Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
10. apr 2009

adriana presne tak 😠 ,citala som ze si vydrayila satky aj kupila pre dievcence,ako sa maju? 🙂 ak nie si spokojma s tymi jednymi,ze tam mali dierku,tak napis negativne hodnotenie aby nenaleteli aj ine mamicky....

mukky
10. apr 2009

adriana inac mate tam riadne rusno 😕 😕

adrianamickova
10. apr 2009

mukky ....tesia sa len vykrucat sa chcu....v poslednej dobe u nas vyhrava,videokazeta z nasej svadby 😀 😀
dievcatam....no tak uz dufam,ze lepsie,len bude
starsia je u babky....a mladsia so mnou...dnes mi ale pomahala varit,chystat,a vyfukovali sme vajicka
a potom roboli syrek.....robite aj vy take?alebo co ake tradicie...zachovavate 😨
a kde je rusno....?nepochopila som...v teme Presovcanky?

adrianamickova
10. apr 2009

velmi sa este neviem zorientovat na tej stranke....
no....tie saticky sme si predali z ruky do ruky,dala mi tasku ja jej peniaze....a utekala na autobus...tiez som si myslela,ze to bude ok.lebo ich predavala jedna kocka co si piseme v teme ....tak moja chyba,
ale uz stale pozeram co by sa dalo za dobru cenu vydarzit 😀 😀 😀 asi mi cvaka,ja tam vela na vyber 😕 😵

adrianamickova
10. apr 2009

inac jozino sa riadne vyfarbil,nakuknite do presovcaniek 🤐

mukky
10. apr 2009

nespis este??? 😀 hej v teme....no podarene su tvoje dievcatka 🙂 syrek robi mama aj svokra,moja mamka neutralnej chuti a svokra sladky..ale ja to nemam velmi rada,chcela som sama skusit urobit ale ja to nemusim jest a manzel dostane od obidvoch tak naco to budem robit 😀

adrianamickova
10. apr 2009

str 184....188,
nespim...rozmyslam,co obleciem zajtra ideme posvatit kosicky a hlasia do 25 stupnov
dievcata sa tesia ,krstna im kupila pekne...dnes mali v kaufe kinder vajcia po 15sk....este stale neviem kolko to eur 😝

adrianamickova
10. apr 2009

a uz nie je moj sused...odstahoval sa

adrianamickova
10. apr 2009

mukky stale neviem....ty kde byvas?

adrianamickova
10. apr 2009

rychlo do postielky ved uz mesiac svieti... 😀 😀 😀 😀
dobru noc....caute 😔

jankando
autor
10. apr 2009

Cafte babule
dikes za polutovanie
dietku sa snazim dodrziavat, uplne malinko solim, teda len dnes som si granadira pososlila trosicku, inak nic slane...to tak tazko pre mna, zvknutu na sladkosti len tak z dna na den vynechat
V nemocnici som bola len 3 vecery, hlavne, ze bolesti odisli, len na vyzivacha aantibiotikach som tam bola....
Pravdu poviem, ze som si ten prvy den, hoci este doma, a noc uz v nemocnici ani neuvedomila, ze som bez Petka, pretoze som bola nadrogovana tabletkami..dali mi nieco take silne, ze som nic nedokazala, len spat a ked som bola uz hore, tak som sa len vyvracala..a zase spala a v noci jak ma napichali vsetkym som uz nevladala a zaspala ani neviem ako.. 😖 ale pravidelne za mnou chodili ako len mohli, takze tak ..tatik zvladol uplne v pohode, pre neho to malinka...no a potom ked ma pustili z nemocky, tak som zase bola este cca 2 dni taka cudna ina, len som lezala,lebo mi stale zle bolo i vracala som, ale hlavne, ze uz je lepsie...
no...o 4 tt cca mam ist na CT aby kukli kde presne su tie kamene a tak a aze ak im to viac nepovie, tak pojdem i na sono...fuuj, ale budem musiet vsetko zvladnut....ked som uz zvladla tolko vracat, a tolko co ma teraz dopichali snad viac nez za cely zivot... 😢

jankando
autor
10. apr 2009

Adi, co sa stalo s Jozinom?
idem hned pokukat.. 😠

adrianamickova
10. apr 2009

🙂 jani...prelet si....to
aj ked ja som sa trapne citila ked mi pisal IP...a pytal peniaze...a velakrat 😖

adrianamickova
10. apr 2009

co vy na to??? 😒

adrianamickova
10. apr 2009

naozaj pa,zajtra vas docitam 😉

jankando
autor
10. apr 2009

A ty si mu tiez poziciala?
tak som docitala a mam dost....
nechapem...ale asi vazne nemal dost svojich,ale zase takto napoziciavat a potom tak nezodpovedne k tomu 😠

Och, no ale na nas to neskusal, asi ze sme v zahranici..ale kopla by som mu online do riti...
a on byval blizko teba?

jankando
autor
10. apr 2009

Citala som, ze ste mali steniatka..tak gratulujeme statocnej mamine, keby som mohla, tak si ich najradsej vezmem vsetky..
ale nemam kde a nemozem ..anisvojho psika pri sebe nemozem mat.. 😖 😢

mukky
10. apr 2009

som na facebooku konecne som nasla naj kamosku z detstva,zije v new yorku,potom vas precitam

adrianamickova
11. apr 2009

caute zeny....no ako?
u nas dnes naozaj aprilove pocasie...vsetko...
boli sme s kosickami a riadne sme zmokli...este ze isla s nami mama,2 dievcata 4kosicky dobrot,2dazdniky...
ale no zvladli sme to najlepsie ked sa zdalo nasej amke dlho stat vytiahla z kosika klobasu postavila sa pred vsetkych
do stredu a zacala ju jest...no komedia,ludia si ju do mobilov snimali,a napriek dazdu robila tam zabavu... 😀 a velku celu,ja som jej dala maly kusok
nech teda si je...ale nie...celu chcela
no sme ojedeni...az az...oci by jedli
burka bola ku veceru,aj teraz sa bliska hrmi
jani..............ja nie,mali sme taky mesiac a mame dalsi som rada ze sme vysli s eurami 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😉

adrianamickova
11. apr 2009

a steniatka este mame....dnes maju 4dni
neviem co s nimi....ale dievcata ich po rukach,do kociara do furika
amka si dnes ku nim lahla 😀 😀 😀

mukky
11. apr 2009

adi ja byvam v Kosicoch,ale rodinu mam blizko svidnika,ale v svidniku ma rodina obchod,este aj bufet maju,a na dedine este krcmu,ale ujo mi zomrel pred troma rokmi,taky dobracisko ☹ ☹ ☹ take nestastie sme mali v rodine,sesternici zomrela asi 2tyzdnova dcerka a tazko to niesol,potom infarkty ☹ ☹ a este tieto aktivity,luto mi je...

mukky
11. apr 2009

ja mam u mami kokrspanielku donnu 🙂 ale vobec s nou skoro nesom teraz ked sa maly narodil,ale uz je stara,a nedavno bola steniatko ☹ adi mozem vediet kolko mas rokov?Ak nechces,nepis 😀

adrianamickova
11. apr 2009

2X18 😀 😀 😀 😀 moj vek 😉
no co som sa ja steniat uz nachovala....
teraz mame....jazvecicku+3mesacne
potom je to mix sucka ema +7steniat...
asi 60 urcite.....idu vzdy na skusy do sveta,na salas,do rodin 🙂

adrianamickova
11. apr 2009

hmm.................take smutne,a nespravodlive ked odchadzaju deti 😢

adrianamickova
11. apr 2009

a my zase mame rodinu v kosiciach....terasa 😉

mukky
12. apr 2009

adi aj ja uz mam idsat tak co??A citim sa na 15 😀 😀 ,tolko psikov,mna by srdce bolelo dat ich prec,vsetky by som si nechala 😀 😅 ano,je to velmi smutne,a ja som to tazko niesla ked som sa to dozvedela,uz je tomu par rokov,no a bola tu sama v nemocnici sesterka,brusko som jej hladkala... ☹ ☹ ,ale ty si urobila stastnymi 2 deticky a vela ludi urcite,to je krasne 🙂Na terase som vyrastala a pred 3 rokmi este byvala 🙂,tam sme mali s manzelom 1 izbovy byt,potom dvojizbovy,no a potom sa nam podarilo kupit trojizbovy a odisli sme z terasy,ale mam tam este babku a svokru,5 minut autom asi,a ku mamke mam asi 3 minuty autom,a aj k tete,tak vsetci pohromade sme 😀,najdalej ale od svokry sme 😀 😀 🤐

adrianamickova
13. apr 2009

ahoj,sekretarky...uradujete?ci nie?
ako dnes bolo?
my sme zvladli taku symbolicku oblievacku,aj vodou aj vonavkami 😖 😖 😖
a poobede sme boli na kolotococh....aj ja som s detmi ale nikdy viac,boze 😝 to uz nie je pre mna
sonka len na velky a na velky...tak na calipso ....ja som sa zapierala nohami,mala som co robit aby som
udrzala amalku potom chuda plakala,co nas hadzalo zo strany na stranu...a tato so sonkou za nami....fffuuuj
mne sa az doma urobilo zle...

adrianamickova
13. apr 2009

no a dievcata bol same i aj na dracikoch to som sa bala,aby amalka nevypadla,aj detska manez....
no bolo krasne teplo,ludi vela a deti ako smetiiii...kolotocari dnes zarobili,len rozmyslam ked nase kus povyrastu,
a budu chciet ist kto s nimi pojde,ja uz urcite nie ☹

adrianamickova
13. apr 2009

a dolozili sme cerstve fotky,pozrite sa 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
14. apr 2009

no a to boli na dlhu dobu posledne...dnes sme prisli o fotak a tak som sa tesila,a muselo nieco zle prist...
som velmi smutna....a sama na seba sa hnevam,ze som taka nepozorna bola
dnes sme boli s detmi v parku aj kamoskas 2 slecnami,dievcata mali deky odrazadla,hojdacku..aj tam som ich
fotila a krasne zabery zelen pupavy,take momentky.....a domov sme dosli uz bez....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre