Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mariana0915
8. feb 2011

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no boli sme to asi my 🙂 mala som v kociku plienky sleep &play 🙂
hnedy pruzkovany kociar,mala mala taku ruzovociernu bundu a bieloruzovu capicu 🙂
a vy ste kde boli??????

snehovavlocka
8. feb 2011

@mariana0915 tie plienky sedia,oblecenie si nepamatam...ale kocik sa mi z tej dialky zdal skor taky kapucinovy 😉 asi ste to fakt boli vy 😀

mariana0915
8. feb 2011

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 😢 😢 😀 😀 😀
no asi boli a ten kociky ma vsetky otiene hnedej 😀
no nabuduce ked ma uvidis tak sa ozvy 😀 a kde to si nas videla na pesej ci niekde okolo drogerie hliviakovej???

snehovavlocka
8. feb 2011

😀 😀 😀 neviem,ako sa vola ta ulica...je to pri pesej-je tam "velke" parkovisko za slovenskou sporitelnou (alebo ako je kino).a isla si (ak si to bola ty 😉 ) popri tych troch (ci styroch) bytovkach,co su trosicku dalej od cesty. ak ta nabuduce uvidim,skusim sa ozvat (prinajhorsom sa len spletiem 😎 )

snehovavlocka
8. feb 2011
mariana0915
8. feb 2011

@snehovavlocka kutuzovova 😀 my v tych dlhych bytovkach byvame 😉

snehovavlocka
8. feb 2011

@mariana0915 hej? tak pekne....to sa snad aj castejsie stretneme 😉

mariana0915
9. feb 2011

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hm???????? aj vy tam niekde byvate???????

snehovavlocka
9. feb 2011

@mariana0915 nie tam,ale asi 2minuty cesty....s detmi asi 5-8min 🤐 😀 😀 😀

mariana0915
9. feb 2011

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz co robite spinkate?????????

snehovavlocka
9. feb 2011

ale kdeze.....teda, dcera spi,ale syn ani napad 😖

snehovavlocka
9. feb 2011
mariana0915
9. feb 2011

@snehovavlocka u nas taktiez syn sa vyspal v kociku jak sme behali po doktoroch a malinka spi lebo ona musela slapat peso 🙂

snehovavlocka
9. feb 2011

@mariana0915 nase kocikove babo praveze spi (ona nespala v kociku),len syn mi bojkotuje spanok uz nejaky cas :-/

snehovavlocka
24. feb 2011

@mariana0915 @kiki9 @lawli
teda baby....ste tu na nas nejako zanevreli....co porabate? 😀 😀 😀

mariana0915
25. feb 2011

@snehovavlocka @kiki9 @lawli dneska som akurat ako som upratovala na vas myslela.,že už davno tu nikto nebol 🙂 😀 😝

snehovavlocka
25. feb 2011

@mariana0915 davno som ta nestretla 😀 😀 😀 chodite vobec von?

mariana0915
25. feb 2011

@snehovavlocka no iba ked musim momentalne je u nas moja mamka tak chodia oni von 🙂 no v takom počasi sa mi velmi nechce chodit von 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mariana0915
25. feb 2011

@snehovavlocka hm????????? kde maš foto???????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

snehovavlocka
25. feb 2011

@mariana0915 keby tak velmi nesnezilo do tvare,tak by sme boli vonku viac,ale nechcem deti trapit....ja som cez ten sneh nemohla mat ai otvorene oci......fotka? 😀 tato sa mi paci viac 😝 😝 😝

mariana0915
25. feb 2011

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my sme boli vcera u lekara tak to bola katastrofa mala bola v ssportiaku maly v hlbokom tak som malej dala foliu (z hlbokeho kociara)proti dazdu na kociar žeby jej tak nehadyalo do tvare ,malemu to nevadilo lebo bol nababuseny 🙂
ked nemusime tak radsebj nevychadyam s nim von 🙂

lawli
25. feb 2011

Ahojte 🙂 tak sa hlásim po dlhšej odmlke aj ja....my tiež moc vonku nechodíme ,aj by som s nim išla no potom nie a nie ho dostať dnu 😀 dnes ma drobec dva ročky, no zlostí od rána a kvalitne ,tak ešte to asi skonči do večera plačom 😒

snehovavlocka
25. feb 2011

@lawli odovzdaj drobcovi velku gratulaciu 😀 😀 😀 a kus tej torty posli aj do svidnika 😝
my sme sa prave vratili z vonka.....riadne sa v snehu vyvalali obaja a dufam,ze vecer poriadne zalahnu spat,lebo tiez su dnes narocni 😠

nadhera
25. feb 2011

@lawli z Michaloviec Filipkovi gratulka 🙂 cmuk

lawli
25. feb 2011

@snehovavlocka ďaujem odovzdám ráno 😉 tortičku by som poslala no neviem adresu ☹ a ta mrzutosť asi bola v povetri ,aj kamoška sa sťažovala ,že je to dnes horšie ako inokedy 😅 dúfam ,že budu spinkať drobci mali , Filipko zaľahol už o pol 9-tej 😉

@nadhera ďakujem veľmi pekne 😉

snehovavlocka
26. feb 2011

@lawli 😀 😀 😀 vecer si uz treli oci,ale drobcovi sa moc spat nechcelo. ale nakoniec bol velmi rozumny a zaspal aj napriek navsteve,ktora prisla. tak som bola na neho hrda 😎 a ta torta by postou prisla asi riadne znicena 😵 😀 😀 😀

lawli
26. feb 2011

@snehovavlocka Ja som nemyslela poštou 😀 😀 😀 ale išiel manžel do SK tak by som poslala s nim ,no nemám adresu 🙂

snehovavlocka
27. feb 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon sme sa zasmiali 😝 ved si urobte maly vylet do SK 😵

randarka
7. mar 2011

Ahojte vsetky mamicky, ktorym nie je lahostajne, ako svoje dieta vychovavate. Momentalne pracujem na bakalarke, v ktorej sa zaoberam tym, ci vychova a starostlivost v prvom roku ma vplyv na neskorsie spravanie dietata. Ak by ste mali cas a chut pomoct, tak mi mozete vypnit dotaznik (pre mamicky deti 18-36mesiacov), staci kliknut na tento link (pripadne skopirujte do vyhliadavaca) :
http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?su...
Je to ananymne. DAKUJEM

mariana0915
7. mar 2011

@lawli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co vas prikurilo že po dlhsom case ci neni casu tu chodit??????
@snehovavlocka no u nas to taktiez vyzera ze pride unavena z vonku ale akonahle vojdeme do bytu hned ozije 😀 😀 😀

ako sa mate bambule a co drobci posluchaju?????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre