Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
29. apr 2009

Adi, na hocijake, len nech pisem blbosti do nich..a aby boli trochu take komplikovanejsie, farebne a taaak..no svihnuta som.. 😀

Co je devcatkam?

adrianamickova
30. apr 2009

jani,no si dobra 😀 ale kazdy ma nieco 😀 😀 😀
ja na fotky ako som pisala...kazdy den nieco fotim.....
dnes sme boli po vysledky,sonka ma dajakeho bacila v nose...ani neviem tak po latinksy mi to povedal,
berieme v poradi uz 5antibiotika,kasel desny ani pocuvat sa neda,tak kaslu tuberaci stari 😖 😖
kasle az ju napina a vracia....a amka asi to iste bude,dnes sopel,kasle az slzy jej tecu...
kedy sa z toho dostaneme???neviem 😖 😖

adrianamickova
30. apr 2009

tak sa u nas schyluje na burku...a nech pada,vsetko mi klici zacina rast...
dievcatam som vcera polievacky kupila,ale nemozu sa capat tak až ked vyzdravieme 😀 😀 😀 😀
a sutazime spolu???dite roka?pridavam boby petulovi,ale take nefer to je .....ta sutaz ☹ ☹

adrianamickova
30. apr 2009

idem este mrknut na recepty,ani neviem co im dat jest,
to nie,to nie,vymyslaju a poriadne nic do brucha,ale cokoladove vajicka a zajace...toto hej 😝

mukky
30. apr 2009

My sme mali dnes teplotu 38,som smutna 😢 Adi nema stafylokoka v nosteku nahodou?

malibuu7
30. apr 2009

ahojte...
tak ucila som neucila... take ucenie na figu bo sa mi neceeee ale ta dobry docent bol, tak sme v jeho kancli pisali, i opisali, tak verim ze budem mat. 😀
juj adi, to je hrozne, prajem aby ste sa z toho co najskor dostali...

i u nas biednejsie... jozko zas cele dni sopli a slintaaaa.... no ale zda sa ze ide zub konecne po 3 mesiacoch dalsi... tak tie sopliky asi i kvoli tomu ma... a este nadcha... kycha o dusu.

adi zavidim ti trosku, ze si tak sadis... a take... joj ja to zboznujem, robota okolo domu je pre mna... strasne rada i kosim i hrabem, sadim, polievam... bavi ma to... ja radsej vonku daco porobim jak byt zavreta v dome... no tu taku moznost nemam, sme v byte, ale hned by som menila za domcek so zahradkou... to taky relax tak sa stale vytesujem ked ideme na slovac, buduci tyzden ideme zase... sice len na vikend predlzeny ale predsa

Peti, nebud smutna z teplotky, urcite rychlo prejde... a je Savier chory? ci zubky?

adrianamickova
30. apr 2009

dakujeme za podporu....
mukky nie....dajak na h........ 😖 neviem,z 2slov
malibuu...tak po ceste sa zastavte,a pomožes,to už bude buriny 😠 😀 😀 😀
aj vam vela sil,a uzdravte sa do pohody 🙂

adrianamickova
30. apr 2009

zas je tu maj,ten lasky cas 😵 😵 😵

malibuu7
1. máj 2009

jeeeeeeej ozaj uz je tu maj... a moje dve lasky maju narodky... boze a ani neviem co mam kupit manzelovi, ten uz ma v stredu ☹

jankando
autor
1. máj 2009

AHOJTE dievcence...

Adi..nemaju dievcence napr. i sennu nadchu?John ma a uz sopli, kycha...joooj, len ho dopujem tabletkami, cajikmi..
a sa smeje, ze svinna chripka...😉)...to snad nie..

Ivi..tak vam dobre, ze si cestujete stale domov....

Jooj, deturence nam chore..ja Petka zacala po doma teplejsie obliekat, bo furt len po zemi lozi, stoji...nezbednika mam ..neverili by ste.....hracky ho vobec nezaujimaju..len my a kable.....

adrianamickova
1. máj 2009

ved som myslela ze sa budeme pytat k alergologovi...
neviem...ale kasel neprestava ☹

adrianamickova
1. máj 2009

dnes su dajake veterne preteky 😒 ,strasne fuka vietor

mukky
1. máj 2009

ahoj ivi 🙂 🙂 uz aby si mala tu skolu za sebou,a bude dobre.nech ti to rychlo ubehne.Tak sme si to s malym vymenili 😒 ,bolia ma klby a cely clovek,a obcas pri nadychu zakaslem,mam zvysenu teplotu 37,6.Hlavne ze maly nema teplotu uz od vcera poobedia 🙂 🙂 ,zakasle obcas,za cely den asi 5 krat,ale davam kvapky proti kaslu...doktorka povedala ze mu bud zacina choroba alebo zubky...4 zubky uz mame,a doteraz ziadne teploty neboli....aj manzel je inac tak chory,jeden den teplota,a na druhy den je uplne fit co nechapem 😕 ,nie jak ja,mne sa to stale vlecie.Co najblizsie budete varit,dajte tip 😀 😀 Dnes som robila kuraciu pecienku na cibule.s chlebikom ale uz sme aj dojedli...

adrianamickova
2. máj 2009

no je nas o troch viac 😀 😀 😀 😀
nasa koza gloria,dnes priviedla na svet 3 kozliatka 😵 😵 😵

malibuu7
2. máj 2009

čaute babky...
no tesim sa az budem mat po skole, ale urcite mi to bude chybat... lebo teraz mam stale tolko povinnosti a potom nebude nic... hm

u nas sopliky stale stale... a zubik este nie je vonku, ale myslim ze to kvoli nemu take sopliky tecu...

jej adi tak vas neurekom je...

a ja som celkom zabudla napisat ze aj my mame na slovensku steniatka.... bolo 6 ale uz su len 2.. tak som zvedava ake budu o tyzden.... to uz budu mat tusim 3tyzdne... to bude drobec pozerat
ech ale kozliatka musia byt riadne roztomile teda...

tie choroby mame snad z toho pocasia... ako tu je krasne teplo, no stale to je klamlive... ako ked vidim ze si tu chodia v kratasoch, zabkach a trickach na ramienka tak to mi pride uz totalne prehnane... neviem co ti ludia budu nosit v lete ked budu tridsiatky teploty 😖

jankando
autor
3. máj 2009

Ahojte baby

ta co vsetky ste chore..deticky? my chvalabohu s Petkom sme ok, len tato sopli....ale to bude asi senna...

Inak, i ja si myslim, ze to velim premenlive pocasie je teraz...

Adi..vy ste taki dorbi farmari..co?vsetkeho mate doma.. 😉 ..ze este stihas i na net dojst..pri tolkej praci...

\Tak prajem este prijmeny nedelny dnik a ja cakam na tata..ukuchtila som mu ochutnavku.. 😀
vcera som robila rezne s kasou..mne tak raz za rok sibne.. 😀

adrianamickova
3. máj 2009

ja dnes zemiakovu kasu a fasirky 🙂
jani co mame ani sa nepytaj....
psov,macky,sliepky,kacky,zajace,kozy,a este by som chcela pava....
aj rybicky a vtacky ☹ ako bol vietor vonku spadla klietka a uleteli,ale urcite dokupime...
riadne JRD 😀,ale to mužova zaluba,ja len pomaham...
teraz ucim pit kozenky su 3 a cici 2 tak ich spravodlivo,jedno caka ,2 piju s na striedacku 😀 😀 😀
a dojim mlieko,som to nevedela ale už mi ide 😉

jankando
autor
5. máj 2009

Adi..
tak ty si raidna uz farmarka..
Normalne ta pridem pozriet a jak do zoo ..ma prevedies.. 😀
A fajnucke domace vajicka mas, co? to je pekny kolacik z nich a prazenicka.. 😝
..ze pava....pstrosa rovno...😉))0

Kde sa vsetky flakate, ha???
mate pekne pocasie, ci co? 😕

mukky
6. máj 2009

My sme uz skoro fit 🙂 🙂 ,dala som aj nove foto

malibuu7
12. máj 2009

ahojte.
peti kukla som fotky, no mas krasneho smejka doma. ale zbojnik asi velky co?

ja uz z jozinka niekedy fakt nemozem. co ten vymysli...

no jozkovi nadcha skoncila a mne zacala... och ☹

doma na slovaci bolo uzasne, pocasicko nam vyslo prekrasne, tak sme si porobili co sme potrebovali... uz sa tesim na dalsiu cestu domov... teda nie na cestu, ale na ten pobyt

a vy co? co mate nove? pozeram ze sem nikto neppise 😕

jankando
autor
12. máj 2009

Ahojte dievcence..
Ivi..no kukam tiez, ze nikoho nikde..
tak aspon poprajem Pekny dnik Vam

adrianamickova
14. máj 2009

no tak ste ne vela popisali,ja som mala týžden počitač mimo prevadzky,bolo to hrozne....
ale som sa vyspala,videla som v telke viacero filmov,venovala viac dievcatam,boli sme na vylete na presovskej kalvarii,to som este stihla
nahodit foto a kaput 😠 😠 😠
ale aj v bardejovskych kupeloch,
a každy den v zahrade na dvore nam pribudla nova zabavka pre deti,taka hojdacka na pružine,dajak neprsi...tak polievame,aj slecny mi pomahaju,kozičky už velke skacu ako dive 🙂
a kasel nam trochu ustal ale neprestal
dnes ma stopli dopravni policajti....ale vsetko ok

malibuu7
16. máj 2009

ahojte
no nepopisali, v zime sme tu boli varene pecene a ked sa oteplilo tak kazdy tusim po vonku beha s deturkami... 😵
adi tak vy si tak vyletikujete? to je pekne teda... aj ja by som chcela... no mozno nieco zajtra vymyslime. ked nebude prsat ako dnes. a je chladno kvalitne. teda zda sa mi.
ja som dnes v skolicke. rano sme mali super prednasku zo socialnej patologie... no na takej skvelej prednaske, zaujimavej, som snad este nebola... 🙂
inak uz chodime plavat do pokrocilejsieho kurzu, jozkovi sa tam strasne paci, vystraja o 106...

mukky
16. máj 2009

ahojte,ivi mas pravdu maly je huncut,po kom teda to neviem 😕 😀 🤐 ,ale robi nam radost,len neviem velmi nic urobit ked som s nim sama,nikde nechce byt len lozit a lozit a staviat sa na nozky,tak musim byt pri nom stale aby si neublizil..lebo mame vsade len podlahu a dlazbu.Teraz spinka,vecer bude asi tancovat miesto spanku...varim mu ryzovu kasu a najedla som sa rychlo a kuk sem a na tv sucasne 😝 😀.Ivi tk aspon si si doma oddychla ci nie?Jozko je tiez huncutik? 😀 Beha uz jedna radost asi nie?Na kolko mesiacov zacal chodit?

malibuu7
16. máj 2009

peti, ze po kom je savier? mamka vyzera byt betarica tiez 😀 viem o com pises, ze toho vela nenarobis pri nom, to ja poznam dokonale... 😉 no to je blbe ked mate vsade taku tvrdu podlahu... my mame koberce tak predsa tie pady su trosku tlmene... no jozko ked spadne tak neplacka nastastie, ale stane sa ze ked sa vyvrati na chrbatik tak vtedy pofnuka trosku no.
inak sme vcera vecer pozerali na senzus a tancovala som s drobcom a dnes sme sa ho pytali ze jak jozko tancoval na senzi senzus a on tak krasne zacal tancovat zo strany na stranu a tapkat zacal... no poklad zlaty to je... na spapkanie 😵
doma som si vobec neoddychla... lebo tam ked prideme po niekolkych tyzdnoch, tak treba pokosit okolo domu a taaaak a mame tam proste vela roboty, upravujeme zahradu a tak no, takze taka pracovna dovolenka to je vzdy ale mna to tak tesi ked vidno vysledky za nami.
no jozinko beha riadne uz, velky frajer to uz je proste... uz asi aj niekedy hodim nove fotocky. zacal chodit presne na 9mesiacov... takze sa uz za tie takmer 3mesiace vycvicil dost.

adrianamickova
21. máj 2009

tu zdochol pes ☹ 😉 ?

adrianamickova
21. máj 2009

poydravujeme všetky prispievajuce dopisovatelky 🙂 🙂 🙂
mate leto?my ano dnes som dievcatam dala 1x vonku bazen,a bol využitý na 100percent 😎 😎
deka,stan,kola,madračky nafukovacie....aj obedovali sme na dvore,amalka si dala aj poobednajsieho slofika v stane 😔
no den ubehol,bola nas aj babka pozriet aj kamosku s detmi som tu mala,vecer sprcha a zaspali ako drevá,drievka 😵
tak sa majte....

malibuu7
22. máj 2009

ech zdochol zdochol 🙄

aj tu leto, len skoda ze v bytovke tvrdneme 😠 sa tesim na slovac 😎

katka755
29. máj 2009

ahojte zeny ta co ako sa mate,my dobre len nemame vobec cas na kona,chodime vela von baby su uz velke hodim niekedy foto.teraz sa len chcem spytat ci je janka na slovensku lebo sa mi zda ze som ju videla v SK.tak ked viete dajte vediet

adrianamickova
30. máj 2009

katka ahoj,ja neviem..ved sa jej spýtame JANI kde sa nachadzaš...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre