Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
8. jan 2009

hned jak by sme mali svoj byt tak by som sla na to keby mi slubil..... ne slubil to by musel aj podpisat 😀 😀 😀

angienka
8. jan 2009

hej a mna jeho mamca prehovarala len naj si ho vezmem ze jak ho to zmeni ze si ma bude viac vazit a ja ze ani nahodou sak oni vedia ze co tam sa asi deje a koly porodu sa nezmeni a fakt ze hej 😉

angienka
8. jan 2009

taak timmyk zaspal hned pri kasi zlaticko moje ta som zvedava do kedy ☹

angienka
8. jan 2009

ale dnes citim ze bude lepsia noc 😉

angienka
8. jan 2009

jaaaj kati ta si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😅

katka755
8. jan 2009

preco?

angienka
8. jan 2009

nebol???Ja som myslela ze bol ta ani ivkin nebol?Niektorej z vas bol ne??? 😕 ci sa mi zda???A kde su ti dalsi spioni?Dufam ze uz nik nenakukuje 😠 radsej piste bo tu zaspim 😖

angienka
8. jan 2009

ze ti to musi podpisat ze pojde a hned si das povedat a pojdes do toho 😀 😉

angienka
8. jan 2009

baule ta mna to uz nebavi

katka755
8. jan 2009

no jasan uz na istotu by som sla inac nie ked tak mu slubim este jedno ale musi ist.......

prepac eni som posla na azet jankine fotky pozriet a som sa zabudla tam.......... idem uz aj ja do postele.....

angienka
8. jan 2009

hej sak som ti tam pisala bo ja i tam i tu a ty nic 😕

jankando
autor
8. jan 2009

baby, ja hrdo hlasim, ze JOhn i chcel velmi, nebol padavka a i bol...a zvladol to , i ked ako on hovori, velmi sa bal..a az bolo po vsetkom...bol ten najstastnejsi..keby ste videli to video..pocurali by ste sa..a ekby ste i rozumeli.tak by ste sa nasmiali jak dive co rozprval..furt to iste do kolecka.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Slavi, toi moj brat tvrdi,ze on nechce byt pri porode, bo nechce vidiet svoju zenu ako trpi....
no ale ked je, tak by si ju viac vazil....
sak JOhn mi doted rozprava ake to bolo vidiet ako ide hlavicka vonku a bol mi moralnou podporou...i ked ja som bola dost high...ale predsa.....to sitie som si odtrpela a vtedy mi bol najviac oporou...porod som si nejak sama a high vytrpela...

jankando
autor
8. jan 2009

Eni, my kupeme kazdy druhy den...neviem preco...mali by sme asi kazdy ale to zalezi....
ja som pocula, ze jedna holka kupala len v nedelu, stredu a piatok... 🙄

jankando
autor
8. jan 2009

Ste tu?
stale ked ja dojdem , tak uz tu nikoho niet

Ivi..a koko to stalo?

jankando
autor
8. jan 2009

kolko 😠

angienka
8. jan 2009

nic idem uz sa mi pretaca a nemoze spat 😢

jankando
autor
8. jan 2009

tak ho nechaj eni uplne sa vyunavit..mozno pak nebude...az zaspi... 🙂

malibuu7
9. jan 2009

čaute zienky, tak ja som isla vcera dat spinkat chlapov mojich ako obvykle a ja dala spat i seba... no tak co... ale asi to bolo pre mna skoro, lebo som vstala taka dolamana a nevyspata ze konec... boze na poslednu chvilu idem robit tahaky na dnesnu skusku, ty kokso...
moj muzicek bol pri porode, a len a len doporucujem.... bolo to uzasne, jak som mu ruku stiskala, dobre ze som mu ju nekusala chvilami, ale pomahalo mi to...
jani 2400 +300kc vyrytie...
kati ta si dobra, ked sa tak aj hned das do toho... 😀 no ale bez zmluvy ani krok 😀

angienka
9. jan 2009

hojky ahojky 😉 taaak kooonecne o trochu lepsia noc,prvy pokrok stacilo mu jedno kojenie o 3tej a pak nam kasu az tatko pred 8mou spravil takze uuuzas a vstavali sme o 10tej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no trosku zle bolo obdobie o 3.30 do 6.30 ked sa vkuse pretacal a zlostil ale okrem toho sme vstali len par krat na duidlik,az na to ze som riadne chora asi pekne nachladena a timmcovi tieklo o 7mej z nosa tiez je to pohoda ale i tak by som este spala 😉

angienka
9. jan 2009

jani ja mu tvrdim ze daktore mamce v zime kupu raz 2x do tyzdna ta nechcite vediet co mi povedal,najslusnejsie ze su to hlupe humusacky 🤐 😕 ta my sa striedame bo ja by tiez kazdy druhy den sak mimi sa nespoti a on furt ze je oslintany poblity ta mu vysvetli ze tak ho umyvam rano celu tvar a krcik 😠 ne ze proste on to potrebuje ze sa mu ulavi ze to jhe relax a blaaa bla 😉

angienka
9. jan 2009

hej ta u mna to bolo rychle,ale ta bola tam opora v tom ze som nebola sama bo tam sestry behali hore dole a ja kricala jak vysinuta ked ma nutilo tlacit ze uzzzzz a on cely hotovy behal a krical ze kde kto je ze uz rodim tak by som sa zblaznila ze si to odrodim sama 😀 a tiez ze ma drzal za ruku a utieral mi celo a pusinkoval nan a dychal so mnou bo mne to neslo a sestru som vobec nevnimala co vravi 😉

angienka
9. jan 2009

kde ste babule????????, 😠

malibuu7
9. jan 2009

ahoj eni,
tak to je super ze ste mali tak svelu noc po tolkych neprespatych...
inak my jozinka kazdy den kupeme... tatko kupe, ale ja musim asistovat, lebo ten je vo vode jak uhor a tatkovi sa velmi klze... 😉 nekupali sme ho akurat ked bol chory, to sa vraj nema... no neviem ja by ho okupala, ved ked chory tak sa viac poti jak normalne..
eni a ty sa ako casto kupes? (pisem kupes, lebo si vravela ze sprchu neznasas) ja kazdy den, a citim sa skvele ked sa okupem, tak urcite i drobcovia sa citia skvele..... tak ako je relax kupanie pre teba tak i pre Timmiho urcite...
tymto ale neodsudzujem tych ktori, nekupu kazdy den... je to kazdeho osobna vec 😉

angienka
9. jan 2009

hej ta presne v tom sa zhodnete s mojim muzom tiez mi to tak povedal a ja furt ze mimco to nepotrebuje,ved dakedy bolo zas ze mimca sa nemaju kupat kazdy den no ja neviem co na to m pravdy ako take uz aj asi hej,ale od narodenia tak do cca 3mes ze kupali raz do tyzdna no neviem ja by som bola na kazde dva dni ze je to akurat,ale ten mi neda pokoj a furt huci a ked poviem ze nekupem ta mi povie ty si matka 😠 hajzel jeden ta hned radsej idem okupat 😀

angienka
9. jan 2009

hej hej ta ja by sa kupala i 3x do dna ja to milujem ja som jak velryba ked som bola tehu a nemakala ta som sa chodila kupat tak ze 3hod som bola aj vo vani do dna 😀 ta co som mala robit 😉 ted to pri timmcovi nejde som musela aj spustit uz nemam hodinove kupania ale take polky ☹ len ked je u svokry ta si to uzivam 😒
Jaj bambule ale tecu mu sopliky dost furt musim mat po ruke plienku ci servitku a aj tycinkami vatovymi ale ma len vodicku to aj minule tak mal a dala nam len kvapky ta tote mu ted kapkam ☹ jaaaj tie choroby su hrozne 😒

angienka
9. jan 2009

timmco uz vacsinou place ked ho vytahujem,sa mu mali 😠 a ja uz len cakam kym sa vyblbne s bolavym chrbatom ohnuta tam 😝 jaaaj no keby to malo na nho uspavaci ucinok jak nam vraveli v porodke ze deti po kupeli hned spia hmmm no to o timmcovi ani v porodke neplatilo prave ze jeho to prebralo 😖

malibuu7
9. jan 2009

ohladom toho kupania zase viem opak co ty pises, deti po narodeni sa kupu kazdy den (ved i v porodke to tak je) pretoze maju suchu pokozku a preto sa musi kazdy den umyt a poriadne naolejovat...

slavka23
9. jan 2009

ja tiez k tomu kupaniu co viem....ze deticky by sa po narodeni mali fakt kazdy den kupat,lebo to sa este cisti ich telicko ked boli v bruchu....pokozkou sa vylucuju vsetky tie veci....a od pol roka uz som kazdy druhy den kupala...

angienka
9. jan 2009

hej ta ja opak pocula ted uz hej v porodke tiez sme kupali kazdy den a uz aj nam tak povedali nie ze rozkazali ze mame kupat k tomu sa ani nevyjadrili len ze na vecer mame zaviest kupanie,ale jak my dakto rozpraval taky starsi ze za ich doby sa nekupali deti tolko ze to skodi a aj ted sa o tom este co to pisalo ja uz si to presne nepamatam bo ja vela v tehu studovala a to uz rok dozadu ta nepoviem presne kde co a jak ale ze tak kazdy druhy treti den by sa malo kupat prave ze to vysusuje tu pokozku 😕 kde je pravda netusim,ved tolko ludi tolko nazorov kazdy ma nejaky nazor a my co to citame ta i tak sa priklonime bud k jednemu abo druhemu 😉 ja by kupala kazdy druhy den uskodit by to nemohlo a pomoct u nas tiez lebo ako som pisala na spanie to nema u nho ucinok 😠 na mna hej ja som prave vysla z vane a som asi aj tou chorobou omamena ta by som spala ☹ a tato uspal timmca ta fajne,ale snad dorazite a popiseme 😀 sa neoplati na polhod spat 😒

angienka
9. jan 2009

no nic idem pridat nove fota pak hodim linka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre