009

taky uraz so znackou amalkin prvy....ale uz bola popalena,
sonka ma jazvu co jej skocila kacka,....este dobre ze sa nefrafila do oka
len horne viecko a obocie...tiez uz bola porezana,popalena....kolena rozbite.....deti s tym rastu to je pravda 😝

adrianamickova
19. mar 2009

rozmyslam co este....aj vcela ju postipala.....to bolo placu ☹

adrianamickova
19. mar 2009

teraz som sa dozvedela ze vo svidniku sa chysta svadba 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
19. mar 2009

Tak Adi kukam, ze baby, uz zivotom skusene.. 😀
Och, vcelu by som nechcela, to vsetko so i ja prekonala, ale vcelu nee..ja doteraz kricim ked je okolo mna nejaka. 😠
U nas bolo dnes krasne, slnecno i teplo..ja len tricko a tenku bundicku 🙂

malibuu7
19. mar 2009

ahojte...
peti hej aj ine temy obcas kuknem, no neprispievam... 😝 nejak uz vobec nemam cas ani na tuto.... 😖
Adi tak take urazy i nas cakaju co chvila... takze nie je vyhra ze mame malych drobcov... ten moj skuma vsetko, chodi jak velky frajer... no ale od kacky dobanec by som nechcela teda 😅
inak aj tu prisla jar, zlaty dazd rozkvitnuty, ale rano sa zobudime s jozkom o 10, odtiahnem zaluzie a vonku total bielo... no des bes... 😠 potom prsalo ale ked sme isli vonku krasne svietilo slniecko... i ked vietor pofukoval studeny ale bolo i tak krasne a my ideme vonku i ked je sychravo... my za kazdeho pocasia proste aspon na chvilku 😉 a Jozko je uz zvyknuty na to.
ejha takze na svadbu pojdete? no super nie?

mukky
19. mar 2009

Ahojte,joj aj ja sa bojim vselijakych urazov a padov,teraz to s nim obcas knise,a aj spadne nabok,tak sme dnes boli objednat prenosnu postielku,aby to mal makksie,mame sice ohradku,ale tycky su tvrde.A aj ja som sa dnes konecne objednala ku kadernicke po asi 4roch mesiacoch na doplnenie bieleho husteho meliru,idem v pondelok na 13 stu,dufam ze nezabudnem,co sa mi teda casto stava poslednu dobu,cim to asi bude??? 😀 😀 Ale rozmyslam ci si nemam dat odspodu tmavsie vlasy,a potom melir,asi viete aako myslim..

mukky
19. mar 2009

jani a tu na rodnu hrudu preco neprides??? 😀 😀 Myslim tym tuto temu 😀

jankando
autor
19. mar 2009

Sak som tu..
len miestami zaneprazdnena

mukky
19. mar 2009

aj ja ...este chcem kuknut zamenu manzeliek..

jankando
autor
19. mar 2009

kde to kukas, bo i ja chcem a neviem kde? na slovenskom?

mukky
19. mar 2009

pod do temy zamena manzeliek a tam si to skopirujes 🙂

jankando
autor
19. mar 2009

nasla som tam zatim len na cesku a ja by rada slovensku videla 😠
ci kde bol ten riaditel? 😕

mukky
19. mar 2009

v ceskej,ta chodi u nas aj,ja kukam aj spatne co boli...

mukky
20. mar 2009

jani tebe ide zvuk na zamene,lebo mne nie 😠 😠 😠 ci som daco nestisla...nevies kde tam sa dava zvuk....na inych programoch mi ide.... ☹

jankando
autor
20. mar 2009

Tam dole je taka akoze parka to je zvuk
mne islo
som kukla no a hlavne ten pan riaditel..
och, ta ja by ho bila, atku mudrlant, on , a chuda zena, sak az tak zaklonenu hlavu furt mala, jak keby sa furt bala, to asi po rokoch s riaditelom..no a je ocividne, ze on tam oblbuje smarkate v office, sak jak on vobec nevedel dobre nic pekne povedat na sovju zenu..len ze on si kazdu zensku vazi.ta fakt, ta ciganka co nakoniec povedala, ze radsje byt chodbna a mat lasku nez byt bohata a zit v ladovom zamku.. 😠
a ten debo jej este i manual riadi a decko sprchuje 11 rocne..sak to je chore ne....ona sa cisto riadi nim.. 😖 😖

jankando
autor
20. mar 2009

A este jak navrhli stretko , tak on sa vykruca, sak je riaditel ne, ta nebude udrziavat s takmi kontakt..och..to je taky k...... ta zenska to presne vystihla, ze sa pretvaroval a dobry herec...ze on cvicieva a pritom len raz cvicil, aby bolo na kamere vidno, nech vidia tie susky, co s nim makaju.. 😀

mukky
20. mar 2009

ahojte,tak my mame zamracene 😒 sme hore od 6tej,plny elanu a energie,teda len jediny clen domacnosti 😀 😀 ,ja som si sla lahnut o 3:40,potom este kojila,no a maly sa nejak pretacal a nespal dobre,a je sama energia,nezastavi sa ani na chvilu,po kom to dite je?? 😀 Tak som zapla na chvilu net,ale odchadzam pomaly,je nutne ho strazit a raketovou rychlostou mi chce zobrat notebook 😀 mam ho skryty za vankusmi no on cumakuje stale na mna,vidi ze tam daco mam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre