Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
28. dec 2008

bambulky ta co s vami???Mne muz zas upratuje 😀 ted mi spravil kafco a uz ide umyvat riad,no parada a ja sa len prezieram 😉 no ale vas nikde 😝

angienka
28. dec 2008

taaak uz som si urobila trosku miesta v albe a potom pridam nieco 😉
ale ted sa idem vrhnut na linecke lebo sme uz viac nez polku cukrovi vyzrali 😠 tak idem zalovit kde ma katka poslala ten receptik a vrhnem sa na to i ked chceme ist plavat no uvidim jak nam to zas vyjde 😝 a musim este timmca pofotit v tom kostymku bo zrazu som zistila ze u nas sa kamerovalo a nie fotilo 😠 aj ocino ma malo zaberov a dalsi rok ten kostym uz neoblecie 😒

jankando
autor
28. dec 2008

Eni, ja mam sice nejake foto, ale nejak sa mi nechce zmensovat a ukladat.. 😠
no inak prajem pekny den.. 😀

jankando
autor
28. dec 2008

nejak zabito tu pocas sviatkov, nie?

jankando
autor
28. dec 2008

no tak ked vy zabijate, tak idem i ja...idem pratat..a zehlit.. 😀 😉

angienka
28. dec 2008

ja som tu jani 😉 dnes nejak oddychujem prave som fotila timmca no dosli baterky 😠 len som napiekla a to bolo vsetko...nikam dnes nejdeme kedze vecer uz ide aj muz aj svokra do prace takze sa nic nekona ani plavat sme neboli 😝 ale trebalo by 😒

angienka
28. dec 2008

ja si stiahnem fotecky z fotaku a idem pridat no,jaaaj asi mi timmy nedovoli 😠

katka755
28. dec 2008

ahojte baby tak uz aj ja tu,moj sice nieje v praci ale isiel na firemnu akciu maju v SP dvoch kolegov aj dvaja z SK su tak isli na chvilu posediet.tatka si uzivame naplno,dnes sme boli korculovat nooooo poviem vam sradńda bola z malej ale celkom jej to slo aj tatko sa snazil ale 3x spadol jak slon............

katka755
28. dec 2008

inac baby ake sviatky podla predstav?ja hej mam ho doma a to je hlavne...............bavime sa stale niekde sme na stefana sme boli vonku aspon chvilu,aj ked nie vetci ............ivca doma bola maleho maju trocha choreho........uz ma treti zubok a vraj dalsie mu idu...........

angienka
28. dec 2008

vazne?Ta to jozi dajake mega rychle mimco je 😨 mne uz timmynko spi,tatko ho okupal dala som kasu a hned hajal,a ja dusim salat a sunku 😀

angienka
28. dec 2008

kati ta to verim ze si to uzivate naplno...ved my tiez tak trochu i ked dnes ma nasral 😠 tak uz nie a aj tak by sme sli max tak na krytak bo ide do prace takze uz nic z neho 😝 a az do silvestra maka teda konci nocnou cez silvester ☹

angienka
28. dec 2008

taak fotecky mam pridane 😉 i ked len par nejak sa mi z tym nechce babrat nemam tam volne miesto a uz ma to stve 😠 stale daco zmazavat 😝

jankando
autor
28. dec 2008

Jej, Eni, Timyk je krasny..v tom obliecku a kukam, ze i velmi dobrucky bol , co? 😉
uslo sa mu az az.. 😉

Kati, tak si plne uzivate, to klzisko ti zavidim,...ja vobec neviem korculovat.. 😠 sa bojim..
ale napr. plavanie by som brala...len este stale som sa k tomu nedostala.....a vyzera to az na leto.. 😠

jankando
autor
28. dec 2008

Joj, mne sa fotky ani nechce pridavat., to oblecko , co sme Petkovi zaopatrili bolo trochu velke a ja som si dzigla pricesok na hlavu, ta tak umelo vyzeram, ze sa ani neoplati pridavat fotecky 😠

angienka
28. dec 2008

hej hej pridaaaaaaaaaaaaaaj 😵

jankando
autor
28. dec 2008

Jeeej, aj Slavka pridala fotecky....Slavka, kukam, ze sa rychlo ucis..to by bol Kucik na teba pysny...
ech, ale slecna je uz velika... 😵 😵 😵 😀
ani neviem povedat na koho z vas dvoch sa mi podoba....ale zlatucka je.. 😵 😵 😵 😵
Slavi i ty si sa dost zmenila..ci sa mi zda??? 😠

angienka
28. dec 2008

jani ta podla darcekov to vyzera ze bol dokonaly i ked na fotkach toho neni zas az tak vela vidiet to je ta vacsia polovicka teda drahsia ale dostal este kooopec hraciek co ani nemame kde davt ta par ich ma v aute par v jednom a par v druhom kociku a zvysok doma 😉 a tiez oblecenia do bludu,ale ja som vyberala ta som spokojna 😀

angienka
28. dec 2008

hej???Pridala ja poobede kukala a este nemala album 😠

slavka23
28. dec 2008

Caute baby....trochen vas citam 😉

slavka23
28. dec 2008

Kucik by sa za hlavu chytal,keby videl jak sme pri tom maturovali.Len katka nas navigovala cez skajpa, ta jakosi sa to podarilo..... 😅

angienka
28. dec 2008

tak uz som zkukla tak ja ti to jani poviem presne oci ma po nej a zvysok po tatovi 😉

jankando
autor
28. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 Slavi
no a co...sak ja neznala jak zmensit foto, tiez mi niekto pomahla, uz nepamatam kto, ale pomahal... 😉

jankando
autor
28. dec 2008

Eni, asi tak.. 😀

slavka23
28. dec 2008

si sa trafila Eni...aj tak zlosti jak tato

jankando
autor
28. dec 2008

a slavi, predvidas uz , co bude druhe? myslim pohlavie?

angienka
28. dec 2008

hej a este co az tak neskoro si prisla na kona ci az ted ste si dali net zapojit???
Hej aj timmy je presne po tatovi ked zlosti ked sa pekne smejka ta je to cista maminka 😵 😀

jankando
autor
28. dec 2008

sak vsetrky deti ked zlostia su po tatikoch.. 😀 i ten nas.. 😀

angienka
28. dec 2008

hej a nemyslim prave ze furt taka ista je ta ju by som spoznala asi aj o 20rokov a na tej fotke to isto tvoja mamina bo presne jak ty vyzera teda o par rockov starsia 😉

slavka23
28. dec 2008

no mam tusaka ze to bude zas slecna....ved sa necham prekvapit 🙂 trochu som z toho nervozna,sa citim jakeby to bolo prvy krat.Uz som zabudla co a ako.

angienka
28. dec 2008

no sak aj ste si dali nadcas 😉 ale aj ja chcem az tak za 4rocky najskor bo by som chcela ist straaasne do prace uz mi to chyba sa idem zblaznit doma a to este ani rok neni za mnou 😠 no ale keby prislo uz aj teraz tak nebudem nestastna take dievcatko by sa mi este pacilo 😀 i ked do tehu sa mi moc nechce 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre