Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
8. jan 2009

aha, tak hlavne potom napis co a ako... moje drobco mi tu omiela rozok, ale mam aspon klud na chvilu... no ale jaky čurbes kolo neho... treba dve kurky k nemu 😀

katka755
8. jan 2009

hej kurky aj nam treba to je strasne a este aj v rukach puci,vcera piskotu po telke mastila

malibuu7
8. jan 2009

no mame srandu nie? mne vcera vylial olej na koberec, ta nevim s cim to mam vycistit, hm?

katka755
8. jan 2009

jasne ze napise uz sa tesim len zatial netusim ako jarka vyzera,vobec a to svidnik taky malicky,ale mam pocit ze tak kam sa stahujeme byva niekde aj jarka

katka755
8. jan 2009

neviem laznza mydlo je super na take nieco skus,mate tam?

katka755
8. jan 2009

ta kam ste zdrhi heeeeeeeeeej ja som este tu na chvilku......

malibuu7
8. jan 2009

no musim kuknut niekde v drogerke... asi vecer skocime do pardubic...
ja som myslela ze hodim drobca babci, aby som sa mohla ucit a ona ma chripku... hm ☹

malibuu7
8. jan 2009

i ja na chvilu bo drobca mi treba dat spat

katka755
8. jan 2009

joooooooooj ta skoda,stihas to?z ucenim?

kanre
8. jan 2009

malibuu7 maš IP

slavka23
8. jan 2009

aj ja som tuuuuuuuu 🙂

malibuu7
8. jan 2009

kati nestiham. zajtra vecer to pisem, ale som na 4 kapitole z 10... no ale nejak bolo nejak bude, nie?
slavi to je dobre ze si tu... i ja, ale dala som spat drobca tak idem ucit... ale sem tam nakuknem... a snad aj pisnem

angienka
8. jan 2009

ludia tak zamenila som hesla ze moze byt aj horsie a to horsie fakt aj prislo,nechapeme obaja a muz ide radsej dnes do prace so zapalom priedusiek ako prezit dalsiu taku noc,takmer sme o 2hej rano utekali na pohotovost no pak ze to naposled skusime ja som zaspala uz som nevladala po tolkych neprespatych nociach a tatko ho nosil na rukach az zaspal 😢 tak ale cakame kym bude 14hod a pojdeme s nim k mudr i ked ani nechcem ist bo ta nasa nic nezisti a jemu na oko ani nic nevidno akurat ten kaslik mal a v noci ked osm ho uz nechala plakat a potom po 5min dvihla ta vyvracal tolko hlienov na mna ale okrem toho ziaden znak choroby len brutaaal plac a nepokoj v spani ale v leze chcel byt ked bol na rukach a triasli sme s nim ako uspavali a hned ked sme dali lahnut ta rev ale jakeby ho rezali fakt nenormaaalny ☹ som zufala z neho,ted mi spi,ale cez den je normalny smeje sa hra sa ted hajjka 😖

angienka
8. jan 2009

babule tak docitavam slavka furt strucna pomonologuj kludne my radi pocitame co a jak,sme si zvykli ze my sa tu malokedy zrazime tak aby sme pokecali ale ked uz ta take 3stranky zapiseme 😀 idem hned do alba nazret a jani ja vzdy po kupani mu robim kasu a hned ideme spat vzdy vzdy papa a hned zaspi s tym problem nema zaspat ale tak o hodku to zacne ze sa budi a prevaluje ale vcera teda az do dnes rana to bol des 😒 ☹

malibuu7
8. jan 2009

jemine Eni... vobec vam nezavidim toto.... ale to bude urcite pre zubky, tie hlieny... a ked vravis ze inak mu nic nie je... moja znama ma o mesiac starsieho chlapceka jak jozko a vravela ze ked idu decku sopliky tak to moze byt pre zubky... takze vsetko co je len chvilkove, ze to netrva dlho moze byt pre zubky... i hnacka napriklad...
no tak ty si teraz lahni na chvilu aspon aby si dospala čo to

angienka
8. jan 2009

jeeee ten usmev zubaty ta posledna fotka je dokonala 😵 😵 😀

angienka
8. jan 2009

neee ja som dospala potom od tej druhej ma klepol mikrospanok uz som len videla tatka jak nosi timmca stihla mu povedat ze uz nevladzem a zaspala som az o 6tej sa zobudila na plac a cumim kde som taka rozlamana a ja sama v obyvaku na gauci prikryta a tatko s timmym v posteli a dali sme mu dudak a spal zas a pak kazdu hod sa budil ale 4hod v kuse to sa mi ani nesnivalo ze si pospim 😀 no ja myslim ze skor od tatka sme to chytili vsetci bo i ja som zahlienena nejak ta asi sme tak chory neviem teplotu mal 37,4ta pohoda hnacku nemal ja neviem dalsie zuby nevidno ma len tie 2 a uz su velke takze uz by nemali boliet 😕

angienka
8. jan 2009

ale prave ze on furt mal upchty noc bo mi tu moc horuco mame bo ja zimomriva ta furt vytapam jak diva ta som mu stale cistila a ted posledne 4dni ma vzdy cisty nosik ani nic netecie ani nema v nom nic 😕 zato sa divim len som pocula ze chrci ale to som mudre uz minule vravela a ona nic 😠 este raz ma nastve a zmenime ju 😠 😠 😠 😠 i ked asi nemozeme bo tu to tak vymysleli ze kazda ulica ma svojho mudra prideleneho a my musime tam k nej chodit 😝

angienka
8. jan 2009

inac je mila dobra ale asi to je vsetko nic nevylieci a neporadi 😠 tak ja neviem ci ma zmysel k nej ist ale bojim sa ze sa to v noci zopakuje a uz tu ani muzik nebude 😢 ta sa tu sama zblaznim a susedia spolu so mnou,ani nevychadzam na chodbu bo ma ukamenuju ze rev do 2hej rana tu bol 😒

malibuu7
8. jan 2009

hm to aj my sme tak doma na sk boli vsetci traja chori... ale inhalovali sme Vincentku a pomohla nam... tiez sme mali hrozne suchy vzduch, bo dedo nam topil a topil a my mali v izbe takmer 28 stupnov
a to co vam tam vymysleli, v dnesnej dobe sa este take robi? ta ma klepne

angienka
8. jan 2009

ta neviem bo mi mame jednu mudr blizsie a sme chceli s malym k nej a m uz tam volal este pred porodom ze sa tam ceme nahlasit ze sa nam o chvilu narodi mimi a oni ze kde byvame a ze to nejde ze oni z tade nemozu prijat ze mame inu mudr pridelenu 😠 blbost no co uz 😝
hej a to jak to viidela som na fotke ale ta mi toto nemame ten inhalator ci jak sa tomu nadava 😕

angienka
8. jan 2009

uz mam prdolu hore no neviem co ted ci mame ist ci nie a k tomu este nema ordinacne len pre kojencov teraz sme to rano nestihli bo len do 11.30 robi a ja som sa musela vykupat a timmy vstal o 10tej len 😝 ta neviem ci nas vezme vobec a zas haldy ludi tam budu no a neviem ta mudr mi este nikdy nic neporadila ked som sa jej pytala abo stazovala ze chrni a ma kasel ta sa na nho nekukla ani 😠 ked sme boli na hexu asi cakala na 30kc aby sme prisli neobjednany dalsi den abo ja viem com 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

malibuu7
8. jan 2009

no my sme ho tiez mali pozicany od segry, perfektna vec... da sa kupit podobny na nete... ale mozes sa aj naparovat na ohriatou vincentkou, nad hrncom a uterakom, no ale to je taky zly sposob...
alebo dalsia moznost v lekarni maju Vincentku sprej, do nosa i hrdla... ta flasticka sa da naplnat... a moze sa to pouzivat neobmedzene pocas dna

malibuu7
8. jan 2009

no tak eni chod za nou a ze si nevies rady s nim, a jej normalne povedz ze aby ti poradila... ved to takto neide dalej... a teraz sa zacina aj chripka... tak istota je istota...

angienka
8. jan 2009

jaaaj ale to koza je sa ma asama minule pyta ze ci nas nic netrapi a som jej povedala a ona ticho chapes???A predtym ze chrci a ma kasel este bo sme boli pred par tyzdnami ale ona nerobila ta mala zastupovanie a sme k nej prisli na hexu a jej vravim ze stale chrci a ona nic 🙄 😠 ta ja radsej na pohotovost by som asi isla mali sme my ist v noci ale ked mne to trapne je ked jemu nic neni len place a oni tak mudry z toho budu jak ja a my povedia jak minule ze male deti placu 😠 😠 😠 😠 😠

malibuu7
8. jan 2009

no my chodime k sukromnemu dr. detskemu tak ten sa o nas stara pekne no...

jankando
autor
8. jan 2009

Ahojte zeny..
Eni, tak my mame hlupych lekarov, ale aspon reaguju ked sa nieco pytam.. 😠
i tu to je tak, ze kazda mensia oblast ma prideleneho lekara, ale uricte nie len jedneho.. 😠 ja by som na tvojom mieste menila lekara...hned..ja zajtra idem k nasej , lebo mi treba podpisat jeden papier, tak nepodpise, hned menim...este jej i vynadam.. 😠 😠 😠 😠 ja si myslim, ze urcite urcite nemate len jednu lekarku na vasu ulicu..

jankando
autor
8. jan 2009

tak chod do lekarne ak ti mudr nic nepomaha a pytaj sa sama..ja furt tak chodim..idem nespokojna odlekara, tak hned zajdem do lekarne a pytam sa ,ze chcem radu, co je dobre na to a to..a tuna v lekarnach pracuju normalne i lekari, cize pomozu..myslim, ze i u nas tak....neviem ci pracuju lekari priamo, ale pomoct by mohli..sak maju nejake skusenosti..nie?

jankando
autor
8. jan 2009

Kati, tak ako bolo na stretku?pochval sa... 😉

jankando
autor
8. jan 2009

Slavi, i ja by bola kazdy rok tehu...furt vkuse, len to redenie.to pravda...ale mne tehu aspon podla mna tak pristalo.. 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre